Skocz do zawartości

Zdjęcie

Xbox 360 pomoc


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
2000 odpowiedzi na ten temat

#121 Gość__* Napisany 05 stycznia 2007 - 23:27

Gość__*
  • Goście
a mi się już udało :)kurde już się bałem że coś się naprawde zrąbało a tak na marginesie to od 2 dni nie grałem w gearsów i ludzie jaka ta gra jest ZAJEBISTA doznałem szoku i opadu szczeny
  • 0

#122 MonsieurWoland Napisany 06 stycznia 2007 - 01:12

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:

Mam 3 rings of death. Pieprzony Microsoft!* :evil:

edit: pieprz - taka przyprawa, wykorzystywana w celach smakowych kulinarnie na całym świecie.


Witaj w klubie. Mi zostały jeszcze 2 tygodnie do upływu terminu naprawy. Chyba jakieś lektury szkole poczytam:P
  • 0

#123 Orange Napisany 06 stycznia 2007 - 10:31

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:
To chyba najlepszy temat.
Dobra Miśki, jak na spowiedzi - o co chodzi z tymi problemami z chello i Livem?
Słyszałem że coś nie styka ale wciąż nie bardzo wiem co :ninja: "Ma problemy ze współpracą" - co to znaczy?
Nie widzę jak ISP może mieć wpływ na działanie usługi sieciowej w konsoli. Do routera czy karty sieciowej można podłączyć dowolne urządzenie i nie ma bata że nie działa.
  • 0

#124 Texz Napisany 08 stycznia 2007 - 13:01

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
W sprawie gwarancji na konsolę, prowadzonej poprzez Polski oddział M$.

Pytanie czysto techniczne z momentu, kiedy aktywację gwarancji mam za sobą i czekam na kod kreskowy przez maila - czy jak dostanę na maila do wydrukowania kod kreskowy, aby wysłać konsolę do wymiany, będzie tam dokładna instrukcja odnośnie numeru przesyłki etc. z którą trzeba się udać (telefonicznie) do centrali UPS? Czy jak to wygląda w rzeczywistości? Sam mam wypisać dane gdzie ta przesyłka ma być podana, czy goście z UPS będą wiedzieli o co biega, kiedy podam im, że jest to reklamacja gwarancyjna konsoli Xbox 360?
  • 0

#125 Gość__* Napisany 08 stycznia 2007 - 21:59

Gość__*
  • Goście
Witam. Mam pytanie. Jakis buc na allegro sprzedał mi porysowanego ninja gaidena. Odpaliłem na x360, wszystko chodzi, oki, bez spowolnień, błędów odczytu, komunikatu o brudnej płycie itp. Napęd też podczas odczytywania pracuje normalnie, jakby płyta była czyściutka. Mam naped samsunga. I tu nastaje moje pyt. Czy jak bedę sobie spokojnie grał w ng to czy po pewnym czasie napęd mi padnie, albo nie bedzie chciał czytac orginalnych gier i będę musiał pare razy resetować konsole? Czy mozliwe jest ze naped będzie gorzej działał i będę miał np komunikaty o brudnej płycie?

Plz o odpowiedź
  • 0

#126 syon Napisany 09 stycznia 2007 - 13:02

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

Czy jak bedę sobie spokojnie grał w ng to czy po pewnym czasie napęd mi padnie, albo nie bedzie chciał czytac orginalnych gier i będę musiał pare razy resetować konsole? Czy mozliwe jest ze naped będzie gorzej działał i będę miał np komunikaty o brudnej płycie?

Plz o odpowiedź


Spokojnie, nic ci się z napędem nie stanie. Zawsze możesz dla pewności zanieść/wysłać płytkę do regeneracji, wtedy nie będziesz miał żadnych rysek.
  • 0

#127 Gość__* Napisany 09 stycznia 2007 - 13:56

Gość__*
  • Goście
Bo taka płyta orginalna ale zdeka porysowana, to i tak jest duzo lepszej jakości od krystalicznie czystej kopii nagranej na np.tdk czy verbatimie?
  • 0

#128 ACZ Napisany 09 stycznia 2007 - 16:14

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 066 Postów:
Jasne, że tak. Graj i nie marudź, nic Ci się nie stanie od tej płyty ;)
  • 0

#129 Gość__* Napisany 10 stycznia 2007 - 21:53

Gość__*
  • Goście
A wiec stało się, moja 360 padła :(
Zassałem nowy update, później łatke jak i nowe mapy do Gears of War.
Po ponownym właczeniu konsoli, dioda paliła się na czerwone (trzy migające pola)
Ostatnio dosc głosno było o padających 360 które zaraz po zassaniu najnowszego updatu padały. Ciekawe czy mój przypadek także wiąże się z ściągnięciem najnowszej łatki do dashu?

PS. Całe szczescie konsola jest jeszcze na gwarancji.
  • 0

#130 Texz Napisany 10 stycznia 2007 - 21:56

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Och, widać nie jestem sam :)

Swoją drogą, czeka cię teraz przeprawa przez polski Help Line. Powodzenia XD
  • 0

#131 MaxVarEmreis Napisany 10 stycznia 2007 - 23:45

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

A wiec stało się, moja 360 padła :(
Zassałem nowy update, później łatke jak i nowe mapy do Gears of War.
Po ponownym właczeniu konsoli, dioda paliła się na czerwone (trzy migające pola)
Ostatnio dosc głosno było o padających 360 które zaraz po zassaniu najnowszego updatu padały. Ciekawe czy mój przypadek także wiąże się z ściągnięciem najnowszej łatki do dashu?

PS. Całe szczescie konsola jest jeszcze na gwarancji.

Wspólczuje... mam nadzieje, ze szybko Ci wmienią na nowego.

Az sie boje zassać te nowe updaty :lol:
  • 0

#132 Texz Napisany 10 stycznia 2007 - 23:53

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Az sie boje zassać te nowe updaty

Ja już teraz wiem jedno.

Nie zassam ani jednego nowego update- niech się M$ nie łudzi, że większość tak nie zrobi.
Jaja nie z tej ziemi.

Po co się narażać. :/
  • 0

#133 BeSOS Napisany 10 stycznia 2007 - 23:54

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
BTW, czy ktoś sie orientuje czy na naprawioną konsolę mam jakiś okres gwarancyjny, czy już moge pocałować MS w klamkę?

Texz, czyli już nigdy nie zagrasz po lajwie ;]
  • 0

#134 Danteusz Napisany 10 stycznia 2007 - 23:56

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:
Nie mam 100% pewności, ale gwarancja powinna być odnowiona.
  • 0

#135 Texz Napisany 11 stycznia 2007 - 00:07

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Texz, czyli już nigdy nie zagrasz po lajwie ;]

A hooy. Przekonałeś mnie. Kiedy następny update?

Nie mam 100% pewności, ale gwarancja powinna być odnowiona.

Nawet jeżeli jest 12 miechów gwara na X360, to wg. specjalnego świstka przypieczętowanego przez Urząd Praw Konsumenta etc. bez 2 zdań ma się 24 miechy i M$ w tym momencie mięknie.

Gwara jest przedłużana w momencie kiedy jest kilka dni do końca jej zakończenia. Wydłużają ją o całe .. 30 dni. :bue:
  • 0

#136 BeSOS Napisany 11 stycznia 2007 - 00:23

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Gwara jest przedłużana w momencie kiedy jest kilka dni do końca jej zakończenia. Wydłużają ją o całe .. 30 dni.


Czyli jak, mam jeszcze rok gwarancji (kupiłem x360 w styczniu 2006) + 30 dni?
  • 0

#137 ACZ Napisany 11 stycznia 2007 - 00:25

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 066 Postów:
Nie, masz jeszcze tylko ten rok co Ci został.
Jakby Ci się rozwaliło konsola w ostatnim miesiącu gwarancji to by Ci dołożyli jeszcze 30 dni z litości ;]
  • 0

#138 Texz Napisany 11 stycznia 2007 - 00:26

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Jakby Ci się rozwaliło konsola w ostatnim miesiącu gwarancji to by Ci dołożyli jeszcze 30 dni z litości ;]

Jak to mówiłem w młodości - Z Afriko XD

Jest dokładnie tak jak Czychu to rozumie.
  • 0

#139 Gość__* Napisany 11 stycznia 2007 - 08:03

Gość__*
  • Goście
To ile na Xa jest gwarancji 24 czy 12 m-cy ???
Fakensit, to człowiek chce tu nextgena kupić, być uczciwy i grać na oryginałach, a tu takie klocki...padają jak muchy te Xy... Swoją drogą to może taki sposób M$ na piractwo, nie przerabiaj konsoli bo jak ci padnie to na śmietnik, a tak to masz 12m-cy na gwarancji i przynajmniej rok pograsz i kupisz nową :) :) M$ zadowolony bo więcej sprzeda :) :sciana:
  • 0

#140 Gość__* Napisany 11 stycznia 2007 - 15:26

Gość__*
  • Goście

Swoją drogą, czeka cię teraz przeprawa przez polski Help Line. Powodzenia XD

Konsole wysyłam do iksboks.aplus.pl (Juchy z forum PSXE) od niego wlasnie kupowałem X360.
Podobno ma troche roboty :/

Mam takie pytanie, wie ktos jak moge zgrac wszytskie sejwy z HDD? (bo moze byc tak ze wszytskie przepadna :/)
  • 0

#141 Texz Napisany 11 stycznia 2007 - 17:31

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Mam takie pytanie, wie ktos jak moge zgrac wszytskie sejwy z HDD? (bo moze byc tak ze wszytskie przepadna :/ )

Kata pamięci do X360 (120 zeta czy coś). Ani PenDrive, ani co innego nie przeniesie ci save z HDD. Trudno.

Konsole wysyłam do iksboks.aplus.pl (Juchy z forum PSXE) od niego wlasnie kupowałem X360.
Podobno ma troche roboty

Kiedy gwarancja przepadnie, też będę wysyłał konsole do Juchego. Szczecin, nie szczecin, troszkę daleko jest, ale przynajmniej mam pewność że profesjonalista się weźmie za robotę.
  • 0

#142 Gość__* Napisany 11 stycznia 2007 - 20:30

Gość__*
  • Goście

Mam takie pytanie, wie ktos jak moge zgrac wszytskie sejwy z HDD? (bo moze byc tak ze wszytskie przepadna )

A nie możesz im dac po prostu samej konsolki, bez HDD?
  • 0

#143 TomisH Napisany 11 stycznia 2007 - 22:11

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:

Konsole wysyłam do iksboks.aplus.pl (Juchy z forum PSXE) od niego wlasnie kupowałem X360.
Podobno ma troche roboty :/

Juchy z forum.xbox-scene.pl będąc dokładnym ;)

Mam takie pytanie, wie ktos jak moge zgrac wszytskie sejwy z HDD? (bo moze byc tak ze wszytskie przepadna :/)

Memorka.
  • 0

#144 Gość__* Napisany 11 stycznia 2007 - 23:10

Gość__*
  • Goście

Mam takie pytanie, wie ktos jak moge zgrac wszytskie sejwy z HDD? (bo moze byc tak ze wszytskie przepadna )

A nie możesz im dac po prostu samej konsolki, bez HDD?

nie, musze wysłac wszytsko co znajduje sie w pudełku, prawdopodobnie wysla mi nowego X360.
  • 0

#145 Texz Napisany 11 stycznia 2007 - 23:14

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Mam takie pytanie, wie ktos jak moge zgrac wszytskie sejwy z HDD? (bo moze byc tak ze wszytskie przepadna )

A nie możesz im dac po prostu samej konsolki, bez HDD?

nie, musze wysłac wszytsko co znajduje sie w pudełku, prawdopodobnie wysla mi nowego X360.

Sprawdź u qmpla czy HDD chodzi poprawnie i się dogadaj z Juchym, przecież to człowiek. Zrozumie :)
  • 0

#146 BeSOS Napisany 11 stycznia 2007 - 23:30

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Wogóle apropos wysyłki za granicę - nie wysyłajcie w oryginalnym pudełku, bo, nie wiedzieć czemu, konsola odsyłana jest w jakimś nieoryginalnym kartonie OO. Ja na tę okazję kupiłem kartonik, więc pudło leży w domu.
  • 0

#147 Texz Napisany 11 stycznia 2007 - 23:35

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Dokładnie, wczoraj łaziłem po Kauflandzie przez dobre pół godziny w poszukiwaniu odpowiedniego kartonu. Jedyny jaki się nadawał to karton po Delicjach Mini, niestety był pełny i swojego kartonu nie znalazłem.
W kwestii wysłania konsoli w "neutralnym kartonie" rozważałem oryginalne pudełko z PS2, lecz suma summarum szkoda mi go nawet bardziej niż tego od X360. Kiedy przyjdzie kod pomyślę nad pudłem i tu taka uwaga.
Podobno Polski M$ coś knoci z mailami i te nie dochodzą na czas, albo i w ogóle jak w moim przypadku (od poniedziałku brak maila z kodem) i zapewne dostanę przez DHL, z którym też niby mają problemy (tak gadała babka z infolini). Jak jest u was? W ciągu ilu dni zgarneliście kod kreskowy?
  • 0

#148 Gość__* Napisany 12 stycznia 2007 - 14:05

Gość__*
  • Goście

Sprawdź u qmpla czy HDD chodzi poprawnie i się dogadaj z Juchym, przecież to człowiek. Zrozumie :)

Tylko wiedz że Juchy jest troche pazerny na $
:)
  • 0

#149 Gość__* Napisany 12 stycznia 2007 - 16:55

Gość__*
  • Goście

Juchy z forum.xbox-scene.pl będąc dokładnym

Ten gość ma swój serwis, czy jak?
  • 0

#150 Texz Napisany 12 stycznia 2007 - 17:06

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Juchy z forum.xbox-scene.pl będąc dokładnym

Ten gość ma swój serwis, czy jak?

W Szczecinie - http://www.iksboks.aplus.pl/
A co? Ixboxik padł?
  • 0