Skocz do zawartości

Zdjęcie

Odliczanie Do Końca


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
381 odpowiedzi na ten temat

#331 Mateo Napisany 10 sierpnia 2017 - 09:10

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 119 Postów:
Dolphin na dobrym kompie, podobno daje rade. Z tego co słyszałem od kolegi. :)
  • 0

#332 Cola Napisany 10 sierpnia 2017 - 10:30

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Konwerter za 3 dyszki wydaje mi się najrozsądniejszym rozwiązaniem. Zaryzykuje, wiele nie tracę, a nóż się wciągnę. Kiedyś miałem Wii mini, ale nie byłem psychicznie gotowy na takie doznania. Z wiekiem człowiek dziwaczeje i dzisiaj bym zagrał.

 

Na pierwszy ogień pójdzie pierwsze Mario Galaxy!


Ten post był edytowany przez Cola dnia: 10 sierpnia 2017 - 10:31

  • 0

#333 Tawotnica Napisany 10 sierpnia 2017 - 13:12

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:
Nie zapomnij o Metroid Prime Trilogy i Xenoblade Chronicles. Razem z Marianem to śmietanka Wii, corowe gry bez wciskanych na siłę gimmicków.
  • 0

#334 Cola Napisany 10 sierpnia 2017 - 14:06

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Ułożyłem sobie listę 20 pozycji które chciałbym obadać, mówiąc krótko, jest w czym wybierać.

 

1. Super Mario Galaxy

2. Super Mario Galaxy 2

3. Metroid Prime 3: Corruption (1 i 2 oczesałem swego czasu na 100%, a trójka mnie ominęła, dlatego skupiam się od razu na ostatniej części)

4. Zelda: Skyward Sword

5. Xenoblade Chronicles

6. New Super Mario Bross

7. Zack & Wiki: Quest For Barbaros's Treasure

8. Kirby's Epic Yarn

9. Sin & Punishment: Star Successors

10. Super Paper Mario

11. GoldenEye 007

12. Mad World

13. The Last Story

14. FF Crystal Chronicles: Crystal Bearers 

15. Metroid Other M

16. Silent Hill: Shattered Memories

17. Fire Emblem: Radiant Dawn

18. Donkey Kong Country Return

19. Pandora's Tower

20. No More Heroes 2

 

:uff:

 

 

 


  • 2

#335 Mateo Napisany 10 sierpnia 2017 - 14:37

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 119 Postów:

Napisz pare słów, jak już to wszystko ograsz. :lol2:


  • 0

#336 Cola Napisany 10 sierpnia 2017 - 14:41

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Jak dobrze pójdzie to do końca roku pewnie ogram tylko Galaxy 1 i 2  :)


  • 0

#337 funditto Napisany 10 sierpnia 2017 - 14:44

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:
Do tej listy dodałbym Super Smash Bros Brawl i Tatsunoko vs Capcom
  • 0

#338 Cola Napisany 10 sierpnia 2017 - 14:47

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Wiem że to dobre gry, ale bijatyki to kompletnie nie moja bajka. Kiedyś sprawdzę pewnie nowego Tekkena z ciekawości i tyle, ogólnie nie tykam tego gatunku kijem nawet na odległość. Choć ostatnio w coś tam grałem na PS3 bo były łatwe pucharki  :olo:


  • 0

#339 Pawlik Napisany 10 sierpnia 2017 - 20:26

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

ja grałem w mario na hdtv i dawało mocno radę, nie zawiedziesz się :)


  • 0

#340 Cola Napisany 10 sierpnia 2017 - 21:35

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Oj będzie grane  :banderas:


  • 0

#341 Godot Napisany 10 sierpnia 2017 - 21:53

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Nie lepiej będzie componentem podłączyć? Ja tak grałem na 50 calach i po kilku minutach było ok. Design robi swoje. Skup się na ograniu megahitów, a ósemkowe ukryte perełki olej, szkoda życia. Mariany, Zelda SS, Metroid, Xenoblade. Wsio.
  • 0

#342 Cola Napisany 11 sierpnia 2017 - 10:03

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Mój high endowy telewizory Manty nie posiada wejścia component...z tego co widziałem jednak w sieci to hdmi>component pod względem nasycenia kolorów i tak jak by była lepsza jasność, ale to i tak bez znaczenia bo nie mam wyboru.


  • 0

#343 funditto Napisany 11 sierpnia 2017 - 15:21

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:

Nie lepiej będzie componentem podłączyć? Ja tak grałem na 50 calach i po kilku minutach było ok. Design robi swoje. Skup się na ograniu megahitów, a ósemkowe ukryte perełki olej, szkoda życia. Mariany, Zelda SS, Metroid, Xenoblade. Wsio.


Przynajmniej Donkeya i Kirby Epic Yarn też niech koniecznie sprawdzi
  • 0

#344 Cola Napisany 11 sierpnia 2017 - 16:32

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Oczywiście że sprawdzę, są w moim top 20.


  • 0

#345 Tawotnica Napisany 11 sierpnia 2017 - 20:11

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:
@Cola, świetna lista. Widzę tam parę platformerów 2D i sugerowałbym wymienić NSMB albo Kirby's Epic Yarn na Wario Land: The Shake Dimension. Gra nawet dzisiaj wygląda jak tysiąc dolarów, ręcznie rysowane sprity to marzenie, jest wymagająca niczym DK, a stawia mocno na eksplorację i zagadki z których znana jest seria Wario Land.

New Mariany doczekały się definitywnej odsłony na WiiU, która wraz z Luigi DLC miecie to co było wcześniej, a Yarny są imo mocno przeceniane (style > substance, mimo że to ten sam dev co Wario). Nawet Kirby's Adventure Wii bym wyżej postawił.

Jeśli interesują cię nieoszlifowane diamenty jak Pandora's Tower czy Last Story to zerknij też na Little Kings Story (nie sugeruj się wersją PSV, która mocno spartaczyli). Półkę niżej masz jeszcze bardziej obskurne tytuły jak Disaster, dwie części Endless Ocean, Fragile Dreams czy Opoona. Taką popieprzoną japońszczyznę tylko na PS2 i Wii można znaleźć.

Dorzuć sobie też dla różnorodności jakąś luźniejszą, bardziej posegmentowaną gierkę. Nie wiem na ile cię jarają gry rytmiczne, ale Rhythm Paradise czy Punch-Out to jedne z najtrudniejszych dwuprzyciskowców ever.

Multiplatform chyba nie muszę wspominać? Szynowce pewnie ograłeś na PS Move: Dead Space, HoTD i kroniki Residentów mam na myśli.
De Blob to jeszcze taki hidden gem, na PlayStation w ogóle nie zrobił szumu, ale pierwsza część jak wychodziła przed Mario Galaxy była sztosem i do dzisiaj jest kozacką platformówką 3D.

Shieeet, ale Wii ma świetną bibliotekę. Aż sobie chyba zarzucę Sin & Punishment, bo jeśli czegoś po Wii brakuje w branży to fachowych celowniczków.
  • 1

#346 funditto Napisany 11 sierpnia 2017 - 20:56

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:
Co człowiek to opinia- ja stawiam wyżej NSMB Wii i Kirby Epic Yarn niż Wario, ale przyznaję, że cała 3 warta zaliczenia.
  • 0

#347 Godot Napisany 11 sierpnia 2017 - 20:59

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Ja bym się ograniczył do Donkey Konga. Akurat platformówek 2D jest zatrzęsienie
  • 0

#348 Cola Napisany 11 sierpnia 2017 - 21:10

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Wario Shake Dimension na screenach wygląda przecudnie, dodane do listy.

 

Littel Kings Story, Fragile Memories oraz Opoona prezentuja się nietuzinkowo, szczególnie ta ostatnia to chyba ostry japoński dziwak, czyli biere w ciemno. 

 

Jeśli chodzi o gry rytmiczne to jedynie Amplitude zdołało wciągnąć mnie na dłużej, strasznym fanem nie jestem, odpuszczam, przeżyję bez.

 

Celowniczki na szynach mam ograne  w większości, jedynie właśnie Sin & Punishment mnie interesuje bo nie grałem, a słyszałem o gierce wiele dobrego.

 

Lista update 1.01, kolejność po za pierwsza trójką przypadkowo losowa.

Spoiler


Ten post był edytowany przez Cola dnia: 11 sierpnia 2017 - 21:12

  • 0

#349 Tawotnica Napisany 11 sierpnia 2017 - 21:16

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

Co człowiek to opinia- ja stawiam wyżej NSMB Wii i Kirby Epic Yarn niż Wario, ale przyznaję, że cała 3 warta zaliczenia.


Znam i szanuję twoje zdanie na temat Yarnów, ale pewnie też rozumiesz moje podejście do Wario jeśli wyłożyłbym to jako eksplorację Epic Yarnów połączoną z czasówkami DKC czy muzycznymi poziomami Raya.

Sam narzekałem na presję jaką wywierały na graczu Wario Land 4 i Shake Dimension, ale replay value jaki to dodaje :bowdown: !

Czegoś takiego boleśnie mi brakowało w Yoshi's Wooly World, ale z tym jak wiesz mam ponadto własne, nieracjonalne problemy, wynikające z Yoshi's Island ;)
  • 0

#350 cybercotlet Napisany 11 sierpnia 2017 - 21:25

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 600 Postów:

@Cola nie wiem czy grałeś ale NMH > NMH2 > Mad World :)


  • 0

#351 Cola Napisany 12 sierpnia 2017 - 08:49

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Nie grałem w żadną, mam NMH2 i Mad World na liście. Czyli za jedynkę NMH też warto się brać, czy lepiej atakować od razu dwójkę?

 


  • 0

#352 nole Napisany 12 sierpnia 2017 - 09:59

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 729 Postów:

Zarówno Goldeneye'a jak i jedynki No More Heroes masz lepsze wersje na PS3, odpowiednio Reloaded i Heroes Paradise. ^_^


  • 0

#353 lukaszSA Napisany 12 sierpnia 2017 - 10:49

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

No More Heroes lepsze na PS3? Co to za brednie?


  • 0

#354 Tawotnica Napisany 12 sierpnia 2017 - 11:36

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:
Żadne brednie. Bez cenzury i majtania Wiilotami gra jest lepsza. W NMH 2 najlepszą zmianą względem pierwszej części była możliwość sterowania Classic Controllerem.
  • 0

#355 lukaszSA Napisany 12 sierpnia 2017 - 11:44

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Pomijając sterowanie (tutaj akurat się fajnie machało pilotem), to ponoć wersja na PS3 jest gorsza performancowo (a z tym już na Wii był problem).

 

No i rozmowy telefoniczne przez głośniczek w pilocie!


  • 0

#356 Tawotnica Napisany 12 sierpnia 2017 - 12:52

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:
Mnie się zdecydowanie lepiej wykonywało finiszery na analogach niż ruchowo. Na PS Move nie grałem, więc nie wiem jak z precyzją, ale jeśli lubisz koślawe motion controls to na PS3 też masz taką opcję (w przeciwieństwie do Wii, które cię zmusza do majtania). Nowe misje, boss rush i troszkę fanserwisu ( ͡° ͜ʖ ͡°) to dodatkowe atuty wersji PS3. Performance tak ssie niezależnie od platformy, że nie wiem o co wielkie halo, że port niby jest spartaczony. Skończyłem obydwie wersje bez większych problemów (chociaż czasem gra lubiła dropić do 3-4 fpsów jak było więcej niż trzech przeciwników na ekranie :yao:).
  • 0

#357 lukaszSA Napisany 12 sierpnia 2017 - 13:04

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Głos Sylwii w pilocie jest lepszy od każdego fanserwisu  :zakochany:


  • 0

#358 Tawotnica Napisany 12 sierpnia 2017 - 13:11

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:
powiedz to po ograniu very sweet mode ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0

#359 lukaszSA Napisany 12 sierpnia 2017 - 13:21

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Wyguglałem i szału nie ma 


  • 0

#360 Cola Napisany 12 sierpnia 2017 - 13:24

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

lista update 1.02 - wyleciały No More Heroes 1 i 2, bo wolę na PS3 normalnie z padem w ręku oraz Goldeneye, bo 007 wygląda lepiej na PS3. Byłem pewny że to wszystko exy na Wii oops, pamięć już nie ta.

Spoiler


  • 0