Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy Warto Jeszcze Kupić


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
199 odpowiedzi na ten temat

#1 HoFi Napisany 19 lipca 2011 - 14:26

HoFi

    Chocobo

  • Narybek
  • 25 Postów:
Witam
Zastanawiam sie czy warto jeszcze kupić pleja 2 co o tym sądzicie
  • 0

#2 keogh Napisany 19 lipca 2011 - 14:27

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
nakładkę pod cipkę do reza
  • 0

#3 szczudel Napisany 19 lipca 2011 - 14:35

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:
Szybka piłka :
-miałes PS2 i grałes na nim czy nie?
Jesli nie to tak, jesli tak to nie .... proste.
  • 0

#4 Holden Napisany 19 lipca 2011 - 14:36

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
ps2 to p***a
  • 0

#5 Travis Napisany 19 lipca 2011 - 14:41

Travis

    spójrz w niebo

  • Forumowicze
  • 2 092 Postów:

ps2 to p***a

Co Ty pier**lisz.
  • 0

#6 Holden Napisany 19 lipca 2011 - 14:42

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
poważnie, nie ma na tym żadnych dobrych gier prócz ratcheta, okami, i może sotc i ico, poza nimi nic, więc lepiej kupić kloca, albo w ogóle sępić na currenty
  • 0

#7 Travis Napisany 19 lipca 2011 - 14:47

Travis

    spójrz w niebo

  • Forumowicze
  • 2 092 Postów:

poważnie, nie ma na tym żadnych dobrych gier prócz ratcheta, okami, i może sotc i ico, poza nimi nic, więc lepiej kupić kloca, albo w ogóle sępić na currenty

Można na to spojrzeć inaczej na xboxa nie ma dobrych gier prócz halo, pgr i może forza i doa.
A tak na marginesie HoFi zamiast zakładać nowy temat mogłeś się podpiąć z tym pytaniem do już istniejących.
  • 0

#8 Holden Napisany 19 lipca 2011 - 14:51

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
a panzer dragoon orta, conker, half life, oddworld, ninja gaiden, lepsze splintery, to pies?
  • 0

#9 Zois Napisany 19 lipca 2011 - 14:57

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:
a naruto ? :cry:
  • 0

#10 Travis Napisany 19 lipca 2011 - 14:58

Travis

    spójrz w niebo

  • Forumowicze
  • 2 092 Postów:

a panzer dragoon orta, conker, half life, oddworld, ninja gaiden, lepsze splintery, to pies?

a gran Turismo, Mgs, jak and dexter, wipeout, tekken, killzone, wrc, gow to co?
  • 0

#11 szczudel Napisany 19 lipca 2011 - 14:58

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:
Holden nie kpij weż pierwszy xbox lepszy od ps2? Z głupim sie widziałeś?
Xbox przetarł szlak x360 idealnie. Dzieki niemu x360 jest w obecnej generacji na rowni z PS3 , ale w poprzedniej generacji to startu nie miał do ps2.
Jest temat top 5 na ps2, porownaj sobie to z top 5 xbox i bedziesz mial potwierdzenie moich powyzszych zdan.
  • 0

#12 Holden Napisany 19 lipca 2011 - 15:18

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:

a naruto ? :cry:

to na 360, rise of a ninja jest za***iste

a gran Turismo, Mgs, jak and dexter, wipeout, tekken, killzone, wrc, gow to co?

g**no. No może oprócz wipeouta, jaka, i może gowa, ale moiżna w to pyknąć na psp także

Holden nie kpij weż pierwszy xbox lepszy od ps2? Z głupim sie widziałeś?
Xbox przetarł szlak x360 idealnie. Dzieki niemu x360 jest w obecnej generacji na rowni z PS3 , ale w poprzedniej generacji to startu nie miał do ps2.
Jest temat top 5 na ps2, porownaj sobie to z top 5 xbox i bedziesz mial potwierdzenie moich powyzszych zdan.

dżapuńskie crapy
  • 0

#13 Travis Napisany 19 lipca 2011 - 15:26

Travis

    spójrz w niebo

  • Forumowicze
  • 2 092 Postów:

g**no. No może oprócz wipeouta, jaka, i może gowa, ale moiżna w to pyknąć na psp także

Na małym ekranie z gorszą grafiką i sterowaniem, bądź przez chwilę poważny, pomyśl i doradź obiektywnie dla HoFi-ego.
  • 0

#14 Holden Napisany 19 lipca 2011 - 15:39

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
wnioskując ze sprzętu, sam nie masz xa, więc nie jesteś obiektywny
co ja zrobie, że wole klimat gier z xa, sssonygierki obczaiłem troche na psp, i z takim conkerem równał sie może ratchet tylko, ale to i tak z tyłu (ratchet jest lepszy gameplayowo, conker jest lepszy pod każdym innnym względem)
  • 0

#15 Travis Napisany 19 lipca 2011 - 15:50

Travis

    spójrz w niebo

  • Forumowicze
  • 2 092 Postów:

wnioskując ze sprzętu, sam nie masz xa, więc nie jesteś obiektywny
co ja zrobie, że wole klimat gier z xa, sssonygierki obczaiłem troche na psp, i z takim conkerem równał sie może ratchet tylko, ale to i tak z tyłu (ratchet jest lepszy gameplayowo, conker jest lepszy pod każdym innnym względem)

Nie mam xboxa i nie wypowiadam się w temacie z nim bezpośrednio związanym np. "czy warto kupić xbox-a".
Ale Ty też nie masz ps2 a wciskasz kit kolesiowi że na tą platformę są do bani gry.
A po co masz w ogóle coś z tym(gustem) robić, to chyba nie choroba że wolisz xbox-a od ps.
  • 0

#16 Otacon Napisany 19 lipca 2011 - 16:46

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:

poważnie, nie ma na tym żadnych dobrych gier prócz ratcheta, okami, i może sotc i ico, poza nimi nic, więc lepiej kupić kloca, albo w ogóle sępić na currenty

niezbity dowód na to, żeś przyklask :olo:

PS2 jest fpyte. Jak już zakończą jej produkcje i w sklepach będą ostatki to se kupię drugą funkiel nówkę :tak:


Ale odpowiadając autorowi tematu: TAK

temat do zamknięcia.
  • 0

#17 Holden Napisany 19 lipca 2011 - 17:10

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:

A po co masz w ogóle coś z tym(gustem) robić, to chyba nie choroba że wolisz xbox-a od ps.

dzięki, a już myślałem że jestem złym człowiekiem :cry:
  • 0

#18 Travis Napisany 19 lipca 2011 - 17:20

Travis

    spójrz w niebo

  • Forumowicze
  • 2 092 Postów:

dzięki, a już myślałem że jestem złym człowiekiem :cry:

To wolisz xboxa i nazywasz się człowiekiem ciekawe :hmmm:
Krotko i na temat tak warto kupić PS2 ale używkę, nową nie ma sensu, dołożysz parę złotych więcej i masz xbox360 albo ps3.
Takie jest moje zdanie.
  • 0

#19 Holden Napisany 19 lipca 2011 - 17:29

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
może bym kiedyś nawet kupił to ps2, ale jednak okami jest na wii sotc i ico ma na ps3 wyjść, a rez jest też na drima. Więc prawdziweeksluziwy sie wykruszają :^^:
  • 0

#20 Heisenberg Napisany 19 lipca 2011 - 18:21

Heisenberg

    praise Kek

  • Forumowicze
  • 5 589 Postów:

poważnie, nie ma na tym żadnych dobrych gier prócz ratcheta, okami, i może sotc i ico, poza nimi nic, więc lepiej kupić kloca, albo w ogóle sępić na currenty


RE4, MGSy, Ace Combaty, Black, GTA, PES, GoWy i cała masa innych.
  • 0

#21 Holden Napisany 19 lipca 2011 - 18:26

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:

RE4, MGSy, Ace Combaty (niby tak ale zależy który), Black, GTA, PES (który?), GoWy i(też dyskusyjnie bo można w to zagrać na psp) cała masa innych.

fixd
to żadne exy
  • 0

#22 Heisenberg Napisany 19 lipca 2011 - 19:02

Heisenberg

    praise Kek

  • Forumowicze
  • 5 589 Postów:
Nie exy ale na ps2 może pograć, zwłaszcza że te wersje są najlepsze. GoW 1/2 na PSP chyba nie pograsz.
  • 0

#23 Holden Napisany 19 lipca 2011 - 19:23

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
chains of olympus jest spoko
a pes 5 na xa ma online, a ps nie :lol:
  • 0

#24 Heisenberg Napisany 19 lipca 2011 - 19:36

Heisenberg

    praise Kek

  • Forumowicze
  • 5 589 Postów:
A kto w to jeszcze będzie online grał - only kanapowe turnieje.
  • 0

#25 Holden Napisany 19 lipca 2011 - 19:50

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
fak, zapomniałem że micro skończył wspierać live na xie rok temu :fp:
  • 0

#26 Sotaku Napisany 19 lipca 2011 - 22:12

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 684 Postów:
u mnie leży i się kurzy, ale jakbym nie miał ps3 to pewnie do dzis bym pogrywał...z nie wymienionych na impry Singstar Eyetoy i Buzz. Do grania Onimusha, Silent Hille, Finale, Fatal Frame'y...itd
  • 0

#27 burnstein Napisany 20 lipca 2011 - 07:07

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:
Głupi temat. Przeglądasz listę gier na PS2 i jak jest tych kilka/kilkanaście tytułów które masz ciśnienie ograć to kupuj.

może bym kiedyś nawet kupił to ps2, ale jednak okami jest na wii sotc i ico ma na ps3 wyjść, a rez jest też na drima. Więc prawdziweeksluziwy sie wykruszają Dodany obrazek


Nie masz Wii, nie masz PS3, nie masz Dreamcasta, więc WTF!? Dodany obrazek

A za***istych exów jest sporo, mam jeszcze tyle gierek do ogrania na drugiego pleja na półce, że potrzebowałbym pół roku urlopu, żeby to wszystko ogarnąć Dodany obrazek
  • 0

#28 Holden Napisany 20 lipca 2011 - 16:30

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
nikogo. Konsola która ma tyle tych gier ojejciujejciujejciu w które można zagrać dziś nawet na komórce, pojawiły sie jakieś pięc lat po premierze konsoli (mam na myśli te najlepsze tytuły), inaczej niż na xboxie na którym można było zagrać w morrowinda, w halo już w 2002. Zresztą ps2 to strasznie zj***na pod względem technologicznym konsola, pamiętam jeszcze te tłumy ludzi narzekających że laser znów sie zepsuł.
  • 0

#29 Travis Napisany 20 lipca 2011 - 17:17

Travis

    spójrz w niebo

  • Forumowicze
  • 2 092 Postów:

nikogo. Konsola która ma tyle tych gier ojejciujejciujejciu w które można zagrać dziś nawet na komórce, pojawiły sie jakieś pięc lat po premierze konsoli (mam na myśli te najlepsze tytuły), inaczej niż na xboxie na którym można było zagrać w morrowinda, w halo już w 2002. Zresztą ps2 to strasznie zj***na pod względem technologicznym konsola, pamiętam jeszcze te tłumy ludzi narzekających że laser znów sie zepsuł.

Tak bo telefon sprawdza się idealnie w roli konsoli, wskaż mi telefon komórkowy na którym możesz odpalić gry z ps2, tia bo xbox jest tak doskonały że się w cale nie psuł.
  • 0

#30 vagrant3 Napisany 20 lipca 2011 - 17:58

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
krótko i na temat - nie warto. chyba, ze cie kręci oglądanie sraki na ekranie generowanej przez dwunastoletnią maszynke. poza tym nie przypominam sobie zadnej fajnej gry, a wszystkie 50, które miałem na półce, musiałem schować, bo jest mi wstyd, ze taką japonszczyzne kiedys w ogóle trawiłem. konsola zenadka generalnie.

kup sobie currenta. x360 albo ps3 (current wersja upośledzona). mam obie więc wiem co mówie!!!!111
  • 0