Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ps2 Fat Czy Slim


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
7 odpowiedzi na ten temat

#1 Adam Napisany 22 listopada 2011 - 17:31

Adam

    Mokujin

  • Narybek
  • 46 Postów:
Witam, pragnę kupić sobie PS2 bo omineła mnie cała cudowna poprzednia generacja.Miałem już PS2 slim 70004 lecz przerobione(teraz nie jestem z tego dumny) ,które mi się popsuło . Chce kupić sobie grudniowy prezent(jako świąteczny) ,nową konsolkę.Mam pytanie czy opłaca się brać Fata w idealnym stanie nie rozkrecanego Silvera (ostatni model) .Na allegro ma tanio je jakiś facet (ma sklep) i daje do tego wszystko + 2-gi oryginalny pad + 3 gry.Faty są tańsze i bardziej mi się podobają jakoś hehe ale czy nie strach kupić coś tak wiekowego.Czy lepiej dołożyć na slim'a.Zamierzam grać w gry tylko single bo od neta jest PS3 a faty są tańsze od slimek więc zostanie mi kasa na kilka dodatkowych gier . Trochę to pomieszane ale proszę o poradę :)
  • 0

#2 Sotaku Napisany 22 listopada 2011 - 18:38

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 662 Postów:
mnie do dziś fat chodzi bez zarzutu, pozyczam go znajomym, bo sam już nie gram na nim i pomimo tego, że mam starą serię produkcji wszystko jak w zegarku chodzi
  • 0

#3 keogh Napisany 22 listopada 2011 - 18:42

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
faty się psują, bierz slima
  • 0

#4 Psycho-Mantis Napisany 22 listopada 2011 - 18:55

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Z Fatami jest taki problem, że dziś naprawdę truuuudno kupić je w dobrym stanie. Mam swojego premierowego Fata i jest już dosłownie zajechany mimo iż wygląda jak ze sklepu. Nie czyta wszystkich płyt, moja odsłużyła setki tysięcy godzin i podejrzewam, że większość na rynku tak ma. Kupiłem używanego Fata za grosze i technicznie jest sprawny, ale wizualnie to masakra. Wziąłem, tylko dlatego, ze działał i był za grosze słownie, a był mi potrzebny w okresie w którym zbierałem na slimke. Powiem tak, Faty są fajne, ale dobrych praktycznie już nie ma na rynku, lepiej brać slima i mieć gwarancje i pewność, że to sprzęt nowy
  • 0

#5 Otacon Napisany 22 listopada 2011 - 19:30

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 070 Postów:
niom ponoć to fatów trudno laser na wymianę zdobyć przez co są droższe niż te do slimek :tak: brałbym slimkę ;)
  • 0

#6 tomasz Napisany 23 listopada 2011 - 07:32

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 336 Postów:
Prawda to. Miałem w moim facie wymienić laser ale bardziej opłacało się kupić kilkumiesięcznego slima w super stanie. Po prostu są już trudno dostępne.
  • 0

#7 Spuczan Napisany 02 grudnia 2011 - 14:21

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:
Laser w moim fatcie trzyma się świetnie ale jakby co to slimkę już zakupiłem. Teraz tylko trzeba ją sprowadzić do mnie.
  • 0

#8 Altar Napisany 13 kwietnia 2012 - 21:32

Altar

    Toad

  • Narybek
  • 1 Postów:
Ja mam fatkę prawie od początku i działa świetnie do dzisiaj. Czyta praktycznie wszystko co nie jest na zniszczonych płytach. I tylko analog w padzie mi się ostatnio popsuł. Acha - już wtedy kupiłem ją używaną (choć mało).
  • 0