Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki Pad?

pad fps call of duty

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
9 odpowiedzi na ten temat

#1 LoganWeapon Napisany 19 września 2011 - 17:40

LoganWeapon

    Pikachu

  • Narybek
  • 85 Postów:
Witam,

szukam pada który byłby rozsądną alternatywą dla standardowego pada do PS3. Najbardziej mi zależy na wygodnej grze w grach fps, ponieważ sixaxis z powodu ułożenia po prostu mi nie podchodzi. Grałem ostatni rok na Xboxie i zależy mi na podobnym układzie gałek i spustów. Znalazłem kilka propozycji typu: Gioteck HF-1 i HF-2, Power A Elite Pro i Nyko Raven. Chciałem zapytać czy ktoś miał do czynienia z którąś z wymienionych pozycji i jakie są ewentualne Wasze wrażenia. W internecie można znaleźć kilka recenzji ale nie jestem pewien czy są one w pełni obiektywne. Z góry dzięki.

pozdrawiam
  • 0

#2 Shinigami Napisany 19 września 2011 - 17:44

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Nie można być w pełni obiektywnym, tym bardziej w przypadku pada, gdzie ocenia się przecież komfort grania. Oczywiście to i tak zakładając, że w ogóle wierzy się w obiektywizm.

Nie miałem żadnego z nich w rękach i raczej wątpię, żeby znaleźli się na forum ludzie używający do FPSów czegoś innego, niż standardowego kontrolera.
  • 0

#3 LoganWeapon Napisany 19 września 2011 - 17:50

LoganWeapon

    Pikachu

  • Narybek
  • 85 Postów:
Mówiąc o obiektywizmie, miałem na myśli sytuację w której opinię o produkcie opiera się na własnym doświadczeniu a nie na przymusie ze strony producenta :) bo mam wrażenie, że większość opinii o sprzęcie jest po prostu kupowanych. Na forum udziela się sporo osób, może ktoś jednak miał do czynienia z tymi padami, mając jednocześnie porównanie do padów Sony i Microsoft.
  • 0

#4 ACZ Napisany 20 września 2011 - 01:02

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
do nowgo batmana tez wyjdzie taki pad:
Dodany obrazek
  • 0

#5 Sotaku Napisany 20 września 2011 - 08:48

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 663 Postów:
wystarczy,że będzie różnica wielkości dłoni i już na temat tego samego pada mogą byc skrajnie różne opinie, najlepiej samemu spróbować w dłoni konkretnych modeli, a potem spytać się który z nich jest najtrwalszy...chyba, że podeszły Ci te opisane powyżej...
  • 0

#6 Texz Napisany 20 września 2011 - 10:18

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Przez cały żywot PS2 próbowałem innych padów do tej konsoli i koniec końców pozostałem przy Dualu. Przy PS3 nawet się nie zastanawiam. Nauczę się grać w PES na jakimś "batmanie", a później będę obrywać u kogoś przy partyjce bo będę się czuł nieswojo przy standardowym. Wybór jest prosty.
  • 0

#7 LoganWeapon Napisany 20 września 2011 - 13:31

LoganWeapon

    Pikachu

  • Narybek
  • 85 Postów:
Ja nie mówię o padzie który będzie mi służył do gry we wszystko ale tylko i wyłącznie do gier FPP, bo póki com jeśli chodzi o tego typu szutery, to niczego lepszego niż pad do Xboxa w rękach nie miałem - głównie dzięki lepszym, moim zdaniem spustom i innemu ułożeniu gałek. Do Fify, wyścigów i wszystkich pozostałych DS jest dla mnie niezastąpiony, kiedy jednak przychodzi do CoD albo Resistance, niewygodne ułożenie analogów strasznie działa mi na nerwy.
  • 0

#8 LoganWeapon Napisany 20 września 2011 - 13:33

LoganWeapon

    Pikachu

  • Narybek
  • 85 Postów:
Ten pad do Batmana wygląda naprawdę nieźle. Kiedy to ma się pojawić?
  • 0

#9 ACZ Napisany 20 września 2011 - 15:19

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
w okolicach premiery gry, czyli bodaj pazdziernik czy listopad
  • 0

#10 LoganWeapon Napisany 20 września 2011 - 17:54

LoganWeapon

    Pikachu

  • Narybek
  • 85 Postów:
Dzięki. Jak nie uda mi się znaleźć atrakcyjnej oferty sprzedaży HF-2 to chyba poczekam na tego Batmana.
  • 0