Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gran Turismo PSP


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
80 odpowiedzi na ten temat

#1 Godot Napisany 14 stycznia 2006 - 11:03

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Jak wiemy (albo niewiemy ale sie dowiemy) na PSP juz niedlugo (bo w marcu, w Japonii oczywiscie) ma wyjsc przenosna wersja GT4! I o ile na duzych konsolach brak zniszczen, archaiczne kolizje i inne grzeszki serii GT moga wkurzac o tyle na handheldzie chyba razic nie beda. Przyznam, ze jestem napalony na ta giere niemilosiernie! Gralem calkiem niedawno w GT4 na PS2 (kilkanascie godzin) i gra ma magie i wciaga wiec licze ze z wersji przenosnej ta magia nie wyparuje, wrecz przeciwnie! Gra bedzie masakrowac, jestem tego pewien! Do tego stopnia, ze jezeli zmusza mnie do czekania pol roku na wersje PAL sprawie sobie importa!
A Wasze zdanie na temat GT4:Mobile? PSP potrzebuje kolejnych wyscigow, kolejnego (jakby nie patrzec) "kotleta"?
  • 0

#2 Texz Napisany 14 stycznia 2006 - 14:16

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Jeszcze nie sprawdzałem, lecz jak tylko znajdę czas dam znać.
http://www.gtplanet.... ... 6b&t=75119
GT4 movie leaked. Czyli wyciek filmu z GT4Mobile na PSP. (format MP4)
  • 0

#3 Mani Napisany 14 stycznia 2006 - 16:16

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Jako,że wkurzają mnie same kotlety wydawane na PSP to temu "kotletowi" nie mam nic do zarzucenia chyba że bedzie do kitu ale to niemożliwe....czekam....kto wie może wkońcu sie zdecyduje,którego Handhelda kupić ?
  • 0

#4 Gość__* Napisany 15 stycznia 2006 - 13:10

Gość__*
  • Goście

http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=75119
GT4 movie leaked. Czyli wyciek filmu z GT4Mobile na PSP. (format MP4)


Ten Filmik to jakas sciema - zauwazcie ze dioda od karty pamieci co chwile miga a to moze oznaczac ze koles wgral filmik Gran Turismo 4 na psp i tylko go odpalil :angel:

Jakby gral to co innego a on puscil replay to ja takich filmikow to moge setki nagrac :mrgreen:
  • 0

#5 Gość__* Napisany 15 stycznia 2006 - 16:03

Gość__*
  • Goście
no ba to bedzie dopiero coś, zapowiada sie ostro.
  • 0

#6 Godot Napisany 15 stycznia 2006 - 16:10

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
ja sobie dalem na tapete screen z GT4:M, nawet zgralem sobie na PSP intro z GT4 na ktore czasem patrze tesknym wzrokiem :cry: mam nadzieje ze Polyphony nie zawali terminu
  • 0

#7 Texz Napisany 15 stycznia 2006 - 17:32

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Jako,że wkurzają mnie same kotlety wydawane na PSP to temu "kotletowi" nie mam nic do zarzucenia


Skoro piszesz, jakoby cię to nie obchodzi in minus, więc po co woogóle piszesz?
Skoro cię nie swędzi to po co jeszcze narzekać, że jest dobrze?
Tylko żeby użyć kilka razy słowa "kotlet" w zdaniu.

[efektum nobilum] Zostajesz Miszczem miesiąca. :lol:

IMO Forza na PSP dała by radę, lecz to jest Nie MOŻLIWE :(
  • 0

#8 Gość__* Napisany 10 sierpnia 2006 - 18:14

Gość__*
  • Goście
ja tez czekam na te gre jakos doczekac sie nie moge
  • 0

#9 Gość__* Napisany 15 sierpnia 2006 - 18:20

Gość__*
  • Goście
Also, GameStop isn't expecting the PSP to see Gran Turismo arrive on the portable until 2007. The game's last official release projection date was simply 2006, although that was only announced for Japan. In 2004, Gran Turismo 4 Mobile was among the first wave of games announced for the portable, but it hasn't caused much of a stir since, being noticeably absent from the last two Electronic Entertainment Expos.

http://www.gamespot....ws/6155778.html
  • 0

#10 kowal Napisany 16 sierpnia 2006 - 10:40

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 676 Postów:
czy wiadomo coś na temat ewentualnych możliwości połączenia małego GT z dużym??
coś poza słynnym lusterkiem, bardziej poważnego jak np. wymiana aut, kasy, ustawień.
co do samej gry to nie boje się, że polyphony coś spieprzy ale, że gra będzie zwyczajnie wtórna.
  • 0

#11 Gość__* Napisany 22 sierpnia 2006 - 23:14

Gość__*
  • Goście
Zastanawiam sie czy ta gra wogle wyjdzie :hmmm: Czekamy na nia od wiekow, a informacji nie przybywa. Szkoda by bylo, bo nigdy nie mialem mozliwosci zagrac w GT, a na pewno nie odmowil bym sobie tej przyjemnosci.
  • 0

#12 Ryo-San Napisany 05 września 2006 - 22:59

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
Nie będzie przenośnej GT4. Jedna z najlepszych gier wyścigowych w historii nie dotrze na jedną z najlepszych konsol przenośnych. Wersja Gran Turismo 4 w wydaniu na PSP zmarła. Krzysztof Kania, Valhalla.pl

Tego posiadacze PSP nie zobaczą.

O planach wydania doskonałego Gran Turismo 4 na przenośną konsolę PSP mówiono od momentu premiery gry. Perspektywa ścigania się ponad 700 wozami na kilkudziesięciu torach na hand-heldzie przyspieszała pracę serca wielu graczy. Choć informacji było do tej pory niewiele, wszyscy przypuszczali, że Polyphony, które słynie z małomówności, grę jednak wyda. Dziś firma poinformowała, że data wydania tytułu zostaje zmieniona na „nieokreśloną”. Oznacza to tak naprawdę całkowite wstrzymanie prac.

Jak wskazuje serwis Totalvideogames, informacja o wstrzymaniu prac nad tytułem, którą podała japońska gazeta Famitsu, jest kolejnym ciosem wymierzonym w konsolę PSP. Niedawno poinformowano o zakończeniu produkcji filmów pełnometrażowych w formacie UMD, który odtwarzała konsola. Według informacji analityków rynku, PSP sprzedaje się gorzej od konkurencyjnej konsoli Nintendo DS, to też wielu z nich wskazuje, że czasy przenośnej konsoli SONY dobiegają końca.

Z drugiej strony sami gracze zdają się nie narzekać – na PSP wychodzi bardzo wiele dobrych gier, również samochodowych. Niedawne premiery tytułów serii Grand Theft Auto oraz zapowiedziana samochodówka Need For Speed: Carbon oznaczają, że fani motoryzacji nie będą się nudzili. Brak również jakichkolwiek sygnałów z SONY, które wskazywałyby, że firma planuje wstrzymanie produkcji PSP.

Gran Turismo 4 Mobile od początku było używane przez producenta PSP jako zachęta do kupienia małej konsolki. Opublikowano m.in. zdjęcia płytki z grą oraz opakowanie z informacją, że wersja na PSP nie jest „w żaden sposób gorsza od wersji na PlayStation 2”.

Tymczasem na swoją własną wersję Gran Turismo czekają przyszli posiadacze PlayStation 3. Również i w tym wypadku SONY i Polyphony nie udzielają zbyt wielu informacji.
valhalla.pl
http://www.valhalla.... ... j-GT4.html
-------------------------------------------------------------------------------------

szkoda, bo co by nie mowic o tej grze to na handhelda pasowala jak znalazl;/
  • 0

#13 Gość__* Napisany 05 września 2006 - 23:02

Gość__*
  • Goście
http://www.totalvide... ... 3890_0.htm

oryginalny news, chlopaki zle przetlumaczyli
co nie zmienia faktu ze nie jest to dobra wiadomosc a gra juz dawno powinna byc na rynku
  • 0

#14 Ryo-San Napisany 05 września 2006 - 23:05

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
no jakis cien szansy zostaje..fakt ze Polyphony ma teraz wieksze priorytety (PS3) wiec GT Mobile schodzi na dalszy plan - IMO powinni dac to do skodowania jakiemus zdolnemu teamowi i niech bedzie co ma byc...
  • 0

#15 Gość__* Napisany 05 września 2006 - 23:09

Gość__*
  • Goście
ready2dawn czyli ojcowie daxtera robia jakas gre na psp na licencji ale nie powiedzieli jaka, liczylem na god of war ale moze gran turismo? w kazdym razie twierdza ze licencja jest potezna a ich gra bedzie najbardziej oczekiwana na psp. daxter jest doskonaly wiec to nie tylko zwykle przechwalki
  • 0

#16 kowal Napisany 06 września 2006 - 09:37

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 676 Postów:
gdyby twoje przypuszczenia okazały się prawda to sprzedaż PSP dostała by niezłego kopa. Ready@Dawn (a nie ready2dawn) to naprawdę zdolny team, œciœle współpracujš z naughty dog i to bardziej na ich licencję liczyłem, ale doœwiadczenie w grach wyœcigowych majš. co prawda CTR i JakX nijak ma się do GT ale liczš się umiejętnoœci programistów a te R@D majš spore.
co do samego GT to ważne żeby gra była skonstruowana trochę w inny sposób, bardziej pasujšcy na hendheldy.
  • 0

#17 Gość__* Napisany 06 września 2006 - 10:01

Gość__*
  • Goście
masz racje, nie ready2dawn a readyatdawn. niewazne
w kazdym razie z rownym zadowoleniem przywitam i god of war jak i gt4 w wersji na psp :)
  • 0

#18 Gość__* Napisany 25 września 2006 - 19:32

Gość__*
  • Goście
Yamauchi on Gran Turismo
Producer discusses GT HD, GT for Boys, GT PSP and more.


http://ps3.ign.com/a...5/735036p1.html
  • 0

#19 Gość__* Napisany 04 listopada 2007 - 00:12

Gość__*
  • Goście
na gamespot'cie jest data wydania 1 kwartał 2008 :hmmm: ...
  • 0

#20 Maciomaniak Napisany 20 lutego 2008 - 21:39

Maciomaniak

    Pikachu

  • Narybek
  • 69 Postów:
No to teraz już wiemy, że Gran Turismo Mobile nie ukaże się wcześniej, aniżeli GT5 w wersji na PS3. Niestety, najprawdopodobniej przyjdzie nam czekać do początku 2009 roku, a pocieszyć można się tym, iż w listopadzie tego roku, na PSP pojawi się inny hit. Mianowicie - San Andreas Stories... Tak panowie - PSP otrzyma jeszcze wiele dobrych gier!
  • 0

#21 MonsieurWoland Napisany 21 lutego 2008 - 19:30

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:

Niestety, najprawdopodobniej przyjdzie nam czekać do początku 2009 roku, a pocieszyć można się tym, iż w listopadzie tego roku, na PSP pojawi się inny hit. Mianowicie - San Andreas Stories...


A taka informacje to gdzie znalazles?
  • 0

#22 nawi Napisany 21 lutego 2008 - 20:20

nawi

    Mega Man

  • Narybek
  • 148 Postów:
O tym GT 4 Mobile w 2009 to juz jakis czas temu wyszlo info, a potem byly juz plotki, ze gry w ogole nie bedzie. Od tamtej pory cisza z tego co wiem.

A o SA Stories pierwsze slysze. Bardzo bym sie ucieszyl, gdyby to byla prawda.
  • 0

#23 Maciomaniak Napisany 23 lutego 2008 - 02:09

Maciomaniak

    Pikachu

  • Narybek
  • 69 Postów:
Założyłem temat o San Andreas Stories. Tam są informacje dlaczego listopad itd. Nie chcę robić off-topicu w temacie o Gran Turismo.

Dobrze, powracając do tematu Gran Turismo - proszę o zmodyfikowanie modelu jazdy w znacznym stopniu, by Polyphony nie odstawiło fuszerki i po prostu nie zrobiło zwykłej konwersji z PS2, czwartej części. Ech, byleby do 2009, mam nadzieję, że nowe PSP ukaże się w 2010, bo już powoli mamy kres możliwości naszych handheldów. Obawiam się, że God Of War: CoO wykrzesał już wszystko co było możliwe. Ale liczę na sequel :D
  • 0

#24 Danteusz Napisany 02 czerwca 2009 - 23:38

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 840 Postów:
Premiera 1 października tego roku :D
  • 0

#25 Gość_Zero_* Napisany 02 czerwca 2009 - 23:43

Gość_Zero_*
  • Goście
Jako że wiążą ją z premierę PSP GO chyba można uznać ją za pewnik ... chociaż :)
  • 0

#26 Gość__* Napisany 03 czerwca 2009 - 07:31

Gość__*
  • Goście
Pierwszy raz gra była zapowiadana na start psp, teraz jest zapowiadana na start psp go, to nie brzmi dobrze :lol:
  • 0

#27 Texz Napisany 03 czerwca 2009 - 09:02

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Przynajmniej jest gameplay: http://www.gtplanet.... ... y-footage/
Mam nadzieję, że ta gra w e-dystrybucji nie będzie zajmować więcej niż 1,5Gb.
  • 0

#28 Gość__* Napisany 03 czerwca 2009 - 09:35

Gość__*
  • Goście
Dodany obrazek
Na statycznych screenach wygląda to średnio...

Dodany obrazek
...ale w ruchu na małym ekraniku zapewne będzie to wyglądać bosko.

Dodany obrazek
No i jest bryka Chucka :lol:
  • 0

#29 Marbel Napisany 03 czerwca 2009 - 09:51

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Tak patrzę na te screeny i gameplay - te same trasy, ten sam layout... kurcze, niby fajnie że GT w końcu będzie na PSP, ale to znowu GT - więcej tego samego. Wiele godzin z serią za mną i nie czuję zmian oglądając te materiały. Jakoś bez emocji do tego podchodzę i specjalnie nie czekam. Mam nadzieję, że będzie demko do wypróbowania i nowe trasy.
  • 0

#30 MonsieurWoland Napisany 03 czerwca 2009 - 16:27

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:
Ja nie grałem w GT4, wiec dla mnie to wszystko jest swieze. Sprawia niezłe wrażenia i jak gra ładnie zapunktuje na gamespot to kupuje :^^:
  • 0