Skocz do zawartości

Zdjęcie

Infinity Dungeon


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 habrys Napisany 06 lipca 2011 - 15:34

habrys

    Toad

  • Narybek
  • 4 Postów:
Witam wszystkich. Jestem namiętnym graczem, a jednocześnie pracuję jako programista. Zawsze marzyło mi się robienie gier, ale do tej pory raczej nie było to możliwe. Za duże budżety, za wielkie zespoły, za mało osobistego wkładu. Wydawało mi się, że czasy kiedy mały kilkuosobowy team może zrobić dobrą grę i w dodatku na tym zarobić minęły bezpowrotnie. Na szczęście okazało się, że jednak nie. Pojawił się iPhone, Android i ktoś z bardzo małym budżetem może znowu zrobić grę. A czasami nawet dobrze ją sprzedać.

Jakieś 2 miesiące temu zacząłem więc projektować, niedawno też programować nowy tytuł RPG na iOS. Szczegóły na moim blogu (niestety tylko po angielsku). Mam zamiar tam dokumentować postępy i słuchać dobrych rad i komentarzy. Są już nawet 2 screenshoty. Dajcie znać, co o tym myślicie.

---
Infinity Dungeon - upcoming iOS RPG game
  • 0

#2 ACZ Napisany 06 lipca 2011 - 16:24

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 068 Postów:
Grafę sam robisz?
  • 0

#3 habrys Napisany 06 lipca 2011 - 17:13

habrys

    Toad

  • Narybek
  • 4 Postów:

Grafę sam robisz?


Niestety, jeśli chodzi o rysowanie i takie tam, to lajkonik jestem kompletny. Te mapy zrobiłem korzystając z darmowych materiałów (darmowych także na użytek komercyjny) z Lost Garden. Część darmową gry mam zamiar zrobić właśnie tak, a do reszty (dodatkowe mapy) trzeba będzie kogoś wynająć niestety. Poza tym dużo lepiej się pracuje, choćby tylko nad prototypem jak masz już coś miłego dla oka na ekranie iPhona...

Więcej o darmowej grafice tutaj.
  • 0

#4 Sotaku Napisany 06 lipca 2011 - 19:02

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 662 Postów:
mamy tu na forum zakładkę na telefoniki, także może tam jakiś zielony to przeniesie?

Na razie za mało tego by oceniać, ale brawo za pomysł i chęci
  • 0