Skocz do zawartości

Killzone:Liberation


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
151 odpowiedzi na ten temat

#31 ACZ Napisany 28 kwietnia 2006 - 14:01

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
No Greg się pomylił. Na poczatku coś się mówiło o grze taktycznej, turowej, ale po tych filmikach o turówce nie może być jednak mowy. Będzie tak, jak napisał Dziq.

___________________
Ngawang Sangdrol
Dodany obrazek
"I was ready to die. They will never take my heart"
  • 0

#32 Gość__* Napisany 28 kwietnia 2006 - 18:19

Gość__*
  • Goście
Czywiście zauważyliście, że można wydawać polecenia kolegom z drużyny i jeździć pojazdami?
  • 0

#33 Mani Napisany 28 kwietnia 2006 - 18:44

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Toż to jakieś takie nijakie ? Czym tu sie podniecacie ? No ja was prosze no ... MGS w klimatach KZ ? LOL.Widziałem filmiki i gra niczym nie powala ...można porównać tego shooterka do apocalypse z Bruce'm Willisem z PSone.Tak jak przypuszczałem (i nie tylko ja bo na zachodnich forach również), że jeżeli to nie bedzie FPS to średniak wyjdzie ... gra dostanie mimo wszystko z 7-max 8 bo grafa nawet nawet.
  • 0

#34 Gość__* Napisany 28 kwietnia 2006 - 19:47

Gość__*
  • Goście
To i tak lepiej niż Killzone (fps) na PS2 :cojest: Nie przyrównywałbym tej gry do Apocalypsy, bo tam tylko parłeś przed siebie, w Liberation będziesz współpracował z kompanami, wydawał im rozkazy i ogólnie będzie więcej taktyki i skradania. Do tego pojazdy, których nie było do tej pory i nie ma w wiadomym tytule. A podniecać się można: grafiką i fizyką :ninjadance: I pewnie scenariusz będzie niekiepski.
  • 0

#35 Texz Napisany 28 kwietnia 2006 - 21:46

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Ta gra nie przemawia do mnie. Gdybym miał ją na półce, a w rękach 2 setki - Musiałbym w nią wcześniej pograć. Jak na razie średniak.
  • 0

#36 ACZ Napisany 28 kwietnia 2006 - 21:52

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Fizyka tych latających cial lepsza niż w Killzone na ps2 ;]
Nie wiem o co niektórym chodzi. Gra prezentuje się wybornie ;]

___________________
Ngawang Sangdrol
Dodany obrazek
"I was ready to die. They will never take my heart"
  • 0

#37 Gość__* Napisany 28 kwietnia 2006 - 22:56

Gość__*
  • Goście
może niektórzy podchodzą do tej gry pod kątem stacjonarnej konsoli a nie handhelda ;)
  • 0

#38 Mani Napisany 29 kwietnia 2006 - 08:48

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Podchodze do Killzone jak do GRY.I jak narazie to dla mnie średniak i tak jak T3xz mówi najpierw musiałbym pograć w to zanim kupie.
  • 0

#39 PomezZ Napisany 29 kwietnia 2006 - 10:15

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:

Podchodze do Killzone jak do GRY.I jak narazie to dla mnie średniak i tak jak T3xz mówi najpierw musiałbym pograć w to zanim kupie.


Biorąc pod uwagą to jakim średniakiem okazał sie pierwszy killzone na Ps2 - do zapowiedzi kontynuacji tej gry na jakąkolwiek platformę( wliczając w to oczywiście PSP ), należy podchodzić z dużą rezerwą.
  • 0

#40 ACZ Napisany 29 kwietnia 2006 - 10:36

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Śmiech na sali Pomezz. Dobrze wiesz, że Killzone na PS3 będzie pretendował do najlepszego fpsa nowej generacji i będzie bezpośrednio konkurował z Halo 3. To, że Guerilla miala ograniczony sprzęt, jakim jest PS2 to nic nie znaczy.
No zobaczymy, jakie oceny zbierze Killzone: Liberation.

___________________
Ngawang Sangdrol
Dodany obrazek
"I was ready to die. They will never take my heart"
  • 0

#41 PomezZ Napisany 29 kwietnia 2006 - 13:51

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:

To, że Guerilla miala ograniczony sprzęt, jakim jest PS2 to nic nie znaczy.


>Sorry za oftop, ale nie potrafie sie powstrzymać.<

Wręcz przeciwnie. To, że na Ps2 da się zrobić dobrze wykonanego technicznie fppa udowodniło Criterion ze swoim Black. Wymiekam przy tekstach typu guerillasi mieli za słaby sprzęt. Zobaczymy jak będą tworzyć dalej. Może rzeczywiście KZ:L okaże sie zwiastunem zamian na lepsze. Puki co, to proponuje obejrzeć średnią ocen pierwszego KZ na Ps2( notabene i tak zawyżonych przez kolosalne oceny w Oficjalnych magazynach Playstaion ). Twirdzisz, że KZ na Ps3 będzie bezpośrednio konkurowało z H3? Ja jak na razie widzę powtórkę z rozgrywki, która miała miejsce przy okazji wydawania pierwszego Killzona. Wtedy powstał hype na tą grę-zupełnie jak teraz. Wspominano nawet o halo-killerze. Żeby nie było że jestem malkontentem totalnym. Uważam, że dobrych gier nigdy za dużo. Jeśli guerillasi naprawdę podniosą sobie poprzeczkę i stworzą w końcu realnego konkurenta dla Halo to bardzo dobrze. Niech stworzą nawet całe uniwersum związane z tym tytułem i wydają gry na Ps3 i PSP o tej tematyce. Ja w każdym razie w nich nie wierzę, ponieważ jak do tej pory nie pokazali absolutnie nic nadzwyczajnego...

  • 0

#42 ACZ Napisany 29 kwietnia 2006 - 15:27

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Ściągnijcie interview z Killzone: Liberation. Ten duży plik 38 MB.
Lepsza jakość obrazu oraz nowe akcje są ukazane. Można zobaczyć, że po strzale przeciwnik wpada do wody, jest też pokazana jaza pojazdami, w tym akuratprzypadku czołgami. Spójrzcie się się zachowują ciała wrogów, gdy się na nie czołgiem wjedzie. Ciało jest odpychane lub wleczone przy czołgu. Fizyka ciał jest naprawdę godna podziwu.
Ta gra będzie must have, mówię to Wam już dziś :D
Koleś (ze SCEA) mówi, że to będzie taktyczny shooter z wartką akcją. Mówi też coś o mutliplayerze, będzie deatchmatch itp. Na końcu coś gada o PS3 i Killzone, ale już nie zrozumiałem tego, ale raczej nic konkretnego.
Ściągać i oglądać:
Klik Klik Klik

___________________
Ngawang Sangdrol
Dodany obrazek
"I was ready to die. They will never take my heart"
  • 0

#43 anzicurt Napisany 02 maja 2006 - 17:24

anzicurt

    Blanka

  • Narybek
  • 168 Postów:
Niezla beka ten filmik.
:offtop: Koles, ktory sie tam produkuje jest tak totalnie typowym nerdem, ze az strach. Wiecie, zupelnie jak prosto z jakiejs komedii: Grubasek w okularkach, i pewnie z niezlym zarostem miedzy palcami :lol: A jakie to miny strzela, kiedy zaczyna sie podniecac tym co mowi :D
Gdybym to ja z nim przeprowadzal ten wywiad chyba nie wytrzymal by nie zapytac:
-kiedy ostatnio rozmawiales z kobieta, nie muszac jej podawac numeru karty? :rower: (�by Triumph)

Ale do rzeczy:
Jezdzenie czolgiem moze byc nawet fajne, ale dlaczego ten czolg jest ledwo wiekszy od czlowieka? :cooo: Co to jest? Opancerzony maluch?
AI wrogow jest chyba (o ile to mozliwe) jeszcze gorsze niz w kz z ps2, bo prawie nie istniej. Wrog sie pojawia i strzela, jesli musi podejsc, to sie ruszy, jak nie to stoi i strzela :wariat:
Fajnie jakby pokazali rozgrywke toczaca sie gdzies indziej, bo jak na razie to gra wyglada jakby miala miejsce w swiecie kontenerow itp :lol:
Jedno co mnie ciekawi to to ze ten geek obiecuje multi po Infrastructure. Jesli gra bedzie grywalna, to moze bedzie w co grac po sieci bo jak na razie cale Infrastructure to Twisted Metal :twisted: i lamerski s.o.c.o.m. Ale z kolei jestesmy przyzwyczajeni do tego ze guerilasi i sce obiecuja duzo... zobaczymy :gwizdek:
  • 0

#44 ACZ Napisany 17 czerwca 2006 - 14:18

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
http://www.skizo.org...id=1414&sys=psp

Killzone Liberation, planowany na końcówkę października przebój teamu Guerrilla, doczekał się strony oficjalnej. Znajdziecie na niej najnowsze informacje na temat gry, zarys fabuły i główne cechy produkcji. Ponadto opis głównych postaci, porządną dawkę screenów i filmików, w tym także materiały do ściągnięcia i obejrzenia na swoim PSP oraz link do forum poświęconego grze.


Oficjalna strona tego nadchodzącego hitu na PSP, dużo stuffu:
http://www.killzone.com/

___________________
Ngawang Sangdrol
Dodany obrazek
"I was ready to die. They will never take my heart"
  • 0

#45 ACZ Napisany 17 czerwca 2006 - 15:04

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
W Killzone: Liberation zobaczymy nowych przeciwników m.in. mechaniczne psy oraz nowe pojazdy. Psa można zobaczyć na jednym z 4 filmików ze strony.
Również będzie Wifi między 6 konsolkami.

___________________
Ngawang Sangdrol
Dodany obrazek
"I was ready to die. They will never take my heart"
  • 0

#46 cwany-lis Napisany 05 lipca 2006 - 20:10

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
mechaniczne psy :ninja: tak to się ma do klimatu uniwersum jak ... Gackt do FF 7 :skacze:
  • 0

#47 kowal Napisany 07 lipca 2006 - 13:54

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 676 Postów:
bardziej bym się cieszył gdyby ktoś zrobił remake oldschoolowego Cannon Fodder. to była gierka....
WAR! never been so much fun!
WAR! never been so much fun!
now get your brother and kill him with your gun!
kill him with your gun!
jak dla mnie guerillasi są przereklamowani, tak jak ich killzone. w przypadku tej gry zadziałał czynnik POS (jak ktoś oglądał "Formuła" z Samuelem L. Jacksonem to wie o co chodzi). wiara czyni cuda, szczególnie ślepa. gra może być przeciętna ale jej wyznawcy i tak będą piali z zachwytu.
żeby nie było, że jestem jakimś hejterem, nic z tych rzeczy. dobych gier na moje psp nigdy za wiele. kluczowa rolę w przypadku tej pozycji odegra sterowanie, AI przy singlu, jak rozwiązany zostanie multi oraz zróżnicowanie terenu gry bo jak już ktoś napisał, gra toczy sie w "krainie kontenerów"

a kojarzyccie gierkę na psONE, w której zasiadaliśmy za sterami ala transformersa (taki jeżdżąco-latający pojazd) i zwalczaliśmy przestępców w Los Angeles?? w tytule było coś z LAPD ae reszta mi umknęła.
  • 0

#48 Gość__* Napisany 02 sierpnia 2006 - 20:58

Gość__*
  • Goście
New trailer - Trench Warfare Gameplay

http://www.gametrail...age.php?id=2572

Screeny
http://www.gfdata.de... ... zone01.jpg
http://www.gfdata.de... ... zone02.jpg
http://www.gfdata.de... ... zone03.jpg
  • 0

#49 kowal Napisany 03 sierpnia 2006 - 12:10

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 676 Postów:
po artykule w neo i nowych trailerach można być dobrej myśli ale mi cały czas coś nie pasuje.... trochę wkurza monotonność krajobrazów no ale to taki klimat (fajnie jak by jungle dołożyli), obawiam się trochę o AI przeciwników, no i gra pewnie będzie poskryptowana. wiadomo->guerillas...ach...obym się mylił.
p.s.nie ma uderzenia kolbą??
  • 0

#50 Gość__* Napisany 03 sierpnia 2006 - 19:45

Gość__*
  • Goście

po artykule w neo i nowych trailerach można być dobrej myśli ale mi cały czas coś nie pasuje.... trochę wkurza monotonność krajobrazów no ale to taki klimat

hmm...bo do tej pory pokazali tylko jeden level ?
  • 0

#51 kowal Napisany 04 sierpnia 2006 - 11:22

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 676 Postów:
były okopy i kraina kontenerów. to razem 2 poziomy. wiecie kiedy premiera?
  • 0

#52 Mani Napisany 04 sierpnia 2006 - 12:49

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:

a kojarzyccie gierkę na psONE, w której zasiadaliśmy za sterami ala transformersa (taki jeżdżąco-latający pojazd) i zwalczaliśmy przestępców w Los Angeles?? w tytule było coś z LAPD ae reszta mi umknęła


Future Cop LAPD. Jakoś tak.Zarąbista to była gierka.Aż chyba zaraz znów zagram bo nudno mi jak cholera :skacze: a co do Killzone PSP to obejżałem wszystkie filmiki jakie do tej pory sie ukazały i gra jeszcze bardziej mnie odpycha od siebie ale dam jej szanse bo MGS:Acid tez mnie odpychał ale jak zagrałem to pokochałem jak swoje :ninjadance:
  • 0

#53 Gość__* Napisany 04 sierpnia 2006 - 17:09

Gość__*
  • Goście

a kojarzyccie gierkę na psONE, w której zasiadaliśmy za sterami ala transformersa (taki jeżdżąco-latający pojazd) i zwalczaliśmy przestępców w Los Angeles?? w tytule było coś z LAPD ae reszta mi umknęła


Future Cop LAPD. Jakoś tak.Zarąbista to była gierka.Aż chyba zaraz znów zagram bo nudno mi jak cholera :skacze:

pamietam ten tytuł, miałem tylko demo, ale zagrywałem sie godzinami :]
  • 0

#54 Gość__* Napisany 09 września 2006 - 17:45

Gość__*
  • Goście
nowe screeny
http://www.neogaf.co...ad.php?t=118493
Dodany obrazek
  • 0

#55 Gość__* Napisany 09 września 2006 - 18:37

Gość__*
  • Goście
to bedzie wielka gra! universium Killzone uwazam za jedno z najciekawszych jakie wymyslono na potrzeby gry
  • 0

#56 Gość__* Napisany 10 września 2006 - 19:18

Gość__*
  • Goście
Własnie czytałem dosc obszerna zapowiedz ktora znajduje sie w nowym N+ i co sie dowiedziałęm?
Gra bedzi eposiadała polskie napisy (wszytsko przetłumaczone) ale uwaga...POLSKI DUBBING!!!

Ciekawe jak to wyjdzie :) hehe
  • 0

#57 kowal Napisany 11 września 2006 - 08:33

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 676 Postów:
po lekturze nowego N+ wróciła mi wiara, że ta gra będzie czegoś warta. co do polskiej wersji gry to spoko, będzie opcjonalna!
  • 0

#58 Gość__* Napisany 11 września 2006 - 12:22

Gość__*
  • Goście
Super są te nowe screeny a gry sie juz nie moge doczekac pamietam ze bylem jednym z tych ludzi ktoryz na tym forum bronili pierwszej czesci Killzona przed funboyami Halo:) spoko Halo też lubie wiec nie zaczynac :) mam pytanie czy macie jakiekolwiek namiary na szkice z liberation chodzi mi o to co jest w najnowszym neo np szkic tego grey troopera bardzo pliz o linki i pozdrawiam
  • 0

#59 ACZ Napisany 11 września 2006 - 12:58

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Tu masz na 2 stronach różne szkice i arty:
http://www.play3-liv...killzone-3.html
  • 0

#60 Gość__* Napisany 11 września 2006 - 14:22

Gość__*
  • Goście
Dzieki ci wielkie Czychu jak jeszcze cos bedziesz mial to wal smialo:) jak ktos jeszcze ma jakies linki to slac nie gadac:)

Czy w Libsku była wystawiona konsolka z KZ do pogiercowania??
  • 0