Skocz do zawartości

Zdjęcie

Unearthed: Trail Of Ibn Battuta

Semaphore PS4 PS3 Vita PC iOS AND

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
111 odpowiedzi na ten temat

#31 Tom3k Napisany 27 czerwca 2011 - 18:06

Tom3k

    Chocobo

  • Narybek
  • 24 Postów:
Crap roku btw kto to w ogóle wydaje ?
  • 0

#32 Gość_Kazuo_* Napisany 27 czerwca 2011 - 23:22

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Się śmiejecie, a sami na pewno byście nie zrobili lepszej gry. Gupki.
  • 0

#33 Cudak Napisany 27 czerwca 2011 - 23:27

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:

Crap roku btw kto to w ogóle wydaje ?


Somy.
  • 0

#34 iluck85 Napisany 28 czerwca 2011 - 00:31

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Trafi na appstore,market i miliony zassac- kazdy bedzie sprawdzi "ten szrot" I tym samym odniesie sukces- true story.
  • 0

#35 Gość_Taikun_* Napisany 28 czerwca 2011 - 00:35

Gość_Taikun_*
  • Goście

Się śmiejecie, a sami na pewno byście nie zrobili lepszej gry. Gupki.

ja pracowałem przy Mass Effecie 2 dlatego jest taki za***isty :szepart:
  • 0

#36 GrzesiekMB Napisany 28 czerwca 2011 - 10:26

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
znaczy siedziales pod biurkiem creative directora? ZOMG... :unsure:
  • 0

#37 Gość_Kazuo_* Napisany 28 czerwca 2011 - 11:00

Gość_Kazuo_*
  • Goście
On tam tylko podawał kawę i robił grzanki betatesterom :cf:
  • 0

#38 piterekd Napisany 28 czerwca 2011 - 13:53

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
sorki, miałem już dawno zapytać: ten błąd w tytule gdzie brakuje ch zamiast e to tak specjalnie czy zwykła pomyłka?
  • 0

#39 oranje Napisany 28 czerwca 2011 - 13:58

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Że co?
  • 0

#40 Arasz Napisany 28 czerwca 2011 - 15:02

Arasz

    N3rO->Nero->Arasz_

  • Forumowicze
  • 2 201 Postów:
Moje wątpliwości czemu Piter woli Saturna od Media Markt zostały rozwiane...
  • 0

#41 117 Napisany 28 czerwca 2011 - 15:32

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
Ja jestem gra jak najbardziej zainteresowany. Glownie przez to, ze jest robiona przez ezgotycznego dewelopera, dzieki czemu najprawdopodobniej bedzie mozna znalezc pelno designerskich smaczkow kulturowych. A jako, ze gra bedzie XBLA to pewnie nie bedzie kosztowac wiecej niz $15… dziwi mnie oczywiscie kretynski nerdrage na ta gre, bo to zadna nowosc, ze deweloper zeruje na popularnej serii. Wystarczy spojrzec na Naughty Dog ktore zerznelo pomysl z Tomb Raidera… albo polski Techland ktory postanowil nazwac swoja flagowa serie CALL OF Juarez wprost nawiazujac do Cock of Doody. Czemu nikt wtedy nie atakowal swoim biednym nerdrage? Bo to exclusive na ps3 wiec trzeba gre wielbic, a polska gre trzeba promowac? Zalosne. Poza tym zdecydowanie bardziej wolalbym zeby arabowie siedzieli I klepali gry, nawet slabe niz wysadzali sie w powietrze
  • 0

#42 burnstein Napisany 28 czerwca 2011 - 15:36

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 115 Postów:
Jak im się gra nie sprzeda, to się i tak wkur*ią i wysadzą. Ale wydaje mi się, że i tak gdzieś z milion leszczyków się jebnie i kupi bo pomyli z jedną taką serią.
  • 0

#43 Kradziej Napisany 28 czerwca 2011 - 16:27

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Wystarczy spojrzec na Naughty Dog ktore zerznelo pomysl z Tomb Raidera… albo polski Techland ktory postanowil nazwac swoja flagowa serie CALL OF Juarez wprost nawiazujac do Cock of Doody.

Ale żeś przykładami pięknymi teraz walnął, że aż się zaśmieję:
ha
ha
ha!
Niby ktoś zauważy w tytule "Call of" i od razu kupi, bo w końcu to "Call of"? I nie ma raczej porównania między "zrzynaniem" z TR w wykonaniu Naughty Dog a zrzynaniem z Uncharted w wykonaniu Semafor.
  • 0

#44 117 Napisany 28 czerwca 2011 - 17:01

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

Ale żeś przykładami pięknymi teraz walnął, że aż się zaśmieję:
ha
ha
ha!
Niby ktoś zauważy w tytule "Call of" i od razu kupi, bo w końcu to "Call of"? I nie ma raczej porównania między "zrzynaniem" z TR w wykonaniu Naughty Dog a zrzynaniem z Uncharted w wykonaniu Semafor.

czyli argumencik, ze ktos zauwazy w tytule Unearthed i pomysli sobie z Uncharted jest twoim zdaniem z tyleczka. OK.

No tak bo roznica w plci jest tak kosmiczna, ze nie moze byc mowy o zrzynce... zal
  • 0

#45 Zeus-Nelson Napisany 28 czerwca 2011 - 17:34

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:

Ja jestem gra jak najbardziej zainteresowany. Glownie przez to, ze jest robiona przez ezgotycznego dewelopera, dzieki czemu najprawdopodobniej bedzie mozna znalezc pelno designerskich smaczkow kulturowych. A jako, ze gra bedzie XBLA to pewnie nie bedzie kosztowac wiecej niz $15… dziwi mnie oczywiscie kretynski nerdrage na ta gre, bo to zadna nowosc, ze deweloper zeruje na popularnej serii. Wystarczy spojrzec na Naughty Dog ktore zerznelo pomysl z Tomb Raidera… albo polski Techland ktory postanowil nazwac swoja flagowa serie CALL OF Juarez wprost nawiazujac do Cock of Doody. Czemu nikt wtedy nie atakowal swoim biednym nerdrage? Bo to exclusive na ps3 wiec trzeba gre wielbic, a polska gre trzeba promowac? Zalosne. Poza tym zdecydowanie bardziej wolalbym zeby arabowie siedzieli I klepali gry, nawet slabe niz wysadzali sie w powietrze

Jest pewna różnica pomiędzy wzorowaniem się,czy nawiązywaniem a totalnym kserowaniem ;)
Mówisz że Uncharted to klon Tomb Raidera? Może i racja, ale klimat, bohater, scenariusz, itd to raczej inna bajka. Tak samo z Call of Juarez.
A tutaj patrzysz na główna grafikę z gry i widzisz że to Ucharted dla ubogich. Gdyby bohater był blondynem i nie miał kabur do broni , miał za pomagiera jakiegoś młokosa, akcja toczyła się na Antarktydzie, a tytuł brzmiał The Advnetures of John, to wtedy rozumiałbym że dziwisz się że na siłę się wszyscy przyczepili do tego tytułu i szukają porównań, a tak to ja osobiście czuje się z lekka zniesmaczony. Może gdyby jeszcze gra miała pojawić się za rok, albo dwa to wtedy już tak by się w oczy nie rzucała.
  • 0

#46 Shin Ryu Napisany 28 czerwca 2011 - 17:54

Shin Ryu

    Polish Dragon

  • Forumowicze
  • 760 Postów:
Grafika w multi to najlepsza grafa z czasów PSX, czy najgorsza grafa czasów PS2 ? :mrgreen:
  • 0

#47 Gość_Kazuo_* Napisany 28 czerwca 2011 - 18:15

Gość_Kazuo_*
  • Goście

sorki, miałem już dawno zapytać: ten błąd w tytule gdzie brakuje ch zamiast e to tak specjalnie czy zwykła pomyłka?

Ta cała gra to jedna, wielka pomyłka :wink:
  • 0

#48 117 Napisany 28 czerwca 2011 - 18:36

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

Jest pewna różnica pomiędzy wzorowaniem się,czy nawiązywaniem a totalnym kserowaniem ;)
Mówisz że Uncharted to klon Tomb Raidera? Może i racja, ale klimat, bohater, scenariusz, itd to raczej inna bajka. Tak samo z Call of Juarez.
A tutaj patrzysz na główna grafikę z gry i widzisz że to Ucharted dla ubogich. Gdyby bohater był blondynem i nie miał kabur do broni , miał za pomagiera jakiegoś młokosa, akcja toczyła się na Antarktydzie, a tytuł brzmiał The Advnetures of John, to wtedy rozumiałbym że dziwisz się że na siłę się wszyscy przyczepili do tego tytułu i szukają porównań, a tak to ja osobiście czuje się z lekka zniesmaczony. Może gdyby jeszcze gra miała pojawić się za rok, albo dwa to wtedy już tak by się w oczy nie rzucała.


lol nerdrage sonybojow.

Patrze na krotki pokaz gry i widze, ze arabski deweloper ma plan stworzenia gry za $~15 o arabskim poszukiwaczu przygod na bliskim wschodzie. Biorac pod uwage cene gry nie spodziewam sie jakosci gry retail, tylko realnie obnizam swoje oczekiwania. Nie napalam sie na gre, ale jestem zainteresowany, gdyz ukazanie klimatu i innego spojrzenia kulturowego Bliskiego Wschodu z pewnoscia bedzie latwiejsze i bardziej wiarygodne gdy za gre odpowiada banda Arabow, a nie banda kalifornijczykow.

Ciezko natomiast po paru minutowym pokazie stwierdzic mi czy gra jest kserowaniem Uncharted. Ale rozumiem, ze sonyboje dostali juz kopie od Sylwana i wiedza wszystko na temat tej produkcji. LOL
  • 0

#49 Ryan Napisany 28 czerwca 2011 - 19:10

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
@Zer: +1

Nie ma zbyt wielu gier, które od początku do końca powstają na Bliskim Wschodzie. To pierwsza gra, która powstaje w Arabii Saudyjskiej, więc nie należy oczekiwać Allah wie czego. Ciekawe powinno być podejście do kwestii bohatera, tego co dla niego jest "skarbem", przeciwników, których napotka, przyjaciół. Na stronie widać, że partneruje mu m.in. kobieta w hidżabie. Wrażliwość Arabów jest zupełnie inna niż nasza, więc jestem przekonany, że gra w pewnych aspektach zaskoczy. Nie czaję czemu ludzie spuszczają się na japońskie produkcje "bo są inne" a z tego leją. Ech.
  • 0

#50 oranje Napisany 28 czerwca 2011 - 19:21

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Sorry, nawet styl napisania tytułu jest podobny do Uncharted.
  • 0

#51 Ryan Napisany 28 czerwca 2011 - 19:31

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
No, wygląda jak w dziesiątkach innych gier i filmów. Ale w sonylandzie czas dzieli się na przed-eksem (nieistotna prehistoria) i po-eksie. :clown:
  • 0

#52 Cudak Napisany 28 czerwca 2011 - 19:37

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:
Dzisiaj rozpoczynają się beta testy gry na PS3. :tak:
  • 0

#53 oranje Napisany 28 czerwca 2011 - 19:39

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Ja nie wiem. Niektórzy strasznie zaszczuci są. Każdy średnio rozgarnięty człowiek widzi jak łatwo można na pierwszy rzut oka przeczytać tytuł tej gry jako Uncharted, ale część osób dopatrzyło się już jakiegoś nerdrage ze strony sonyboyów :clown:
  • 0

#54 Gość_Kazuo_* Napisany 28 czerwca 2011 - 19:48

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Póki co zaprezentowano niewiele, ale na podstawie tego spokojnie można już sobie zacząć wyrabiać opinię. Przede wszystkim gra wygląda obrzydliwie, animacja postaci to takie Syphon Filter z PSX'a, otoczenie natomiast to maksymalnie poziom poprzedniej generacji, w dodatku całość tonie w glitchach i bugach, a framerate w multi praktycznie nie istnieje. Być może jest to jakaś wczesna wersja alpha, ale w takim wypadku po cholerę prezentować światu produkcję na tak wczesnym etapie rozwoju. No i sam tytuł gry, wygląd głównego bohatera oraz tematyka nie pozostawiają wątpliwości - ktoś tu próbuje kopiować Uncharted. Przy okazji Semaphore samo na dzień dobry strzeliło sobie samobója, bo próba rywalizacji z taką serią od początku skazana była na porażkę.

Nie powiem, chwali się Arabom, że próbują coś zdziałać na rynku gier wideo, ale same dobre chęci nie wystarczą. Póki co jest śmiech na sali. Tyle.
  • 0

#55 Kradziej Napisany 28 czerwca 2011 - 20:57

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

czyli argumencik, ze ktos zauwazy w tytule Unearthed i pomysli sobie z Uncharted jest twoim zdaniem z tyleczka. OK.

No tak bo roznica w plci jest tak kosmiczna, ze nie moze byc mowy o zrzynce... zal

No super, ale słowa "Unearthed" to ja w moim poprzednim poście nawet nie zawarłem. Pewnie, w przypadku tej gry taki może być haczyk na jakichś superlaików, ale "Call of Duty" z żołnierzem na okładce a "Call of Juarez" z dwoma kowbojami to już jakaś różnica jest. Spora.
I jeśli nie widzisz róznicy między TR a Uncharted nigdzie indziej, jak w zmianie płci bohatera, to też brawa. I tu nawet nie chodzi o żadne moje niby fanbojstwo, to dwie różne gry są: jedna nastawiona bardziej na eksplorację, druga na sceny akcji. I ten temat już na forum omawiano sto razy.
  • 0

#56 Zeus-Nelson Napisany 28 czerwca 2011 - 21:10

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:

lol nerdrage sonybojow.

Patrze na krotki pokaz gry i widze, ze arabski deweloper ma plan stworzenia gry za $~15 o arabskim poszukiwaczu przygod na bliskim wschodzie. Biorac pod uwage cene gry nie spodziewam sie jakosci gry retail, tylko realnie obnizam swoje oczekiwania. Nie napalam sie na gre, ale jestem zainteresowany, gdyz ukazanie klimatu i innego spojrzenia kulturowego Bliskiego Wschodu z pewnoscia bedzie latwiejsze i bardziej wiarygodne gdy za gre odpowiada banda Arabow, a nie banda kalifornijczykow.

Ciezko natomiast po paru minutowym pokazie stwierdzic mi czy gra jest kserowaniem Uncharted. Ale rozumiem, ze sonyboje dostali juz kopie od Sylwana i wiedza wszystko na temat tej produkcji. LOL


Największy nerdrage na razie masz Ty nie odnosząc się do pewnych faktów i jedynie rzucając mądrościami i LOLami ;)
Jesteś ślepy na to co już wszyscy zwrócili uwagę czy tylko udajesz? Spójrz jeszcze raz na główną grafikę z gry i na filmik, a potem na grafikę z U3.
Podobny tytuł? Jest.
Podobny bohater? Jest.
Podobny klimat? Jest.
Potrzebujesz jeszcze przejść cała grę i polizać każdą ścianę żeby móc powiedzieć: "Ej to nie jest kopia U3 bo on szuka przepisu na gumisiowy sok a nie skarbu kapitana Drake'a! I ma plecak! I nosi na nim karabin! I w ogóle to umie zrobić salto w przód a Drake nie umie!" i udowodnić nam że jesteśmy ślepymi fanobojami że widzimy podobieństwa między bohaterami, pomysłowi na rozgrywkę, itd? Zrozum że jakoś każdemu powyższe fakty kojarzą się z totalną zrzynkom.
Nie wiem co przez Ciebie przemawia że masz taki agresor na opinię innych, bo jakoś ja potrafię docenić to że jesteś zainteresowany tą grą patrząc przez pryzmat tego kto ją tworzy itd ;)
Ciekawy jestem czy jakbym przejrzał temat o takim Quantum Theory czy jakimś innym tytule których jechał na sporej inspiracji innym popularnym tytułem to znalazłbym posty w których xboty obrzucały błotem i tekstami że to marne ksero Gearsów jeszcze przed premierą.
  • 0

#57 Zwyrol Napisany 28 czerwca 2011 - 21:42

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:

Jak im się gra nie sprzeda, to się i tak wkur*ią i wysadzą. Ale wydaje mi się, że i tak gdzieś z milion leszczyków się jebnie i kupi bo pomyli z jedną taką serią.


Uncharted to mimo wszystko nie COD jeśli chodzi o popularność marki i nie jest tak rozpoznawalna wśród casuali. Jak 100 tys się natnie to będzie sukces dewelopera.
  • 0

#58 ACZ Napisany 28 czerwca 2011 - 21:53

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
Oczywiście, że xboty jechali na Guantom Theory zanim jeszcze wyszła. Ba, jak wcześniej miał to być ex na PS3 to rzucali tekstami, że to tani odpowiednik girsów na PS3. Tru story.

Nie ma zbyt wielu gier, które od początku do końca powstają na Bliskim Wschodzie. To pierwsza gra, która powstaje w Arabii Saudyjskiej, więc nie należy oczekiwać Allah wie czego. Ciekawe powinno być podejście do kwestii bohatera, tego co dla niego jest "skarbem", przeciwników, których napotka, przyjaciół. Na stronie widać, że partneruje mu m.in. kobieta w hidżabie. Wrażliwość Arabów jest zupełnie inna niż nasza, więc jestem przekonany, że gra w pewnych aspektach zaskoczy. Nie czaję czemu ludzie spuszczają się na japońskie produkcje "bo są inne" a z tego leją. Ech.

A moim zdaniem jak to ich pierwsza gra to mogli zakodować coś miodnego w 2d, a nie puszczać się od razu na głęboką wodę.

Na razie gameplay wygląda strasznie drętwo - gra na jakieś 5-6/10.
  • 0

#59 117 Napisany 28 czerwca 2011 - 21:59

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

Największy nerdrage na razie masz Ty nie odnosząc się do pewnych faktów i jedynie rzucając mądrościami i LOLami ;)
Jesteś ślepy na to co już wszyscy zwrócili uwagę czy tylko udajesz? Spójrz jeszcze raz na główną grafikę z gry i na filmik, a potem na grafikę z U3.
Podobny tytuł? Jest.
Podobny bohater? Jest.
Podobny klimat? Jest.
Potrzebujesz jeszcze przejść cała grę i polizać każdą ścianę żeby móc powiedzieć: "Ej to nie jest kopia U3 bo on szuka przepisu na gumisiowy sok a nie skarbu kapitana Drake'a! I ma plecak! I nosi na nim karabin! I w ogóle to umie zrobić salto w przód a Drake nie umie!" i udowodnić nam że jesteśmy ślepymi fanobojami że widzimy podobieństwa między bohaterami, pomysłowi na rozgrywkę, itd? Zrozum że jakoś każdemu powyższe fakty kojarzą się z totalną zrzynkom.
Nie wiem co przez Ciebie przemawia że masz taki agresor na opinię innych, bo jakoś ja potrafię docenić to że jesteś zainteresowany tą grą patrząc przez pryzmat tego kto ją tworzy itd ;)

Nie kompromituj sie, do czego sie nie odnioslem? Do waszych porownan na podstawie krotkiej prezentacji? Czlowieku... ja nie oceniam gier w ktore nie gram, a tym bardziej nie bede ocenial produkcji po 2 minutowych filmiku. Opinia takich specow jak ty absolutnie NIKOGO! Gry na You Tube tez przechodzisz? Wyrazilem swoja opinie dlaczego gra mnie potencjalnie interesuje... Nie bede analizowal tego trailerka i robil porownania do wielkiego Uncharted.
Reasumujac wnioski sonybojkow. Gra jest identyczna kopia gdy:
a) bohater posiada ta sama plec
b) tytul jest podobny
c) klimat jest podobny (cokolwiek by to nie znaczylo)

Tak wiec:

Call of Juarez vs Call of Duty - bohaterowie posiadaja taka sama plec, tytul jest podobny, klimat jest podobny (wojna i fps) - zrzynka
Super Giana Sisters - plec bohaterow jest inna, tytul jest inny, kliat jest podobny - ROZNE GRY!!!
PES vs FIFA - plec bohaterow (zawodnikow) jest ta sama, tytul jest inny, klimat jest podobny (gra o soccerze) - ROZNE GRY!!!
NBA 2k vs NBA Live - bohaterowie ta sama plec, klimat ten sam, tytul w sumie tez - zrzynka

fajne teorie masz

Ciekawy jestem czy jakbym przejrzał temat o takim Quantum Theory czy jakimś innym tytule których jechał na sporej inspiracji innym popularnym tytułem to znalazłbym posty w których xboty obrzucały błotem i tekstami że to marne ksero Gearsów jeszcze przed premierą.


Nie, ale znalazlbys teksty sonybojow trzepiacych sobie siusiory do czasu az gra zostala zapowiedziana jako multiplatforma.
  • 0

#60 iluck85 Napisany 28 czerwca 2011 - 23:25

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Bla bla, a uncharted ma ten smaczek co ta gierka ? A mianowicie po strzale w piasek unosi sie kurz i leci z wiatrem 8) pelne pro.
  • 0



Inne z tagami: