Skocz do zawartości

Zdjęcie

Odliczanie Do Końca


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
381 odpowiedzi na ten temat

#31 Kaxi Napisany 24 czerwca 2011 - 13:50

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 142 Postów:
zobacz chociażby post grubego, #11 w temacie.
  • 0

#32 Heisenberg Napisany 24 czerwca 2011 - 13:56

Heisenberg

    praise Kek

  • Forumowicze
  • 5 589 Postów:
Dobra, ale to są fajne gry na Wii, a ja się pytam o system sellera, na widok którego można bez zastanowienia wyłożyć flotę na konsole.
  • 0

#33 Kaxi Napisany 24 czerwca 2011 - 14:04

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 142 Postów:
pod koniec zycia konsoli liczy sie biblioteka tytulow, a nie pojedyncze gry. o system sellerach mowi sie gdy wychodza i sa swieze, trudno uznac 2 i 3 letnie gry za system sellery. na pewno takim beda jeszcze nowa Zelda SS i Dragon Quest X, a z juz ukazanych na pewno oba Super Mario Galaxy, Metroid Prime 3 i, dodałbym od siebie, Red Steel II. Te gry są więcej niż fajne, a drugiej takiej gry jak RS2 nie ma na zadnej platformie.
  • 0

#34 torq314 Napisany 24 czerwca 2011 - 14:17

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 414 Postów:

Na Wii są jakieś gry dla których warto kupić konsolę? Bo w Zelde to można równie dobrze na gamecubie pograć.


:fp:

od 5 lat trafiają się, nieczęsto, ale jednak, perełki, z czego kilka znajdziesz nawet w czołówce all-time-best, a Ty pytasz bo:
a) albo trolujesz
b) albo spadłeś wczoraj z Księżyca
  • 0

#35 Heisenberg Napisany 24 czerwca 2011 - 14:39

Heisenberg

    praise Kek

  • Forumowicze
  • 5 589 Postów:
Nie interesowałem się grami na Wii, bo:

po pierwsze nie miałem Wii,

po drugie nie zamierzałem kupić.

Teraz gdy system umiera i ceny spadną mogę sobie kupić konsolkę dla 5 gier. Marian mnie zupełnie, Okami mam na PS2, HotD będzie na PS3, zostają Metroidy.
  • 0

#36 Kaxi Napisany 24 czerwca 2011 - 14:45

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 142 Postów:
Mario Galaxy 1 i 2 zajmują odpowiednio 2 i 3 miejsce na liscie najlepiej ocenianych gier wszech czasów, wiec moze jednak bys sie ktorąś częścią zainteresował.


Lista jest o wiele dłuższa: masz Donkey Konga, Metroida Other M,Goldeneye 007, Monster Hunter 3, Punch Out, Residenty na szynach, Silent Hill SM, Mario Kart Wii, No More Heroes 1 i 2, Metroid Prime Trilogy całe! Z gier "dziwnych" Wario Ware czy Little King Story.
  • 0

#37 GrzesiekMB Napisany 24 czerwca 2011 - 15:50

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:

:fp:

od 5 lat trafiają się, nieczęsto, ale jednak, perełki, z czego kilka znajdziesz nawet w czołówce all-time-best, a Ty pytasz bo:
a) albo trolujesz
b) albo spadłeś wczoraj z Księżyca



albo kolege specjalnie nie interesuja gry od N. nie kazdy jara sie skaczacym hydraulikiem doktorze wiktorze
  • 0

#38 fingus Napisany 24 czerwca 2011 - 19:25

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Nie interesować się skaczącym hydraulikiem? Absurd! To może być tylko efekt uprzedzeń lub niedoinformowania! :foch:

Kurczę, strasznie łatwo jest tak powiedzieć: "nie mam, nigdy nie chciałem mieć, więc/bo gry mnie nie interesują".
A temat bardzo dobry - trzeba koniecznie skomponować listę creme de la creme, chętnie się dowiem co mnie jeszcze ominęło, a ominęło zapewne sporo, bo nie ograłem zbyt wielu gier z Wii. Nie wiem, czy wiele jeszcze zdążę ograć przed Zeldą, bo półeczka zaległości trzeszczy. :cry:
  • 0

#39 Otacon Napisany 24 czerwca 2011 - 21:09

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 070 Postów:

Mario Galaxy 1 i 2 zajmują odpowiednio 2 i 3 miejsce na liscie najlepiej ocenianych gier wszech czasów, wiec moze jednak bys sie ktorąś częścią zainteresował.


Lista jest o wiele dłuższa: masz Donkey Konga, Metroida Other M,Goldeneye 007, Monster Hunter 3, Punch Out, Residenty na szynach, Silent Hill SM, Mario Kart Wii, No More Heroes 1 i 2, Metroid Prime Trilogy całe! Z gier "dziwnych" Wario Ware czy Little King Story.

z Goldeneye to chyba sprawa dyskusyjna. Na N64 gra rządziła ale gdy wyszła na Wii już tak fajnie nie jest. Nie wnikałem zbytnio ale ludzie chyba mlaskają, że to już nie to, za stare, archaiczne :)
  • 0

#40 Malutki Napisany 25 czerwca 2011 - 08:42

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

z Goldeneye to chyba sprawa dyskusyjna. Na N64 gra rządziła ale gdy wyszła na Wii już tak fajnie nie jest. Nie wnikałem zbytnio ale ludzie chyba mlaskają, że to już nie to, za stare, archaiczne :)

Bzdura ,gra została podciągnięta do obecnych standardów ,a jeżeli chodzi o narzekania to głównie tyczyły się one obsady aktorów .Nie każdy trawi Craig'a <_< .
  • 0

#41 Kaxi Napisany 26 czerwca 2011 - 10:32

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 142 Postów:
uaktualniłem pierwszy post.
  • 0

#42 me&myself Napisany 29 czerwca 2011 - 23:00

me&myself

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 518 Postów:
Ja bym do tej listy dodał jeszcze Earth Seeker.
  • 0

#43 xell Napisany 29 czerwca 2011 - 23:04

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 227 Postów:
Ta lista w pierwszym jest genialna. A ponoć Microsoft porzucił core'owego gracza :olo:

Sorry, że taki wojenkowy post, ale posucha jak z ostatnich dni Gamecube'a, a Wii ponoć wygrało generację.
  • 0

#44 Gość_Taikun_* Napisany 29 czerwca 2011 - 23:08

Gość_Taikun_*
  • Goście

Ta lista w pierwszym jest genialna. A ponoć Microsoft porzucił core'owego gracza :olo:

Sorry, że taki wojenkowy post, ale posucha jak z ostatnich dni Gamecube'a, a Wii ponoć wygrało generację.


Zabierz z PS3/X360 multiplatformy i listy będą wyglądać gorzej :)
  • 0

#45 xell Napisany 29 czerwca 2011 - 23:11

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 227 Postów:
Oj nie wydaje mi się, może pośród dużych gier nie ma szału (choć i tak jest lepiej niż w pierszym poście), ale jest mnóstwo exclusive'ów na XBLA/PSN
  • 0

#46 Gość_Taikun_* Napisany 29 czerwca 2011 - 23:16

Gość_Taikun_*
  • Goście

Oj nie wydaje mi się, może pośród dużych gier nie ma szału (choć i tak jest lepiej niż w pierszym poście), ale jest mnóstwo exclusive'ów na XBLA/PSN

XBLA/PSN nikogo tylko nerdów i nołlfajów
  • 0

#47 xell Napisany 29 czerwca 2011 - 23:18

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 227 Postów:
Przecież na tym forum same nerdy i nołlajfy siedzą.
  • 0

#48 ACZ Napisany 30 czerwca 2011 - 00:00

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 066 Postów:

Zabierz z PS3/X360 multiplatformy i listy będą wyglądać gorzej

Nie rozumiem, niby dlaczego ma zabierać multiplatformy? Rozumiem, że na Wii multiplatformy też są, a Kaxi skupił się jedynie na exach? LOL
  • 0

#49 Kaxi Napisany 30 czerwca 2011 - 10:43

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 142 Postów:

Ja bym do tej listy dodał jeszcze Earth Seeker.



Nigdy nie wyjdzie w Europie. Ani Stanach.


Oczywiście, że lista gier jest słaba, jak zawsze u N pod koniec życia konsoli - na pozostałych konsolach jest lepiej m.in. dlatego, że tamte konsole jeszcze nie umierają.

Choć i tak jest lepiej niż na GCN. Tam była tylko Zelda, tu będą przynajmniej 3-4 wielkie tytuły na sam koniec.
  • 0

#50 Filippo240 Napisany 01 lipca 2011 - 13:26

Filippo240

    Toad

  • Narybek
  • 2 Postów:
A nowy kirbiś nie jest warty zainteresowania?
  • 0

#51 Kaxi Napisany 01 lipca 2011 - 13:29

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 142 Postów:
nie jest jeszcze zapowiedziany w europie
  • 0

#52 Kaxi Napisany 01 lipca 2011 - 19:33

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 142 Postów:
http://gonintendo.co...y.php?id=162252

Wszyscy trzy korowe gierki w Europie, grywalne i z artami :) Pandory nawet taki optymista jak ja nie oczekiwałem u nas. Może w USA Wii po Zeldzie będzie już martwe, ale w Europie troszku jeszcze pociągnie.
  • 0

#53 Gość_Taikun_* Napisany 01 lipca 2011 - 22:11

Gość_Taikun_*
  • Goście
Karwa Kox zmień ava bo mi się smutno robi :szepart:
  • 0

#54 me&myself Napisany 01 lipca 2011 - 23:24

me&myself

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 518 Postów:

Nigdy nie wyjdzie w Europie. Ani Stanach.


A to jakieś oficjalne oświadczenie pojawiło się w tej sprawie?

nie jest jeszcze zapowiedziany w europie


A Pandora's Tower, czy Dragon Quest X (który nawet na Japonie jeszcze daty nie ma i nie wiadomo, czy się wogóle na Wii wyjdzie) to są ;)
  • 0

#55 fingus Napisany 03 lipca 2011 - 11:14

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Zgadzam się - jest słabo. Ok, Wii ma kilka bezkonkurencyjnych, naprawdę rewelacyjnych gier, dla których warto mieć tę konsolę, ale poza nimi to bida. Patrząc na same exy, nie jest gorzej niż u konkurencji, ale już w departamencie multiplatform wicher świszcze. A przecież Bioshock, Assassin czy Orange Box, choć to multiplatformy, są lepsze niż dowolne exy pleya czy xboksa. I żal, że z punktu widzenia Wii są one exami... Ciekawe jak z tym będzie na "łiju". Obawiam się, że niewiele lepiej - nadwyżka mocy przestanie mieć znaczenie, gdy Micro i Sony wejdą w kolejną generację. A do tego nintendowskie gimmicki w postaci dodatkowego ekranu sprawią, że zawsze będą "trochę z boku" i multiplatforma puszczana na WiiU nie będzie traktowana na równi z pozostałymi.
  • 0

#56 Godlike Napisany 20 lipca 2011 - 22:40

Godlike

    Link

  • Forumowicze
  • 342 Postów:

Oczywiście, że lista gier jest słaba, jak zawsze u N pod koniec życia konsoli

Nie pamiętasz już jak wyglądała końcówka życia snesa? Super mario rpg? Chrono Trigger? DKC 3?
NES to samo.
Czemu w pierwszym poście nie ma pikmina? Niedopatrzenie, czy moze projekt został skasowany?
  • 0

#57 Tawotnica Napisany 21 lipca 2011 - 07:45

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 070 Postów:
wy wszyscy w Stanach żyliście, że tego Chrono Triggera na SNES'a macie? Super Mario RPG? Jeszcze może Kirby's Dream Land 3 na dobitkę? Ja to urządzenie do grania w gry NTSC miałem dopiero na N64 :cry: , więc dla mnie koniec SNES'a był marny. Ostatnią dużą grą w jaką pogrywałem był Harvest Moon.
  • 0

#58 Texz Napisany 21 lipca 2011 - 08:10

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Wiadomo, że nie. Teraz się zgrywają i niewiadomo za jakie autorytety robią :olo:
  • 0

#59 Kaxi Napisany 21 lipca 2011 - 10:09

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 142 Postów:
Pikmina nie ma bo wyjdzie już na Wii U.
  • 0

#60 Tawotnica Napisany 23 sierpnia 2011 - 07:32

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 070 Postów:
http://www.joystiq.c...-compatibility/

Waa, po co zabierać wsteczną kompatybilność? Rozumiem, że to ma coś wspólnego z kosztami produkcji czy tam kończeniem powolutku produkcji Wii.
  • 0