Skocz do zawartości

Zdjęcie

Monster Hunter 4 Ultimate

czyli Japonia należy do 3dsa

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
102 odpowiedzi na ten temat

#61 BeSOS Napisany 27 stycznia 2014 - 17:46

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Co to znaczy brak eksploracji?
  • 0

#62 MaxVarEmreis Napisany 28 stycznia 2014 - 15:31

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Co to znaczy brak eksploracji?

Tak np. wygląda przykładowa arena, na której przyjdzie Ci się zmierzyć z jakimś potworkiem.

Forest-ResourceMap.png

Takich miejscówek jest kilka (chyba 6). Jest to zamknięty obszar. Ty i przeciwnik możecie się jedynie przemieszczać pomiędzy punktami (z 1 do 2, z 2 do 4 itp), przy czym drogi pomiędzy nimi nie ma. Wychodzisz z 1 i pojawiasz się od razu w 2 (jak z pokoju do pokoju). Eksploracja jest więc mocno ograniczona i wygląda trochę inaczej niż w takim Diablo czy Demons Souls.


  • 0

#63 Kaxi Napisany 28 stycznia 2014 - 15:42

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:

Ale w czwórce już chyba jest swobodniej, nie?


  • 0

#64 MaxVarEmreis Napisany 28 stycznia 2014 - 16:18

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Obszar jest nadal podzielony na mniejsze części. To się nie zmieni. Mapy mają być jednak bardziej zróżnicowane topograficznie. Dużo więcej wzniesień i innych nierówności terenu, co się bezpośrednio wiąże z "ujeżdzaniem" przeciwników.


  • 0

#65 cybercotlet Napisany 22 kwietnia 2014 - 09:31

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 576 Postów:

Nowy trailer


  • 0

#66 erzetPL Napisany 22 kwietnia 2014 - 15:16

erzetPL

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 961 Postów:

Tak to pięknie na tym trailerze wygląda, ale ja jeszcze nie ograłem "trójki", na którą miałem hype, ale demko mnie pokonało i w koncu do niej nie dotarłem. Może zacznę przygodę z serią dopiero od MH4. :olo:


  • 0

#67 mic Napisany 14 stycznia 2015 - 16:07

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:

Te kody na demo MH4 dziś mają dać wszystkim ?


  • 0

#68 Tawotnica Napisany 14 stycznia 2015 - 16:10

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:

jak nie, to zawsze możemy liczyć na Kaxiego :olo: 


  • 0

#69 Schrodinger Napisany 14 stycznia 2015 - 16:19

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

jako posiadacz 3DS również czekam na kaxiego!


  • 0

#70 Tynio Napisany 14 stycznia 2015 - 19:49

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

Czy ktoś ma na zbyciu koda na demo plizzz


  • 0

#71 MaxVarEmreis Napisany 14 stycznia 2015 - 20:10

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Stary dobry Monster :D Ależ będzie nolifienia z kumplem przy tym. Jak wziąłem Switch Axe to poczułem się jak w domu. Graficznie nie ma jakiegoś ogromnego skoku. Są ładniejsze kolorki, poszczególne plansze bardziej rozbudowane, może bardziej różnorodnie ogólnie, ale widocznie już poprzednia część wyciskała z 3DSa co tylko się dało.

Demko oferuje wszystkie bronie do wypróbowania, więc pewnie sprawdzę ten nowy typ, który pojawił się w 4 (Insect Glaive), ale i tak pewnie wrócę do broni, z którą spędziłem ponad 200h :)

Już się doczekać nie mogę :zakochany:


  • 0

#72 Kaxi Napisany 14 stycznia 2015 - 20:15

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:

Mam jeden kod od znajomego, ale sam 4 nie dostałem. Napisałem do COnquestu, może jeszcze rzucą ;)


  • 0

#73 Tynio Napisany 14 stycznia 2015 - 20:31

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

Kod już mam i testuję na CPP


  • 0

#74 Schrodinger Napisany 14 stycznia 2015 - 20:49

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
Dajcie kod :please:
  • 0

#75 Kaxi Napisany 14 stycznia 2015 - 21:30

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:

Zagrałem misję Beginner na CPP. Może jakiś online jutro w grudniu popołudniu?


  • 0

#76 Schrodinger Napisany 14 stycznia 2015 - 21:55

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

sam se zorganizowałem i pobieram :sir:


Ten post był edytowany przez Schrodinger dnia: 14 stycznia 2015 - 21:56

  • 0

#77 MaxVarEmreis Napisany 16 stycznia 2015 - 21:31

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Mam dwa hasła. Ktoś chce??


  • 1

#78 Tawotnica Napisany 16 stycznia 2015 - 21:35

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:

Mam dwa hasła. Ktoś chce??

 

ja bym poprosił. 


  • 0

#79 Danteusz Napisany 16 stycznia 2015 - 23:54

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 840 Postów:


Mam dwa hasła. Ktoś chce??


I ja
  • 0

#80 Spuczan Napisany 17 stycznia 2015 - 10:10

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:

A ja jeszcze nie mam ;( 

Jeżeli ktoś ma jeszcze na zbyciu to poproszę na PM.


  • 0

#81 Schrodinger Napisany 17 stycznia 2015 - 10:22

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

A ja załatwiłem na jakiejś stronie Nintendo rozdawali w komentarzach i ciągle nie rozumiem tego hajpu na gierke, wygląda to na ekranie mojego 3DSXL jak gówno, rozmazane piksele atakują moje oczy, klepanie tych potworków jest jakieś takie prostackie i bez pałera. Demko pewnie nie pokazuje tego co w gierce najlepsze ale wiem że tego raczej nie kupię nigdy


  • 0

#82 MaxVarEmreis Napisany 17 stycznia 2015 - 11:09

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

ciągle nie rozumiem tego hajpu na gierke, wygląda to na ekranie mojego 3DSXL jak gówno, rozmazane piksele atakują moje oczy,

 

Czego się spodziewasz po 3DSie?? Grafiki na miarę gier na PS4 czy XO?? Co do reszty, to samo można powiedzieć o Destiny. Nie pograsz, nie zrozumiesz. A demko jest wykastrowane z 80% zawartości.

 

Wczoraj zagrałem z kumplem online. Działa, choć cała "infrastruktura" online to są jakieś późne lata 90. 8 czy 10 cyfrowe kody pokoi?? :D Niezłe.

Wybraliśmy tego ostatniego potworka, nie pamiętam jak mu było, jest nowy w serii. I nie udało się nam go zabić. Choć było blisko. Ewidentnie zrobiony na zespoły +2.


 


  • 0

#83 Kaxi Napisany 17 stycznia 2015 - 12:46

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:

Niestety Conquest nie chce mi podesłać dodatkowych kodów :(


  • 0

#84 Danteusz Napisany 17 stycznia 2015 - 13:15

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 840 Postów:


A ja załatwiłem na jakiejś stronie Nintendo rozdawali w komentarzach i ciągle nie rozumiem tego hajpu na gierke, wygląda to na ekranie mojego 3DSXL jak gówno, rozmazane piksele atakują moje oczy, klepanie tych potworków jest jakieś takie prostackie i bez pałera. Demko pewnie nie pokazuje tego co w gierce najlepsze ale wiem że tego raczej nie kupię nigdy


To jest gra z tych gdzie po 30 godzinach kończy się tutorial, demko nie pokaże co w niej fajnego.
  • 0

#85 Tynio Napisany 26 stycznia 2015 - 22:31

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

Kto zamówił pełną wersję gry?

Ja cały czas się zastanawiam Huntera czy Zeldę , Zeldę czy Huntera. 

 

 


  • 0

#86 Danteusz Napisany 26 stycznia 2015 - 22:51

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 840 Postów:
Zagrałem w demko. MH jakMH, ładniejszy niż na PSP, ale nie jest to różnica generacji. Nie wiem jak zaawansowana była postać z dostępnych do wyboru, ale wygladała odpustowo. Jak ktoś lubi gry na 1000 godzin to może brać w ciemno
  • 0

#87 Tynio Napisany 26 stycznia 2015 - 23:24

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

Też w demo grałem i nawet gram w MH3U na Wii U, ale własnie jest to następny tytuł który "kradnie" strasznie dużo czasu.

Zelda wiadomo kotlecik dobrze przyprawiony i do tego w 3D 


  • 0

#88 Spuczan Napisany 05 lutego 2015 - 21:09

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:

Koniec z płaczem w internecie, sprzedawaniem demka na allegro i żebraniem o własne demo. Można już pobierać MH4U na swojego 3DSa za darmoszkę.


  • 0

#89 MaxVarEmreis Napisany 06 lutego 2015 - 10:27

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Róznica między starym 3DSem i nowym...http://imgur.com/a/rzLJb

 

Nie chciałem kupować nowego 3DSa...ale jak to widzę... pierdo*** Nintendo. Tylko im takie wałki uchodzą na sucho.


  • 0

#90 MaxVarEmreis Napisany 14 lutego 2015 - 21:50

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

No i się zaczęło. "Odpalę tylko, żeby zrobić jeden quest", "A zobaczę co to za nowy potworek". No i godziny mijają :D

Jeśli ktoś chce wskoczyć w to uniwersum nie będzie lepszej okazji. W końcu tutoriali jest więcej i są lepiej rozpisane. Szykujcie się na ściany tekstu :D Jednakże, bariera wejścia jest nadal dosyć wysoka. Nawet ja, obeznany z poprzednią częścią na wskroś, musiałem sprawdzić w kilku miejscach Google, bo nie wiedziałem jak coś działa. No cóż, magia MH :)

 

Graficznie jest przyzwoicie. MH3U na sterydach. Lepsze wykorzystanie kolorów, więcej jakiś szczególików (np. przemieszczające się liście). Oczywiście to dopiero pierwsza miejscówka, więc zobaczymy jak będzie dalej. Miejscówki zdecydowanie bardziej rozbudowane, wielopoziomowe, przez co jest sporo biegania i wspinania się. Gram na 3DSXL i framerate jest przyzwoity. jeszcze nie grałem online, więc zobaczymy jak będzie to wyglądało kiedy na ekranie pojawią się dodatkowe postacie (a n3DSXL pewnie będę miał dopiero w przyszłym tygodniu).

 

Zmienili zasadę działania Free hunting. Teraz nie puszcza nas na obszar po którym poruszamy się w normalnych questach, ale przerzuca do Everwood, który jest losowo generowany. Nazywa się to Ekspedycją. Zmienia to trochę podejście do polowania na duże potwory poza głównymi questami. W poprzednich częściach nie opłacało się bić potworków we free hunting, bo nie dostawałeś za nie nic od Gildii. Teraz się to teoretycznie zmieniło. Musze pograć, żeby wyrobić ostatecznie opinię.

 

Oczywiście jest masa mniejszych zmian, ale one będą interesować jedynie osoby, które grały w poprzednie części.


  • 2