Skocz do zawartości

Gdzie kupujecie ORYGINALNE gry

• Zaloguj się by odpowiedzieć
288 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość__* Napisany 16 kwiecień 2004 - 17:09

Gość__*
  • Goście
allegro, Ultima i jeszcze ciekawą ofertę ma http://www.namax.com.../php/index.php- ale tu nie kupowałem
  • 0

#32 Gość__* Napisany 17 kwiecień 2004 - 11:30

Gość__*
  • Goście
Ultima, Madgames, Starlite, Allegro i czasem EBay.
  • 0

#33 Gość__* Napisany 19 kwiecień 2004 - 10:35

Gość__*
  • Goście
Ja kupuje gry na ultimie.
Ale nie pogardze jakąś cikawą promocja w MM
(kupiłem GTA double pack za 150zł!)..
no...tak jak napisałem..moim głównym źródłem zaopatrzenia jest http://www.ultima.pl
(czy to aby nie jest kryptoreklama??
Powinni tego zabronibć!!)
:D :D
  • 0

#34 Gość__* Napisany 20 kwiecień 2004 - 10:07

Gość__*
  • Goście
gry kupuje w Ultimie, na Allegro jeszcze nie próbowałem, jakos nie mam zaufania, mieszkam w małym mieście i nikt z okolicy nie sprzedaje tam gierek co bym mógł odebrac je osobiście :-(, bo własnie co do przesyłki z Allegor nie mam zaufania, ale pewnie kiedys sie przemoge i cos kupie, pozatym ceny na Allegro nie sa wcale takie niskie dla przykładu podam ze używany Maximo na allegro był po 65zł+koszty wysyłki , a w Ultimie kupiłem nowego za 59zł+ wysyłka, ale pomimo to czesto mozna wyłapac zajebista nową gierke na allegro po super cenie
  • 0

#35 Gość__* Napisany 28 kwiecień 2004 - 14:30

Gość__*
  • Goście
W wiekszosci przypadkow, gry kupuje/sprzedaje na Allegro. Pozatym, czasem kupie tez cos w Ultimie.
  • 0

#36 Gość__* Napisany 01 maj 2004 - 12:32

Gość__*
  • Goście
Empik i Allegro
  • 0

#37 Gość__* Napisany 02 maj 2004 - 16:39

Gość__*
  • Goście
Wczoraj kupiłem w Empiku Rachet&Clank za 79zeta. Ale ogólnie Empik rozbraja cenami :shock: WRC2 w platynie za 99 zeta ? Bez jaj.
Resztę gierek mam z allegro. Ja robię tak:
Kupuje-przechodze-znudzi mi się-sprzedaje-kupuje kolejną. Zostawiam sobie hiciory w stylu GTAVC,GT2. To dobry sposób jak ktoś chce grać na orginałach, a kasy mało. :)
  • 0

#38 Gość__* Napisany 06 maj 2004 - 20:39

Gość__*
  • Goście
Co Wy na to aby podawać namiary ciekawych sklepów z Waszego miasta?? Nie chcę robić nikomu reklamy czy coś, ale może Wasza rekomendacja komuś pomoże. To co, pomysł ok??
  • 0

#39 luck1985 Napisany 06 maj 2004 - 21:26

luck1985

Master Chief

• Forumowicze
  • 2501 Postów:
Dobry pomysl , moze ktos zaczyna przygode z konsolami ,i ma zamiar kupic konsole , mozna mu podac dobry sklep ktory jest wart uwagi i jestemy pewni ze mozna go polecic !
  • 0

#40 hacker Napisany 08 czerwiec 2004 - 19:48

hacker

Mokujin

• Narybek
  • 34 Postów:
Podaje z kąd zamawiam: http://www.ultima.pl
i http://www.namax.com.pl :)(ultima jest dobra ale zlekka ma drogie żeczy:()
a namax ma normalnie ceny. płaci się 10 zł za przesyłkę i bez dodadkowych opłat zamówienie jest ralizowane przez 24h!!!!!!!!!!!
  • 0

#41 syon Napisany 09 czerwiec 2004 - 16:25

syon

Sephiroth

• Forumowicze
  • 2302 Postów:
ostatnio tylko na allegro ,ale namax'a jeszcze nie widziałem, więc muszę zobaczyć (może coś z tego będzie ^^" )
  • 0

#42 TEXZ Napisany 10 czerwiec 2004 - 08:43

TEXZ

Pet Eater

• Forumowicze
  • 28453 Postów:
eh.. nic nie zamieni zapachu nowego pudełka, własnoręcznie wydartego ze stoiska z grami w Media Markt. heh:) no i ten rajd przez półki prosto do kasy zanim zrobią to inni, po prostu wirtuozeria.
  • 0

#43 Gość__* Napisany 10 czerwiec 2004 - 08:46

Gość__*
  • Goście
Szczególnie, że w MM trafiają sie naprawde dobre promocje - choc czesto niezamierzone. Ale lubie tam kupować bo niigdy nie spotkałem sie z tym aby zawyżali ceny jakiś gier (czesto je zaniżają - widziałem Viewtifull Joe za 170 zł !!).
  • 0

#44 Gość__* Napisany 10 czerwiec 2004 - 13:30

Gość__*
  • Goście
Ja oryginały kupuję na Allegro i na giełdzie.Nie lubię przpełacać :D .Ostatnie moje oryginały to Eye toy play za 100zł oraz Vice city kupione na giełdzie za 46zł.Tu dowód dla niedowiarków:
http://www.allegro.p...p?item=25889545
  • 0

#45 Shin Ryu Napisany 12 grudzień 2004 - 03:13

Shin Ryu

Polish Dragon

• Forumowicze
  • 758 Postów:
Ja kupuję i sprzedaję (sobie i moim kumplom) najczęściej na Allegro :D. Przez 2 lata odkąd jestem w Allegro kupiłem już mnóstwo stuffu m.in. gry i konsol (np 2x N64) oraz osprzęt do nich, komiksów, kaset VHS itp. ceny są wporzo i można starsze tytuły dorwać ;) Co do obawy przed "wałkami" to najlepiej wiadomo - patrzeć kto i jakie ma pozytywy :) Aktalnie mam 44 komentarze z czego 70% za kupowanie :D
Inne miejsca w których kupuję to NAMAX oraz MAD GAMES. Kumpel kupował w RENOMIE i ULTIMIE.

P.S. Proszę o kontakt z osobami kupującymi gry na E-BAY.UK. Proszę pomóżcie mi kupić upragnioną grę!!
  • 0

#46 Scorpio Napisany 12 grudzień 2004 - 10:06

Scorpio

Can'-Ka No Rey

• Forumowicze
  • 13964 Postów:
Nowe: MM i Empik
Używki: koledzy ( :P ) i małe sklepy
  • 0

#47 Gość__* Napisany 12 grudzień 2004 - 11:11

Gość__*
  • Goście
Tylko Allegro!!! Ostatnio (2 tygodnie temu) kupiłem nówkę sztukę Władca Pierścieni - Trzecia Era (PL) za...100zł !!!!!
Ps.No i raz Empik...Burnout 3...po prostu tak bardzo chciałem grać w to ,iż czekając na przesyłkę chyba bym się skręcił :D
  • 0

#48 Gość__* Napisany 12 grudzień 2004 - 12:25

Gość__*
  • Goście
tylko na llegro.... na nowe mnie nie stać... a piratów kupować nie chcę...
  • 0

#49 Gość__* Napisany 12 grudzień 2004 - 13:59

Gość__*
  • Goście
Allegro, gielda komputerowa.
  • 0

#50 Gość__* Napisany 12 grudzień 2004 - 14:40

Gość__*
  • Goście
ja od mikołaja lub gwiazdora za free gry dostaję ...
  • 0

#51 Gość__* Napisany 12 grudzień 2004 - 14:54

Gość__*
  • Goście
Allegro, Anonse - tyle
  • 0

#52 Gość__* Napisany 12 grudzień 2004 - 20:39

Gość__*
  • Goście

Póki co kupiłem GTA : VC na zamówienie ze sklepu Świat Gier ( NIE POLECAM ) i dałem 180.

A mogę wiedzieć dlaczego nie polecasz? Czy chodzi o cenę czy może o coś innego? To dla mnie ważne, bo tylko tam znalazłem MGS2:SoL za 80 złotych a chcę mieć tę grę przed świętami wiec czas nagli... Jeśli ktokolwiek coś wie niech mówi :) Może uratujecie mi życie.

Aha - chodzi o http://www.swiatgier.alpha.pl/ prawda?
  • 0

#53 Sotaku Napisany 14 grudzień 2004 - 09:23

Sotaku

JJ

• Forumowicze
  • 38411 Postów:
Ja najczęściej kupuję orginały na allegro i mimo, że słyszałem różne rzeczy o allegro to się nie zawiodłem ani razu.
  • 0

#54 cwany-lis Napisany 14 grudzień 2004 - 13:32

cwany-lis

dobrze rokujący pisarz

• Forumowicze
  • 20420 Postów:

Póki co kupiłem GTA : VC na zamówienie ze sklepu Świat Gier ( NIE POLECAM ) i dałem 180.

A mogę wiedzieć dlaczego nie polecasz? Czy chodzi o cenę czy może o coś innego? To dla mnie ważne, bo tylko tam znalazłem MGS2:SoL za 80 złotych a chcę mieć tę grę przed świętami wiec czas nagli... Jeśli ktokolwiek coś wie niech mówi :) Może uratujecie mi życie.

na ultimie substance jest po 119 zł.

ja sam orginalne kupowałem własnie na utimie, do GC tylko na allegro bo importy były o połowe tansze
  • 0

#55 Gość__* Napisany 14 grudzień 2004 - 19:53

Gość__*
  • Goście
Oczywiście w Ultimie. I czasem w Empikach. I czasem w Robsonie. I tylko tam.
  • 0

#56 rataj00 Napisany 15 grudzień 2004 - 12:06

rataj00

Chocobo

• Narybek
  • 11 Postów:

zack napisał:
kotlet napisał:

A mogę wiedzieć dlaczego nie polecasz? Czy chodzi o cenę czy może o coś innego? To dla mnie ważne, bo tylko tam znalazłem MGS2:SoL za 80 złotych a chcę mieć tę grę przed świętami wiec czas nagli... Jeśli ktokolwiek coś wie niech mówi Może uratujecie mi życie.

nie wiem o co chodzi kotletowi ja kupiłem niedawno GTA:SA i wszystko jest wporządku, natomiast już nigdy nie kupie gierki w mad gamesie bo zrobili mnie w jajko, zamówiłem GTA double pack a przysłali doppel pack niemiecką, ocenzurowaną wersje.
  • 0

#57 Gość__* Napisany 15 grudzień 2004 - 17:19

Gość__*
  • Goście
Najczęściej to: Ultima, Empik, Media Markt jak tam nie ma to zostaje tylko giełda.[/code]
  • 0

#58 Yoori Napisany 18 grudzień 2004 - 16:38

Yoori

Chłopak Kingi

• Forumowicze
  • 8377 Postów:
Tylko giełda i allegro.Nigdzie więcej.
  • 0

#59 Gość__* Napisany 20 grudzień 2004 - 15:03

Gość__*
  • Goście
Czy kupując gry na allegro zdarzyło Wam się że gra okazała się wadliwa, np. wiesza się w którymś momencie itp. itd? Jeśli tak, to jak często Wam się to zdarza? :)
  • 0

#60 Gość__* Napisany 20 grudzień 2004 - 21:55

Gość__*
  • Goście
W ultimie, MM
  • 0