Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak & Daxter Collection


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
185 odpowiedzi na ten temat

#1 Danteusz Napisany 10 listopada 2011 - 09:46

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Będzie, tyle wiadomo
http://www.eurogamer...ction-confirmed
  • 0

#2 BeSOS Napisany 10 listopada 2011 - 09:52

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Bardziej mnie interseuje czy bedzie Jak 4 od Naughty Dog jako konsekwencja tej trylogii :]
  • 0

#3 Godot Napisany 10 listopada 2011 - 09:58

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Jak będą na PSN osobne części to kupię jedynkę. Pozostałe części do pieca
  • 0

#4 Gość_Kazuo_* Napisany 10 listopada 2011 - 11:22

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Jak & Daxter to najlepszy platformer z poprzedniej generacji.
  • 0

#5 Godot Napisany 10 listopada 2011 - 11:23

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Zgadzam się w 100%
  • 0

#6 xell Napisany 10 listopada 2011 - 11:33

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 315 Postów:
Jak 2 to największy szrot poprzedniej generacji, obok Call of Duty Finest Hour. Znając rzeczywistość tych kolekcji pewnie niczego z tego crapa nie poprawią.
  • 0

#7 Godot Napisany 10 listopada 2011 - 11:35

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Szrot jak szrot, ale jedno z większych rozczarowań
  • 0

#8 vagrant3 Napisany 10 listopada 2011 - 11:38

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
nie kupuje tego. nie znoszę platformerów, poza nielicznymi wyjątkami, do których jak & daxter nie należy.

ale ogólnie fajnie, że wychodzi kolejna past-genowa kolekcja :olo:
  • 0

#9 Daddy Napisany 10 listopada 2011 - 11:39

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:
Jakimś cudem nie grałem w żadną część na PS2 (stanąłem po stronie Ratcheta :ass:), więc teraz będę miał okazję zmyć swą winę :^^:
  • 0

#10 xell Napisany 10 listopada 2011 - 11:43

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 315 Postów:
Przejdź jedynkę i sprzedaj.
  • 0

#11 Daddy Napisany 10 listopada 2011 - 11:47

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:
Dobrze, panie Mistrzu Trollu, zrobię dokładnie tak, bo nie mam własnego zdania i sam reszty, jeśli już kupię, nie sprawdzę.

:lied:
  • 0

#12 Godot Napisany 10 listopada 2011 - 11:50

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
To znaczy jak? Wyrzucić w diabły świetną formułę i klimat, a zrobić pseudosanboxa ze strzelaniem i dziwną postapokaliptyczną otoczką?
  • 0

#13 xell Napisany 10 listopada 2011 - 11:57

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 315 Postów:

Dobrze, panie Mistrzu Trollu, zrobię dokładnie tak, bo nie mam własnego zdania i sam reszty, jeśli już kupię, nie sprawdzę.

:lied:

Chciałem Ci oszczędzić czasu i nerwów. :pociesza:
  • 0

#14 Pawlik Napisany 10 listopada 2011 - 12:21

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
jak podciągną tylko rozdziałke to imo nie opłaca się. Z całej trylogii warto zagrać tylko w bajeczną część pierwszą, reszta to mad max dla dzieci.
Pierwsza część oprócz niesamowitego wprost miodu gameplejowego, miała również urzekającą warstwę wizualną, i aż prosi się aby na obecnej generacji dodać trochę poligonów i innych bajerów. Jakby to zrobili to za rozsądną kwotę jestem wstanie kupić z psn i jeszcze raz dać porwać się przygodzie.

Dwójkę kupiłem chyba jakoś niedługo po premierze, uratowałem jaka z wiezienia, coś tam jeszcze polatałem i dałem sobie spokój. Tak jak zj***li klimat tej gry to jest nie do odpisania. Trójki nawet do ręki w sklepie nie brałem :niepewny:
  • 0

#15 vagrant3 Napisany 10 listopada 2011 - 12:27

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
w ogóle to tylko pierwsza część nazywała się jak & daxter. pozniej był jak II oraz jak 3...
  • 0

#16 burnstein Napisany 10 listopada 2011 - 12:31

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 117 Postów:
Grałem tylko w II, na początku wyawała mi się nawet fajna, ale potem olałem jak zaczęli mnie zmuszać do robienia czegoś innego niż bieganie Jakiem (jakieś samochodziki, zjeba*e deskorolki, działka stacjonarne). no i ogólnie gra po jakimś czasie zaczęła mnie nużyć.
  • 0

#17 Cudak Napisany 10 listopada 2011 - 13:11

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:
Kolejny eks, do którego sony slaves będą fapować. :hihi:
  • 0

#18 Texz Napisany 10 listopada 2011 - 13:33

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Dwójkę przeszedłem do połowy, potem się zgubiłem :)
  • 0

#19 Gość_Kazuo_* Napisany 10 listopada 2011 - 14:24

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Jak II? Gierka okej - nie gorsza czy lepsza od Jaka & Daxtera, tylko po prostu inna. Na bank nie jest to już platformówka w klasycznym tego słowa znaczeniu, dlatego nigdy nie porównuję jej bezpośrednio z pierwszą częścią (za bardzo poszli w Rejczeta). Trójka - rozwinięcie motywów przedstawionych w dwójce, ale tym razem bez p*erdolnięcia. W sumie jedynkę odświeżyłbym sobie z wielką chęcią, wizualnie ta gierka nawet dzisiaj potrafi zrobić wrażenie (a na pewno nie wywołuje niesmaku).

Dwójkę przeszedłem do połowy, potem się zgubiłem :)

Jak Ty tego dokonałeś, przecież tam wszystko jest zaznaczone na mapie/radarze? :)
  • 0

#20 MonsieurWoland Napisany 10 listopada 2011 - 17:05

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Dobrze, panie Mistrzu Trollu, zrobię dokładnie tak, bo nie mam własnego zdania i sam reszty, jeśli już kupię, nie sprawdzę.

:lied:


Tutaj akurat Xell ma racje. Uwielbiam Crasha1,2,3 i J&D.

Moja przygoda z Jak 2 wygladala tak:

Po 1h:

Dodany obrazek

2h:

Dodany obrazek

3h:

Dodany obrazek
  • 0

#21 ACZ Napisany 10 listopada 2011 - 17:58

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 143 Postów:
Ja jestem oczywiście zdania, że dwójka najlepsza. Ale zasługa w tym klimatu takiego sci-fi blade runnerowskiego trochę, a do takich klimacików mam słabość i to przez to traktuję dwójkę jako najlepszą część.

O wygląd gier nie ma co się obawiać, bo co jak co, ale Sony te swoje kolekcje przygotowuje porządnie (nie to co np. Ubisoft) i wyglądają po prostu ładnie w HD.

Wbiję z wielką przyjemnością 3 platyny, nie ma bata. :^^:
  • 0

#22 Kurzy Napisany 10 listopada 2011 - 18:03

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Jestem na TAK.
  • 0

#23 Lady Luck Napisany 10 listopada 2011 - 18:37

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:
Bardziej bym się ucieszyła na nową część z Jakiem i Daxem, ale na wieść, że wyjdą wszystkie trzy w HD się uśmiechnęłam :) Ze wszystkich najbardziej lubię trójkę (pustynne miasto *_* ), jedynka była bardzo fajna, a dwójka po prostu była :P chociaż nie powiem, też się przy niej dobrze bawiłam (chociaż niejednokrotnie niemal rozwaliłam pada).
  • 0

#24 Daddy Napisany 10 listopada 2011 - 23:00

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:


Tutaj akurat Xell ma racje. Uwielbiam Crasha1,2,3 i J&D.

Moja przygoda z Jak 2 wygladala tak:

Po 1h:

Dodany obrazek

2h:

Dodany obrazek

3h:

Dodany obrazek

Cóż mogę odpowiedzieć w tej sytuacji...

Dodany obrazek

OLO :^^:
  • 0

#25 BeSOS Napisany 10 listopada 2011 - 23:03

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Jedynka była boska ale już w sequel i 3 nie grałem...jedynka powinna nadal slicznie wyglądać ale może pamięć jest zawodna :]
  • 0

#26 Sotaku Napisany 11 listopada 2011 - 09:56

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Kolekcja interesować może moją małżonkę, ale tylko w wypadku, gdy bedzie można kupić poszczególne części, bo o ile jedynka była drugą grą na ps2 którą moja żona skończyła tak dwójka znudziała ją błyskawicznie
  • 0

#27 xell Napisany 11 listopada 2011 - 11:01

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 315 Postów:
Nieprzyjazna dzięki bugom, braku checkpointów i skopanemu sterowaniu pojazdami (prawie jak gry Crapstara, tylko tam skopane jest strzelanie i walka wręcz,a sterowanie pojazdami jest w porządku),
  • 0

#28 logan Napisany 11 listopada 2011 - 11:07

logan

  • Forumowicze
  • 2 356 Postów:
mi tez sie bardziej podobala druga czesc. A tak w ogole to cala seria lepsza od unchartedow
  • 0

#29 Gość_Kazuo_* Napisany 11 listopada 2011 - 11:29

Gość_Kazuo_*
  • Goście

Nieprzyjazna dzięki bugom, braku checkpointów i skopanemu sterowaniu pojazdami (prawie jak gry Crapstara, tylko tam skopane jest strzelanie i walka wręcz,a sterowanie pojazdami jest w porządku),

Nie przesadzajmy, bugi w tej grze trafiają się sporadycznie, a checkpointy występują, tylko że bardzo rzadko - i dobrze, bo w obecnych grach panuje totalne przegięcie w tym temacie (pierwszy przykład z brzegu - Uncharted i zapis co 10 sekund). Sterowanie pojazdami czy nawet deską antygrawitacyjną za to faktycznie ssie.
  • 0

#30 Lady Luck Napisany 11 listopada 2011 - 12:26

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:
Jak2 jest po prostu trudny i nie wybacza błędów- jak pisał Aras oddziela każułali od hardkorów. Sterowanie pojazdami wydawało mi się nieco bardziej sensowne w Jaku3 (nie wiem, może to tylko było moje odczucie, bo na pustyni ciężko wypaść z drogi nie licząc uskoków i skarp :olo: ), szkoda tylko, że kiedy wydali Jak X to nic w tym temacie nie zmienili i fizyka była tam po prostu padaczna :trup: poza tym ścigałka była spoko.
Ale jej w HD nie będzie i się nie dziwię :olo:

Tak czy owak chcę nowego pełnoprawnego Dżaka!! >.<
  • 0