Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najdłużej katowane DEMO


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
95 odpowiedzi na ten temat

#1 Koziou STA Napisany 09 stycznia 2006 - 17:03

Koziou STA

    Toad

  • Narybek
  • 9 Postów:
W demo której gry graliście nadłużej ????
Ja pamietam że jakis MIESIĄC zawieszałem sie na Grand Theft Auto (1) - była to najnormalniejsza czasówka, co najbardziej mnie dobijało... ehhhh ;)
  • 0

#2 Kleksandra Napisany 09 stycznia 2006 - 17:27

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Najpierw ciorałam w demo PAL Tekken 3, kiedy czekałam na wersję NTSC - oj sporo godzin przy tym spędziłam ale.... Prawdziwy killer, to demko do CTR :shock: :o GEEEZ ile godzin ja przy tym siedziałam :D A jeszcze jak wpadł kumpel, to na multi gdzieś po 4 godzinki lekko pykaliśmy :angel:
  • 0

#3 Snoodgrass Napisany 09 stycznia 2006 - 17:31

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
No ja to se kiedyś pogrywałem w demko Syphon filtera na ps2 było onon z OPSM2 i grałem w nie całą dobę bez przerwy(prawie) :lol:
  • 0

#4 Yoori Napisany 09 stycznia 2006 - 17:46

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
Na PSX'e w demo Tekken'a 3
Na PS2 w demo Jak & Daxter(to co było dodawane do N+)
  • 0

#5 Gość__* Napisany 09 stycznia 2006 - 17:56

Gość__*
  • Goście
Bezsprzecznie : ISS pro 98, połowa meczu narodowego Francja : Brazylia. Grałem w to dobre 3 lata, i to nie tak, że raz na jakiś czas, ale niemal codziennie :!: Foosball to jednak coś 8)
  • 0

#6 Kleksandra Napisany 09 stycznia 2006 - 18:04

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

Na PS2 w demo Jak & Daxter(to co było dodawane do N+)

A widzisz, o tym zapomniałam :mrgreen: Świetne było, zresztą ta gra wymiata :twisted:

Ze "staroci demowych" pamiętam jeszcze Gex'a, Dynasty Warriors i RE2, w którm mnie zombole notorycznie zżerały :angel: :D
  • 0

#7 Danteusz Napisany 09 stycznia 2006 - 18:21

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 887 Postów:
Długo męczyłem demko SSX które dostałem wraz z konsolą. Nie miałem przez jakiś czas żadnej pełnej wersji, ale nawet jak nabyłem DOA2 to nieraz włączyłem SSXa. Demo Metroida na NDS włączam dosyć często od czasu premiery, gra jest wspaniała i nie nudzi się. Nie mogę doczekać sie pełnej wersji. Niezłym hardcorem było granie z kumplami w demo Summer Heat Beach Volleyball 5 godzin pod rząd (z drobnymi przerwami). Mecze były do 5 punktów i dwupunktowej przewagi, nam czasami udawało się dobić do 15. Cały czas leciała jedyna piosenka w demie czyli Kylie Minogue-Love at First Sight.
  • 0

#8 Gość__* Napisany 09 stycznia 2006 - 18:37

Gość__*
  • Goście
MGS2 grałem jakies 2 tyg. oraz demko GT3. heh dobre to było w GT jeden samochód jedna trasa i na czas, po upływie ścinało sie:D
  • 0

#9 mleko2099 Napisany 10 stycznia 2006 - 09:28

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Na PSXa najdłuzej męczyłem bez dwoch zdań demo Spead Freaks - 2 tygodnie niemal non stop z kumplem(serio) pozatym całkiem spory kawałek czasu męczyłem demka : Bugs Bunny : LIT, Tekken 3, Medievil, Rival Schools, Roolcage, Soul Reaver i oczywiście demko MGSa ;]
Na Ps2j katowałem amplitude , ZOE 2nd runner , MGSa3 i SC 2
  • 0

#10 Scorpio Napisany 10 stycznia 2006 - 09:45

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Na PC - Unreal Tournament; grałem od wypuszczenia do premiery gry dzień w dzień

Na PSX - Wipeout 2097; ogólnie Disc Demo 1, ale W2097 wyżarł mi psychikę do granic. Co za gra, co za dynamika. Po przejściu na PSX z Amigi to był SZOK. I uwielbiam ten tytuł aż po dziś dzień.

Na PS2 - SSX z dysku demo dołączanego; najzwyczajniej gram w to aż do dziś ... bo nie kupiłem żadnego SSX. Tak, to jeden z TYCh błędów, wiem :cry: Ale od czasu do czasu miło przejechać się trasą swobodnie ... aż zagram w to przed studiami
  • 0

#11 Texz Napisany 10 stycznia 2006 - 13:19

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Tomb Raider'a Trzeciego. Nie mam zielonego pojęcia jak udało mi się przesiedzieć 2 miesiące przed tym tytułem. W jednej planszy! Po 2 miesiącach katowania UDAŁO MI SIĘ W KOŃCU PRZEJŚĆ PIERWSZĄ PLANSZĘ! whoa! Dziś troszkę szybciej przechodzę gry. :?
  • 0

#12 Gość__* Napisany 10 stycznia 2006 - 13:28

Gość__*
  • Goście
Medievil, nie wiem jak długo grałem i nawet nie chce wiedzieć
aha i jeszcze MTV snowboarder z kumple pogrywałem dość dłuugo...
  • 0

#13 nicun Napisany 10 stycznia 2006 - 14:36

nicun

    Nostalgia to rak duszy

  • Forumowicze
  • 4 652 Postów:
PS2 - Killzone
PSX - demo MGS i Tekken 2 (oj długo, może nie tyle co w całe T3, ale coś koło tego)
Dużo też grałem w pełne wersje gier robionych na Yaroze, które znajdowały się na płytkach z demami (z PlayStation Magazyn). Psychon, Super Bub i Mah-Jong - te gry też sporo czasu mi zabrały.
  • 0

#14 Gość__* Napisany 10 stycznia 2006 - 21:19

Gość__*
  • Goście
FIFA2000. To była moja pierwsza pilka nożna na PSXa .

Wowczas jeszcze nie wiedziałem eszcze o takiej grze jak ISS.

Ale to sie nie dlugo pózniej zmienilo :lol:
  • 0

#15 Danteusz Napisany 10 stycznia 2006 - 21:38

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 887 Postów:

Bugs Bunny : LIT

To mnie dziwi, z tego co pamiętam w demku nie było za wiele do roboty.
Pełna przeszedłem na 99%, brakowało mi JEDNEJ CHOLERNEJ MARCHEWKI i za Chiny ludowe nie mogłem znaleźć :/
  • 0

#16 mleko2099 Napisany 11 stycznia 2006 - 08:32

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:

To mnie dziwi, z tego co pamiętam w demku nie było za wiele do roboty.


Demko do najkrotszych nie należało. Pozatym wracałem do niego wiele razy. Zapomniałem o kilku innych dobrych tytułach jakie męczyłem na demkach z OPSMa:
- RE 2
- RR type 4 ( choć i w pierwszego Ridge racera sporo ciorałem)
- Spyro i Spyro 2
- Gran turismo
  • 0

#17 Gość__* Napisany 11 stycznia 2006 - 13:23

Gość__*
  • Goście
Na PSX:

MGS - (zwłaszcza dla intra) tyle razy, że jak już dorwałem się do pełnej wersji to aż mi sie nie chciało zaczynać 8)

Ace Combat 2 - rozwalanie wszystkiego z działka, próba wlotu do tunelu w skale i latanie w różnych konfiguracjach wokół mostu

Crash Team Racing

THS 1 i 2
  • 0

#18 Gość__* Napisany 11 stycznia 2006 - 15:32

Gość__*
  • Goście
Męczyłem(wrecz katowałem...)bardzo długo demo Tekken-a 2 8) ...jedyne chyba demo przy ktorym spedziłem tyle godz. :twisted:
  • 0

#19 Gość__* Napisany 11 stycznia 2006 - 18:26

Gość__*
  • Goście
Crash team racing- całe miesiące się zagrywałem w te demko, nawet całe swoje chyba 14 urodziny, jak już się znudziły plansze to włączałem grę na 4 graczy mimo że miałem tylko dwa pady (dzięki temu jeździło się na innej planszy :D :D :D ) a co najdziwniejsze jak już miałem pełną wersję gry to już nie grało się tak fajnie
  • 0

#20 AVErsiv Napisany 11 stycznia 2006 - 22:16

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
a ja nie naleze do osob ktore wogole wlaczaja demka ( ruzne dziwne powody :P ) ale jeszcze za czasow PSXa to odpalalo sie troszke demek i np najdluzej meczylem takie demko expendable inaczej millenium soldier i przeszedlem je 3 raz :P a pozniej kupilem pelna wersje i przeszedlem ja na HARD nie tracac ani jednego zycia :P

a takze gierke 40 wings ktorej niestety nie zdobylem w pelnej wersji musialem sie zadowolic przejsciem demka 3 razy ;(

prucz tego nie katuje demek zagram by sprawdzic i tyle a statnio i to nie bo ..... no bo nie :P
  • 0

#21 cwany-lis Napisany 12 stycznia 2006 - 18:23

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:
w dema grałem tylko na PC :?

half life : uplink - przeszedłem gdzieś z 30 razy, na pamięć znam całą droge tego 15 minutowego klimatycznego dema do dzisiaj

the phantom menace - j.w. coś koło 20-30 razy, moje początki fanatyzmu star warsowego :lol: pierwszy poziom gry do dziś mógłbym zaliczyć w ekspresowym tempie

gta I - grałem dawno temu u kumpla, przez cały dzień, na zmiane co 6 minut bo tyle czasu trwał time trial tej gry :(
  • 0

#22 Shinigami Napisany 12 stycznia 2006 - 18:29

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Dema z dysku 1 i 2. Oba dostałem z konsolą i zanim miałem pełne wersje ciąłem w demka nieziemsko długo. Choć później i tak też. Kula World, MGS (niestety tylko filmik, ale jaki!), Medievil, nie wymienie wszystkich bo już nie pamiętam. Ale stanowczo te dwie płyty.
  • 0

#23 Kleksandra Napisany 12 stycznia 2006 - 23:24

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

Kula World, MGS (niestety tylko filmik, ale jaki!), Medievil, nie wymienie wszystkich bo już nie pamiętam. Ale stanowczo te dwie płyty.

Też dostałam to demo :mrgreen:
Kula World to świetna gra, przy jej demku zanim sprawiłam sobie pełną wersję też trochę czasu spędziłam. W sumie to biedne było, bo chyba tylko 5 plansz zawierało :o
  • 0

#24 Ney Napisany 13 stycznia 2006 - 12:46

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Demo SSX dodawane do PS2 jakies milion razy i pewnie tyle samo demo MGS 2 dodawane do ZOE...Na Xboxa to przez mieisac zanim upolowalem pelna angielska wersje meczylem demo Halo (level- Silent Cartographer)...
  • 0

#25 Gość__* Napisany 13 stycznia 2006 - 22:33

Gość__*
  • Goście
Kurcze, taki pytanie w temacie, że aż wzięłam kolekcję moich dem z PlayStation Magazynu (Boże, jak ja mogłam kiedyś wydawać na to pieniądze? :shock: 20zł a potem 30zł miesięcznie...przecież to na grę można sobie odłożyć pieniądze :pac: ) i oto werdykt:

:arrow: demo dołączone do konsoli: Hercules Disney'a (ach, ta jedna plansza...), Oddworld: Abe's Oddysey
:arrow: demo Rosco McQueen (ktoś pamięta? symulator strażaka. Strasznie fajne)
:arrow: Bloody Roar i Cool Boarders 2
:arrow: demo Resident Evil 2
:arrow: Tombi (o jaaaa, świetne było :mrgreen: )
:arrow: MTV Sports Pure Ride (snowboard)
:arrow: Mortal Kombat 3

A co z tych najbardziej? Hm, chyba ten Hercules, Abe i MTV Sports (wciąż nieraz włączam, jak przychodzi koleżanka i jazda!). W demo pierwszego Metal Gear Solida też grałam, ale nie długo, bo... miałam akurat pieniądze i poleciałam i kupiłam tę grę :D . Ale demko też kilka razy przeszłam...
  • 0

#26 Kleksandra Napisany 13 stycznia 2006 - 22:39

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

Hercules,

Ej!! Ale to fajne było, zwłaszcza kot, któremu się zapalał ogon, tudzież zadek i śmigał przez całą planszę :lol: Prawdę pisząc pełna wersja mnie tak nie wciągnęła jak demo :o

Abe

Klasyk :D
  • 0

#27 Gość__* Napisany 13 stycznia 2006 - 22:52

Gość__*
  • Goście
Najczęściej katowane demo...
...przez mojego brata RE 2 i ten moment kiedy Leon wchodzi do sklepu z bronią. Wtedy stwierdziłam, że mi się podoba ta gra. Była poprostu inna, wniosła coś nowego do moich doświadczeń na polu gier. Wtedy też zachciało mi się na dobre RE;-)

Natomiast zanim poznałam RE to bardzo często "katowałam" demko gry Kurushi ;-)
  • 0

#28 nicun Napisany 14 stycznia 2006 - 00:24

nicun

    Nostalgia to rak duszy

  • Forumowicze
  • 4 652 Postów:

bardzo często "katowałam" demko gry Kurushi ;-)

Aj waj! Jak sobie przypomnę że na początku moje IQ wynosiło 3 w porywach do 10, to aż mi sie wesoło robi. Później doszedłem do jako-takiej wprawy. Kurushi to jedno z pierwszych moich dem (było dołączone do konsoli).
  • 0

#29 Gość__* Napisany 15 stycznia 2006 - 00:20

Gość__*
  • Goście
Kurushi... miałam na demie dołączanym do konsoli.


I nigdy nie doszłam, o co tam chodziło XD.
  • 0

#30 Mani Napisany 15 stycznia 2006 - 01:50

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Z bratem do dziś rywalizujemy z sobą w 10 minutowe demo RE2 (tryb Normal) o to kto dalej dojdzie ....jak narazie wygrywam...pokonałem lickera :D i czas mi sie skończył.
  • 0