Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy Warto Jeszcze Kupić


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
199 odpowiedzi na ten temat

#151 iluck85 Napisany 19 września 2011 - 19:10

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Dno czy nie, giereczke zaliczyl ;] A Ty NG na xboxie nie ;] Teraz jak na gracza przystalo kupujesz NG Black i odpalasz na X360, ale nie masz, bo jestes niewolnikiem sony OLO Mozesz kupic tanio Xboxa i NG Black.
Ja specjalnie kupowalem Xboxa od Jedyna :ass: dla NGBlack, ktorego nie szlo kupic od razu w polsce- w ogole tamte czasy byly chore dla X w naszym kraju i jeden kolo mi sciagal gre zza granicy :]
Te wersje na PS3 sa srednie, 2 nie ogralem, bo w ogole 2 czesc to padaka dla mnie. Ale jedynke ogralem jak mialem ps3. Krew byla zielona. Troche podciagneli graficzke i dodali jakies kwiatki i inne pierdoly.
A poziom Mn pamietam do dzis, lzy w oczach mialem..... koncowka-chyba 13 albo 14 chapter. Taki glut byl ktory mial 3 pietra i na kazdym pietrze czekali zawodnicy :D Pierwszy poziom to leszcze z pierwszych chapterow, jakies gluty,ninja i inne bolki. Statua, drzwi sie odblokowaly po schodach na nastepne pietro, na schodach jeszcze byly rybki. Wiekszosc sie zdziwila ze mozna sie wyrwac z rybek, duzo osob czekalo az padna olo ale vigorian i rybki nie byly problemem.To byl ogien, pozniej byly takie luje, ze jeden strzal i sie padalo no i od nowa :D

EDIT


15 :D





Chyba zaraz kupie blacka :D
  • 0

#152 Gość_Kazuo_* Napisany 19 września 2011 - 21:12

Gość_Kazuo_*
  • Goście

Dno czy nie, giereczke zaliczyl ;] A Ty NG na xboxie nie ;]

Ale zaliczyłem na PS3, a to takie samo zaliczenie jak DMC3 na PC ;)
  • 0

#153 iluck85 Napisany 19 września 2011 - 21:27

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
na PC jest poziom DMD, a na PS3 jest poziom MN ? Jezeli jest, to nizszy niz w pierwotnej wersji na X :)
  • 0

#154 Gość_Kazuo_* Napisany 19 września 2011 - 21:38

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Grałeś? Nie. Więc skąd wiesz, że MN na PS3 jest łatwiejszy? Równie dobrze ja sobie mogę napisać, że DMD w DMC3 w wersji PC jest prostsze. Ot tak, z powietrza.
  • 0

#155 iluck85 Napisany 19 września 2011 - 21:41

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Porownalem Normal,Hard, poziomy byly latwiejsze- gra w calosci byla latwiejsza, wiec poziom MN tez jest latwiejszy.
  • 0

#156 Gość_Kazuo_* Napisany 19 września 2011 - 21:53

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Dobrze przynajmniej, że sprawiedliwie przyznałeś, że nie sprawdziłeś w akcji MN. Oczywiście wciąż nie daje to odpowiedzi na kwestię, która pojawiła się na początku, czyli jak ma się stopień trudności z DMC3 do NG na Xboxa.
  • 0

#157 iluck85 Napisany 19 września 2011 - 22:06

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Nie wiem czy jest aktualnie jakas osoba ktora ukonczyla MN i DMD.
  • 0

#158 Gość_Kazuo_* Napisany 19 września 2011 - 22:11

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Na pewno nie na tym forum :cf:
  • 0

#159 Gość_gofrowsky_* Napisany 19 września 2011 - 22:13

Gość_gofrowsky_*
  • Goście
Nie znam się na grach, ale w dmc4 było dla mnie supcio, poza 4 przeszedłem tylko wcześniej wspomnianą 3 :^^: w NG2 trochę pograłem, fajna gra nawet.
  • 0

#160 iluck85 Napisany 19 września 2011 - 22:16

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Nawet fajnie napisany post- tego potrzebowalismy !

:cf:
  • 0

#161 Gość_gofrowsky_* Napisany 19 września 2011 - 22:19

Gość_gofrowsky_*
  • Goście
Dzięki
  • 0

#162 Gość_Kazuo_* Napisany 19 września 2011 - 22:21

Gość_Kazuo_*
  • Goście
To raczej my powinniśmy podziękować Ci gofer.

Dzięki więc.
  • 0

#163 iluck85 Napisany 19 września 2011 - 22:40

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
I teraz zostalem wykolejony z watku :cry:

DMC i NG to nawet fajne gry, to tyle w temacie.
  • 0

#164 Gość_Kazuo_* Napisany 19 września 2011 - 22:56

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Ja posunę się dalej - DMC i NG to najlepsze slashery ever. EoT.
  • 0

#165 Gość_gofrowsky_* Napisany 19 września 2011 - 22:59

Gość_gofrowsky_*
  • Goście
Space Marine to slaszer czy tps ?
  • 0

#166 Gość_Kazuo_* Napisany 19 września 2011 - 23:03

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Jakiś miks.
  • 0

#167 Gość_gofrowsky_* Napisany 19 września 2011 - 23:04

Gość_gofrowsky_*
  • Goście
A to się w sumie nie liczy
  • 0

#168 Spuczan Napisany 20 września 2011 - 15:03

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 040 Postów:
Oczywiście, że nadal się opłaca zakup. Pewnie już każdy z tych "fachowców" co się wypowiada na nie przeszedł już wszystkie dobre gry na PS2. Mnie grafika nie rusza, zresztą do tej pory gram w np Panzer General, BG1 czy Fallout'a. Dla dziecka czy nawet dla siebie PS2 to stale-i-wciąż dobry zakup.
  • 0

#169 Dutch Napisany 20 września 2011 - 17:44

Dutch

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 037 Postów:
Używaną do 200zł można rozważać, ale zakup nowej za około 400zł uważam że nie ma sensu, za niewiele więcej można wyrwać używane wii/xbox360'a
  • 0

#170 Holden Napisany 20 września 2011 - 19:30

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:

Nie znam się na grach, ale w dmc4 było dla mnie supcio, poza 4 przeszedłem tylko wcześniej wspomnianą 3 :^^: w NG2 trochę pograłem, fajna gra nawet.

u kolegi juz nie śmierdzi, ze ci sie przekonania zmieniły?
  • 0

#171 Gość_gofrowsky_* Napisany 20 września 2011 - 20:16

Gość_gofrowsky_*
  • Goście
Nie byłem dawno u niego to się zatarło :olo:
  • 0

#172 iluck85 Napisany 20 września 2011 - 22:22

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:

Używaną do 200zł można rozważać, ale zakup nowej za około 400zł uważam że nie ma sensu, za niewiele więcej można wyrwać używane wii/xbox360'a


Ale na Wii czy X360 nie pograsz w FFX,Tekkena TT i inne ;)
  • 0

#173 Holden Napisany 20 września 2011 - 22:35

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
tylko kogo dzisiaj jarają ttt i ffx? wiem, pewnie ironia z twojej strony
  • 0

#174 Gość_Kazuo_* Napisany 20 września 2011 - 22:57

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Nawet nie próbuj go przekonywać iluck. Holden jest zbyt ograniczony, żeby pojąć prosty fakt, że te gry się tak szybko nie starzeją.
  • 0

#175 iluck85 Napisany 20 września 2011 - 23:32

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:

tylko kogo dzisiaj jarają ttt i ffx? wiem, pewnie ironia z twojej strony


Nie, to przyklad z pierwszej mysli. Gier jest wiecej. Teraz sie troche skomplikowalo, ale np rok temu warto bylo lyknac dla MGS3. Teraz wychodzi koleksja MGS, a pozniejsze wersje PS3 nie odpalaly gier z Ps2. Gier jest wiecej, ja kozaki zaliczylem, jeszcze kilka bym mogl dograc, ale to nie sa tytuly rangi Zeldy OOT, Shenmue zeby ponownie kupowac playa ;)
  • 0

#176 burnstein Napisany 21 września 2011 - 07:15

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 117 Postów:

tylko kogo dzisiaj jarają ttt i ffx? wiem, pewnie ironia z twojej strony


Pewnie takich zj**ów, których mimo wszystko kręci Grim Fandango i Psychonauci.
  • 0

#177 Holden Napisany 24 września 2011 - 13:45

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
ale gry sie starzeja nie mowcie ze nie, nawet jesli gra ma znosna grfike to jednak ma tez archaiczne rozwiazania, od ktorych zdarzylismy sie juz odzwyczaic i ktore obnizaja fun
  • 0

#178 Gość_Kazuo_* Napisany 24 września 2011 - 16:21

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Może i trochę obniżają, ale na pewno nie czynią ich niegrywalnymi (powiem więcej - niektóre przestarzałe rozwiązania okazują się dzisiaj nawet lepsze niż "pomysłowe" motywy z nowych gier). Są takie gry, które mimo upływu czasu wciąż świetnie się trzymają i szarpie się w nie niemal tak samo dobrze jak te "x" lat temu (vide bijatyki czy wszelakie sportówki, TTT do dzisiaj wciąga jak cholera). No i nie przesadzajmy - gry z ubiegłej generacji, aż takie stare jeszcze nie są.
  • 0

#179 Holden Napisany 24 września 2011 - 17:54

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
nie mozna miec za bardzo takiego podejscia dzis bo mozna sie stac takim niby znajacym sie na gierkach nerdem hipsterem, ktorego jaraja w 2011 rimejki gier w ktorych koles chodzi z paroma juz kijami w dupie po lokacjach okraszonych kamerą spod jednego kąta. Nie jest to jednak złe jesli sie tyczy tylko starych gier, ale gdy wchodzi na temat nowej generacji moze byc niebezpieczne bo taki koles (na zasadzie "nie przeszkadzam mi to") przyczynia sie do stagnacji na rynku (vide japonski rynek gier, po co producenci maja szukac nowych rozwiazan, przeciez kazuom wszelakim nie przeszkadzaja archaiczne rimejki, czy nawet klockowata animacja w NOWYM dmc=
  • 0

#180 Gość_Kazuo_* Napisany 24 września 2011 - 19:08

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Jasne, nie można być takim ślepo zapatrzonym w przeszłość głupkiem, wmawiać sobie przy każdej nadarzającej się okazji, że "kiedyś to było tylko mega", akceptować wszystkiego co się z tym wiąże i może jeszcze twierdzić, że teraz jest "syf, kiła i mogiła". Takiej postawy nie pochwalam, a już tym bardziej jej nie wtóruję. Z drugiej strony trzeba pamiętać, że nie wszystkie zmiany i nowe rozwiązania zawsze są trafione, więc głupotą jest również łykanie wszystkiego z uśmiechnięta japą i przesadzanie w przeciwnym kierunku. Są elementy, które osobiście cenię sobie w nowych grach (np. przepych wizualny czy coraz bardziej realistyczną rozgrywkę), ale jest też kilka takich, które mi się nie podobają i uważam, że stanowią krok w niewłaściwym kierunku (przesadna filmowość, uproszczenia, mocarny nacisk na multi i coraz krótszy single). W żadnym wypadku nie uważam, że starsze pozycje OGÓLNIE są lepsze od nowych super-bajerankich produkcji, ale mimo to jakoś bez większych problemów potrafię przyznać, że na pewnych polach wypadają lepiej. No i, że wciąż potrafią dać masę frajdy, nawet mimo doskwierających archaizmów.
  • 0