Skocz do zawartości

Zdjęcie

Grand Theft Auto V

Rockstar X360 XONE XSX PS3 PS4 PS5 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
4847 odpowiedzi na ten temat

#331 MarcheLLo7 Napisany 06 listopada 2011 - 18:12

MarcheLLo7

    Blanka

  • Narybek
  • 195 Postów:
Niebywale wulgarne.
  • 0

#332 Psycho-Mantis Napisany 06 listopada 2011 - 20:18

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Wiem jedno, mam nadzieję, że w nieodległym terminie zaraz po premierze wydadzą na płycie DLC: "GTAV - Los Santos Undead nightmare". Jeśli zrealizowaliby to tak jak w RDR, tylko w GTA to byłby to hit!
  • 0

#333 Texz Napisany 06 listopada 2011 - 21:29

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
DzIeci by tylko komplikowały zabawę. Są niskie, trzeba by celownikiem operować w pionie. A tak mamy dorosłych w jednej wielkości, seria w tłum przynosi stado headshotów. Jestem za brakiem dzieci!!!!
  • 0

#334 Heisenberg Napisany 07 listopada 2011 - 17:03

Heisenberg

    praise Kek

  • Forumowicze
  • 5 589 Postów:
Nie zgadzam się. Powiedzmy NIE braku dzieci. Nie ma lepszego ostresowywacza niż stadko wirtualnych bachorów do ostrzału :cf:

@Kazuo, dlaczego zwierzęta miałyby być nieśmiertelne? Jaki byłby w takim razie sens ich umieszczania w grze.
  • 0

#335 xell Napisany 07 listopada 2011 - 17:08

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 369 Postów:
Dziadek Józef Wissarionowicz i pradziadek Włodzimierz Iljicz byliby dumni, ksztyr.
  • 0

#336 Heisenberg Napisany 07 listopada 2011 - 17:11

Heisenberg

    praise Kek

  • Forumowicze
  • 5 589 Postów:
Jak będą tereny rolno-leśne liczę na udoskonalony motyw polowania z RDR. Albo choć jedna misję.

BTW co ma Lenin i Stalin do GTA? :olo:
  • 0

#337 Sylvan Wielki Napisany 07 listopada 2011 - 17:12

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 630 Postów:

DzIeci by tylko komplikowały zabawę. Są niskie, trzeba by celownikiem operować w pionie. A tak mamy dorosłych w jednej wielkości, seria w tłum przynosi stado headshotów. Jestem za brakiem dzieci!!!!


:hurra: :jeee:
Ten jak już coś napisze.

Ale racja. W tv królują programy o nastolatkach będących w ciąży. Drapieżnie przedzierają się kolejny o jakże wdzięcznych tytułach (vide. "Blow job"). :cooo:
Kratos masakruje gałki oczne niekoniecznie demonów. Ktoś tam jeszcze piłą spalinową częstuje ludzi, a nie zombie.

A durna scena seksu, tak naturalnej czynności wywołuje oburzenie. O dzieciakach nie wspomnę. Może by tak wprowadzić ludzi niskiego wzrostu z gładkimi twarzami w ramach zastępstwa - byłoby to jakieś wyjście i ewentualne wytłumaczenie.

Ja tam w GTA IV nie zabiłem więcej jak kilkunastu niewinnych (głównie przez przypadek, podczas ucieczek), zatem nie wbijałbym się maską pojazdu w grupę dzieciaków w GTA V.
Ale, ale, co z innymi, co z ta wolnością i swobodą. :buuu:
  • 0

#338 Otacon Napisany 07 listopada 2011 - 17:46

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
za to ja w "czwóreczce" od czasu do czasu lubiłem pełnom pytom zasuwać po chodniku. Krew ładnie malowała maskę samochodu plus ludzie w fajny sposób przetaczali się po masce :ass:

chętnie bym to po uskuteczniał z dziećmi, psami lub starymi babami :tak:

gra to gra nie jestem jakiś cubittus, który płacze bo w czwórce musiał zabijać policjantów :fp:
  • 0

#339 xell Napisany 07 listopada 2011 - 17:57

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 369 Postów:

Jak będą tereny rolno-leśne liczę na udoskonalony motyw polowania z RDR. Albo choć jedna misję.

BTW co ma Lenin i Stalin do GTA? :olo:

Jesteś komuszkiem, a ci dwaj panowie mieli dość ludobójcze tendencje.
  • 0

#340 Heisenberg Napisany 07 listopada 2011 - 18:05

Heisenberg

    praise Kek

  • Forumowicze
  • 5 589 Postów:
Pewnie grali w GTA w dzieciństwie :olo:
  • 0

#341 Sylvan Wielki Napisany 07 listopada 2011 - 18:43

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 630 Postów:

za to ja w "czwóreczce" od czasu do czasu lubiłem pełnom pytom zasuwać po chodniku. Krew ładnie malowała maskę samochodu plus ludzie w fajny sposób przetaczali się po masce :ass:

chętnie bym to po uskuteczniał z dziećmi, psami lub starymi babami :tak:

gra to gra nie jestem jakiś cubittus, który płacze bo w czwórce musiał zabijać policjantów :fp:


Fizyka to istne arcydzieło. Nie ukrywam, że w ramach testów tejże, zdarzyło mi się rzucić to tu, to tam granat. Ale raczej by podziwiać to co silnik wyprawia.
No i te wybuchy. Najlepsze w tamtych czasach.
  • 0

#342 ACZ Napisany 07 listopada 2011 - 18:47

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 201 Postów:

Fizyka to istne arcydzieło. Nie ukrywam, że w ramach testów tejże, zdarzyło mi się rzucić to tu, to tam granat. Ale raczej by podziwiać to co silnik wyprawia.

ja tez tak mam. ja juz w sandboksach zabijam cywili czy to granatami czy bujając się bryką to tez tylko po to, aby zobaczyc fizyke i efekty. jak juz sie napatrze to potem staram sie nie zabijac cywili, bo jakos mi nie wsmak.
  • 0

#343 Heisenberg Napisany 07 listopada 2011 - 18:52

Heisenberg

    praise Kek

  • Forumowicze
  • 5 589 Postów:
Oczywiście, ja też tylko chciałem sprawdzić fizykę strzelając do budki z hot dogami, a potem samo poszło. Piłę też tylko chciałem wypróbować ale policjantom się to nie spodobało :olo: Brzydzę się przemocą...


KILL!!!

:cf:
  • 0

#344 Druciak Napisany 11 listopada 2011 - 16:21

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:

8 listopada odbyła się półgodzinna konferencja T2 (Take-Two). Przedstawiono m. in. plany finansowe oraz dotychczasowe wyniki. Przedstawiciele poruszylu również temat dotyczący planów wydawniczych 2011/2012. Niestety padło mało ciekawych informacji odnośnie GTA 5. No może poza tym, że... "piątka" przewidziana jest na 2 kwartał 2012 roku!

Dziękuję, dobranoc! :olo:
A to plan wydawniczy:
- Max Payne 3 - marzec 2012
- GTA V - przełom: kwiecień/maj 2012
- Red Dead Redemption PC - TBA
- Bordeland 2 - 30 Czerwiec 2012
:ninjadance:
  • 0

#345 Gość_Kazuo_* Napisany 13 listopada 2011 - 11:32

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Potwierdziły się wcześniejsze plotki - pokazany trochę ponad tydzień temu trailer w istocie przedstawiał fragmenty z wersji na current-geny - teraz przyszedł czas na pokazanie w akcji wersji na komputery osobiste. Grafika trochę odstrasza, ale poza tym pececiarze powinni dostać praktycznie tą samą zawartość gameplayu.


  • 0

#346 Druciak Napisany 13 listopada 2011 - 11:34

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
OLO :clown:
  • 0

#347 torq314 Napisany 13 listopada 2011 - 11:35

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 512 Postów:

Potwierdziły się wcześniejsze plotki - pokazany trochę ponad tydzień temu trailer w istocie przedstawiał fragmenty z wersji na current-geny - teraz przyszedł czas na pokazanie w akcji wersji na komputery osobiste. Grafika trochę odstrasza, ale poza tym pececiarze powinni dostać praktycznie tą samą zawartość gameplayu.

[media]
http://www.youtube.c...d&v=exh0ORTFeiQ[/media


żeby Ci tag "media" zadziałał, musisz usunąć z adresu ten kawałek "feature=player_embedded", zostaw samo "youtube.com/watch?v=..."
  • 0

#348 Gość_Kazuo_* Napisany 13 listopada 2011 - 11:36

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Dzięki torq, nie mogłem tego rozgryźć ;) W tym przypadku chyba jednak zostawię sam link, żeby było większe zaskoczenie.
  • 0

#349 Druciak Napisany 17 listopada 2011 - 13:55

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Wycieki:
Dodany obrazekDodany obrazek
  • 0

#350 Cr0ss2500 Napisany 17 listopada 2011 - 14:38

Cr0ss2500

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 584 Postów:
wygląda ładnie, ale co to za bohater :fp: ...
  • 0

#351 Druciak Napisany 17 listopada 2011 - 14:42

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Przecież ponoć mamy grać różnymi bohaterami Cross. :pf:
  • 0

#352 Cr0ss2500 Napisany 17 listopada 2011 - 14:50

Cr0ss2500

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 584 Postów:

Przecież ponoć mamy grać różnymi bohaterami Cross. :pf:



eeh...fakt, tru, ale już go nie lubię :cf:
  • 0

#353 Godot Napisany 17 listopada 2011 - 15:31

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Dlaczego nie ma RDR2? :cry:
  • 0

#354 Texz Napisany 17 listopada 2011 - 15:31

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
To fejk, ktoś zmodował GTA IV.

7FE73804BDFFEF237366AC33459F57D962D1AC4E
  • 0

#355 piterekd Napisany 17 listopada 2011 - 16:01

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
A może po prostu wykorzystali już uprzednio zrobiony dla gat4 model murku z tarasem..
  • 0

#356 Texz Napisany 17 listopada 2011 - 16:02

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Bloki też?
  • 0

#357 Arasz Napisany 17 listopada 2011 - 16:08

Arasz

    N3rO->Nero->Arasz_

  • Forumowicze
  • 2 201 Postów:
Rozkład ulic nawet prezentuje się ubogo, o kolesiu nie wspominając.
  • 0

#358 McTomass Napisany 18 lutego 2012 - 20:45

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Mój temat był lepszy, ale mi zablokowali. Co do GTA V nie sądze, żeby znacznie przebiło GTA IV, o ile będzie wypuszczone na tej generacji konsol. Według mnie to będzie coś jak Vice City dla GTA III. Lepszym ruchem byłoby chyba zrobienie czegoś takiego jak miało w tamtym przypadku, nie dodawać kolejnego numerku, bo oczekiwania rosną o wiele bardziej niż gdyby był to jakis spinoff. Ale jakby wypuścili gre, która byłaby kamieniem milowym to nie narzekałbym ;)
  • 0

#359 Druciak Napisany 18 lutego 2012 - 20:49

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
GTA V przebije IV na bank. :tak:
  • 0

#360 Nyjacz Napisany 18 lutego 2012 - 21:02

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 032 Postów:

Mój temat był lepszy, ale mi zablokowali. Co do GTA V nie sądze, żeby znacznie przebiło GTA IV, o ile będzie wypuszczone na tej generacji konsol. Według mnie to będzie coś jak Vice City dla GTA III. Lepszym ruchem byłoby chyba zrobienie czegoś takiego jak miało w tamtym przypadku, nie dodawać kolejnego numerku, bo oczekiwania rosną o wiele bardziej niż gdyby był to jakis spinoff. Ale jakby wypuścili gre, która byłaby kamieniem milowym to nie narzekałbym ;)


Myślę, że Rockstarsi wraz z GTA IV musieli coś udowodnić, i zrobili to - miastu jest blisko do doskonałości, historia i postacie są mocno niesamowite. Tyle, że słabował framerate i sterowanie, poruszanie się. Oraz fakt, że misje po prostu były nudne i utarte jednym schematem. To na szczęście zmieniło się wraz z dodatkami. Wszakże większość mieli zrobione, wystarczyło tylko stworzyć bohaterów i fajnie skonstruować mięsko gry, czyli zlecenia.

Teraz są w najlepszej sytuacji. Robią odjazdowe miasto, które momentami przypomina San Andreas, ale czasami Vice City. Silnik mają gotowy, więc wystarczy, że go udoskonalają. W dodatku RDR pokazało, że w gry Rockstarsów da się grać o wiele przyjemniej, celowanie może być wreszcie niezłe, a sterowanie nie aż tak ociężałe. A co do samych misji - twórcy nauczeni doświadczeniem na pewno nie odwalą takiej nijakości, jak w GTA IV.

I to są właśnie powody, dla których wierzę w GTA V i przekonam się, czy mam rację, kupując grę. Bo na recenzje nie ma co liczyć, i tak będą same dziewiątki plus i dziesiątki.
  • 0



Inne z tagami: