Skocz do zawartości

Zdjęcie

Motorstorm Rc


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
71 odpowiedzi na ten temat

#61 Sotaku Napisany 24 lipca 2013 - 17:43

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:
Kurka zrobiłem wszystkie wyścigi na złoto w pierwszej zakładce łączny czas 9 minut z troskami a żółtko nie wpadło wie ktoś o co chodzi?
  • 0

#62 keogh Napisany 24 lipca 2013 - 17:46

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

nie odlokowałes jeszcze supercarów - dojda dodatkowe eventy, po 4 dla kazdej miejscówki


  • 1

#63 Sotaku Napisany 24 lipca 2013 - 19:46

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:
Dzieki
  • 0

#64 keogh Napisany 24 lipca 2013 - 19:47

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

gdzie plus?


  • 0

#65 Psycho-Mantis Napisany 24 lipca 2013 - 19:47

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:

Dawno mnie gra nie wpieniła, ale tej grze się to udało. Idiotyczne sterowanie, drugie jest znacznie lepsze, za to często się gubi na ostrych zakrętach i auto jedzie dokładnie w odwrotnym kierunku. Nie mam pojęcia od czego to zależy. Nienawidzę w grach jak wrogie samochody taranują nas nie reagując na fakt, że się wjeżdża na ich tor. Model jazdy jest beznadziejny - albo cegła na lodzie, albo cegła na gruzie. Nie wiem czy jakieś tam doświadczenie z modelami RC mi przeszkadza w odbiorze tej gry, ale najgorszy samochód RC jaki miałem w rekach nie prowadził się tak źle jak tu. Skąd oni go w ogóle wzięli? Na pewno nie ze świata RC.

 

Ze zgrozą stwierdzam też,  że jeszcze samochody w te samej klasie nie różnią się tylko karoserią ale i parametrami.

 

Chyba zostawię tą grę w spokoju dla swojego zdrowia psychicznego, żałuję tylko, że w ciemno kupiłem DLC po hurra optymistycznych recenzjach. Trochę pociesza mnie tylko fakt, że grę dostałem gratisem.


  • 0

#66 keogh Napisany 24 lipca 2013 - 19:50

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

daj jej szanse, pograj godzinkę, dobra gra


  • 0

#67 Sotaku Napisany 24 lipca 2013 - 22:21

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:

gdzie plus?

masz, należy Ci się :)


  • 0

#68 Sotaku Napisany 24 lipca 2013 - 22:23

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:

Dawno mnie gra nie wpieniła, ale tej grze się to udało. Idiotyczne sterowanie, drugie jest znacznie lepsze, za to często się gubi na ostrych zakrętach i auto jedzie dokładnie w odwrotnym kierunku. Nie mam pojęcia od czego to zależy. Nienawidzę w grach jak wrogie samochody taranują nas nie reagując na fakt, że się wjeżdża na ich tor. Model jazdy jest beznadziejny - albo cegła na lodzie, albo cegła na gruzie. Nie wiem czy jakieś tam doświadczenie z modelami RC mi przeszkadza w odbiorze tej gry, ale najgorszy samochód RC jaki miałem w rekach nie prowadził się tak źle jak tu. Skąd oni go w ogóle wzięli? Na pewno nie ze świata RC.

 

Ze zgrozą stwierdzam też,  że jeszcze samochody w te samej klasie nie różnią się tylko karoserią ale i parametrami.

 

Chyba zostawię tą grę w spokoju dla swojego zdrowia psychicznego, żałuję tylko, że w ciemno kupiłem DLC po hurra optymistycznych recenzjach. Trochę pociesza mnie tylko fakt, że grę dostałem gratisem.

wow, a dla mnie to najlepszy z Motorstormów...używasz hamulca? Niekiedy jest nieoceniony by Cię nie obracało


  • 0

#69 keogh Napisany 25 lipca 2013 - 15:44

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

Dzięki debowi, który zachęcił mnie do pogrania chyba  wbiję platynkę; wczoraj zrobiłem wszystkie goldy, zostało mi do ujebania 18 sek. by zmieścić się w 40 minutach i dzban. Myślałem, że po powrocie będzie masakra z nauką jazdy, a tu jeb wystarczyły 3 minuty i heja. Tak mi się przyjemnie gra, że chyba zakupie dodatki jakie wyjszły.


Ten post był edytowany przez keogh dnia: 25 lipca 2013 - 15:44

  • 0

#70 Sotaku Napisany 25 lipca 2013 - 18:48

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:

Ja kupiłem z wszystkimi dodatkami, ale ściągać mi się nie chcę bo każda fura to osobny plik :fp:


Ten post był edytowany przez Debeef dnia: 25 lipca 2013 - 22:06

  • 0

#71 Psycho-Mantis Napisany 25 lipca 2013 - 21:09

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:

.używasz hamulca? Niekiedy jest nieoceniony by Cię nie obracało

 


Nie, daję ile fabryka dała. icon_P.gif

 

Spróbowałem dziś na spokojnie, no i niestety tyle rzeczy wkurza mnie w tej grze, że koszmar w ogóle to odpalać. Chyba nie jesteśmy kompatybilni. Gdyby to była gra pudełkowa, poszłaby na fajans. Na razie zostawiam ją w spokoju, może za jakiś czas podejdę do niej inaczej i będzie lepiej.


  • 0

#72 Sotaku Napisany 25 lipca 2013 - 22:10

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:

Do sterowania trzeba się przyzwyczaić, na początku strasznie mnie wkurzały drifty, ale po jakimś czasie się ich nauczyłem...jako, że za czasów popularności tego typu wyścigów grałem w nie dużo na amidze mam wielki sentyment :)


  • 0