Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najdłużej katowane DEMO


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
95 odpowiedzi na ten temat

#61 Gość__* Napisany 02 listopada 2006 - 13:57

Gość__*
  • Goście
Najdłużej to grałem chyba w demo SSXa , które dołączone było do mojej pierwszej Czarnulki.Grałem w to przez jakiś miesiąc (albo i dłużej) , bo potem dostałem oryginał :^^: ( coś wspaniałego , pierwszy w życiu oryginał na PS2 ).

Teraz często gram tak jak kolega wyżej w WTS2 na PSP i troche w Moto GP.Oczywiście w dema.
  • 0

#62 Gość__* Napisany 03 listopada 2006 - 17:40

Gość__*
  • Goście
Ja tam demka do swojego Plejaka nie dostalem,albo dostalem a nie pamietam. Wogole w swoim zyciu niewiele gralem w demka, napewno w zadne na PS2. U kumpla pykalem w demko Ninja Gaiden oraz Halo i to ta pierwsza wymieniona demowka zajela mi najwiecej czasu.
  • 0

#63 Ethan_22 Napisany 06 listopada 2006 - 21:58

Ethan_22

    Blanka

  • Narybek
  • 182 Postów:
He ja najdłużej katowałem demko WRC2 dodane do N+. Dzien w dzien przez bardzo dlugi okres :P
  • 0

#64 Gość__* Napisany 07 listopada 2006 - 22:51

Gość__*
  • Goście
hm kurde niepamiętam, albo masterowanie wszystkich zagrań Xiayou i Gordo w demku Tekken 3, albo zawody, kto dalej dojdzie przez 10minut w demku Resident Evil 2, tak je katowałem że do dziś znam na pamięć wszystkie dialogi z początkowych scenek w grze :P
"-freez! who are you :?: what are you doing here :?: :!:
-hold your fire, i'ma ahuman :!:
-oh.. sorry about that..."
:ninjadance:
  • 0

#65 Gość__* Napisany 09 listopada 2006 - 22:36

Gość__*
  • Goście

demo Rosco McQueen (ktoś pamięta? symulator strażaka. Strasznie fajne)

Ja pamiętam grało się w to demo i to dużo
:arrow: Resident Evil 2
:arrow: Tomb Raider 2
:arrow: SSX (demko dodawawe do PS2)
:arrow: MGS (demko dodawane do ISS 98)
:arrow: Tekken 2
:arrow: Crah Bandicoot
  • 0

#66 Gość__* Napisany 06 grudnia 2006 - 19:33

Gość__*
  • Goście
Demo SHADOWMAN'a na PC - nigdy tak nie mordowalem dema w zyciu :P
  • 0

#67 raf Napisany 07 grudnia 2006 - 21:32

raf

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 875 Postów:
SSX i DMC - końcówka dema Devila totalnie mną pozamiatała. Pamiętam jak wszystkim naokoło opowiadałem jak ten gość skacze i przy tym gra taka niesamowita muza i w ogóle...... chyba każdy o zdrowych zmysłach brał mnie za wariata. Chyba, że ten ktoś też kiedyś przeżył taką podjarkę:-).
  • 0

#68 Arasz Napisany 08 grudnia 2006 - 00:16

Arasz

    N3rO->Nero->Arasz_

  • Forumowicze
  • 2 201 Postów:
Wormsy Armagedon, MTV snowboard i tekken 3 do znudzenia... do znudzenia...
  • 0

#69 2dor Napisany 08 grudnia 2006 - 16:32

2dor

    Link

  • Narybek
  • 291 Postów:

Wormsy Armagedon, MTV snowboard i tekken 3 do znudzenia... do znudzenia...


LOL u mnie tak samo! :)
A poza tym:
- Tomb Raider 3
- THPS 1/2
- Driver
- Tombi, Bomberman i Spyro :P
  • 0

#70 sulidia Napisany 08 grudnia 2006 - 20:40

sulidia

    Pikachu

  • Narybek
  • 89 Postów:
Gran Turismo 2 wtedy to był szok za sprawą grafiki i realizm .To były piękne czasy ale w czasach Psx dużo grałem na demówkach teraz to niema czasu .
  • 0

#71 Gość__* Napisany 10 grudnia 2006 - 22:14

Gość__*
  • Goście
Kiedy sie mialo 4 pelne wersje na krzyz i do tego rozlozone na wszystkie sposoby, nie pozostawalo nic innego jak meczyc kochane demka :)

W moim przypadku to bedzie oczywiscie:
- Tekken 3
- Spyro ( Kiedy gdzies przeczytalem, ze w CTR mozna demko odblokowac )
- ISS Pro Evolution 2
  • 0

#72 Gość__* Napisany 24 stycznia 2007 - 13:00

Gość__*
  • Goście

To ile gry było udostępnione w tym demku, że tak zawzięcie w nią grałeś ?

stary post ale odpowiem, to była jakaś godzina grania, droga do miasta rodzinego Baretta, ale siedziałem i levelowałem postacie, sam nie wiem po co bo nie było save'ów. a jak kończyłem to zaczynałem od poczatku i tak kilka razy.
  • 0

#73 Gość__* Napisany 21 maja 2007 - 21:18

Gość__*
  • Goście
Sega Relly na Saturnie! nie zlicze nawet ile godzin(dni) przy tym spedzlem...
  • 0

#74 Kurzy Napisany 21 maja 2007 - 21:22

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Coś mi się dzieje ost bo za dużo piszę głupot na forum...ale neich już będzie:)

PES 2 demo przez ok. 7 miechów:) codziennie praktycznie 1 polowa 5 min z bratem kolegą i samemu. Pamietam że jak wylaczyles mecz to cofało do menu PES'a a jak się skończył to zonk i wywalało do wyboru gierki demo :ninjadance:
  • 0

#75 Bruce Napisany 24 maja 2007 - 07:55

Bruce

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 657 Postów:
Na PSX-a demo z Tekkenem 3 (tylko). Do wyboru dwie postacie (Eddy i Xiahoyu) i jedna arena walki (plaża). Chyba z dwa miesiące w to grałem. Do tej pory jednym z najlepiej opanowanych wojowników jest Eddy/Christie :ninjadance:
A na PS2 demo dorzucane do konsoli z Airblade i This is Football. Był tam też przekozacki filmik z Gran Turismo 3 (wie ktoś coś o podładzie muzycznym do tego trailera?)
  • 0

#76 Gość__* Napisany 24 maja 2007 - 15:31

Gość__*
  • Goście
Metal Gear Solid, Tekken 2 i Tekken 3 :pijak:
  • 0

#77 Gość__* Napisany 24 maja 2007 - 16:18

Gość__*
  • Goście
Amplitude (gdyby nie one nigdy nie poznałbym tej pięknej pozycji, nie zaciekawiłsie grami muzyczno-rytmicznymi :) )

SINGSTAR POP (za to gdyby neo ono miałbym mikrofony z 0 piosenkami :) Robbie W. RULEZZ

MICRO M 4 - nie ma to jak pociupać w 4rke. A jaka zwała jak wyskoczył pierwszy raz napis, że jeszcze kilka sekund i DEMO sie wyłącza :D:D.
  • 0

#78 kowal Napisany 28 maja 2007 - 11:39

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
KKUUUUUUUUUUURRRUUUUUUUUUSHIIIIIIIIIIIIIIIII!!
  • 0

#79 LucasDove Napisany 28 maja 2007 - 14:50

LucasDove

    Chocobo

  • Narybek
  • 11 Postów:
PES 5, bardzo dużo meczy rozegrałem. To nic, że 4 zespoły i 2 stadiony do wyboru, ale zabawa była przednia :ninjadance:
  • 0

#80 hubson Napisany 26 grudnia 2007 - 11:10

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
pierwsze demo one :) edycja z 1995 roku :) katowałem i katowałem, znałem na pamięć wszystkie gry i wszystkie filmy :)
  • 0

#81 Lady Luck Napisany 26 grudnia 2007 - 12:12

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:
Demo One z Tekkenem 3, Kula World, Gran Turismo i MediEvil (grywalne) oraz video z Crashem 3, Spyro, Spice World i MGS.
Kurde, jak słyszę albo przypominam sobie tę melodię z planszy wyboru gier albo intro.... kurcze, ciarki mnie przechodzą i nostalgia bierze :cry: To dopiero było granie...
  • 0

#82 Gość__* Napisany 26 grudnia 2007 - 14:41

Gość__*
  • Goście
Demko Cool Boarders 3 - dostałem PSOne bez żadnej gry, więc płytka z tym i innymi demami (które notabene leżało u mnie na półce z pół roku :^^: ) wylądowała po świętach w konsoli. Z kumplem zrobiliśmy nockę i graliśmy w to jedno tylko demo jakoś od 19 czy 20 do 3 w nocy :ninja:
  • 0

#83 MonsieurWoland Napisany 28 grudnia 2007 - 10:34

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Demo One z Tekkenem 3


Czy Demo One nie było przypadkiem wydane z Tekkenem 2? Przynajmniej, ja kojarzę że grałem na tej płycie w demo drugiej odsłony turnieju. Do wyboru byli Lei i Jun.
  • 0

#84 Scorpio Napisany 28 grudnia 2007 - 10:49

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
BVo były dwa. Ten, o którym piszesz miał m.in. grywalne Tekken 2, Die Hard Trilogy, WipeOut 2097, Descent, Battle Arena Toshinden, Crash Bandicoot. I to właśnie demo zalegało w pudełeczku z mym PSX. I w to demo ciora człowiek po dziś dzień ^__^
  • 0

#85 nicun Napisany 28 grudnia 2007 - 13:17

nicun

    Nostalgia to rak duszy

  • Forumowicze
  • 4 643 Postów:

BVo były dwa

Było więcej. Na moim Demo One były grywalne: Abe's Oddysee; Hercules; Lifeforce Tenka; Porshe Challenge; Rage Racer; Rapid Racer; Kurushi; Overboard.
Mam jeszcze zdobyczne Demo One, na którym chyba jest: T3, albo MGS ...albo oba... nie pamiętam :)
  • 0

#86 Kleksandra Napisany 28 grudnia 2007 - 14:35

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

Było więcej. Na moim Demo One były grywalne: Abe's Oddysee; Hercules; Lifeforce Tenka; Porshe Challenge; Rage Racer; Rapid Racer; Kurushi; Overboard.

Tą wersję miał kumpel i właśnie ona pierwszą dosyć swego czasu przez ogrywaną. Abe wymiatał :ninjadance:
  • 0

#87 Sylvan Wielki Napisany 28 grudnia 2007 - 19:41

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 616 Postów:
Tak i to zaskoczenie z jego życiami xD
A to demo T2 to jedna wielka pomyłka z racji tego ,że nikt nic nie potrafił Leiem - choć jak później się okazało wystarczyły rush'e odpowiednio kończone i sweep ^^'
  • 0

#88 Bruce Napisany 28 grudnia 2007 - 20:09

Bruce

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 657 Postów:

BVo były dwa

Było więcej. Na moim Demo One były grywalne: Abe's Oddysee; Hercules; Lifeforce Tenka; Porshe Challenge; Rage Racer; Rapid Racer; Kurushi; Overboard.
Mam jeszcze zdobyczne Demo One, na którym chyba jest: T3, albo MGS ...albo oba... nie pamiętam :)


Też miałem to demko. Według mnie to wymiatało tam Kurushi i Overboard :ninjadance:
  • 0

#89 hubson Napisany 29 grudnia 2007 - 21:01

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
każdy model konsoli miał inne demo one :)
zasadniczo to demo one to to :

http://www.mondemul.... ... SX-PAL.jpg

to było właśnie pierwsze demo one.
demo zawierało :
wipeout
destruction derby
battle arena toshinden
loaded
novastorm


udało się !!!!! kupiłem demo one :hurra: chyba jedyne na ebayu :)
http://cgi.ebay.co.u... ... SA:GB:1123
  • 0

#90 Gość__* Napisany 08 kwietnia 2008 - 04:35

Gość__*
  • Goście
demo thps2 , uwielbialem ta gre i te triki na marsylii :^^:
  • 0