Skocz do zawartości

Zdjęcie

Xbox 360 pomoc


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
2000 odpowiedzi na ten temat

#1 mobor Napisany 30 grudnia 2005 - 11:42

mobor

    Pikachu

  • Narybek
  • 75 Postów:
Mam problem z wyjsciem optycznym w moim X360. Moze nie tyle z konsolą co z kablem AV/HD Bardzo nietrwale "trzyma" on (a raczej gniazdko TOSLINK) kable optyczne. W moim egzemplarzu po prostu brakuje tzw "klika" który oznacza ze wtyczka wskoczyła na miejsce i przewód jest trwale zakotwiczony w gniezdzie. W moim przypadku wtyczka sie wsuwa do gniazda ale i równie delikatnie z niego wyskakuje po zaledwie kilku nieznacznych ruchach swiatłowodem w prawo-lewo (wystarczą dosłownie cztery ruchy swiatłowodem na boki)

Te same swiatłowody doskonale wpinają sie do innych urzadzen AV z gnaizdem optycznym wiec kwestia kabla odpada (zresztą testowałem 2 - SONY i Philipsa - w sumie 4 koncówki- z tym samym skutkiem)

A jak jest u was?


Mam wersję Premium


[Franek] Zmieniłem nazwe tematu.. jeśli ktoś ma jakieś problemy z konsolą i szuka pomocy.. to niech robi to tutaj ;]


Post napisany przez Amethysta!
W tym temacie postaram sie opisac, co to takiego, i co ewentualnie mozna jeszcze zrobic. Postaram sie takze napisac pare rzeczy, by sie tego ustrzec. Nie jednemu serducho mocniej zabilo, gdy nagle zobaczyl na swojej ukochanej konsolce trzy czerwone mrugajace diody. Tak, to Red Ring of Death (rrod/3rod). Wiadomo nie od dzis, ze Xbox 360 to najbardziej wadliwa konsola z HDgen'ow. Nie ma co sie ludzic, majac Jaspera, ze to sie nigdy nie stanie, dotyczy to rowniez tej wersji. Najczesciej przyczyna rrod'a, sa roznorakie problemy z ukladami BGA. Wszystkie modele posiadaja tzw: Self Diagnostic Test, ktory uruchamiaja jeszcze przed boot'owaniem. Rrod to nic innego, jak wynik testu, ktorego nie przechodza. Test ten obejmuje wiele rzeczy, ale tez nie wszystko (btw:raz, probujac odratowac Elite'a w wersji Jasper, z dodatkowym radiatorem na GPU konsolka wystartowala, ale z bledami graficznymi w dashboard'zie, jest to dowod na to, ze test nie obejmuje wszystkiego), rrod moze wystapic z wielu powodow. Jak sprobowac sie przed tym ustrzec? Nie polecam stawiania konsoli pionowo, ja wiem ze tak wyglada bardziej chlodno, ale raz, ze zatykamy wtedy dolna kratke i konsola juz nie oddycha tak, jak w poziomie, dwa, ze naped od tego tez wysiada. Powoli, bo powli ale wysiada (btw:pare lat temu od postawienia nowej PS2 Slim pionowo, po ponad pol roku padl mi naped, okazuje sie, ze na pionowe stawianie konsol negatywnie dziala grawitacja. Plyta ciagnie w dol trzpien silniczka od napedu i po jakims czasie, krecac sie, nie trzyma on juz rownego poziomu). HDD, jakby nie patrzec tez zakrywa gorna kratke, a gdy konsola stoi w pionie to juz calkiem nie ma skad zaczerpnac powietrza i zaczyna sie gotowac. Najlepiej polozyc konsolke poziomo na, w miare otwartej przestrzeni, a nie w zabudowanym stoliku pod tv. Co zrobic, gdy juz ujzymy rrod'a? Mozemy przynajmniej odczytac kodem, co konsolke boli, przytrzymujac przycisk Sync, i naciskajac przycisk Eject od napedu cztery razy, piate nacisniecie powoduje powrot do trzech mrugajacych czeronych diod. Kod zawsze sklada sie z czterech cyfr(odczytujac kod mozna zauwazyc, ze diody mrugaja troszke szybciej, niz przy pokazywaniu rrod'a). I tak:
cztery mrugajace diody = 0
jedna mrugajaca dioda = 1
dwie mrugajace diody = 2
trzy mrugajace diody = 3
Dla przykladu: trzymajac przycisk Sync i naciskajac do tego raz Eject, mrugaja cztery diody (0), naciskajac drugi raz mrugaja cztery diody (0), naciskajac trzeci raz mruga jedna dioda (1), naciskajac czwarty raz mrugaja dwie diody (2), kod = 0012, czyli tzw:overheating-przegrzanie.
Oto lista kodow jaka udalo mi sie znalesc w sieci:
0001-problem z zasilaniem, lub z zasilaczem
0002-problem z zasilaniem, lub z zasilaczem
0003-nie wiadomo
0010-przegrzanie
0011-przegrzanie
0012-przegrzanie
0013-przegrzanie
0020-nie wiadomo, prawdopodobnie przegrzanie
0021-nie wiadomo
0022-GPU error/przegrzanie GPU
0101-nie wiadomo
0102-w tym przypadku konsola sama nie wie co ja boli, prawdopodobnie zimny lut gdzies na plycie
0110-error pamieci/przegrzanie pamieci
1003-HDD error/moze to byc problem z HDD lub z samym polaczeniem miedzy HDD a konsola
1010-HDD error/moze byc spowodowane uszkodzeniem Eprom'u, lub jego brakiem
1013-nie wiadomo
1020-nie wiadomo
1022-problem z kablem AV, mozna sprobowac innego kabla AV, moze to tez byc problem z Encoder Chip'em
1030-nie wiadomo
Rrod to nie tylko trzy mrugajace na czerwono diody, a oto pare przykladow:
Kiedy, po wlaczeniu konsoli odrazu mrugaja nam cztery diody na czerwono, oznacza to, ze konsola nie wykryla wogole kabla AV. Gdy mruga nam sekcja 1, 3, i 4 (standardowy rrod), wtedy dalej uzywamy kodow, by dowiedziec sie co ja boli. Jak mruga nam sekcja 1 i 3, oznacza to ogolne przegrzanie, mozna wylaczyc konsole i sprobowac ja zalaczyc po parunastu minutach. Gdy mruga nam tylko czwarta sekcja, reszte musimy odczytac z tv/monitora, na ekranie wyswietli sie prawdopodobnie jeden z tych kodow:
E64-nie wiadomo
E65-dvd drive error/zly Firmware/naped jest bez Chip'a z Firmware'em/itp
E67-HDD error/moze to byc problem z HDD lub z samym polaczeniem miedzy HDD a konsola
E68-HDD error/moze to byc problem z HDD lub z samym polaczeniem miedzy HDD a konsola/moze byc
tez spowodowane przez HDD Eprom error
E69-HDD error/moze to byc problem z HDD lub z samym polaczeniem miedzy HDD a konsola
E71-nie wiadomo
E73-nie wiadomo
E74-problem z kablem AV, mozna sprobowac innego kabla AV, moze to tez byc problem z Encoder Chip'em
E76-nie wiadomo
E79-HDD error/moze to byc problem z HDD lub z samym polaczeniem miedzy HDD a konsola

Skad to wszystko wiem? I dlaczego zainteresowalem sie tematem? Ponad dwa lata temu, nie majac wlasnej konsoli pozyczylem od kolesia X360 wersja Falcon z 2006 roku, pogralem pare dni, az tu nagle w ktorys dzien szok! Trzy mrugajece na czerwono diody, WTF!? Chcialem sobie tylko pograc, a tu sie okazuje, ze musze odkupic kumplowi nowke! Tak, sie nie bedziemy bawic, pomyslalem. Z zawodu jestem elektronikiem, wiec zaczalem przeczesywac siec w tym temacie. Po okolo miesiacu czasu udalo mi sie ja odratowac, pamietam jak dzis, bylo cos kolo drugiej w nocy, az tu nagle przepiekny widok, wirjucych zielonych diod, szukajacych pada. W sumie odratowalem juz cztery sztuki, trzy
Falcon'y, jeden NTSC U/C, oraz jednego Jasper'a wersja Elite. Jedna udalo mi sie odratowac w 1,5h. Zdaje sobie tez sprawe, ze nie wszystkie konsole da rade odratowac. Nikomu nie polecam grzebania w konsoli, jak sie nie zna, w szczegolnosci laikom. Mam nadzieje, ze ten tekst pomoze komus chociaz troche, i ze z Xbox 360 Slim nie bedzie juz takich problemow.
  • 0

#2 maniax Napisany 08 marca 2006 - 19:17

maniax

    Toad

  • Narybek
  • 3 Postów:
Czy orientuje się ktoś czy xbox360 obsługuje PPPoE, takie pytanie zadał mi dostawca Internetu, gdy chciałem założyć sobie AccessPoita a ja mniemam pojęcia.
  • 0

#3 Gość__* Napisany 08 marca 2006 - 19:22

Gość__*
  • Goście

Czy orientuje się ktoś czy xbox360 obsługuje PPPoE, takie pytanie zadał mi dostawca Internetu, gdy chciałem założyć sobie AccessPoita a ja mniemam pojęcia.


Nom w opcjch jest takie cos PPPoE settings.

CHodzi ci o acces point taki nadajnik radiowy z walsnym zasilaniem podloczony pod xa przez kable sieciowy?? bo ja mam takie cos i wszystko dziala.
  • 0

#4 MonsieurWoland Napisany 22 maja 2006 - 19:14

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Witam, piszę tu pierwszy raz, więc prosiłbym o nie mieszanie mnie z błotem gdyby był jakiś odpowiedniejszy topic do tych dwóch pytań:P

-Po pierwsze czy achievments zdobyte gdy byłem odłączony od sieci nie zostaną naruszone podczas podłączania do x-live?
-Próbuję podłączyć się do x-live.Wyskakuje błąd MTU. Czy rozmowa z administratorem sieci to jedyne rozwiązanie? (konsole mam bezposrednio podlączoną do gniazdka sieciowego).
  • 0

#5 syon Napisany 22 maja 2006 - 19:49

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

-Po pierwsze czy achievments zdobyte gdy byłem odłączony od sieci nie zostaną naruszone podczas podłączania do x-live?


Nie masz się co o nie martwić. Achivy zostają zapisane na zawsze na twoje konto :)
  • 0

#6 MonsieurWoland Napisany 24 maja 2006 - 16:33

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Gdyby ktoś jednak miał jakieś pojęcie co jest z tym MTU to prosiłbym o wsparcie:P Dzisiaj byłem u mojego dostawcy internetowego, siedział tam jakiś nowy pracownik. Powiedziałem mu, że kupiłem x360 i chciałbym aby zwiększono mi MTU, on na to odpowiedział: Części zapasowych do konsol nie sprzedajemy... Muszę poczekać na kogoś bardziej zorientowanego:P Po moim tłumaczeniu co to jest, zadzwonił do administratora i dowiedział się, że ta cecha jest ustawiona na 1500 (do X-Live potrzeba teoretycznie 1364). Jedyny fragment FAQ na xbox.com jaki mi odpowiada to ta strona: http://support.micro...2/en-us?sd=xbox. Problem w tym, że link podany w paragrafie Things to Try nie działa. Czy jest jakiś program, żeby sprawdzić te MTU, ewentualnie zgodność ustawienia sieci z X-Live? W najgorszym wypadku zmienię dostawcę internetowego. Chciałbym się dowiedzieć, na jakiej Neo da się grać.
  • 0

#7 alanvoldo Napisany 24 sierpnia 2006 - 18:12

alanvoldo

    Toad

  • Narybek
  • 5 Postów:
Moj Xbox 360 dostał zapaści !!!! niewiem oco chodzi ale migają 3 czerwone diody od przycisku Power i konsola niechce sie uruchomic napewno niechodzi o kabel od tv bo podlanczałem do monitora i konsola tesz niechodziła. Grałem sobie w Need For Speeda MSW i konsola sie zawiesiła i tak jej zostało swiecą sie te 3 przeklęte diody . Wie ktos co sie mogło stac ?? konsole nie przerobiona gram ana orginałach no tylko na NFSmsw . Pisalem do serwisu gdzie kupiłem konsole (sklep Robson) ale nikt nic mi na gg nieodpisał moze ktos na forum wie co sie stało :trup:
  • 0

#8 syon Napisany 24 sierpnia 2006 - 18:35

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Sprawdź tu -> http://support.microsoft.com/kb/907534

I w skrócie kilka przydatnych opcji:

1. Odłącz wszystkie kable od konsoli, a potem znowu podłącz.

2. Jeśli masz dysk twardy: odczep dysk (miej wyłączoną konsole), włącz konsole bez dysku. Jeśli czerwone diody już się nie palą, wyłącz konsole i załącz twardziela po czym znowu włącz.

Na stronie, którą podałem masz jeszcze dwa linki (906101, 906103) z pomocą, z nich też skorzystaj. Powodzenia!
  • 0

#9 Gość__* Napisany 26 sierpnia 2006 - 14:24

Gość__*
  • Goście
mi sie popsul xo w czwartek podczas gry w texas hold'em no i czekam na maila z niemieckiego m$
  • 0

#10 MonsieurWoland Napisany 26 sierpnia 2006 - 16:02

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Hej. Czy ktoś z was się orientuje czy do połączenia x360-PC, z funkcjami media center, wystarczy zwykła domowa sieć, czy trzeba jeszcze mieć x360 Wireless Media Adapter? (do tej pory myślałem, że ten adapter służy jedynie do obsługi Wifi, czyżbym się mylił?). Aha jeszcze jedno: czy ta konsola może odtwarzać filmy z płyt? Jeżeli tak to w jakim formacie? Z góry dziękuje za pomoc;)
  • 0

#11 BeSOS Napisany 30 sierpnia 2006 - 11:40

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Hej. Czy ktoś z was się orientuje czy do połączenia x360-PC, z funkcjami media center, wystarczy zwykła domowa sieć


wystarczy
  • 0

#12 MonsieurWoland Napisany 30 sierpnia 2006 - 13:55

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Hej. Czy ktoś z was się orientuje czy do połączenia x360-PC, z funkcjami media center, wystarczy zwykła domowa sieć


wystarczy


To kojarzysz może gdzie można znaleźć stronę z FAQ i informacjami jak to do końca skonfigurować? Bo teraz u mnie to wygląda tak, że PC wykrywa x360 i udostępnia foldery, natomiast konsola zatrzymuje się na kolejnym ekranie po udostępnieniu kodu i nie ma podświetlonego 'A' by przejść do następnego etapu...
  • 0

#13 BeSOS Napisany 30 sierpnia 2006 - 14:06

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
na pewno na http://www.teamxbox.com jest artykuł o Media Center na X360 i o ile mnie pamięć nie myli opisali jak podłączyć X-a do kompa z takim systemem
  • 0

#14 Danteusz Napisany 30 sierpnia 2006 - 18:09

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Pytam z ciekawości: da radę połączyć Xboxa z Vistą (Vista ma Media Center)?
  • 0

#15 MonsieurWoland Napisany 30 sierpnia 2006 - 18:23

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Pytam z ciekawości: da radę połączyć Xboxa z Vistą (Vista ma Media Center)?


Z tego co ja tutaj widzę to są nawet pliki media center do XP'ka jadącego na SP2. Vista też wyjdzie w wersji Media Center.
  • 0

#16 Gość__* Napisany 16 września 2006 - 08:32

Gość__*
  • Goście
Ja prosilbym ludzi majacych dobre serca o pomoc w podlaczeniu X360 do neostrady. Posiadam neo 512 i router, ale przy testowniu polaczenia, wyskakuje ze „ IP address - failed ” , niby pisze tez, ze mam tam cos wpisac w dashboard lub skontaktowac sie z dostawca internetu, ale kompletnie sie na tym nie znam. :(
  • 0

#17 MonsieurWoland Napisany 16 września 2006 - 10:44

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Emm to może przynajmniej podaj treść komunikatu:P Narazie jeszcze telepatami nie jesteśmy:P
  • 0

#18 Gość__* Napisany 16 września 2006 - 19:55

Gość__*
  • Goście
„ IP address - failed ” ;)
  • 0

#19 Gość__* Napisany 16 września 2006 - 20:50

Gość__*
  • Goście
Wejdź na ten link tu jest duzo informacji na temat neostrady i EXA
http://forum.xboxonl... ... c&start=15
  • 0

#20 Gość__* Napisany 16 września 2006 - 19:55

Gość__*
  • Goście
„ IP address - failed ” ;)
  • 0

#21 Gość__* Napisany 16 września 2006 - 20:50

Gość__*
  • Goście
Wejdź na ten link tu jest duzo informacji na temat neostrady i EXA
http://forum.xboxonl... ... c&start=15
  • 0

#22 Gość__* Napisany 24 września 2006 - 12:52

Gość__*
  • Goście
Panowie, czy jest mozliwosc podlaczenia wiecej niz dwoch ixow tak aby dalo sie grac po lanie?? Jesli tak to jakiego sprzetu potrzebuje, zeby zlinkowac konsole(jakis router, czy cus?)?
  • 0

#23 PomezZ Napisany 26 września 2006 - 19:54

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:
Do podłączenia XO przez router potrzebuje kabla sieciowego z przeplotem czy bez?
  • 0

#24 MonsieurWoland Napisany 26 września 2006 - 20:44

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Do podłączenia XO przez router potrzebuje kabla sieciowego z przeplotem czy bez?


Najlepiej zwykły nie crossowany.
  • 0

#25 AVErsiv Napisany 27 września 2006 - 19:06

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:

To kojarzysz może gdzie można znaleźć stronę z FAQ i informacjami jak to do końca skonfigurować? Bo teraz u mnie to wygląda tak, że PC wykrywa x360 i udostępnia foldery, natomiast konsola zatrzymuje się na kolejnym ekranie po udostępnieniu kodu i nie ma podświetlonego 'A' by przejść do następnego etapu...
_________________


pisze jak wol ze masz sciagnac program ze strony MS , zainstalowac go na swoim oryginalnym WINCDOWS MEDIA CENTER edition ( nie wylaczac tego ekrany na ktorym masz nie podswietlone A ) w pewnym momecie program instalacyjny Windows media connect zapyta o 8 cyfrowy kod ktory podal ci Xbox , wklep go i idz daley , w tym momecie Xbox powinien wykryc ze PC zaprasza do tanca.
automatycznie sciagna sie ustawienia itd.
Media center odpali sie na Xie .

po pierwszym ustaleniu polaczenia zostanie ono zapisane w konsoli , po kazdey koleynej probie beda stosowane te wlasnie ustawienia i kod uwierzytelniajacy .

niewiem czy XP musi byc oryginalny bo mam oryginal , wiem zato ze spokojnie dziala to bez nakladki jezykowej , ( ja wole XP po angielsku )

ps
w sumie ja tak czy siak uzywam do mediow Xboxa pierwszego , media center z pierwszego xa jest milion razy przyjemniejszy , i funkcyjnieszy.
pewnie nie wiecie ale X360 i jego MC nie toleruje plikow innych niz WMA i MPG - MPG2 !
czyli kicha jak nic :P

do muzy takze nic nadzwyczajnego jako ze spokojnie sam dashboard spokojnie odtwarza MP3 , i CD audio.

tak czy siak X pierwrzy + mod chip = prawdziwe Media center :hurra:
  • 0

#26 Gość__* Napisany 27 września 2006 - 19:22

Gość__*
  • Goście
Hej ludzie mam pytanko bo kurcze jak kupowałem EXA to odrazu kupiłem kabel RGB ale niestety nie orginalny wyglądał tak samo ale to podróba i tak sobie grałem i grałem i grałem aż do dzisiaj kiedy POMEZZ kupił konsole i zdegustowany podłaczył ją zwykłym kablem tym co się dostaje z konsolom i co jakość obrazu zyłupiła mu oczy z głowy i co po czym napisał do mnie abym też właczył ten swój myślałem że to wielkość telewizorów on 21” ja 29” ale cuż właczyłem i co mi też wyrwało oczy obraz jest niesamowity wyraźny jak cholera i teraz pytanie czy ORGINALNY kabel RGB microsoftu ma leprzą jakość niż ten zwykły dodawany z konsolom ?????
  • 0

#27 AVErsiv Napisany 27 września 2006 - 19:44

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
BryndaPL hmm nie rozumiec pytania i ogolnie ,
moze ustalmy fakty :

1 wiesz czym technicznie rozni sie kabel RGB od composite Chinch
2 twoj TV obsloguje RGB
3 moze mowisz o kablu Komponentowym ( taki z kolorowymi 3 wtyczkami i audio oddzielnie )
4 jezu jak ktos mogl powiedziec ze na kablu oryginalnych chinchowym jest ladny obraz na jakiej kolwiek konsoli ????

teraz pytanie czy ORGINALNY kabel RGB microsoftu ma leprzą jakość niż ten zwykły dodawany z konsolom ?????


ok ta czesc rozumiem i tak jesli mowimy o kablu Composite Chinch ( wtyczka zolta czerwona i biala ) a kablu RGB to ruznica jest KOLOSALNA !!

nie obraz sie ale zawodowo mam do czynienia z wieloma klientami i 95 % z was ( klientow ) niezna sie kompletnie na "kabelkach" i do tego jest slepa bo nie potrafi zauwazyc ruznicy miedzy componentami , RGB , Svideo a Chinchem i to na tym samym TV !! tak wiedz dlatego odrazu pytam czy aby cos ci sie konkretnie nie pomieszalo ... bo chociaz kabel Chinch microsoftu jest zrobiony naprawde pozadnie ( 2 dni po zakupie X360 uciolem wtyczke i wykozystalem ja do zbudowania kabla VGA ktorym to podlaczylem te oto konsole to pieknego 21' IBM na ultra plaskim trinitronie ktory wyciaga rozdzielczosci zedu 2048 ... w 75hz !! :kocha:

ale niema takiej mozliwosci by nawet ten kabel z tak pozadnym wykoneniam chodzby w 10% dorownal jakoscia obrazu nawet najgorzej zrobionemu kabelkowi RGB !!

ps
jedyna ruznica w super kabelkach RGB jest oddzielne masowanie kolorow , audio i synchro , ale z doswiadczenia wiem ze na gu#no sie to zdalo bo co 2 TV a kazdy RGB splitter laczy te masy i jeden ciul wychodzi :P

jak ja robie kabel staram sie zachowac zasade oddzielnej masy audio i video ( na kolory niema co patrzyc ciezko jest znalezc TV ktory ich nie sumuje ... ) .
zkolei paranoja jest gdy w poszukiwaniu kabla VGA ktory mial mi poslozyc na budowe kabla VGA do X360 musial przejzec WIELE roznych kabli zanim znalazlem taki z oddzielna masa dla synchro i kolorow !! co gorsza w kablu sa oddzielne zyly ktore sa kompletnie polaczone w wtyczkach poprostu idiotyzm !! ( SONY z nowych monitorkow LCD ma dobre kabelki :P )

tak wiedz prosze moze pierwrzo troszke sie porozgladac jaki masz TV i czym tak wlasciwie go podalczasz .... i 2 sprawa mozesz miec kabel RGB w ktorym jest nie zachowana zwora informujaca Konsole o kablu , i wtedy nei dziala trigger zalczajacy tryb RGB wtedy na kablu RGB masz obraz z samego Composite video ( on jest w kablu RGB jako synchro ) .
lub co bardziej prawdopodobne twoj TV sie automatycznie nie przelaczyl w RGB ato dlatego ze kabel ktory kupiles wogole niema triggera albo TV wymaga wlaczenia recznie.

:rower:
  • 0

#28 Gość__* Napisany 27 września 2006 - 19:56

Gość__*
  • Goście
Słuchaj chodzi mi o ten zwykły kabel dodoawany do wersji premium nie do core z trzema chinaczami tylko ten z zestawu premium bo obraz mnie wgjoł w fotel po tym nie orginalnym RGB i tak mój telewizor obsługuje RGB
  • 0

#29 AVErsiv Napisany 27 września 2006 - 20:45

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
zgadza sie jesli podlaczysz konsolke przez kabel Komponentowy wtyczki w kolorach : zielonym niebieskim i czerwonym , bo on odrazu pozwala konsoli na wybranie odpowiednio wysokich rodzielczosci , i bez przeplotu !
po podlaczeniu kablem RGB masz obraz skalowany do rozdzielczosci PAL i dopiero wtedy puszczany na TV.

trzba bylo zaczac od tego jaki masz TV itd a i kabel komponentowy to nie to samo co standartowy kabel od 360 bo standart to composite chinch tez trzy kabelki tyle ze zolty bialy i czerwony )

pozdro
  • 0

#30 Gość__* Napisany 27 września 2006 - 21:18

Gość__*
  • Goście
Panowie, czy jest mozliwosc podlaczenia wiecej niz dwoch ixow tak aby dalo sie grac po lanie?? Jesli tak to jakiego sprzetu potrzebuje, zeby zlinkowac konsole(jakis router, czy cus?)?

sor, za dwa takie same posty, ale cholernie zalezy mi na odpowiedzi na to pytanie.
  • 0