Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tekken X Street Fighter


  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
1 odpowiedzi na ten temat

#1 ACZ Napisany 18 lipca 2011 - 12:37

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:
Tego tematu jeszcze nie ma.
Gra jest zrobiona w 0%, a w głowie Katsuhiro Harady jest na razie 5% pomysłu na grę.
http://www.ps3site.p...lanowania/79021

Lolowy wywiad, bo japonka przeprowadzająca wywiad mówi łamaną angielszczyzną, a kolejny skośnooki tłumaczy to Haradzie na japoński. Nie bardzo kumam dlaczego to się tak odbywa. o___O


"Powiem wprost. Jestem bardzo zajętym człowiekiem, szczególnie ostatnimi czasy, a Street Fighter X Tekken oraz Tekken X Street Fighter zapowiedziane zostały stosunkowo niedawno. Pracowaliśmy na dodatek nad Tekken Tag Tournament 2, tak więc zwyczajnie nie było "mocy przerobowych", by jednocześnie brać się za bary z Tekken X Street Fighter. Prawda jest jednak taka, że Tekken Tag Tournament 2 jest już na ukończeniu, więc jak tylko wrócę z Paryża do Japonii, zamierzam w końcu wziąć się za Tekken X Street Fighter.
W aktualnym momencie poszukujemy w Namco Bandai opinii fanów oraz fanatyków bijatyk, najlepiej poprzez Twitter. Jeżeli o mnie chodzi, bardzo chciałbym usłyszeć donośne głosy fanów nie Tekkena, a Street Fighter. I dowiedzieć się, jakich postaci oni oczekują w naszej grze.
Smutna informacja jest taka, że w aktualnym momencie prace nad Tekken X Street Fighter są na poziomie 0%. W głowie mam ułożone za to około... 5% planu całej gry."


  • 0

#2 Shinigami Napisany 18 lipca 2011 - 14:37

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Nie ma sensu robić po temacie dla obu gier, bo na forum i tak łącznie kupią je może z trzy osoby. Temat o SFxT jest także dla gry Namco.
  • 0