Skocz do zawartości

Zdjęcie

Farm Machines Championships

kombajny traktory wyzwania wszelakie

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
32 odpowiedzi na ten temat

#31 Zumii Napisany 16 sierpnia 2011 - 22:11

Zumii

    巴契約

  • Forumowicze
  • 1 163 Postów:


Pokazujesz jakim jesteś typowym wieśniaczkiem polaczkiem pisząc 'Warszafka'. To, że w mieście porządku nie ma wie każdy głupi, ale Ty musisz to wytknąć bo przecież jakbyś mieszkał to utrzymywałbyś czystość w całym mieście i pilnował każdego z prawie 2mln ludzi aby po sobie sprzątał. Słoma z butów, ah słoma z butów. :^^:


Nie obrażaj ludzi ze wsi ja nie będę obrażał tych z miasta, proste ? Podałem stereotyp o mieście tak jak ty o wsi , ludzie pomyślcie nieraz że nie tylko ludzie z metropolii są na poziomie bo to idiotyczne .
  • 0

#32 Holden Napisany 22 stycznia 2012 - 00:06

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:


a szkoda dał bym Ci zarobić parę groszy, trawę byś mi wykosił w ogrodzie.

trawy sie nie kosi kombajnem
  • 0

#33 Otacon Napisany 22 stycznia 2012 - 11:26

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
większość ludzi na wsi imo to ograniczone jednostki, zacofane, bierne i tęskniące za PRL, wszystko im się należy ale zrobić coś od siebie nie ma komu. przeszło milion rolników a ilu tak naprawdę coś na polu robi? OLO nad OLO ale zaczyna być lepiej bo młodzi się chcą uczyć i pobierają edukację w miastach :olo:

prawda, miasta bywają brudne i mieszkania kosztują tyle co dom i stodoła ale imo mają więcej zalet niż prowincja.
tiaaa na wsi tak pachnąco i czyściutko do czasu jak jakiś wsiok nie wyleje szamba za dom albo jak się w piecu węglem nie zacznie palić (lub śmieciami...)
  • 0