Skocz do zawartości

Zdjęcie

Manhunt 3


  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
30 odpowiedzi na ten temat

#1 keogh Napisany 23 września 2011 - 19:01

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
When Rockstar London’s Mark Washbrook was asked if there was any chance that players would see Piggsy again all he could offer was a playful “Ah, we'll see”,

http://projectmanhun...hunt3/index.php
  • 0

#2 Raikoh Napisany 23 września 2011 - 19:02

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
:clown:
  • 0

#3 Wezyr Napisany 23 września 2011 - 19:09

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 411 Postów:
Niech pamiętają o fotorealistycznej grafice (najlepiej PS4 itp), 3D oraz umieszczeniu akcji w szkole :fp:
  • 0

#4 Gość_Kazuo_* Napisany 23 września 2011 - 20:34

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Jedynka była ok, dwójka mocno średniawa. Nowego Maxa raczej sp*erdolą, więc i tutaj wolę nie robić sobie większych nadziei. Rockstar niech lepiej zostanie przy sandboksach.
  • 0

#5 Cr0ss2500 Napisany 23 września 2011 - 21:17

Cr0ss2500

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 584 Postów:
czy Rockstar potrafi coś sp***dolić ? :cf:

Rockstar niech lepiej zostanie przy sandboksach.

... hmm. :clown:

Co do nowego Manhunta ... jedynka była niesamowita, dwójka dawała radę, na "klopie" fajnie się grało w miedzy czasie, co do trójki, nic innego niż połączenie pierwszej i drugiej części w jedność z dodaniem kilku nowym "move" nie wymyślą, przecież to tylko Rockstar :hmmm:
  • 0

#6 Gość_Kazuo_* Napisany 23 września 2011 - 22:08

Gość_Kazuo_*
  • Goście

czy Rockstar potrafi coś sp***dolić ? :cf:

Jeżeli chodzi o nowego Payne'a, to na to właśnie się niestety zanosi.
  • 0

#7 keogh Napisany 23 września 2011 - 22:13

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

Jeżeli chodzi o nowego Payne'a, to na to właśnie się niestety zanosi.


:clown:
  • 0

#8 Gość_Kazuo_* Napisany 23 września 2011 - 23:27

Gość_Kazuo_*
  • Goście
:raikoh:


Będzie szrot.
  • 0

#9 Gość_gofrowsky_* Napisany 23 września 2011 - 23:50

Gość_gofrowsky_*
  • Goście
Posty z jedną buźką to już nie spam ?
  • 0

#10 Zeus-Nelson Napisany 24 września 2011 - 09:00

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Pisać coś więcej albo wypad z tymi emotami.
  • 0

#11 Texz Napisany 24 września 2011 - 11:46

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Jedynka była ok, dwójka mocno średniawa. Nowego Maxa raczej sp*erdolą, więc i tutaj wolę nie robić sobie większych nadziei. Rockstar niech lepiej zostanie przy sandboksach.


Chyba się nie znasz na gierkach :cf:

Manhunt, jedynka była genialna. Gra od początku wydawała się "zła" i ten klimacik trzymał aż do końca. Ukończenie tej gry przy przegiętym ostatnim bossie (gość miał piłę łancuchową i fachowy strój króliczka, a my tylko szkiełko hohoho) to był nie lada wyczyn. Dwójka była jedynie dobra z przechyłem w stronę poprawnej. Dziwna sprawa, dopóki nie dokopałem się do recenzji gra mi się bardzo podobała... tylko Silent Hill mógł konkurować klimatem w ciemnicy na kibelku z odpalonym PSP.
Na trójkę nie czekam, już prędzej na Maxa. I GTA V.
  • 0

#12 Gość_Kazuo_* Napisany 24 września 2011 - 16:39

Gość_Kazuo_*
  • Goście

Chyba się nie znasz na gierkach :cf:

Pozwól, że wyjaśnię. Poprzez stwierdzenie, że "sp*erdolą" nie mam na myśli, że zrobią kiepską grę jako taką. Ok, niech nawet wyjdzie z tego fajna strzelanka, może być i tak. Gra jednak zawiedzie jako sequel jednego z najbardziej klimatycznych shooterów w dziejach gamingu - bez tej mrocznej otoczki, komiksowego stylu i elementów noir będzie to zwyczajny, niczym nie wyróżniający się TPS (no, chyba że ktoś wciąż uważa bullet-time za unikalny patent), który zginie w zalewie innych (lepszych) gier. Osobiście po tej serii spodziewałbym się więcej.

Oczywiście chciałbym się mylić, ale zaprezentowane materiały nie napawają zbytnią nadzieją.
  • 0

#13 Heisenberg Napisany 24 września 2011 - 16:43

Heisenberg

    praise Kek

  • Forumowicze
  • 5 589 Postów:

Niech pamiętają o fotorealistycznej grafice (najlepiej PS4 itp), 3D oraz umieszczeniu akcji w szkole :fp:


Tru :gusta:
  • 0

#14 Manolito Napisany 25 września 2011 - 09:31

Manolito

    Mokujin

  • Narybek
  • 34 Postów:

Jeżeli chodzi o nowego Payne'a, to na to właśnie się niestety zanosi.


Oceniłeś grę po kilku sceenach? Wow, niezły jesteś.

Jak sięgam pamięcią to nie przypominam sobie kiedy ostatnio Rockstar zjebał jakąś grę (ok, poziom trudności w ostatnim Midnight Club jest nieco przegięty, reszta za to prezentuje się bardzo dobrze). Dla mnie to jedyny developer, który może zapowiedzieć grę Hello Kitty, a ja i tak są kupię, bo to na pewno będzie za***ista produkcja. Grałem w wiele ich gier i zawsze świetnie się bawiłem (no dobra, poziom trudności w serii Midnight Club mi nie pasuje). Jeśli jednak chodzi o Manhunta to fajnie, że robią (?) tą grę, ale zdecydowanie chętniej zagrałbym w Bully 2. O Rockstar New England ostatnio bardzo cicho, a więc może właśnie nad tym pracują.
  • 0

#15 phsx Napisany 25 września 2011 - 11:49

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Jedynka była fajną, nietypową i klimatyczną gierką. No i była skradanką za co automatycznie ma propsy. Grę robi Rockstar - kredyt zaufania przydzielony.
  • 0

#16 Gość_Kazuo_* Napisany 25 września 2011 - 14:03

Gość_Kazuo_*
  • Goście

Oceniłeś grę po kilku sceenach? Wow, niezły jesteś.

Oczywiście chciałbym się mylić, ale zaprezentowane materiały nie napawają zbytnią nadzieją.


I jakich screenach? Trailery Cię ominęły?
  • 0

#17 Sylvan Wielki Napisany 25 września 2011 - 18:10

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:
Pierwsza cz. to istna rewelacja - z przyjemnością bym ją w odświeżonej wersji bym przywitał. Sequel już nie zachwycał.
Ja bym tam w nowego Manhunt zagrał.

Wykasować uszatego i łatwo można sobie wyobrazić jak może się zjawiskowo prezentować. Manhunt na tym silniku, to byłoby coś.

Dodany obrazek
  • 0

#18 Manolito Napisany 25 września 2011 - 19:19

Manolito

    Mokujin

  • Narybek
  • 34 Postów:


I jakich screenach? Trailery Cię ominęły?


Trailer zmontowany z fragmentów cut-scenek. Faktycznie wystarczająco dużo materiału, aby ocenić grę.
  • 0

#19 Gość_Kazuo_* Napisany 25 września 2011 - 19:27

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Wbrew pozorom te cut-scenki pokazują całkiem sporo (na pewno w aspekcie który mnie interesuje najbardziej). I tak - na tą chwilę nie zapowiada się to zbyt ciekawie.
  • 0

#20 Manolito Napisany 25 września 2011 - 19:45

Manolito

    Mokujin

  • Narybek
  • 34 Postów:
Gry Rockstara ZAWSZE zapowiadają się bardzo dobrze ;)


  • 0

#21 Gość_Kazuo_* Napisany 25 września 2011 - 19:47

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Jednak nie wszystko złoto co od R* się wywodzi ;)
  • 0

#22 Heisenberg Napisany 25 września 2011 - 19:50

Heisenberg

    praise Kek

  • Forumowicze
  • 5 589 Postów:
Nie?
  • 0

#23 Gość_Kazuo_* Napisany 25 września 2011 - 19:53

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Nie, że przypomnę tylko takiego średniaczka jak Manhunt 2 (wiem, znowu, ale ja naprawdę lubie się pastwić nad tą grą).
  • 0

#24 Manolito Napisany 25 września 2011 - 19:56

Manolito

    Mokujin

  • Narybek
  • 34 Postów:
Wyjątek potwierdza regułę
  • 0

#25 Adam Napisany 25 września 2011 - 20:12

Adam

    Mokujin

  • Narybek
  • 46 Postów:
Ja powiem tak .Na Manhunta 3 czekam z niecierpliwością ! Manhunt 1 wręcz genialny (przeszedłem z 5-6 razy ) a manhunta 2 przeszedłem i akualnie przechodzę milionowy raz.3 część kupię nawet w ciemno ale ze względu na brutalność R* będzie znowu miało problemy z wydaniem ehhh...
  • 0

#26 Gość_Kazuo_* Napisany 25 września 2011 - 20:31

Gość_Kazuo_*
  • Goście

Wyjątek potwierdza regułę

Wyjątki nie potwierdzają reguły, tylko jej przeczą. Zresztą, taki Red Dead Revlover (protoplasta RDR) czy konwersje LC i VC Stories na ps2 też do przesadnie udanych nie należały.
  • 0

#27 kowal Napisany 10 października 2011 - 12:31

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
z gier poprzedniej generacji, obok Primala i Jak&Daxter, to sequel Manhunta jest tym na którego wyczekuję najbardziej. jedynka miała świetny klimat i wciągającą fabułę, co w połączeniu z b.dobrym systemem skradania, ultrabrutalnymi stealthkill'ami i dobrymi momentami tps, tworzyło grę jedyną w swoim rodzaju. nie ukrywam, że Batman: AA trochę mi manhunta przypominał ale tylko trochę. nietoperz walczy z szaleńcami, którzy są bardziej śmieszni niż straszni. w dodatku jest bardzo humanitarny. w Manhuncie walczysz ze zwyrodnialcami. choc nie wiem czy walka to dobre słowo. polowanie na człowieka, tak przeciez brzmi ten tytuł. niby to oni ścigają naszego bohatera ale gracz nie ma złudzeń, kto tu jest zwierzyną, a kto myśliwym. rozbijając im łomem głowę miałem ochotę krzyknąć "giń sk***ysynu!" i czułem dziwną satysfakcję. mordowałem człowieka w bestialski psosób a jednocześnie miałem poczucie czynienia dobra. uwalniam świat od kolejnego brudnego, złego do szpiku kości popierdoleńca. i pomimo tego, że nasz bohater robi rzeczy, za które w normalnym świecie dostałby 300-krotne dożywocie i kilka wyroków śmierci, to przez cały czas miałem poczucie, że walczę ze złem. nie z jakimś demonem ale z człowiekiem z krwi i kości (no dobra, z zer i jedynek, ale wiecie o co mi chodzi). i to wszystko w charaktrze filmu snuff. oj, niełatwo będzie Rockstar zadowolić fanów.
p.s.przed zagraniem warto obejrzeć 8mm z Nicaolasem Cagem. film dokręca odpowiednią śrubkę w mózgu. będziecie bezlitośni.
  • 0

#28 keogh Napisany 10 października 2011 - 18:54

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
+1

-1 za 8mm
  • 0

#29 Holden Napisany 23 lipca 2012 - 14:10

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:

Wyjątki nie potwierdzają reguły, tylko jej przeczą. Zresztą, taki Red Dead Revlover (protoplasta RDR) czy konwersje LC i VC Stories na ps2 też do przesadnie udanych nie należały.

red dead revolver byl za***isty, co prawda zabugowany i sredni technicznie ale po stokroc nadrabial klimatem, muzyka i dobra grywalnoscia
  • 0

#30 ACZ Napisany 23 lipca 2012 - 14:12

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 161 Postów:
temat do pieca
  • 0