Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy Warto Jeszcze Kupić


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
199 odpowiedzi na ten temat

#91 Holden Napisany 25 lipca 2011 - 12:56

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
nie napisaleś mi nic co by mnie przekonało, zresztą mam racje, bo awaryjność ps2 to powszechnie znana prawda
  • 0

#92 Travis Napisany 25 lipca 2011 - 13:06

Travis

    spójrz w niebo

  • Forumowicze
  • 2 092 Postów:

nie napisaleś mi nic co by mnie przekonało, zresztą mam racje, bo awaryjność ps2 to powszechnie znana prawda

nie masz racji myślisz jak fanboy, kwiatek prawda,

*kwiatek = G0WNO
  • 0

#93 Holden Napisany 25 lipca 2011 - 13:08

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
wszyscy fanboje ps2 mają tak piekielnie slabą psychike? :hmmm:
  • 0

#94 Travis Napisany 25 lipca 2011 - 13:15

Travis

    spójrz w niebo

  • Forumowicze
  • 2 092 Postów:

wszyscy fanboje ps2 mają tak piekielnie slabą psychike? :hmmm:

no cóż, tylko fanboy xboxa mógł coś takiego napisać.
  • 0

#95 Holden Napisany 25 lipca 2011 - 13:26

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
nie, po prostu mam racje, a ty tego nie możesz znieść
  • 0

#96 Travis Napisany 25 lipca 2011 - 13:42

Travis

    spójrz w niebo

  • Forumowicze
  • 2 092 Postów:

nie, po prostu mam racje, a ty tego nie możesz znieść

Ciekawe w czym masz rację że w pierwszych premierowych egzemplarzach rzekomo padały lasery? Czy też na PS2 są słabe gry w porównaniu z xboxe tak jak twierdziłeś wcześniej.
Pewnie nie miałeś do czynienia z tą konsolą, a swoją przygodę zaczynałeś z xbox-em i dlatego starasz się teraz na siłę wmówić mi i nie tylko jaka to jest PS2 zrypana.
  • 0

#97 Gość_Kazuo_* Napisany 25 lipca 2011 - 14:18

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Proponuję nie brać postów Holdena zbyt poważnie. To co on pisze, to jakieś dziwne fantazje nie mające kompletnie przełożenia na rzeczywistość, co w dodatku potwierdza brak jakiejkolwiek solidnej argumentacji z jego strony - ot, ps2 ma słabe gry i już, ps2 jest awaryjne i już. On wie najlepiej, a wszyscy inni się mylą.

Później Ci wyślę pocztówkę do Nibylandii, Holden :hejka:
  • 0

#98 Holden Napisany 25 lipca 2011 - 14:25

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
dobra, poważne pytanie, czy w następnej wersji ps2 poprawiono lasery?
  • 0

#99 Spuczan Napisany 28 sierpnia 2011 - 00:56

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 034 Postów:
Jasne, że warto. Oto kilka powodów:
1) Narzeczona wyjeżdża do rodziców na weekend a Ty masz całą trylogie MGS do wymasterowania. Wiem to nie za dużo czasu ale przynajmniej 1kę przejdziesz. Dwójka i trójka zostaną na następne odwiedziny rodziców;
2) Kumple przychodzą do Ciebie na weekendowe piwko. Opdalasz T5 lub SC2/3 i lecisz z noobkami;
3) Maraton SH/RE/DMC z bratem. Wymieniacie się co 2 godziny;
4) Organizujesz turniej WipeOut'a na święta dla rodziny. Wpisowe 5 zł. Zgarniasz całą kasę (;
5) Siadasz z dziewczyną/bratem i tłuczecie w Metal Slug'a

Tyle możliwości a konsola tania jak barszcz. W RTVAGD widziałem już za 400 zł.
  • 0

#100 vagrant3 Napisany 28 sierpnia 2011 - 01:21

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
o, jeszcze jedna proba przekonania uzytkownika hofi do zakupu tego smierdzacego trupa.

daremna jednak, gdyz uzytkownik hofi dokonał juz wyboru. najwłaściwszego z najwłasciwszych - xbox 360.

gratulujemy.
  • 0

#101 szczudel Napisany 28 sierpnia 2011 - 08:29

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:
Mam Ci znowy czyms przypier$%#ić? Czy może moderacja wytnie tego posta i nie bedzie sprawy ?

Ps2 to już konsola klasyczna jak SNES. Jesli nie miało się styczności to należy absolutnie kupować.
  • 0

#102 Gość_Kazuo_* Napisany 28 sierpnia 2011 - 08:34

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Biblioteka dostępnych gier, ich poziom i cena mówią same za siebie - warto jak cholera. A ty vagrant, weź lepiej zostań w Console Wars i się stamtąd nie wychylaj.
  • 0

#103 Kradziej Napisany 28 sierpnia 2011 - 09:01

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

o, jeszcze jedna proba przekonania uzytkownika hofi do zakupu tego smierdzacego trupa.

daremna jednak, gdyz uzytkownik hofi dokonał juz wyboru. najwłaściwszego z najwłasciwszych - xbox 360.

gratulujemy.


Przeczytałem ten quasitrollowy post vagranta i... w sumie to trochę się zgadzam. Pewnie, sporo gier z PS2 wciąż daje radę, ale jak Xbox 360 wcale bardzo drogi nie jest, a gry na niego można dostać po wcale przyjemnych cenach, czemu by nie uderzyć w tym właśnie kierunku, zamiast męczyć się z przestarzałymi rozwiązaniami?
  • 0

#104 MonsieurWoland Napisany 28 sierpnia 2011 - 09:04

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Mam Ci znowy czyms przypier$%#ić? Czy może moderacja wytnie tego posta i nie bedzie sprawy ?


Słaba psychika jest słaba :^^:
  • 0

#105 Gość_Kazuo_* Napisany 28 sierpnia 2011 - 09:33

Gość_Kazuo_*
  • Goście


Przeczytałem ten quasitrollowy post vagranta i... w sumie to trochę się zgadzam. Pewnie, sporo gier z PS2 wciąż daje radę, ale jak Xbox 360 wcale bardzo drogi nie jest, a gry na niego można dostać po wcale przyjemnych cenach, czemu by nie uderzyć w tym właśnie kierunku, zamiast męczyć się z przestarzałymi rozwiązaniami?

Ale przecież nie w tym rzecz, że lepiej kupić ps2 niż xboxa 360. Pytanie w temacie brzmi "czy warto jeszcze kupić" w odniesieniu do czarnulki. Gdybym nie miał żadnej z nowszych konsol, to przyznaję, że sam prędzej zdecydowałbym się na zakup 360-tki niż dosyć starego już ps2. Jednak zakładając, że ktoś już posiada jednego current-gena, to spokojnie może pokusić się na ps2 - ze względu na za***iste i tanie gry jeszcze przez długi czas będzie to bardzo atrakcyjna konsolka.
  • 0

#106 Kradziej Napisany 28 sierpnia 2011 - 10:26

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Ale przecież nie w tym rzecz, że lepiej kupić ps2 niż xboxa 360. Pytanie w temacie brzmi "czy warto jeszcze kupić" w odniesieniu do czarnulki. Gdybym nie miał żadnej z nowszych konsol, to przyznaję, że sam prędzej zdecydowałbym się na zakup 360-tki niż dosyć starego już ps2. Jednak zakładając, że ktoś już posiada jednego current-gena, to spokojnie może pokusić się na ps2 - ze względu na za***iste i tanie gry jeszcze przez długi czas będzie to bardzo atrakcyjna konsolka.


A, no w sumie racja, nie spojrzałem na problem od tej strony. Rację masz.
  • 0

#107 vagrant3 Napisany 28 sierpnia 2011 - 10:40

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Mam Ci znowy czyms przypier$%#ić?

dajesz. predzej wylecisz niż ten post zniknie, bo to było tylko ładne podsumowanie tematu.

Słaba psychika jest słaba :^^:

przynajmniej ja nie musiałem tego mówić, bo by nie uwierzyl :^^:


Ps2 to już konsola klasyczna jak SNES. Jesli nie miało się styczności to należy absolutnie kupować.


może klasyka nikogo nie obchodzi. wg takiego rozumowania zanim obejrzysz jakiś współczesny film albo przeczytasz ksiązke, musiałbys najpierw spędzic 100 lat, zeby ogarnąc co sie działo wczesiej w temacie. po co? a akurat gry są jeszcze na tak prymitywnym poziomie, ze to co dla nas jest 'klasyką', bo swego czasu rządziło, dla zastepów dzisiejszych gimnazjalistów jest po prostu smieszne. a jak kogos jednak to interesuje, to prosze bardzo. choc nie namawiam z zyłą na czole.

Przeczytałem ten quasitrollowy post vagranta i... w sumie to trochę się zgadzam. Pewnie, sporo gier z PS2 wciąż daje radę, ale jak Xbox 360 wcale bardzo drogi nie jest, a gry na niego można dostać po wcale przyjemnych cenach, czemu by nie uderzyć w tym właśnie kierunku, zamiast męczyć się z przestarzałymi rozwiązaniami?

tru. w dzisiejszych czasach nie brakuje ciekawych gier...

okazało sie jednak, ze hofi nie miał zadnej konsoli, wiec pytanie było: 'past gen czy current gen?'.
  • 0

#108 Otacon Napisany 28 sierpnia 2011 - 10:46

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
jeśli nic nie miał to dobrze, że wybrał currenta.
Prawda jest taka, że obecnie na pastgenach grają smakosze :tak:
  • 0

#109 Travis Napisany 28 sierpnia 2011 - 11:38

Travis

    spójrz w niebo

  • Forumowicze
  • 2 092 Postów:

o, jeszcze jedna proba przekonania uzytkownika hofi do zakupu tego smierdzacego trupa.

daremna jednak, gdyz uzytkownik hofi dokonał juz wyboru. najwłaściwszego z najwłasciwszych - xbox 360.

gratulujemy.


Dokonał wyboru po czym stwierdził że został oszukany, założył nawet odpowiedni temat w tej sprawie.
  • 0

#110 vagrant3 Napisany 28 sierpnia 2011 - 13:45

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:


Dokonał wyboru po czym stwierdził że został oszukany, założył nawet odpowiedni temat w tej sprawie.


...oszukany przez ultimę. i dziwił sie ze wyłączona konsola (podłączona do zasilania) po dotknięciu czujnika tacki włącza sie. pewnie koles ma 10 lat.
  • 0

#111 szczudel Napisany 29 sierpnia 2011 - 08:13

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:

może klasyka nikogo nie obchodzi. wg takiego rozumowania zanim obejrzysz jakiś współczesny film albo przeczytasz ksiązke, musiałbys najpierw spędzic 100 lat, zeby ogarnąc co sie działo wczesiej w temacie. po co? a akurat gry są jeszcze na tak prymitywnym poziomie, ze to co dla nas jest 'klasyką', bo swego czasu rządziło, dla zastepów dzisiejszych gimnazjalistów jest po prostu smieszne. a jak kogos jednak to interesuje, to prosze bardzo. choc nie namawiam z zyłą na czole.


Pomijając resztę twojej wypowiedzi, odniosę się do tego najbardziej soczystego kawałku - nasyconego głupotą.

A więc:
Wyobraz sobie ze sa ludzie na wyższym poziomie poznania niz gimnazjum [najwyraźniej nie ty], i lubią doceniac klasyke - a nie trakotwac ja jako przykrego obowiązku.

kto nie zna historii ten jest zawsze dzieckiem, nie znać historii znaczy na zawsze pozostać dzieckiem


Parafrazując, jestes jak pies któremu rzuciwszy kośc nie zależy od kogo ją dostal byle sie mógł nażreć.

Nie ma absolutnie żadnej wspólnej płaszczyzny abym mógł z toba prowadzić merytoryczną rozmowe. Wracaj do swoich gimnazjalnych przyjaciół, może im zaimponujesz...
  • 0

#112 vagrant3 Napisany 29 sierpnia 2011 - 10:38

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Wyobraz sobie ze sa ludzie na wyższym poziomie poznania niz gimnazjum [najwyraźniej nie ty], i lubią doceniac klasyke - a nie trakotwac ja jako przykrego obowiązku.

nigdzie nie napisałem, ze takich ludzi nie ma. ktos ci musi najwyrazniej pomóc w czytaniu forum ze zrozumieniem. klasyke docenia tylko garstka 'konsumentów'. myslisz ze hofi nalezy do tej grupy? :olo: pogra sobie na x360 i jak się grami zainteresuje w wiekszym stopniu niz ratio w bfbc2, to sobie może sięgnie po coś starszego. nie moja sprawa. wcale mi nie zalezy, zeby tu wpadł za jakis czas i napisał 'kupiłem dc i shenmue rządzi'. zresztą jakby miał wystarczajaco duzo orzeszków w czaszce, to by nie pytał na forum 'jaką konsole warto kupic?'
  • 0

#113 Spuczan Napisany 18 września 2011 - 00:36

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 034 Postów:
No i stało się sam niedługo będę musiał zakupić PS2 slim bo PS2 fat nie czyta dwuwarstwowych płyt. A trzeba przejść MGS2S.
  • 0

#114 Gość_Kazuo_* Napisany 18 września 2011 - 01:16

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Fat? Wow, to już praktycznie zabytek.
  • 0

#115 Holden Napisany 18 września 2011 - 14:01

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
nie warto, temat do zamkniecia
  • 0

#116 Karule Napisany 18 września 2011 - 16:45

Karule

    Chocobo

  • Narybek
  • 19 Postów:
Oczywiście, że warto kupować PS2.

W żadnym razie nie kupuj największej beznadziei w historii branży gier - xboxów (czyt. psujące się gówno, które nie ma exów).
  • 0

#117 Holden Napisany 18 września 2011 - 16:50

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:

W żadnym razie nie kupuj największej beznadziei w historii branży gier - xboxów (czyt. psujące się gówno, które nie ma exów).

dobry troll, widze ze pasujesz do tego forum :clown:
  • 0

#118 Karule Napisany 18 września 2011 - 16:51

Karule

    Chocobo

  • Narybek
  • 19 Postów:
Z tego co wiem, to największym trollem jesteś Ty :)

A ja powiedziałem prawdę - xboxy psują się ciągle, a dodatkowo mają żałosną ilość exów. Przykro mi fanboju ;(
  • 0

#119 Holden Napisany 18 września 2011 - 16:57

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:

Z tego co wiem, to największym trollem jesteś Ty :)


dzieki, staram sie
a zreszta co ty mozesz wiedziec, przeciez masz tylko psp :)
  • 0

#120 Texz Napisany 18 września 2011 - 17:05

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Które Xboxy? Pierwsze czy te oznaczone kodem "360 - liczba możliwych części mogących ulec awarii" ?
  • 0