Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nintendo Eshop


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
103 odpowiedzi na ten temat

#61 Otacon Napisany 24 czerwca 2012 - 15:30

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:

http://www.esrb.org/...6&Title=Shantae

wygląda na to, że nadchodzi Shantae na 3DS'a

w sklepiku czasem nie ma shantae za 48pln? :hmmm:
  • 0

#62 Kaxi Napisany 24 czerwca 2012 - 15:35

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 158 Postów:
jest, najdroższa gra w eSklepie. prawie kupiłem, bo słyszałem dużo dobrych rzeczy.
  • 0

#63 Tawotnica Napisany 24 czerwca 2012 - 15:43

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 106 Postów:
myślałem, że to NOWA Shantae, a nie Virtual Console/DSi ;(
  • 0

#64 ACZ Napisany 24 czerwca 2012 - 17:01

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
no ta co jest w sklepiku to jest na DS
  • 0

#65 Tawotnica Napisany 24 czerwca 2012 - 17:45

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 106 Postów:
więc to pewnie chodzi o Shantae na GBC, bo pamiętam, że WayForward zapowiadali, że wcześniej czy później się pojawi na VC
  • 0

#66 Otacon Napisany 27 czerwca 2012 - 16:36

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
polećcie coś ciekawego z całego sklepiku :)
20 minut szperałem i zakupiłem dość świeżą pozycję Balance cośtam o układaniu konstrukcji z klocków. nawet dobre :)

torq chyba propsuje zen pinbal- może się skuszę

a i mam pulblox ;)
  • 0

#67 Tawotnica Napisany 27 czerwca 2012 - 16:56

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 106 Postów:
się robi:

eShop:

Mighty Switch Force! - drugi po Pullblox must-have z eShopu, platformówka 2D, polegająca na wysuwaniu/wsuwaniu platform w tle. Jak lubisz gry time attack to w sam raz.

Zen/Marvel Pinball 3D - pinballe, nie trzeba dużo tłumaczyć, stoły wyglądają kozacko w 3D, zwiększa to poczucie immersji ;p

VVVVVV - platformówka w stylu 8-bit, dla hardkorów (jest też na Steamie jakby co)

3D Classic Kirby's Adventure - Kirby z NES'a w odświeżonym wydaniu, najlepszy z klasyków w 3D

Virtual Console:

The Legend of Zelda: Link's Awakening DX - mam wprawdzie Link's Awakening na GB, ale wersja DX to po prostu miód, cud i orzeszki. Najlepsza Zelda handheldowa.

DSiWare:

ArtStyle: PiCOPiCT - puzzle od Iwaty, chip-tunowy ukłon w stronę klasyków 8-bit, obsługa stylusem, późniejsze poziomy dla hardkorów

Dark Void ZERO - krótka, aczkolwiek wymagająca 8-bitówka w stylu metroidvania od Capcomu (również na Steamie)

Soul of Darkness - rip-off Castlevanii od Gameloftu. Ujdzie w tłoku, tani.

Paper Plane - samolocik papierowy z WarioWare, w sam raz na kibel. 2P mode na jednym DSie!

Mario vs. DK Minis March Again! - gra logiczna z nakręcanymi Marianami. Przez level editor praktynie niekończąca się ilość leveli



Gry które należy OMIJAĆ:

Rolling Western - oprawa zachęca, ale sterowanie ssie i generalnie gameplay jest wtórny i nudny. NIE DLA LEWORĘCZNYCH!!

WarioWare Snapped - gra wykorzystująca kamerę. Jak się uda uruchomić to już jest sukces

Tales in a Box - j.w.

Dragon Quest Wars - niby gra od twórców Fire Emblem, ale sterowanie stylusem jest niewygodne, gra jest bardzo powolna i za mało się generalnie dzieje, przez co wieje nudą

3D Classics - za szybko się nudzą. Mam wszystkie oprócz Urban Champions i oprócz Kirbiego praktycznie nie wracam do żadnej.


to chyba wsio
  • 0

#68 Otacon Napisany 27 czerwca 2012 - 22:30

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
dzięki :)
  • 0

#69 Tawotnica Napisany 05 lipca 2012 - 19:00

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 106 Postów:
Uwaga ściągając gierki z DSiWare - uruchamiają się one wyłącznie z pamięci wewnętrznej, na którą jest przeznaczone ~1024bloków (miejsce na paręnaście gier). Ja sobie Art Style: Aquite sprawiłem i musiałem coś przerzucić na kartę SD, bo nie mogłem ściągnąć.

Tak na marginesie pojawiły się w eShpoie update do Letterboxa i darmowa aplikacja Mario & Sonic. Jakieś zbieranie kart, :nikogo:
  • 0

#70 Kaz Napisany 12 maja 2013 - 22:38

Kaz

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 613 Postów:

Ostatnio przypadkiem na eshopie widziałem trailer super little acorns 3d turbo... wygląda całkiem nieźle, oceny też przyzwoite. Podobno usprawnione mocno sterowanie względem wersji na smartphony... ktoś w to grał? Wygląda jak dobry platformer.


  • 0

#71 Kaxi Napisany 12 października 2013 - 11:12

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 158 Postów:

Jest jakaś mega promocja w sklepiku, trzy gierki są po 2 złote: jakiś zestawik minigierek klasycznych, mahjong, i przygodówka Murder on the Titanic. 

 

Ten Titanic to takie klikadło średniak, ale za 2 zł wezmę :)

 

 

Greg, masz wreszcie ceny jak z Apple Store  :clown:


  • 0

#72 Schrodinger Napisany 12 października 2013 - 11:14

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
ten 3shop na 3dsie jest gorszy nawet niz PSS :D
  • 0

#73 Kaxi Napisany 12 października 2013 - 11:24

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 158 Postów:

ten 3shop na 3dsie jest gorszy nawet niz PSS :D

 

 

Ale gry ma fajniejsze  :u2:


  • 0

#74 lukaszSA Napisany 12 października 2013 - 13:31

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 949 Postów:

Mi się eShop podoba. Głównie dlatego, że można płacić w zł i jest możliwość doładowania konta o tyle ile potrzeba. No i w miarę łatwo można znaleźć to czego się szuka.

Choć fakt, mógłby być szybszy


  • 0

#75 Schrodinger Napisany 12 października 2013 - 14:05

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
ceny mogłyby być niższe, jak widzę fire emblem za 189 zł to chuj mnie strzela po plecach :(
  • 0

#76 Kaxi Napisany 24 października 2013 - 20:23

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 158 Postów:

O, znalazłem w updejcie, że w eShopie pojawiła się gra (?) Hakuoki: Memories of the Shinsegumi.

 

Wie ktoś, co to w ogóle jest? Z opisu i trailera wygląda jak nieinteraktywna powieść cyfrowa. Ale ma gatunek jako Adventure i podobno nawet tryb 2 players. :) Tak mnie to zaintrygowało, że postanowiłem wspomnieć o gierce na forumie.


  • 0

#77 Tawotnica Napisany 24 października 2013 - 21:49

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 106 Postów:
To gra typu otome, wiesz, taka dla dziewczyn, gdzie podrywasz przystojnych samurajów :olo:
  • 0

#78 Schrodinger Napisany 24 października 2013 - 21:55

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
Kaxi chciałbyś nam coś wyznać?
  • 0

#79 Kaxi Napisany 24 października 2013 - 23:03

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 158 Postów:

Eee, myślałem, że coś ciekawszego :|


  • 0

#80 Pious Napisany 02 listopada 2013 - 11:05

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Kupiłem Gunman Clive. Dobre to nawet. Za dyszkę szkoda nie wziąć. Muszę się poważnie zainteresować tematem eShopu, bo wiele dobra tam ląduje, a ja ciągle skupiam się a kartach.

 

Interesuje mnie kilka pozycji, wszystkie drogie:

 

- Mutant Mudds (karwa, nigdy tego nie kupię)

- Steamworld Dig (przegapiłem promocję)

- Mighty Switch Force 1 i 2


  • 0

#81 lukaszSA Napisany 02 listopada 2013 - 14:34

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 949 Postów:

MSF bierz. Bardzo fajne i długie do masterowania. Chociaż muszę się przyznać, że dwójki nie skończyłem, bo utknąłem na jednym levelu :fa:


  • 0

#82 mic Napisany 02 listopada 2013 - 16:02

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:

Aktualnie na eShop jest promocja na RE:Mercenaries 3D - kosztuje 24 zł i chyba takiej ceny gra jest warta...


  • 0

#83 ramzes64 Napisany 04 listopada 2013 - 01:19

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:

Aktualnie na eShop jest promocja na RE:Mercenaries 3D - kosztuje 24 zł i chyba takiej ceny gra jest warta...

Też się zastanawiam... żeby nie przegapić, nie ma co sie zastanawiać.

 

Revelations za 70zł / jednak wole wersje pudełkową w tej cenie / jestem zbieraczem i cyfrowe gry muszą być TYPOWO cyfrowe, albo w niskiej cenie. Musi być fizyczny nośnik.


  • 0

#84 erzetPL Napisany 07 grudnia 2013 - 10:18

erzetPL

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 961 Postów:

Gra ktoś w HarmoKnight? Bardzo przyjemna, rytmiczna gierka. Ja wczoraj zassałem demko i od razu mnie wciągnęła. Teraz pytanie do kogoś, kto posiada: Warto kupować pełną wersję?


  • 0

#85 Tawotnica Napisany 07 grudnia 2013 - 11:04

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 106 Postów:
HarmoKnight jest spoko, ale bardzo drogi jak na oferowany content - to gra na max. 4h.
  • 0

#86 erzetPL Napisany 07 grudnia 2013 - 11:12

erzetPL

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 961 Postów:

Właśnie tak myślałem. W demku poziomy w pierwszym świecie bardzo szybko przeleciałem. Ale chyba jednak sprawdzę, bo nawet mi się spodobała. :) 

 

Teraz jeszcze pytanie - kupuję karte zdrapkę do eshopu i ten kod z niej poprostu wpisuje z poziomu konsoli w sklepie, czy trzeba to robić przez jakieś strony?


  • 0

#87 lukaszSA Napisany 07 grudnia 2013 - 11:14

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 949 Postów:

Wszystko robisz na konsoli


  • 0

#88 ramzes64 Napisany 09 grudnia 2013 - 00:22

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:

a te zdrapki dzialaja tez na polskim "koncie" ?

 

np kupiona w PL za 15funtow ile mi nabije, gdy mam konto PL? prawdzal ktos jak to jest? Bo ogolnie placac karta na PL mamy taniej


  • 0

#89 BeSOS Napisany 09 grudnia 2013 - 08:13

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ja mam konto na UK, chyba punkty w PL nie sa honorowane.

Wogole te punkty n Club sa do czegokolwiek pRzydatne oprocz tych gadgetow co w internecie daja? Na wii pamietam mozna bylo za nie gry kupowac, tutaj widze tej opcji nie ma...

Dziwnie eshop jest zorgnizowany, wiiware, indory oddzielnie,mnie wiem na czym roznica polega. Jakie gry stricte eshopowe brac? Zasse Pushmo i co jeszcze jest tam godnego uwagi?
  • 0

#90 Tawotnica Napisany 09 grudnia 2013 - 08:24

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 106 Postów:
Logiczne/puzzle:
Art of Balance, Fallblox, Mario & DK

Platformówki:
Gunman Clive, Mutant Mudds, VVVVVV

Zręcznościowe:
Hana Samurai (coś jak Punch-Out), HarmoKnight, dwie części Mighty Switch Force, Nano Assault EX, SteamWorld Dig

jPierdółki:
Attack of the Friday Monsters, Crimson Shroud, Code of Princess, Phoenix Wright: AA DD

Wybór jakościowo wysokiego contentu jest spory, dobierać wedle gustu.

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 09 grudnia 2013 - 08:25

  • 0