Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zmiana Ustawień Regionalnych Konta


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 DawidekFCB Napisany 13 sierpnia 2011 - 03:14

DawidekFCB

    Chocobo

  • Narybek
  • 21 Postów:
Siema. Wiem, że regionu konta nie zmienię, ale mój problem jest dość uciążliwy. Przeprowadziłem się z Polski do USA (razem z moją konsolą, hehe). Miałem polskie konto, co teraz wiąże się z samymi problemami. Jakimi? Powiedzmy w taką FIFĘ łączy mnie z graczami z Europy, dzięki czemu mam lagi. Chcę sobie kupić PS+, ale nie polski, tylko amerykański. Mam drugie konto, tam mogę zakupić PS+, ale wtedy gry na nim zakupione nie zadziałają na moim polskim koncie, right? Da się to jakoś rozwiązać? Czy telefon do SONY i prośba wraz z powyższymi argumentami i grożeniem kupna X360 może poskutkować?
Dzięki za rady ;)
  • 0

#2 Travis Napisany 14 sierpnia 2011 - 18:29

Travis

    spójrz w niebo

  • Forumowicze
  • 2 092 Postów:
SIEMA! Jak to nie zadziałają, próbowałeś? Sądzę że tego typu groźby telefoniczne nic nie dadzą.
  • 0

#3 DawidekFCB Napisany 15 sierpnia 2011 - 05:05

DawidekFCB

    Chocobo

  • Narybek
  • 21 Postów:
Z tymi groźbami to żartowałem oczywiście, lol. Napisałem do nich mejla, czekam na odpowiedź...
  • 0

#4 DawidekFCB Napisany 16 sierpnia 2011 - 05:35

DawidekFCB

    Chocobo

  • Narybek
  • 21 Postów:
Dostałem taką odpowiedź..
Good morning, Dawid.

Thank you for contacting Sony Computer Entertainment America LLC (SCEA). We sincerely apologize for any inconvenience this has caused. We can certainly answer your question.

The Region is one credential that cannot be changed once the PlayStation®Network account has been created. If you wish to have a different region associated with an account, you would need to create a new account.

Again, we are sorry for the frustration. Thank you for your understanding.

Nichole
I dupa.
  • 0

#5 Travis Napisany 16 sierpnia 2011 - 08:45

Travis

    spójrz w niebo

  • Forumowicze
  • 2 092 Postów:
Powinny działać gry z konta eu na us i odwrotnie przecież nie ma blokady regionalnej. Swego czasu z Japońskiego pss pobierałem grę i działała na koncie eu.
  • 0

#6 ACZ Napisany 16 sierpnia 2011 - 11:09

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:
do pieca z tym tematem.
kolego, kilka tematow powyzej twojego masz "ps3 pomoc", tam pytaj.
  • 0