Skocz do zawartości

Zdjęcie

W jakie gry jesteście szczególnie dobrzy ?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
166 odpowiedzi na ten temat

#1 Grz3chu Napisany 19 grudnia 2005 - 22:22

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
Tak jak w temacie. Czy jak gracie w jakąś gre to czy powoduje to opad szczenek u kolegów\koleżanek, którzy zazdroszczą wam umiejętności w operowaniu padem :) ??

Ja niemogę się niczym szczególnym pochwalić. Może jedynie w DMC gram dobrze i zdobywam zazwyczaj same rangi S lub A. A oprócz tego to ownzuje w Quake'a 3 :P
  • 0

#2 nicun Napisany 20 grudnia 2005 - 00:00

nicun

    Nostalgia to rak duszy

  • Forumowicze
  • 4 640 Postów:
Ja, na razie, jestem osiedlowym miszczem EyeToy'a i DoA2 (ale tylko na DC).
  • 0

#3 Scorpio Napisany 20 grudnia 2005 - 09:01

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Temat taki ... lanserski :P

Ale oki:
- DMC, DMC3 - ogólnie, zręcznościówki wymagające opanowania, refleksu i zerowego marginesu błędu
- Starcraft - po LANie (nie w battlenecie)
- CounterStrike - po LANie
Wiele gier czuję się dobry, ale wiem że nie prezentuję poziomu mistrzowskiego ... stąd milknę :P
  • 0

#4 syon Napisany 20 grudnia 2005 - 09:03

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Hmmm.. a nie chodzi tu przypadkiem o ulubiony gatunek gier? Ulubiony gatunek gier = gatunek, w którym rządze i powoduję opad szczęki u ziomków :o A może chodzi tutaj o jakieś szpanerstwo growe?
  • 0

#5 Scorpio Napisany 20 grudnia 2005 - 09:09

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
No ... nie do końca. Bo ja na ten przykład za ulubiony gatunek mam mordobicia, FPS i ukochane jRPG i RPG ... ale w tych to gatunkach nie mam się czym pochwialić. Stąd to sformułowanie pojako ma sens.
Szpanerstwo znów to wywyższanie się że jestem mastahą w czymś, podkreślanie tego bez przerwy, robienie z igły wideł ... no i tak dalej. Trochę to jest szpanerskie, ale nie zachacza o tematy poruszane własnie w topicu s(z)pamerskim. :)
  • 0

#6 Kleksandra Napisany 20 grudnia 2005 - 09:19

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

No ... nie do końca. Bo ja na ten przykład za ulubiony gatunek mam mordobicia, FPS i ukochane jRPG i RPG ... ale w tych to gatunkach nie mam się czym pochwialić. Stąd to sformułowanie pojako ma sens.
Szpanerstwo znów to wywyższanie się że jestem mastahą w czymś, podkreślanie tego bez przerwy, robienie z igły wideł ... no i tak dalej. Trochę to jest szpanerskie, ale nie zachacza o tematy poruszane własnie w topicu s(z)pamerskim.

Zgadzam się ze Scorpy'm :wink:

Co do lansu.....
- Tekken 3 - razem z LL nie miałyśmy sobie równych i kosiłyśmy wszystkich w okolicy :twisted: , jeśli o mnie chodzi, to teraz jestem w tą grę po prostu dobra, bo nie mam już tyle czasu na granie :?
- CTR - zwłaszcza trasa Sewer Speedway, moja ulubiona, zawsze a niej wygrywam :mrgreen:
- Crash 3 - parę lat temu :wink:
  • 0

#7 cwany-lis Napisany 20 grudnia 2005 - 11:21

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
Star wars batllefront - na padzie potrafię snajperem zdjąć rebelianta z drugiego końca planszy 8) a używając dark troopera bez żadnych zgonów wygrać niemalże każdą mapke w niespełna 120 sekund 8)

Republic Comando - na hardzie grę przechodzę bez żadnych zgonów itp., przeciwników zabijam samymi headshotami a reszta delta squadu rzadko kiedy zostaje ranna, w sumie za prosta ta gra 8)
  • 0

#8 Lady Luck Napisany 20 grudnia 2005 - 16:52

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 746 Postów:
Jak pisała schwester:
-kiedyś T3- kiedy ktoś słyszał ten tytuł i widział, jak jedna z nas podchodzi do pada, to słychać było tylko jęk ;) Nie to, co teraz... :cry: ;)
-CTR- Kleks wymiata na Sewer Speedway, ja zaś uwielbiam Papu`s Pyramid, tudzież inne zakręcone trasy albo Oxide Station (na którym nie da się ścigać w multiplayerze :/ )
-Micro Maniacs- trasa w pokoju nocą

Oczywiści jestem "naprawdę dobra" jak na mnie ;) Gdyby przyszło mi si zmierzyć z kimś jeszcze "naprawdę dobrym", to...
...jestem obeznana ;)
  • 0

#9 Snoodgrass Napisany 20 grudnia 2005 - 17:05

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
SSX3- jestem miszczem mistrzem mistshem itp...
WRC2-------------\\---------------
SC2---------------\\---------------
Socom-----------\\---------------
THPSU2-----------\\--------------
Ratchet&Clank-----------\\------------ :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

#10 Gość__* Napisany 21 grudnia 2005 - 15:34

Gość__*
  • Goście
No to takie pojęcie względne troche z tym byciem najlepszym :? np. w swojej małej miejscowości jaką jest Wołomin (50 tys. mieszkańców) jestem najlepszy w Tekken a5 i mogę się wozić :D ,no ale juz w takiej Warszawie do której mam 16 km do nie wiem czy jestem w pierwszej 50 :blah: :trup: . Jeszcze mozna powiedziec ze w Killzona na osiedlu nie jestem najgorszy :D
  • 0

#11 Gość__* Napisany 21 grudnia 2005 - 19:42

Gość__*
  • Goście
Hmm...nie czuję się dobry w żadną grę - prawdopodobnie dlatego, że nie gram w nią tak długo co bym mógł stać się mega mastahem - ot kończę grę raz (jakiś hicior 2-3 razy - mgs 3 6 razy :) ) i odkładam.Nie masteruję wszystkiego na maksa (nie licząc wyżej wymienionego tytułu :) ) , a co za tym idzie moje umiejętności poza ramy normalnych nie wybiegają :)
  • 0

#12 vagrant3 Napisany 21 grudnia 2005 - 22:01

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 846 Postów:
Generalnie ograne mam najlepsze tenisy na różne konsole począwszy od Top Spina przez Smash Court Tennis 1,2 aż po Virtua Tennis 1,2... Trudno mi powiedzieć czy maksymalnie wymiatam, bo nie mam zbyt wielu okazji by zmierzyć się z żywym przeciwnikiem, ale grając czuję ogromną pewność i na pewno pomaga mi znajomośc tenisa od podszewki w rzeczywistości. Myślę, że wyścigi też są moją mocniejszą stroną, ale choć poświęcam im bardzo duzo czasu to coraz bardziej ich nienawidzę (cholerne pochłaniacze czasu, fak). Z tym że samochody i motocykle są moją słabością :lol:
  • 0

#13 Shinigami Napisany 21 grudnia 2005 - 22:06

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Temat taki ... lanserski :P

Ale oki:
- DMC, DMC3 - ogólnie, zręcznościówki wymagające opanowania, refleksu i zerowego marginesu błędu

Do tego CTR (sprawdzimy się w Karpaczu siostry :twisted: ) i Jedi Academy przez net. Nikt nie miał mi równych kiedy jeszcze w niego grałem zawodowo (czyt. założyłem klan). Teraz tylko rekreacyjnie.
  • 0

#14 Danteusz Napisany 21 grudnia 2005 - 22:18

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 840 Postów:

Generalnie ograne mam najlepsze tenisy na różne konsole

Potwierdzam, Vag jest dobry w te klocki.

Do tego CTR (sprawdzimy się w Karpaczu siostry :twisted: )

No to świetnie, też wymiatam w CTR, będzie turniej :D

Byłem jeszcze dobry w PES (w czwórkę lałem kompa na 6* bez problemu) ale ostatnio mało grałem więc skill spadł.
  • 0

#15 Gość__* Napisany 22 grudnia 2005 - 09:52

Gość__*
  • Goście
Od 4 lat gram w quake-a 3 na PC i myśle że jestem cholernie dobry (co za samochwał!) i musze powiedzieć że umiejętności te w znacznym stopniu przekładają się na Metroida DS. Pożyjemy zobaczymy.
  • 0

#16 Gość__* Napisany 22 grudnia 2005 - 13:53

Gość__*
  • Goście
Mi sie powodzi w...

THPS 3
THUG
Metroid Prime
007 everything or nothing
  • 0

#17 Gość__* Napisany 22 grudnia 2005 - 14:18

Gość__*
  • Goście
Crash Team Racing zawsze wygrywalem na domowych turniejach chociaz dawno niegralem ale mysle ze skill pozostal :twisted:
  • 0

#18 Texz Napisany 22 grudnia 2005 - 15:55

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
-Halo1 (ach! co za istna orgia grania!)
-Ridge Racer (hardcore na całego)
-GT3 ( i tylko część 3cia)
-Quake3 (PC=))
-Tony Hawks Pro Skater 3
  • 0

#19 luck1985 Napisany 22 grudnia 2005 - 16:04

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Slashery i za malolata opad szczek na podworku mial kazdy kto gral zemna w Tekkena2/3 King Rules :]
  • 0

#20 Nightmare Napisany 22 grudnia 2005 - 21:01

Nightmare

    Blanka

  • Narybek
  • 196 Postów:
Mordoklepki zwłaszcza T3 ,ale jak się siedziało przy tym tytule po min.7h dziennie... to na mojego Paula nie było mocnych nieraz sie perfectem wygrywalo :P.W Q3 Revolution też nie najgorszy byłem.Ogolnie w mordoklepki
  • 0

#21 Kleksandra Napisany 22 grudnia 2005 - 22:16

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

CTR (sprawdzimy się w Karpaczu siostry )

Czekamy z niecierpliwością 8)

No to świetnie, też wymiatam w CTR, będzie turniej

Nie ma innego wyjścia, chyba, że ktoś nie weźmie tej gry :P
  • 0

#22 Gość__* Napisany 22 grudnia 2005 - 22:37

Gość__*
  • Goście
Kiedyś, Crash Team Racing, kiedy grałam i grałam, i grałam tylko w tę grę. Ulubiona plansza: podniebna autostrada. Obecnie ostro trenuję w Vib Ribbona - jeszcze się gubię, ale trenuję różne kosmiczne ścieżki i sądzę, że idzie mi całkiem dobrze na nieznanych mi wcześniej trasach.

Nie ma innego wyjścia, chyba, że ktoś nie weźmie tej gry :P

Weźmie, weźmie, don't worry :P .

A jeśli chodzi o gatunek: niby RPG. Ale czy można być "szczególnie dobrym" w tym gatunku? Po prostu mania wyzbierania wszystkiego. Chociaż... zauważyłam, że w im więcej RPGów się gra, tym łatwiej odkryć prawie wszystkie sekrety gry przechodząc ją z pierwszym razem. Niestety, jeszcze, choć już nie tak często, korzystam z opisów, by dokopać się do jakiś frustrujących mnie tajemnic.


Aaaa, no i swego czasu "Kulki" na PC ;) .
  • 0

#23 Kleksandra Napisany 22 grudnia 2005 - 22:40

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

Aaaa, no i swego czasu "Kulki" na PC .

A, byłabym zapomniała.. Mahjongg :twisted: Jednego lata sporo przy tym siedziałam i w demie Kyodaia miałyśmy z LL niezłe wyniki :D
  • 0

#24 Pico Napisany 22 grudnia 2005 - 22:57

Pico

  • Forumowicze
  • 10 674 Postów:
Ja powiem krótko: Byłem naprawdę zaje*isty w ISS PRO EVO 2 :D :D :D
Czy to komp, czy to kumpel... Nikt nie dawał Mi rady 8) A wolne to była Moja specjalność :) Z każdej odległości mogłbym Wam włupać bramę 8) Mój rekord, to 59 metrów Rui Jorge'em (grałem z kolesiem :D )

Obecnie trenuję w PES5, tak więc może niedługo też będe wymiatał...
Ale to nie będzie to samo, co wymiatanie w ISS2 :)
  • 0

#25 Danteusz Napisany 23 grudnia 2005 - 00:06

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 840 Postów:

Kiedyś, Crash Team Racing, kiedy grałam i grałam, i grałam tylko w tę grę. Ulubiona plansza: podniebna autostrada.

Skoro tak to musisz trochę poćwiczyć ;)
Blizzard Bluff czy jakoś tak przejeżdżam idealnie, zobaczymy czy ktoś mnie pobije :D

A jeśli chodzi o gatunek: niby RPG. Ale czy można być "szczególnie dobrym" w tym gatunku? Po prostu mania wyzbierania wszystkiego. Chociaż... zauważyłam, że w im więcej RPGów się gra, tym łatwiej odkryć prawie wszystkie sekrety gry przechodząc ją z pierwszym razem. Niestety, jeszcze, choć już nie tak często, korzystam z opisów, by dokopać się do jakiś frustrujących mnie tajemnic.

To nie dotyczy tylko RPG, jak grałem w God of War to jakoś zawsze szedłem tam gdzie był ukryty bonus. Najwyraźniej doświadczony gracz myśli tak jak twórca gry ukrywający sekrety.
  • 0

#26 Aras Napisany 23 grudnia 2005 - 00:43

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
ja jestem w mojej okolicy mistrzem Tony Hawka! ludzie (zwłaszcza posiadacze piecyków) nie moga uwierzyc jak widza mój przejazd, jeden trick robię za iles-tam razy więcej punktów niz oni cały przejazd (nawet kumple grający od lat w tonego,od momentu cz. 3 na PS2 musieli się przedemną pokłonić :P )

Poza tym BYŁEM mistrzem PESów i ISSów do nadejścia 5 w której można się zesrać a nie rajdy robić :evil: (drybling-mój znak rozpoznawczy) wszystkie rajdy przerywa mi sędzia i obrońcy którymi jest teraz banalnie łatwo zafaulować....

niowa fala platformerów (Jaki,Ratchety,Sly...) to dla mmnie poezja, gram jak robocik :mrgreen:
  • 0

#27 Godot Napisany 23 grudnia 2005 - 00:51

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
znam na pamiec Mario64, moge zdobyc wszystkie 120 gwiazdek z zamknietymi oczyma (i nadal sprawia mi to ogromna radoche), niemal na pamiec znam Metroid Prime, wydaje mi sie tez ze dobry jestem w Ninja Gaiden
  • 0

#28 Gość__* Napisany 23 grudnia 2005 - 10:11

Gość__*
  • Goście
Wsrod swoich kumpli (wszyscy to PCtowcy, ale pad ladnie lezy im w dloni) najlepszy jestem w Killzone i Tekken4.
  • 0

#29 Pjoter Napisany 23 grudnia 2005 - 14:08

Pjoter

    Cameltoe

  • Forumowicze
  • 2 055 Postów:
Ja jestem zajebisty w chinczyka, jak gram z rodzina to jade wszystkich jak harcereczki. Babcia, ciocia, ani nawet stryjek nie maja zadnych szans! Swietnie gram tez w taka gre karciana, zwana wojna. Graliscie kiedys? Nie bede tlumaczyl zasad, sa zbyt skomplikowane, ale wymiatam w to dziko! Kiedys bylem niezly w kapsle, ale nie gralem kilka lat i pewnie wypadlem z formy. Mialem swojego ulubionego, ultrawypasowego "capsa" z trupia czacha. Chyba z jakiegos preparatu czyszczacego go zdjalem. Wszyscy koledzy mi zazdroscili bo wygladal na prawde cool i ogolnie bylem wowczs bardzo trendy (czyt. człrendyiii) i spoko ziomex. Ech to byly czasy.
  • 0

#30 Gość_t0m3ek_* Napisany 24 grudnia 2005 - 12:51

Gość_t0m3ek_*
  • Goście
Stanowczo jestem w okolicy mistrzem Final Fantasy VII, a tak poza tym to jestem ogolnie dobry w roznego typu RPG.
  • 0