Skocz do zawartości

Gdzie kupujecie ORYGINALNE gry

• Zaloguj się by odpowiedzieć
288 odpowiedzi na ten temat

#61 leon Napisany 20 grudzień 2004 - 22:03

leon

Master Chief

• Forumowicze
  • 2606 Postów:
Ja głównie Media Markt, czasem Empik (czasem bo wysokie ceny), ultima i mad games(wysyłkowo bo w wawie nie mieszkam a wszystkie dobre konsolowe sklepy są tylko tam), Swiat-gier (wysyłka) ale raczej nie polecam
  • 0

#62 Shin Ryu Napisany 20 grudzień 2004 - 23:39

Shin Ryu

Polish Dragon

• Forumowicze
  • 758 Postów:

Czy kupując gry na allegro zdarzyło Wam się że gra okazała się wadliwa, np. wiesza się w którymś momencie itp. itd? Jeśli tak, to jak często Wam się to zdarza? :)

Na Allegro kupiłem już chyba ponad 10 gier i nie miałem ŻADNYCH problemów. Chociaż ostanio przy grze Twisted Metal : Black mam problem takiego typu że mi pad nie działa w drugim porcie (ale tylko w czasie gdy chcę wybrać postać dla 2P; motyw taki że muszę wkładać i wyciągać pada) ale to raczej od tego że konsola ma uszkodzone wibracje oraz nie wykrywa mi multitapa (co za ból :( ).
Kupuj na Allegro bez obaw, opłaca się (ale patrz na komentarze i na opis przedmiotu, a w razie czego pytaj sprzedającego o wszystko).
Pozdro :)
  • 0

#63 Gość__* Napisany 21 grudzień 2004 - 12:11

Gość__*
  • Goście
A znacie jakiś godny uwagi sklep internetowy? (również nie polecam Świata Gier - kompletna ignorancja w stosunku do klienta)
  • 0

#64 Gość__* Napisany 21 grudzień 2004 - 15:20

Gość__*
  • Goście

A znacie jakiś godny uwagi sklep internetowy? (również nie polecam Świata Gier - kompletna ignorancja w stosunku do klienta)

Chyba logiczne- Ultima
  • 0

#65 Gość__* Napisany 21 grudzień 2004 - 15:55

Gość__*
  • Goście

Chyba logiczne- Ultima

nie polecam Ultimy, ceny maja z kosmosu :) Wszedzie indziej kupisz taniej.
  • 0

#66 Gość__* Napisany 21 grudzień 2004 - 17:00

Gość__*
  • Goście

Chyba logiczne- Ultima

nie polecam Ultimy, ceny maja z kosmosu :) Wszedzie indziej kupisz taniej.

Niby tak, ale tylko im ufam. O innych sklepach za dużo złego słyszałem.
  • 0

#67 Sotaku Napisany 21 grudzień 2004 - 17:00

Sotaku

JJ

• Forumowicze
  • 38483 Postów:

Czy kupując gry na allegro zdarzyło Wam się że gra okazała się wadliwa, np. wiesza się w którymś momencie itp. itd? Jeśli tak, to jak często Wam się to zdarza? :)

Kupiłem 8 gier na allegro i nigdy nie dostałem wadliwej gierki
  • 0

#68 Gość__* Napisany 21 grudzień 2004 - 19:06

Gość__*
  • Goście
Ultima nigdy nie ma tego, na czym mi zależy (vide: Clock Tower 3, Fatal Frame, Disgaea, nowy Shadow Heart...) :?
  • 0

#69 cwany-lis Napisany 23 grudzień 2004 - 12:23

cwany-lis

dobrze rokujący pisarz

• Forumowicze
  • 20618 Postów:

Kupiłem 8 gier na allegro i nigdy nie dostałem wadliwej gierki

równiez kupiłem cos koło 5-6 gier i wszystkie były takie jak w opisie, imoprty brałem od allegrowicza o nicku SCHEMAT, wszystko ok, błyskawiczna wsyłka a gry tansze o połowe
  • 0

#70 AVErsiv Napisany 28 grudzień 2004 - 22:43

AVErsiv

Nightmare

• Forumowicze
  • 998 Postów:
Ja tam kupilem 2 gry na allegro ( onimushe 1 i 2 :P ) a tak to sobie wole wziasc pudeleczko w rece i obejzec w jakim stanie jest gra wtedy wiem ze warto kupic np takiego DMC kupilem w idealnym stanie za 90 zeta ale zato za paczke nie bulilem . zreszta ja kupuje ORG tylko wtedy kiedy inne srodki zawioda .
  • 0

#71 Gość_jachu2_* Napisany 03 styczeń 2005 - 17:01

Gość_jachu2_*
  • Goście
Gry zamawiam w Ultimie, z rzadka kupuję je w Empiku (który strasznie zawyża ceny - przykładowo GT3:A-Spec Platinum 120zł). Jeśli natomiast chodzi o Ultimę często korzystam z promocji gdzie np. za 30zł nabyłem ekstremalną wersję hokeja NHL Hitz 20-02, przy czym bardzo odpowiada mi ta forma zakupów biorąc pod uwagę czas, który mija od złożenia zamówienia do pojawienia się przedstawiciela Poczty Polskiej w moim domu (2-3 dni).
  • 0

#72 Pawlik Napisany 03 styczeń 2005 - 18:32

Pawlik

srtutu

• Forumowicze
  • 12010 Postów:
A jak kupuje gdzie popadnie :D . Głownie Ultima, potem Empik, MM, czasem giełda.
  • 0

#73 Gość__* Napisany 08 styczeń 2005 - 13:56

Gość__*
  • Goście
namax.com.pl, tu mają naprawdę konkurencyjne ceny
  • 0

#74 Gość__* Napisany 08 styczeń 2005 - 14:16

Gość__*
  • Goście
Empik, Robson, MediaMarkt, Saturn (do niedawna Max Media)... zdarza się że również za granicą
  • 0

#75 Gość__* Napisany 08 styczeń 2005 - 15:39

Gość__*
  • Goście
http://www.menago.com.pl
  • 0

#76 syon Napisany 08 styczeń 2005 - 18:14

syon

Sephiroth

• Forumowicze
  • 2302 Postów:

www.menago.com.pl

Kurde jak to pierwszy raz zobaczyłem to myślałem, że napisane jest Mango. ale wlazłem i też się załamałem bo ceny też są wysokie. Allegro i tak wiedzie póki co prym heh.
  • 0

#77 graben Napisany 16 styczeń 2005 - 17:47

graben

Mokujin

• Narybek
  • 29 Postów:
ja gry kupuje różnie raz u madgames raz u swiata-gier . ale zawsze ide na giełde komputerowa bo tam maja naj taniej np. w Media Markt burnout3 kosztowal 200zl a na gieldzie 160 zl.
  • 0

#78 Grz3chu Napisany 17 styczeń 2005 - 14:15

Grz3chu

Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

• Forumowicze
  • 2769 Postów:
ja kupiłem moje PS2 i gre w swiecie-gier. Nie wiem co wy macie do tego sklepu :|

Znacie jeszcze jakieś inne adresy sklepów z konsolowym stuffem ? nie wierze, że tak mało ich jest....
  • 0

#79 Gość__* Napisany 17 styczeń 2005 - 14:17

Gość__*
  • Goście
Ja kupiłem pierwszego PSX w Ultimie, tak samo GCN, PS2 nie mam coprawda, ale mój brat ma, pożycza mi czasami ^^' i on także kupuje w Ultimie. Myślę że Ultima to najlepszy polski sklep z grami.
  • 0

#80 Gość__* Napisany 17 styczeń 2005 - 15:02

Gość__*
  • Goście
Prawie wszystko co zwiazane z grami kupiłem w Ultimie ponieważ najbardziej im ufam. Czasem zdarzy się że kupię gdzie indziej jeżeli ceny są nizsze/bardziej atrakcyje vide SSX w Media Marktcie za 29.99 to samo ESPN Hokej za 33 złocisze :D
  • 0

#81 AVErsiv Napisany 17 styczeń 2005 - 19:20

AVErsiv

Nightmare

• Forumowicze
  • 998 Postów:
A ja wszystkie swoje PS2 gameboye i teraz X-BOXa kupilem w ROBSONIE
U niego tez wszystko serwisuje znaczys sie wysylam rozne zeczy do naprawy.
A gry to kupuje uzywane na ALLEGRO
  • 0

#82 Gość__* Napisany 17 styczeń 2005 - 19:24

Gość__*
  • Goście
Ebay, DVDCrave, EbGames, SendIt, Game, Ultima...
  • 0

#83 Gość__* Napisany 18 styczeń 2005 - 08:11

Gość__*
  • Goście
Ja unikam ALLEGRO. Wiem, ze sa tam czasami prawdziwe perly, ale czasami sa tez niezle buble.

Boje sie, ze jak zamowie gre za 100 zl (przy moich dochodach to sa trzy miesace czekania),to dostane jakas zarysowana plytke, albo puste pudelko.
Chociaz zdazylo mi sie kupic jedna gierke na PC i pare sprzedac. Allegro jest jak TOTOLOTEK. Mozesz zgarnac, ale mozesz stracic.

Ja swoje PS2 zamowilem w ULTIMIE (dzisiaj przychodzi :D) zamowilem rowniez NFS U2, zeby miec w co grac. Niestety na memorke mi nie starczylo :(

Wiec glownie ULTIMA, i HIPERMARKETY.
  • 0

#84 Gość__* Napisany 18 styczeń 2005 - 11:45

Gość__*
  • Goście

Ja unikam ALLEGRO. Wiem, ze sa tam czasami prawdziwe perly, ale czasami sa tez niezle buble.

Jesli kupujesz z glowa to nikt Cie na Allegro nie oszuka. Podstawa to zwracanie uwagi na komentarze i sprawdzanie zrealizowanych aukcji danego kontrahenta (czy czasami tych swoich 50 pozytywów nie otrzymal sprzedajac towary za zlotówke). Sam na tej aukcji kupuje oryginalne gry na PS2 i GC (kupilem juz ponad 35 tytulów) i tylko raz zdarzylo mi sie, ze jeden buc wyslal mi porysowana na maxa plytke z gra. Generalnie jednak nie mialem wiekszych problemów ze stanem plytek, a kupujac na Allegro zaoszczedzilem sporo kasy. Ostatnio udalo mi sie zakupic Beyond Good&Evil na PS2 w folii za 71 zl, w takiej Ultimie zaplacil bym 89 zeta plus koszty wysylki za pobraniem, roznica niewielka, ale w przypadku innych gier mozna zaoszczedzic czasem nawet i 60-70 zł. A to jest juz solidny argument aby jednak kupowac gry na aukcji.
  • 0

#85 Gość__* Napisany 18 styczeń 2005 - 12:03

Gość__*
  • Goście

raz zdarzylo mi sie, ze jeden buc wyslal mi porysowana na maxa plytke z gra.

NO wlasnie. I co wtedy zrobic ? NIe sadze, zeby kolo oddal kase jak mu napisze w meilu, ze mnie oszukal.
  • 0

#86 Gość__* Napisany 18 styczeń 2005 - 13:15

Gość__*
  • Goście
Praktycznie tylko Allegro. Nie mam sie co bac allegro jeżeli wiesz na co zwracać uwage i o co pytać sprzedających. Najlepiej się umówić na odbiór własny, wtedy sprawdzasz co i jak.
A platyne to kupuje w Empiku. A Przeceny i okazje są największe w Saturnie.
  • 0

#87 Gość__* Napisany 18 styczeń 2005 - 13:23

Gość__*
  • Goście

NO wlasnie. I co wtedy zrobic ? NIe sadze, zeby kolo oddal kase jak mu napisze w meilu, ze mnie oszukal.

To zalezy od czlowieka, tak jak w zyciu - niektórzy sa uczciwi bardziej, inni mniej. Ostatnio np. zdarzyla mi sie taka sytuacja ze kupilem od jednego goscia Resident Evil 1 na GC, plytka miala byc w stanie idealnym. Gosc, po przeczytaniu mojej strony "o mnie" (na której jasno zaznaczam ze nie toleruje kretaczy) odezwal sie kulturalnie na GG i zaproponowal ze jesli stan gry nie bedzie odpowiadal moim wyobazeniom (na plytce bylo pare rysek o któych zapomnial napisac) to gre moge mu odeslac i zwroci mi pieniadze. Residenta sobie zostawilem - pare niewielkich rysek absolutnie mi nie przeszkadza (zwlaszcza ze ciezko ta gre kupic obecnie w Polsce w lepszym stanie), ale gdyby gosc sie nie odezwal to pewnie napisalbym do niego kulturalnego maila z prosba o wyjasnienia. Jesli sie do ludzi podejdzie kulturalnie, aczkolwiek stanowczo zalatwic czasem mozna na Allegro bardzo duzo. I tak jak mowie - nie mialem praktycznie nigdy zadnych problemów, zawsze kupuje gry w stanie idealnym (przewaznie bez ani jednej ryski) i uwazam, ze kupujac na aukcji przy odrobinie zdrowego rozsadku mozna zaoszczedzic naprawde sporo kasy.
  • 0

#88 AVErsiv Napisany 18 styczeń 2005 - 16:34

AVErsiv

Nightmare

• Forumowicze
  • 998 Postów:
Ja tam na allegro wiecej sprzedaje niz kupuje :P
np ostatnio sprzedalem DMC w IDEALNYM Stanie za 80 zł i wyslalem ja kolesiowi z paroma pozytywami za pobraniem za 10 zł .
I co zarobilem od cholery biorac pod uwage ze sam ta gre kupilem za 90 :P

Wazne jest to ze ja ja skonczylem zachowalem ( w pamieci :P ) i odsprzedalem dalej a co bede w domu kisil :D

Niewiem ale ja mam jakos wiare w ludzi i nie wierze aby na kazdym kroku czail sie oszust.
  • 0

#89 Grz3chu Napisany 29 styczeń 2005 - 13:05

Grz3chu

Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

• Forumowicze
  • 2769 Postów:
czy ktoś kupował gry w sklepie "Renoma" (reklamowanym w N+). Chodzi mi o używane tytuły. Jak tak to chciałbym wiedzieć czy gry przychodzą całe i zdrowe i czy nie ma problemów z zamawianiem :)
  • 0

#90 Gość__* Napisany 29 styczeń 2005 - 19:34

Gość__*
  • Goście
Ja nie korzystalem z uslug tej firmy. I nie jestem w pelni przekonany do takich uslug.
Uzywane plytki i to dosc drogie. Pewnie niezle porysowane albo piraty...

Zauwazyliscie, ze w niektorych sklepach wysylkowych na haslo NEO PLUS dostaje sie znizke ? Ciekawe czy to taka podpucha, czy serio :?:
  • 0