Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prince of Persia: The Two Thrones


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
64 odpowiedzi na ten temat

#31 BeSOS Napisany 27 grudnia 2005 - 20:44

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
POP3 skończona :]
Dla fanów serii pozycja obowiązkowa, od dwóch dni zyję światem POP i ciągle mi mało.
Na szczęście, jak wnioskuję nie powiem skąd, na next geny zawita nowy POP - boję sie mysleć jak to bedzie wygladac o_O
Tylko tym razem niech się Ubi tak nie spieszy, bo pourywane filmiki nie są niczym fajnym :]
  • 0

#32 Gość__* Napisany 27 grudnia 2005 - 20:49

Gość__*
  • Goście
Ja mam takie pytanie: czy gra jest nastawiona na rozwałke jak w WW czy bardziej na na przygodę jak SOT? Pierwszego POPa wchłonełem jak gąbka, po prostu nie mogłem się oderwać, a drugiego przeszedłem tylko do połowy mimo że mi się podobała to była taka wtórna, co pare kroków walka aż do przesady. Ciekawe jak jest z TTT?
  • 0

#33 Gość__* Napisany 01 stycznia 2006 - 21:59

Gość__*
  • Goście

Na szczęście, jak wnioskuję nie powiem skąd, na next geny zawita nowy POP - boję sie mysleć jak to bedzie wygladac o_O


A ja gdzieś słyszałem, że na TT seria POP ma się skończyć, bo to w założeniu przygodowa trylogia miała być :P

jak masz jakieś nowe info, to poślij mi na PM, plzzz ;)
  • 0

#34 BeSOS Napisany 01 stycznia 2006 - 22:34

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

jak masz jakieś nowe info, to poślij mi na PM, plzzz


nie nie ;) to o czym mówiłem to żadne nowe info - poprostu jak przejdziesz grę dostaniesz bonusowy filmik, i po jego obejrzeniu pojawia się napis (cytuję z pamięci, ale mniej wiecej tak to szło) "dziekujemy wszystkim fanom i do zobaczenia wkrótce" :) Dla mnie to znaczy:

a) bedzie kolejny POP na next geny, juz nie związany z trylogią
b) do zobaczenia znaczy tyle co 'do zobaczenia w innej grze zrobionej przez Ubi Montreal' :lol:

Ale stawiam na opcję nr.1 bo jakby nie było POP już ma ogromną rzeszę fanów i szkoda marnowac tak świetna licencję :) IMO na next genach gra mogłaby dopiero rozwinąć skrzydła :) A pomysł na nowa część POP zawsze się znajdzie :wink:

Ja mam takie pytanie: czy gra jest nastawiona na rozwałke jak w WW czy bardziej na na przygodę jak SOT? Pierwszego POPa wchłonełem jak gąbka, po prostu nie mogłem się oderwać, a drugiego przeszedłem tylko do połowy mimo że mi się podobała to była taka wtórna, co pare kroków walka aż do przesady. Ciekawe jak jest z TTT?


Gra bardziej przypomina POP jesli chodzi o klimat, ale imo walki jest tyle samo co w WW ;) z tym, że dla mnie w WW było mało walki, więc mnie o zdanie lepiej nie pytaj :)
  • 0

#35 Gość__* Napisany 02 stycznia 2006 - 11:22

Gość__*
  • Goście
Prince trzeci byl dla mnie najlepsza czescia sagi-pomieszanie klimatu dwoch poprzednich czesci bylo dla mnie duzym plusem, chociaz chcialbym raz czy dwa podczas rozgrywki uslyszec tego Godsmacka :D Bardzo mi sie spodobal motyw Dark Prince'a-walka nim to swietna sprawa, a jego koncowy udzial w grze (po walce z Wezyrem) byl dla mnie jedna z najbardziej klimatycznych "wstawek" w calej grze. Jak dla mnie, gra jest swietna, minimalnie lepsza od Warrior Within.
  • 0

#36 Squall Napisany 02 stycznia 2006 - 13:08

Squall

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 459 Postów:
Gra jest niezła, ale krótka i łatwa (jak wszystkie PoP-y).

8.5/10
  • 0

#37 Gość__* Napisany 06 stycznia 2006 - 12:07

Gość__*
  • Goście
Właśnie zdobyłem POP: TT więc niedługo będę mógł się włączyć do dyskusji... szkoda tylko, że mam wersję PC :(
  • 0

#38 Gość__* Napisany 06 stycznia 2006 - 17:03

Gość__*
  • Goście

szkoda tylko, że mam wersję PC

może i nie szkoda, jak chodzi płynnie to można pograć, ja dwie poprzednie części przeszedłem na PC i jak grałem w demko Prince of Persia WW to nie mogłem się przyzwyczaić do granie na padzie, ale to tylko kwestia opanowania tej sztuki- i później już było o wiele lepiej niż na klawiaturze
  • 0

#39 Gość__* Napisany 06 stycznia 2006 - 17:31

Gość__*
  • Goście
Już sprawdzone...

Niestety, mój PieC okazał się złomem przy nowym POPie: chrupał mi już przy najniższej rozdzielczości :!: A na dodatek wyglądało to tak obrzydliwie, że aż płakać mi się zachciało :( No nic, muszę poczekać aż mnie będzie stać na wersję konsolową...

Konsola straaasznie rozpieszcza, mówię Wam :mrgreen:

Stealth: Sands of Time też na PC skończyłem, ale WW już na PS2 -> koniecznie chciałem grać w to na padzie; ach te walki :twisted:
  • 0

#40 Gość__* Napisany 15 stycznia 2006 - 15:41

Gość__*
  • Goście
Więc, po przejściu SoT zamówiłem WW, mam nadzieję że jest dłuższa od SoT- bo to zajęło mi za 1 razem 8h, za drugim nie całem 4;/. Tak więc dużymi krokami zbliżam się do TT.
  • 0

#41 Gość__* Napisany 15 stycznia 2006 - 15:52

Gość__*
  • Goście
ej mam pytanie:
u was też są dziwne akcje z muzyką :?: umnie naprzykład czasami muzyka wogóle niegra a czasami sama się włącza w nieodpowiendnich momentach (wspinam się a mi się załącza na chwil parę muzyka jakbym się bił)
ogólnie fajny nawet ten TT ale niedopracowany :(

  • 0

#42 Gość__* Napisany 15 stycznia 2006 - 17:07

Gość__*
  • Goście

ej mam pytanie:
u was też są dziwne akcje z muzyką umnie naprzykład czasami muzyka wogóle niegra a czasami sama się włącza w nieodpowiendnich momentach (wspinam się a mi się załącza na chwil parę muzyka jakbym się bił)
ogólnie fajny nawet ten TT ale niedopracowany

u mnie też tak się robi ale tylko wtefy gdy konsola chodzi kilka godzin, potrafią teżsię przyciąć filmiki, ale nawet i sama gra potrafi zatrzymać się na kilka sekund.
  • 0

#43 batman2k3 Napisany 15 stycznia 2006 - 17:19

batman2k3

    Link

  • Forumowicze
  • 296 Postów:

Gra jest niezła, ale krótka i łatwa (jak wszystkie PoP-y).

8.5/10


Tu się zgodzę, choć jest kilka momentów w których trudno nazwać tę grę łatwą. Taka typowa gra "na raz", a raczej jeden z najlepszych przedstawicieli tego gatunku gier.
Oceniając enplusowo to:
Grafika: 9 (z małym minusem)
Dźwięk: 9
Miód: 7
Ogółem: 8.3
  • 0

#44 Gość__* Napisany 16 stycznia 2006 - 12:32

Gość__*
  • Goście
gra jest ładna fajne mi sie grało ale zdecydoanie zakrutko w porownanu z perwszom częścom np. a może poprostu nauczyłem sie co kiedy byl mniej nespodzanek newiem. tez miałem problemy z dzwiekem
  • 0

#45 cwany-lis Napisany 28 stycznia 2006 - 19:34

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:
Jako iż mój egzemplarz Warior Within okazał się trefnym krążkiem postanowiłem czekając na następny, tym razem oryginalny zagrać w trzecią odsłonę przygód Księcia panicza-madafakera .

Babilon sprezentowany jest ciekawie, fan serii bez problemu będzie płynął przez gre odbijając się od scian i biegając między przepaściami . Doszło kilka nowych ruchów i patentów etc. Największą frajde sprawił mi na razie styl walki - większość kombosów została przeniesiona z dwójki ale doszły tu stealh kille - jak wróg stoi do nas plecami, można go szybko załatwic wciskając w odpowiednim czasie przyciski,jednak jeśli się pośpieszymy to przeciwnik nas kopnie, zablokuje nasz cios (zawodowo zrobione sekwencje !) i trzeba będzie walczyć w 4 oczy (jak nie więcej) a przeciwnicy w Dwóch tronach są więksi, napakowani sterydami i bardziej wytrzymali, nie to co te pokraki z dwójki .

Mroczny książe na razie nie przypadł mi do gustu, łańcuch taki sobie, nie czuje siły jego ciosów a pozatym grajac nim zmuszeni jesteśmy do ciągłego popie*** na czas przez lokacje bo inaczej zginiemy, trochę to stresujące ale zobaczymy co będzie dalej ...

ps. gra chyba krótka jest ? po dwóch godzinach grania zajrzałem do solucji i wynika z niej że ponad jedna trzecia gry za mną ...
  • 0

#46 cwany-lis Napisany 01 lutego 2006 - 20:18

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:
Ach jaka piękna gra, ach co za historia, godzine temu ujrzałem napisy końcowe i strasznie się wzruszyłem co zdaża mi się przy grze rzadko, chciałoby się kontynuować przygode, cofnąć czas a tu już koniec po zaledwie 5 dniach rekreacyjnego grania ...

A gra do trudnych nie należy, moim zdaniem mimo że finałowego bossa trójka ma trudniejszego od tego z jedynki to całościowo jest najprostszą z trylogii - poza kilkoma momentami które trzeba powtórzyć 2-4 razy nie ma tu nic co przeszkadzałoby w płynięciu przez gre . Cód, miód 9/10 polecam !
  • 0

#47 Gość__* Napisany 02 lutego 2006 - 12:30

Gość__*
  • Goście
To ja takie pytanie nieco z innej beczki,ale jako tako pasujące do tematu, wie ktoś gdzie można dostać Two Thrones na GC?;/ na allegro nie ma w ultimie tyż, przeglądałem wszystkie sklepy których reklama znajdowała się w styczniowym neo i też 0 są tylko na ps2;/
  • 0

#48 Gość__* Napisany 25 lutego 2006 - 23:20

Gość__*
  • Goście
Przeszedłem - gierka dobra, ale i tak nie dorówna pierwszej części - tego baśniowego klimatu nie zapomnę. Ale plasuje się druga w kolejce - a WW był do dupci i nawet nie chciało mi się go kończyć.

Fajny się odkrywa filmik ten jajcarski - dobry pomysł :] Ale ogólnie rozwala mnie po co są w tej grze Sands Creditsy? Nic za nie nie da się kupić - suchar na maksa.

A co najlepsze nowego PoPa przeszedłem w jakieś 3 dni totez będę mógł go sprzedać w zasadzie w tej samej cenie, w której kupiłem na Allegro - kocham krótkie gry :P Już się przymierzam do zakupu Black - muszę oszczędzić kasę ^^
  • 0

#49 Gość__* Napisany 26 lutego 2006 - 07:40

Gość__*
  • Goście
gra dobra złego słowa nie powiem o niej, grałem w jedynke w dwójke już nie zdążyłem:D ale ostatnia cześć prezentuje sie ładnie, grafika bez zarzutu i animacja płynna- może to moje wrażenie ale wydaje mi sie ta czesc jakaś taka łątwa, czy wy tez tak macie?
  • 0

#50 Gość__* Napisany 26 lutego 2006 - 11:55

Gość__*
  • Goście

może to moje wrażenie ale wydaje mi sie ta czesc jakaś taka łątwa, czy wy tez tak macie?

jastne że łatwa, moim zdaniem najłatwiejsza z wszystkich 3 części, a co do rwiącej gdzieniegdzie animacji są podzielone zdania :D tylko że walka jest słansza niż w poprzedniej części, nawet większość ciosów z drugiej części została, ale nie czuć już w nich takiej siły
  • 0

#51 Gość__* Napisany 06 marca 2006 - 11:13

Gość__*
  • Goście

jastne że łatwa, moim zdaniem najłatwiejsza z wszystkich 3 części,


Nie chcę okazać się lamerem ale to jedyna część, którą przeszedłem :oops:
  • 0

#52 raf Napisany 26 marca 2006 - 14:35

raf

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 875 Postów:
Gra jest śliczna, ale czy taka łatwa? No nie wiem. Mnie lekko zirytowały błędy w detekcji kolizjii. Często nie trafiam w przeciwników, bo wrogowie przenikają przez mieczyki :x Ale to raczej błąd programistów, niż zamierzone działanie utrudniające rozgrywkę :roll:
  • 0

#53 cwany-lis Napisany 26 marca 2006 - 14:48

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:
no bez jaj gra jest prosta, w co wy gracie :lol: imo największe trudności mogą być z rydwanami i nastepującą po nich walką z dwoma bossami - przeszedłem za 3 razem :angel:
  • 0

#54 raf Napisany 26 marca 2006 - 14:51

raf

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 875 Postów:
Nie twierdzę, że gra jest masakrycznie trudna. Ale w takim DMC mam znacznie większą kontrolę nad postacią, czego mi brakuje w nowym POP. Po prostu skiepścili walkę i tyle.

no bez jaj gra jest prosta, w co wy gracie Laughing

A nie wybrałeś przypadkiem na początku poziomu easy?
  • 0

#55 cwany-lis Napisany 26 marca 2006 - 14:53

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:
nie normal i gre zdałem raz dwa, w niespełna 5 dni rekreacyjnego grania, ostatni boss to śmiech na sali :lol:
  • 0

#56 xell Napisany 26 marca 2006 - 14:56

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
Odezwał się ten, dla którego JSRF nie jest rekreacyjną grą. :lol:
  • 0

#57 cwany-lis Napisany 26 marca 2006 - 15:01

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:
jak nie jest ! Pharaoh park zdałem raz dwa ! chodziło mi o to że jest krótka ! nie mieszaj mi tu :)
  • 0

#58 xell Napisany 26 marca 2006 - 15:52

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
Tak się teraz tylko tłumaczysz :bash: :P
  • 0

#59 MonsieurWoland Napisany 23 lutego 2009 - 20:55

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

ostatni boss to śmiech na sali :lol:


Gorzej z wezyrem. Na hardzie myslalem ze sie poplacze. Anyway dzisiaj skończyłem dwa trony na najwyzszym poziomie trudnosci, odlokowujac wszystkie materialy bonusowe. To musi budzic wiadome uczucia :^^:
  • 0

#60 cwany-lis Napisany 05 marca 2009 - 22:35

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:
Pisząc te 3 lata temu o ostatnim bossie miałem na mysli właśnie Wezyra :tak: dobry rytm - 3 skoki na krzyż i refleks przy QTE i po kłopocie.
  • 0