Skocz do zawartości

Gdzie kupujecie ORYGINALNE gry


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
288 odpowiedzi na ten temat

#121 Gość__* Napisany 27 lutego 2005 - 20:03

Gość__*
  • Goście
Wiecie co? Chyba sie jednak przekonalem do Allegro. Zamowilem niedawno gierke (ESPN NHL HOCKEY 2k4) w foli za 70 zł. Gierka przyszla po dwoch dniach, ofoliowana w nienaruszonym stanie ;)

Ale i tak nie lubie Allegro :x Zablokowali mi konto :P Zapomnialem hasla i podpowiedzi do pierwszego konsta, wiec postanowilem zalozyc drugie. Zablokowali oba konta :evil:
  • 0

#122 Gość__* Napisany 28 lutego 2005 - 16:40

Gość__*
  • Goście
Mam małe pytanko - gdzie można jeszcze dorwać gry z PSOne? Chodzi mi raczej o jakieś polskie sklepy wysyłkowe lub zagraniczne, które ślą paczuszki do Polski i do ich użytkowania nie potrzebna jest karta płatnicza.
  • 0

#123 Gość__* Napisany 28 lutego 2005 - 17:22

Gość__*
  • Goście

Mam małe pytanko - gdzie można jeszcze dorwać gry z PSOne? Chodzi mi raczej o jakieś polskie sklepy wysyłkowe lub zagraniczne, które ślą paczuszki do Polski i do ich użytkowania nie potrzebna jest karta płatnicza.

Jeśli pytasz o gry w folii to w sklepach za wiele ich nie znajdziesz... co najwyżej na ebay'u... możesz zapłacić przez Western union", jeśli sprzedający się zgodzi...
  • 0

#124 Gość__* Napisany 28 lutego 2005 - 17:36

Gość__*
  • Goście
Niezłe gry na PSXa można kupić w Games World w Centrum Handlowym Wileńska. Żadko tam wstepuje ale za każdym razem można trafić coś ciekawego... Ceny zwykle 40 - 50 PLN. W większości przypadków są to gry w idealnym stanie i po angielsku... Ze dwa miechy temu miałem tam kupić Legend of Dragon, ale w końcu jakoś sie rozmyśliłem...
  • 0

#125 Gość__* Napisany 28 lutego 2005 - 18:51

Gość__*
  • Goście
W oim miescie, w niektorych sklepach jest wiele giern na PsOne (czasami wydaje mi sie, ze tylko ja wiem w moim miescie o istnieniu Play Station 2). Niestety panowie nie zmieniaja cen juz od 4 lat, wiec za gry trzeba placic mawet po 90 zł. Ale mysle, ze mozna sie z nimi potargowac ;)

Jesli chcesz moge Ci kupic jakas gierke, a potem ja wyslac :D
  • 0

#126 Gość__* Napisany 28 lutego 2005 - 19:06

Gość__*
  • Goście
Co prawda nie jestem w temacie, bo nie kupuję na PS2 (mam GCNa), ale nie do konca rozumiem zachwyty nad Ultimą. IMO kiedyś byli świetni - sam kupowałem u nich większość rzeczy (nawet GCNa), ale ostatnio sprzedają gry po niemiecku, odfoliowane, itp. Obsługa nie jest już tak kompetentna jak kiedyś. Chyba za bardzo wszystko przeliczane jest jedynie na zysk... Osobiście kupuję obecnie w Świecie Nintendo, a kiedy mam zjazdy na uczelni do w Empiku w Warszawie (polecam i SN i warszawski Empik). Zresztą co do Ultimy to bardzo trafne spostrzeżenia znalazłem na forum portalu gameonly:

http://www.gameonly.... ... 46&start=0
  • 0

#127 mleko2099 Napisany 01 marca 2005 - 15:35

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:

Co prawda nie jestem w temacie, bo nie kupuję na PS2 (mam GCNa), ale nie do konca rozumiem zachwyty nad Ultimą. IMO kiedyś byli świetni - sam kupowałem u nich większość rzeczy (nawet GCNa), ale ostatnio sprzedają gry po niemiecku, odfoliowane, itp. Obsługa nie jest już tak kompetentna jak kiedyś. Chyba za bardzo wszystko przeliczane jest jedynie na zysk... Osobiście kupuję obecnie w Świecie Nintendo, a kiedy mam zjazdy na uczelni do w Empiku w Warszawie (polecam i SN i warszawski Empik). Zresztą co do Ultimy to bardzo trafne spostrzeżenia znalazłem na forum portalu gameonly:

http://www.gameonly.... ... 46&start=0



hmm....szczeże powiedziawszy ja tam nigdy bubla od ultimy nie dostałem, zawsze jest wszystko oki, hmmm....a może jestem jednym z wyjątków?
  • 0

#128 Gość__* Napisany 01 marca 2005 - 15:39

Gość__*
  • Goście

hmm....szczeże powiedziawszy ja tam nigdy bubla od ultimy nie dostałem, zawsze jest wszystko oki, hmmm....a może jestem jednym z wyjątków?

Szczerze mówiąc ja też, a Nintendofil dostaje gry bez folii, bo takie rozprowadza Lukas Toys, dlatego Ultima takie ma... z kolei ŚN zaopatruje się bezpośrenio u Nintendo i to jest cały sekret...
  • 0

#129 Gość__* Napisany 01 marca 2005 - 19:56

Gość__*
  • Goście
ja jak dotychczas nie mam zastrzezen do Ultimy (zamowilem tylko raz :P). Ale gdy zamowilem PS2, to pudelko mialo pogniecone rogi, wiec ich sposob pakowania pozostawia wiele do rzyczenia...

Ten chlopak, ktory opisal swoja przygode z Ultima jest jednym z nielicznych. Jak kazdej firmie zdarzaja sie wpadki (chociazby Sony ;)). Ale nie bronie zachowania pani Magdy, zachowala sie skadnalicznie.
  • 0

#130 Zeus-Nelson Napisany 01 marca 2005 - 20:53

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
ja "kupuje" swoje orginalne gierki tylko i wyłącznie w sklepie Sony Centrum w moim miescie 8)
  • 0

#131 Pawlik Napisany 01 marca 2005 - 21:51

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Ja mam jak najleprze doswiadczenia z Ultima, a pani Magda jest naprawde w porzadku. Jak cos kupuje to wale prosto do niej, po za tym mieszka niedaleko mnie i jak chce jakom gierke to przywozi mi i nie musze w tedy płacic za przesyłek :D , a i sam nie musze sie fatygowac do sklepu.
  • 0

#132 Texz Napisany 02 marca 2005 - 14:49

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
a jeżeli kogoś nie stać na org. Halo2 to może sobie kupić używane.
warszawski sklep http://www.robson.pl/ jeszcze nie zawiódł moich oczekiwań.
  • 0

#133 Gość__* Napisany 02 marca 2005 - 15:17

Gość__*
  • Goście
Mnie Robson zawiodl. Chcialem kupic u Nich karte pamieci do PS2. MIalem pare pytan, wiec skontaktowalem sie z panem Robertem przez GG. Napisalemdo Niego pare wiadomosci ale on wcale nie odpisywal, chociaz byl dostepny. Nie sadze, zeby byl bardzo zajety w tamtym momencie, bo odpowiedzi nie dostalem do dzis (a karte zamowilem w Ultimie :P).


Jak widac w Polsce mozna sie dobrze zaopatrzec, jednak obsluga klienta czasami jest na bardzo niskim poziomie ...
  • 0

#134 Gość__* Napisany 02 marca 2005 - 19:04

Gość__*
  • Goście
Ja kupuje w ultimie albo w empiku(czasami :wink: ) i jest wporządku :wink:
  • 0

#135 Gość__* Napisany 03 marca 2005 - 22:26

Gość__*
  • Goście
Ja narazie kupuje w Media Mark , narazie dwie gierki :P i wszystko wporzo
  • 0

#136 Gość__* Napisany 03 marca 2005 - 23:00

Gość__*
  • Goście
ja kupuje gierki w mad games, bo szybko przysylają. w ultimie to mialem taką akcje, że czekalem chyba z póltora tygodnia mimo, iż w ów sklepie mowili, że wysłali dzień po zamówieniu, a jak juz dostalem to musialem placić więcej za szybką przesylkę... paradoks?? :?
  • 0

#137 Gość__* Napisany 04 marca 2005 - 09:52

Gość__*
  • Goście
a ja na allegro. Chociaz ciezko jest to polecic mimo ze gry mozna kupic naprawde tanio, to jednak ostatnio zostalem wyruchany :( .
Kupilem PES4 za 90zeta, a dostalem PES1 w platynie- zajebiscie hujowy interes.
  • 0

#138 mleko2099 Napisany 04 marca 2005 - 14:06

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:

a ja na allegro. Chociaz ciezko jest to polecic mimo ze gry mozna kupic naprawde tanio, to jednak ostatnio zostalem wyruchany :( .
Kupilem PES4 za 90zeta, a dostalem PES1 w platynie- zajebiscie hujowy interes.



Pewnie byłeś nieziemsko w******ny.........dlatego nigdy tam nie kupuje. Pamiętam jak czytałem w PE jak redaktor shiva zakupił zestaw- Ps2 srebrna + 2 pady+ 2 karty pamięci+ kierownca i kilka gier za bodajrze 1395zł ( czy jakoś tak) i kiedy otworzył paczke zastał tam..... ps2 czarną oplecioną sreberkiem, 1 starego duala, karty pamięci i kierownice " do wycięcia" namalowane na kartce papieru a dotego jeszcze dla obciążenia paczki w środku znajdowały sie - butelka wypełniona wodą i .......słoik konfitur ( albo kompocik nie pamiętam bo pisze z pamięci)......masakra.....naszczęście wszystko dobrze sie skończyło.
  • 0

#139 Gość__* Napisany 04 marca 2005 - 14:29

Gość__*
  • Goście
Zawsze sie trafi na jakiegos gnojka, ktory zeruje na innych ludziach.

Ale co zrobic, jesli zostanie sie "nabitym w butelke"? Co w tedy zrobic ?

Jeszcze jedno pytanie. Czy mozna otworzyc paczke przy listonoszu ? I czy sie za to cos placi ?
  • 0

#140 Texz Napisany 04 marca 2005 - 16:11

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Zawsze sie trafi na jakiegos gnojka, ktory zeruje na innych ludziach.

Ale co zrobic, jesli zostanie sie "nabitym w butelke"? Co w tedy zrobic ?

Jeszcze jedno pytanie. Czy mozna otworzyc paczke przy listonoszu ? I czy sie za to cos placi ?

teoretycznie to zawsze zamawiam kuriera-> istnieje taka możliwosć.

Wiadoma sprawa jak zamawiałem taką wierzę z MD.
  • 0

#141 Gość__* Napisany 10 marca 2005 - 15:44

Gość__*
  • Goście
Na allegro poprostu trzeba umiec kupowac - ja gry na PS2 kupuje ( nowosci ) na allegro ( GTA:SA 130 zł w folii, 3xA ), starsze gry czasami w Media Markt można kupić, np. SSX3 za 69 zł ( w empiku częstochowskim kosztuje... 169 :lol: ). Ultima jest pewna, jednak wiekszosc tytulow jest tam bardzo droga.
  • 0

#142 Gość__* Napisany 10 marca 2005 - 17:59

Gość__*
  • Goście
JA WCZORAJ na Allegro kupiłem NBA STREET V3 i czekam na paczuszkę :D:D:D
  • 0

#143 Gość__* Napisany 12 kwietnia 2005 - 10:44

Gość__*
  • Goście
Byłem wczoraj w Kieleckim Empiku (ul.Warszawska) i trochę zdziwiła mnie cena GT4- 149zł !? W Ultimie 229zł...
Silent Hil4 99zł, ale co dziwne w czarnym pudełku bez okładki (!) a na wierzchu instrukcja!?
A zdziwiło mnie to dlatego że po ostatniej wizycie w Empiku (Galeria Echo) tarzałem się ze śmiechu jak zobaczyłem gry po 229zł z nalepką "przecena 50%" (tak,tak cena po przecenie) !!! Czyli przed przeceną prawie 450zeta ??? Empik RULES !
  • 0

#144 Gość__* Napisany 12 kwietnia 2005 - 11:57

Gość__*
  • Goście
empik i auchan:-)
  • 0

#145 Gość__* Napisany 12 kwietnia 2005 - 21:27

Gość__*
  • Goście
Empik - 1 gra :lol:
Media Mark - 3 gry :lol:
Allegro.pl - 2 gry ( oczywiście z Allegro nowości :D ) :lol:
  • 0

#146 syon Napisany 13 kwietnia 2005 - 07:17

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

Byłem wczoraj w Kieleckim Empiku (ul.Warszawska) i trochę zdziwiła mnie cena GT4- 149zł !? W Ultimie 229zł...
Silent Hil4 99zł, ale co dziwne w czarnym pudełku bez okładki (!) a na wierzchu instrukcja!?
A zdziwiło mnie to dlatego że po ostatniej wizycie w Empiku (Galeria Echo) tarzałem się ze śmiechu jak zobaczyłem gry po 229zł z nalepką "przecena 50%" (tak,tak cena po przecenie) !!! Czyli przed przeceną prawie 450zeta ??? Empik RULES !


Hehe widziałem podobnie. Chodziło o SW: Bounty Huntera i raz jak wlazłem do Empiku (dla mieszkańców stolicy, chodzi o ten przy pl. Defilad) to ujżałem go za 49 zyla, później wpadam za jakiś czas i patrze cena podskoczyła do 189zł. Kto skorzystał to skorzystał z okazji hehe :mrgreen:
  • 0

#147 vagrant3 Napisany 25 kwietnia 2005 - 12:00

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
Ja kupuję głównie na Allegro - używane i tanie, czasem zafoliowane i nieco droższe. Ceny są tam bardzo konkurencyjne dla sklepów z konsolami. Czasem podjadę do Ultimy (jak maja promocję), albo podejdę, bo mieszkam obok, do Robsona (obsługa zasysa, ale też coś używanego w dobrym stanie, za niewielką cenę można nabyć). Byłem też w paru innych warszawskich sklepach, ale do Ultimy i Robsona mam najbliżej :) .
  • 0

#148 Gość__* Napisany 25 kwietnia 2005 - 15:17

Gość__*
  • Goście
U mnie to tak....
:arrow: Allegro - oczywiście najtaniej
:arrow: Media Markt - czasem jakieś propmocje
:arrow: A to...tak z przyzwyczajenia... :lol:
  • 0

#149 Gość__* Napisany 25 kwietnia 2005 - 16:37

Gość__*
  • Goście
ostatnio na allegro.
  • 0

#150 Gość__* Napisany 09 maja 2005 - 14:55

Gość__*
  • Goście
Ja tam kupuję w Media Markcie, i jest spoko...prawie bo z 3,5 miecha wstecz kupiłem Second Sight za 79 zł i okazało się że gra była lipnie nagrana (wieszała się i wogule) co było dla mnie szokiem (w końcu to oryginał) na szczęście wymienili mi ją na R&C 8)
  • 0