Skocz do zawartości

Killzone:Liberation


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
151 odpowiedzi na ten temat

#61 Gość__* Napisany 11 września 2006 - 19:19

Gość__*
  • Goście

Dzieki ci wielkie Czychu jak jeszcze cos bedziesz mial to wal smialo:) jak ktos jeszcze ma jakies linki to slac nie gadac:)

Czy w Libsku była wystawiona konsolka z KZ do pogiercowania??


ja bylem ale nie widzialem (Lipsku sie pisze )
  • 0

#62 Gość__* Napisany 12 września 2006 - 10:05

Gość__*
  • Goście
Nie wiem czy to full intro ale wyglada niezle no i kawalek chyab pierwszego lvl. Troche martwi czas bo nie jest to etap na 10-20 minut...

http://www.pspfanboy... ... iberation/


Miłego oglądania

Pozdrawiam
  • 0

#63 Gość__* Napisany 12 września 2006 - 18:20

Gość__*
  • Goście
wyszlo demko :)


UMD demos of Killzone Liberation have been deployed and may be coming to a mailbox near you. QJ reader N3M3515 already received his copy and he sent us an image (seen right). If you've signed up to receive the demo, then you should receive it in a week or two (sometimes more, USPS's speed is inconsistent).

How do you know if you'll get one? Simple, if you have a Playstation Underground account and have signed up to receive free demos in the mail, and they know that you have a PSP (did you register yours when you got it?), then they'll probably send you one. If you don't have a Playstation Underground account, then you can sign up for one and receive future demos and be eligible for BETA testing.

Killzone: Liberation is not a port of the PS2 game Killzone, but rather a sequel that has an entirely new chapter. It's said to feature a more tactical approach than its predecessor. It'll include the weapons of the original game, as well as an expanded arsenal. Something tells us this is one explosive sequel.



Dodany obrazek
  • 0

#64 Gość__* Napisany 13 września 2006 - 05:31

Gość__*
  • Goście
Jezeli to twoje to wiesz o co poprosze:) ale to brzmi jak bajka ze rejestrujesz sie i juz hmm z rejestracja konsolki musze czekac az do grudnia wiec...jak ktos to ma to moze pozyczy??
  • 0

#65 kowal Napisany 13 września 2006 - 09:31

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 676 Postów:
żeby otrzymać demo z playstation underground trzeba mieszkać w usa lub kanadzie.
  • 0

#66 Gość__* Napisany 14 września 2006 - 18:08

Gość__*
  • Goście
gram sobie w demko Killzone i jestem pozytywnie zaskoczony! pierwsze wrazenie : to przeciez Cannon Fodder na powaznie! jak narazie jest super, zobaczymy jaka bedzie pelna wersja (graficznie i dzwiekowo jest ok)
  • 0

#67 Gość__* Napisany 17 września 2006 - 18:14

Gość__*
  • Goście
Miałem juz w łapkach to demko był bardzo krotki 5 minutowy etap w dokach sterowanie jest takie

Gałka-Sterowanie naszym dzielnym Jan'kiem

R-kucanie

L-dokładne celowanie np. w beczki Gdy kogos masz na celowniku badz tez cos widac jego energie Helghasci maja tez rozne kolory hmm oczek w demie widzialem tylko pomaranczowy gdzie normalnie chodzili i czerwony gdzie juz do mnei strzelali:)

Trójkąt-przeładowanie broni

Kwadrat-strzał

kółko-klawisz do rzucania granatow i podstawiania min

X-klaiwsz akcji czyt. ten od walenia kolba rozbrajania laserowych min naciskania przyciskow itd

Krzyzak-wydawanie koment niestety w demie był tylko Jan wiec nie był testowany

Demo było niestety bez intra ale tło menu wyglada cudnie:) filmik z co i jak mozecie ogladnac na gametrailers.com jezeli chodzi o sama rozgrywke nie zawiodlem sie filmiki i zdjecia nie klamia gra naprawde tak wyglada fajna fizyka helghastow i wydaje mi sie ze na poziomie hard bedzie nie do przejscia czekamy na pełną wersje narazie zycze milego ogladania filmiku z gry!!

Jak dla mnie gra dostaje 9/10 zapytacie dlaczego nie 10/10 to proste bo jeszcze sie nie ukazala i nie moge jej skonczyc :)

Pozdrawiam
  • 0

#68 syon Napisany 19 września 2006 - 15:02

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Też grałem chwile na PSP'ku Jira i muszę przyznać, że gierka ma swój klimat, wygląda fajnie i gra się równie przyjemnie (sterowanie bardzo dobre). I tak jak napisał Nights, to jest jak Cannon Fodder i daje tyle samo radości :]
  • 0

#69 kowal Napisany 20 września 2006 - 08:21

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 676 Postów:
ja chcieć to demko. gdzie wy je dostać?
  • 0

#70 ACZ Napisany 20 września 2006 - 12:17

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Wiadome było, że to będzie must have.
Guerilla to bardzo zdolny team.
  • 0

#71 Gość__* Napisany 17 września 2006 - 18:14

Gość__*
  • Goście
Miałem juz w łapkach to demko był bardzo krotki 5 minutowy etap w dokach sterowanie jest takie

Gałka-Sterowanie naszym dzielnym Jan'kiem

R-kucanie

L-dokładne celowanie np. w beczki Gdy kogos masz na celowniku badz tez cos widac jego energie Helghasci maja tez rozne kolory hmm oczek w demie widzialem tylko pomaranczowy gdzie normalnie chodzili i czerwony gdzie juz do mnei strzelali:)

Trójkąt-przeładowanie broni

Kwadrat-strzał

kółko-klawisz do rzucania granatow i podstawiania min

X-klaiwsz akcji czyt. ten od walenia kolba rozbrajania laserowych min naciskania przyciskow itd

Krzyzak-wydawanie koment niestety w demie był tylko Jan wiec nie był testowany

Demo było niestety bez intra ale tło menu wyglada cudnie:) filmik z co i jak mozecie ogladnac na gametrailers.com jezeli chodzi o sama rozgrywke nie zawiodlem sie filmiki i zdjecia nie klamia gra naprawde tak wyglada fajna fizyka helghastow i wydaje mi sie ze na poziomie hard bedzie nie do przejscia czekamy na pełną wersje narazie zycze milego ogladania filmiku z gry!!

Jak dla mnie gra dostaje 9/10 zapytacie dlaczego nie 10/10 to proste bo jeszcze sie nie ukazala i nie moge jej skonczyc :)

Pozdrawiam
  • 0

#72 syon Napisany 19 września 2006 - 15:02

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Też grałem chwile na PSP'ku Jira i muszę przyznać, że gierka ma swój klimat, wygląda fajnie i gra się równie przyjemnie (sterowanie bardzo dobre). I tak jak napisał Nights, to jest jak Cannon Fodder i daje tyle samo radości :]
  • 0

#73 kowal Napisany 20 września 2006 - 08:21

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 676 Postów:
ja chcieć to demko. gdzie wy je dostać?
  • 0

#74 ACZ Napisany 20 września 2006 - 12:17

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Wiadome było, że to będzie must have.
Guerilla to bardzo zdolny team.
  • 0

#75 spidey Napisany 30 września 2006 - 22:51

spidey

    Pikachu

  • Narybek
  • 70 Postów:
Zapraszam poniżej.
Sorry za jakość:
Polska wersja gry.
Ja już mam (ale beta :)
  • 0

#76 Gość__* Napisany 01 października 2006 - 08:18

Gość__*
  • Goście

ja chcieć to demko. gdzie wy je dostać?


jak wszyscy inni. z sieci :) jezeli Cie to dalej interesuje, info na priv
  • 0

#77 ACZ Napisany 01 października 2006 - 09:24

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Demko też jest dostępne na Allegro:
http://www.allegro.p...n_ver_beta.html
A tu już cała betka z lokalizacją już:
http://www.allegro.p...n_ver_beta.html
  • 0

#78 Gość__* Napisany 01 października 2006 - 12:25

Gość__*
  • Goście

Zapraszam poniżej.
Sorry za jakość:
Polska wersja gry.
Ja już mam (ale beta :)

całkiem fajnie to brzmi :klaszcze:
  • 0

#79 spidey Napisany 02 października 2006 - 10:50

spidey

    Pikachu

  • Narybek
  • 70 Postów:
Sporo fajnego materialu

**** tak wyglada INTRO i menu glowne

**** tak wyglada smierc na polu minowym

**** i na deser, tak wyglada zabawa czolgiem , i to jest dopiero super bajer

Gra jet naprawde swietna, w moim odczuciu ocena okolo 9/10.

Jakby macie jakies pytania to walcie tutaj.
  • 0

#80 Mr_secret Napisany 02 października 2006 - 19:06

Mr_secret

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 678 Postów:
a multi przez net jest??
  • 0

#81 spidey Napisany 02 października 2006 - 20:05

spidey

    Pikachu

  • Narybek
  • 70 Postów:
Nie, Infrastucture Mode ma być uruchomiony dopiero w przyszłym roku przez producenta. Teraz nawet po polskiej premierze nie będzie możliwości gry przez net. Tylko Adhoc i Sharing mode.
  • 0

#82 digitalmellon Napisany 02 października 2006 - 20:08

digitalmellon

    Blanka

  • Narybek
  • 153 Postów:
A mnie się takie praktyki jak spalszczanie nie podobają. Dzięki grom nauczyłem się angielskiego.
Pierwszy killzone miał tylko holenderskie napisy (bez dubbingu). Dlaczego bo oni się uczą angielskiego. Proste.
Jak i cała reszta krajów skandynawskich. Byłem ostatnio w Danii i tam anglojęzyczne programy w TV lecą też z napisami a 95% ludzi mówi w tym języku (połowa z tego bardzo płynnie).

Wogóle jak mam gre po polsku to cała magia gdzieś pryska. :(
  • 0

#83 Mr_secret Napisany 02 października 2006 - 20:14

Mr_secret

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 678 Postów:
bo polski jezyk ma inny charakter jets jakby twardszy. Hmm ja tam wole miec po polsku bo wtedy moge cos zrozumiec i nie musze grac 2 razy (za pierwszym razem dla samej gry a za drugim sluchac dialogów)
  • 0

#84 Gość__* Napisany 17 października 2006 - 08:29

Gość__*
  • Goście
ign.com zrecenzował killzone, będzie dobrze:)
  • 0

#85 ACZ Napisany 17 października 2006 - 13:33

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
IGN dał 9.0
Wszystkie oceny szczątkowe po 9 dali, tylko sound i gameplay na 8.5
  • 0

#86 Gość__* Napisany 17 października 2006 - 15:11

Gość__*
  • Goście

Wszystkie oceny szczątkowe po 9 dali

LOL, pierwsze słysze o ocenach "szczątkowych" :niepewny:
  • 0

#87 Gość__* Napisany 17 października 2006 - 15:37

Gość__*
  • Goście
wow, nie spodziewałem sie tak wysokiej oceny, no nic trzeba szykowac pieniazki (nie tylko na KZ:L...nowe GTA nadchodzi :ninjadance: )
  • 0

#88 Gość__* Napisany 18 października 2006 - 07:34

Gość__*
  • Goście
Czy ja wiem czy to takie dziewiatki ;)

http://www.gameranki...ges2/931635.asp
  • 0

#89 kowal Napisany 18 października 2006 - 12:26

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 676 Postów:
czyli Liberation stoi na poziomie poprzednika, tzn. jest dobrze ale bez wytrysków. ale Sony odpowiednio nakręci sprzedaz kampanią reklamowa i za pare miesięcy będzie się mówić jaki to nie był hicior. pomóc tej grze moze brak jakichkolwiek rywali na PSP.
  • 0

#90 Mr_secret Napisany 18 października 2006 - 18:32

Mr_secret

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 678 Postów:
ja kupie jak bedzie on line bo bez niego to lipton i tyle :^^:
  • 0