Skocz do zawartości

Zdjęcie

Crysis

Crytec EA PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
69 odpowiedzi na ten temat

#61 Cr0ss2500 Napisany 08 lutego 2012 - 10:06

Cr0ss2500

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 584 Postów:
spoilery o grze, która zaraz ma 7 lat hm.. :P z PC pamiętam, że przed walką z bossem na końcu była ukryta "specjalnie" broń na tą walkę, ciekawe czy na konsoli też się znajduje :) - z nią było o wiele prościej.
  • 0

#62 Sylvan Wielki Napisany 08 lutego 2012 - 12:00

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 610 Postów:
Znajduje się.
  • 0

#63 Sotaku Napisany 08 lutego 2012 - 12:03

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 663 Postów:
poszukamy :lukam:
  • 0

#64 Daddy Napisany 08 lutego 2012 - 15:10

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 928 Postów:
Ja bym poprosił o info o niej w spoilerze, jeśli łaska :sir: Bom leniwy i nie pamiętam, czy na PC ją znalazłem. W ogóle jeśli dobrze pamiętam, to u mnie po prosty gra się skończyła, w sensie że nie widziałem, jakbym rozwalił bossa, a on nagle "odpłyną" i koniec gry...
  • 0

#65 Sotaku Napisany 08 lutego 2012 - 15:21

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 663 Postów:
a ja nie gram na pc i pisanie w wątku o konsolach, ze gra wyszła 7 lat temu i można spoilować wydaje mi się niepoważne
  • 0

#66 Daddy Napisany 08 lutego 2012 - 15:51

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 928 Postów:
Rozumiem Cię Deb, ale wiesz, oni nie piszą jaki boss (uwarunkowany fabularnie), tylko że na końcu jest boss. To tak, jakby napisać, że dalej w grze znajdziesz kolejne karabiny :olo:
  • 0

#67 Inuki Napisany 10 lutego 2012 - 16:07

Inuki

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 118 Postów:
Wczoraj gierkę ukończyłem i mogę stwierdzic, że naprawdę warto się trochę zmusić do początku. Moim zdaniem "Crysis" rozkręca się dopiero po trzecim rozdziale. Na PC podchodziłem do tej gry kilka razy ale jakoś nigdy mi ona nie podeszła. Fakt, początek jest słaby i powiedziałbym nawet, że dość trudny, jednak potem jest lepiej. No a jak już pojawią się obcy, to jest dużo lepiej. Właściwie, im dalej, to nawet łatwiej. Z początku padałem jak mucha, a potem latałem z minigunem i robiłem "czas apokalipsy" :twisted: Nawet ostatni boss specjalnych trudności nie robił (jest jedno ładne miejsce, gdzie się można schować). Grafika później też była dużo lepsza. Jak dla mnie "Crysis" wart jest ogrania; jedno mnie tylko drażniło: ludki potrafiły mnie zachodzić z boku, od tyłu, sprytnie się chowali i unikali kul ale jakoś żaden nie potrafił się wdrapać po drabinie. Tak więc moja taktyka na większe grupy była taka, że ściągam snajpera, zajmuję jego miejsce i strzelam do reszty jak do kaczek. Sterowanie samochodami też mnie trochę wnerwiało. Jak dla mnie "Crysis", to naprawdę dobra gra ale tylko dobra. Dlatego też w skali szkolnej daję mocne 4 i z pewnością ogram dwójkę.
  • 0

#68 Sotaku Napisany 10 lutego 2012 - 16:56

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 663 Postów:

Rozumiem Cię Deb, ale wiesz, oni nie piszą jaki boss (uwarunkowany fabularnie), tylko że na końcu jest boss. To tak, jakby napisać, że dalej w grze znajdziesz kolejne karabiny :olo:


a mnie nie chodzi o treść tego co napisali tylko o stwierdzenie że gra ma ileś lat i była na pc...dla mnie gra ma 2 miechy, także wolałbym nie mieć tu spoili, jak chcą wkładać spoile to do tematu PC :olo:
  • 0

#69 Daddy Napisany 10 lutego 2012 - 19:05

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 928 Postów:


a mnie nie chodzi o treść tego co napisali tylko o stwierdzenie że gra ma ileś lat i była na pc...dla mnie gra ma 2 miechy, także wolałbym nie mieć tu spoili, jak chcą wkładać spoile to do tematu PC :olo:

Oczywiście, rozumiem Cię i od razu o tym wiedziałem. Ale moją fanaberią było ich bronić :sir:
  • 0

#70 Sotaku Napisany 10 lutego 2012 - 19:06

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 663 Postów:

Oczywiście, rozumiem Cię i od razu o tym wiedziałem. Ale moją fanaberią było ich bronić :sir:


ach te Twoje fanaberie :sir:
  • 0



Inne z tagami: