Skocz do zawartości

Zdjęcie

Farcry 2 - Problem I Prośba O Info/pomoc : Jak Uruchomić Swoje Mapy W Gra Rankingowa ?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Pawel333 Napisany 05 lipca 2011 - 11:49

Pawel333

    Pikachu

  • Narybek
  • 89 Postów:
Proszę o pomocne info :
jak uruchomić SWOJĄ mapę (ale też nieswoje mapy, ale zrobione przez innych użytkowników)
w GRA RANKINGOWA ?
Na razie mogę to zrobić tylko w grze nierankingowej , ale wiem (bo inni
gracze tak czynią) że można na swoich mapach grać w GRA RANKINGOWA .
Jeśli ktoś wie to proszę o wyjaśnienie KROK po KROKu jak tą opcję
uruchomić/aktywować .
  • 0

#2 Jachu Napisany 05 lipca 2011 - 13:58

Jachu

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 353 Postów:
W "Społeczności map" -> "Pobierz mapy" jest kategoria "Dla gry rankingowej". Jest tam 5 map i wszystko wskazuje na to, że tylko te mapy można pobrać i uruchomić dla gry rankingowej. W jaki sposób trafiają do tej kategorii, nie wiem. Później tworzysz swoją grę wybierając mapę z pobranych z kategorii "Dla gry rankingowej". Tak to jest, tak to wygląda.
  • 0

#3 Pawel333 Napisany 05 lipca 2011 - 17:32

Pawel333

    Pikachu

  • Narybek
  • 89 Postów:
Tyle to wiem , ale że gram to i nie raz widziałem i grałem w GRA RANKINGOWA na wielu innych
mapach niż te UBISOFTu , i te 5 szt. od graczy , zatwierdzonych przez UBISOFT .
Zdaje się że możesz dodać do GRA RANKINGOWA inne mapy niż te UBISOFTu ( i + tę "piątkę") ale
muszą to być mapy przez ciebie zrobione ; ja na razie 1 robiłem i mogę grać na NIERANKINGOWEJ .
Jednego gracza zapytałem ale że nie znam dość dobrze angielskiego to nie łapię o co chodzi ;
jak ktoś może wytłumaczyć to poproszę - przytaczam jego odp. :

1. save the maps on a stick only one is enough than you have it all
2. open a ranking game
3. open the map setting than put the stick with your maps in
4. chose your maps
5. don t switch the game mode between the maps or the map list will start from front

Nie jestem pewien czy to jego cała odpowiedź bo zauważylem że ma ona 250 znaków a właśnie TYLKO tyle słów tyle można przeslać przez XBL , i jak się je pisze to nie ma licznika pokazującego czy się przekroczył 250 znaków czy nie
i jak się ją już wyśle to "resztę" po 250 znakach ucina i nie przesyła .
  • 0