Skocz do zawartości

Zdjęcie

Świeżak Kupuje Dsa

Proszę o pomoc :)

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
93 odpowiedzi na ten temat

#31 wiedziu Napisany 25 listopada 2011 - 12:11

wiedziu

    Blanka

  • Narybek
  • 168 Postów:
To jest coś w stylu twarzoksiążkowej farmy czy Harvest Moona? widziałem gameplaye ale nie jestem w stanie ocenić. Wygląda jak HM. Po dłuższym zastanowieniu...wciągam na liste!! Lubie uzależniające gierki ;-) Nadal jednak nie czuje o co chodzi w tej grze. Albo jestem dzisiaj za bardzo zażwirowany i musze się odżwirować, albo ta gra jest dla mnie za trudna. Lubię gry w których dużo się robi, rozwija, buduje, zbiera (wide np przeglądarkowy runescape), i z tego co widziałem tam się buduje najlepsza wioskę evah ?
  • 0

#32 iluck85 Napisany 25 listopada 2011 - 12:40

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Another Code i Okamiden nie trzeba chyba wymieniac :]
  • 0

#33 wiedziu Napisany 25 listopada 2011 - 12:59

wiedziu

    Blanka

  • Narybek
  • 168 Postów:
o AR zapomniałem na śmierć. Dżizas ile tego jest, na PSP nie było takiego problemu... Natomiast czytałem o okamiden, grałem w Okami na PS2, wiem że to nie to samo i stylus jest świetnym ficzerem ale jakoś mnie ta gra nie grzeje :(
  • 0

#34 drAKul Napisany 25 listopada 2011 - 13:56

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:
Jeśli idzie o NDS to goraco polecam z tego co nie było:
-Inazuma Eleven - jeśli lubiłeś Tsubasę to wsiąkasz
- 2 Japońskie wersje Elite Beat Agents czyli Osu! Tatakae! Ouendan 1 i 2.
- Picross i Picross 3D - jak się zacznie to nie można przestać
- Retro Game Challenge - jeśli miałeś pegasusa to mus
- Warioware Touched - pomimo iż dwie części na GBA są lepsze to Touched i tak jest całkiem klawy
- Rhythm Heaven - mistrz rytmicznych gier

Oczywiście to są gry stricte na NDS (nie dałem żadnych remaków a tego jest masa) na wskros japońskie i trzeba lubić ten ich cały weirdness. Jak łapiesz klimat to szczerze polecam. Jak nie to inni polecili masę dobrych gier.

Jest Might and Magic:Clash of Heroes, Shin Megami Tensei:Devil Survior oraz Knights in the Nightmare które mają bardzo dobre oceny. Mi nie podpasły ale może Tobie podejdą.
  • 0

#35 Texz Napisany 25 listopada 2011 - 14:26

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Jedna gra na start, za grosze:
Dodany obrazek

Kupować NDS i nie brać jej pod uwagę to hańba! Do dziś miło do niej wracam.
  • 0

#36 iluck85 Napisany 25 listopada 2011 - 14:45

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
I port z N64 :] Dorzucili 30 gwiazdek, teraz jest 150 do uzbierania ;)

Tex odpalales tego SMB na 3DS ?
  • 0

#37 torq314 Napisany 25 listopada 2011 - 15:02

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 485 Postów:

I port z N64 :] Dorzucili 30 gwiazdek, teraz jest 150 do uzbierania ;)


piszesz nie o tym Mario.
TEXZ pokazuje New Super Mario Bros a Ty o Super Mario 64 DS.
  • 0

#38 iluck85 Napisany 25 listopada 2011 - 15:04

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
No ja wiem, Tex pokazal klasyczne 2D. A ja dorzucilem kolejny tytul must have.
  • 0

#39 Texz Napisany 25 listopada 2011 - 15:25

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Sm64 odpalałem na 3DSie. Gałka robi różnicę :)
  • 0

#40 iluck85 Napisany 25 listopada 2011 - 16:08

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
To nie oplaca mi sie brac DS, bo po tym temacie wzrosla mi ochota na DS :D Kupie czerwonego 3DS :D 590zl...
  • 0

#41 Otacon Napisany 25 listopada 2011 - 19:09

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:

Dzień dobry. Ghost Trick. Do widzenia.


O tak, Ghost Trick to klasa sama w sobie :tak:

Super Mario 64 na NDS jest mało grywalne (jeśli nie niegrywalne) więc odradzam zakup :)

Inazume Eleven również propsuję. Widział ktoś combo jrpg z piłką nożną? :D szkoda tylko, że po ang jest jedna część :(
  • 0

#42 wiedziu Napisany 26 listopada 2011 - 09:53

wiedziu

    Blanka

  • Narybek
  • 168 Postów:
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie : Lineup 2012 na 3DSa ? Generalnie już prawie kupiłem DSL i mam przed sobą morze grania. A jak wszystko skończę to sprzedam i kupię 3DSa....albo Vitę bo narazie zjada lineup'em 3DSa na śniadanie,obiad,kolację i co tam jeszcze szamamy.

Kolejne 2 pytanka.

Czego nie wydano na starym kontynencie albo w USA z musiszmieciów z JP
Czy lepiej (w sensie gier) ciągnąć konsolę z US czy kupić w EU? O aspekt dostawy z US czy inne pierdoły się nie martwię, jest to pytanie czysto growe. Np w US wydano więcej gier niż w EU.
  • 0

#43 ACZ Napisany 26 listopada 2011 - 12:47

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:

Czy lepiej (w sensie gier) ciągnąć konsolę z US czy kupić w EU? O aspekt dostawy z US czy inne pierdoły się nie martwię, jest to pytanie czysto growe. Np w US wydano więcej gier niż w EU.

DS nie ma blokady regionalnej na gry. Obojętnie skąd będziesz miał konsolę to odpali gry z europy, stanow i japonii.
  • 0

#44 wiedziu Napisany 26 listopada 2011 - 13:52

wiedziu

    Blanka

  • Narybek
  • 168 Postów:
A 3DS również ? bo tak chcac nie chac wszedlem na strone US sklepu skad wszystko ciagne i widze ze tam 3DS jest za 140 $ oO . Ostatnio wymieniałem talary po kursie 3.30 takze za 462 zl mialbym 3DSa. Wysylka mnie nie obejmuje bo za tydzień znajomy wraca. Hmm...wow. Ciekawe tylko czy jest blokada.
  • 0

#45 Danteusz Napisany 26 listopada 2011 - 13:57

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
3DS ma blokadę regionalną :( Fail Nintendo, Fail
  • 0

#46 lukaszSA Napisany 26 listopada 2011 - 14:07

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 952 Postów:
Czemu nikt nie wspomniał o GTA i Pokemonach? Przecież to absolutne musisz-mieć
  • 0

#47 iluck85 Napisany 26 listopada 2011 - 14:25

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Olal bym gry z Advance i wzialbym 3DS- o czym pisalem wyzej. Masz konsole jakby nie patrzec bardziej przyszlosciowa- gry beda wychodzic, ale aktualnie sa 3 gry na krzyz. Bezsensu planujesz kupno DSLite, sprzedanie go i kupienie 3DS jak gry wyjda. Konsola jakos mega nie stanieje juz. Widze, ze kupowanie uzywek nie sprawia Tobie problemu, mysle ze 480-550zl wyrwiesz jakiegos miesiecznego. Skoro nowy kosztuje 580zl, a gry z DS odpalisz. Wiec dla mnie wybor bylby bezproblemowy ;)

EDIT:
Na allegro masz 3DS czarnego za 500zl i zaliczyl program ambasador- w opisie wymienia kolo tytuly z NESa.
Mozna sie tez bujnac po forach, czasami ktos sprzedaje.
  • 0

#48 Danteusz Napisany 26 listopada 2011 - 14:30

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Zgadzam się z luckiem, teraz lepiej brać 3DSa.

Moje propozycje na start:
1. seria Ace Attorney
2. TWEWY
3. seria Castlevania
4. GTA
5. gry z Mario
6. Puzzle Quest
7. Elite Beat Agent
8. Animal Crossing
9. Picrossy

Mniej więcej w takiej kolejności. Nie grałem w Ghost Trick, Inazuma Eleven, Might&Magic, 999 i Laytony, pewnie gdybym zagrał to część z nich by trafiła na listę
  • 0

#49 ACZ Napisany 26 listopada 2011 - 14:41

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:
nie oplaca sie brac 3dsa, bo w przyszlym roku ninny wypluje poprawioną wersje tej konsoli.
kupi teraz lite, a jak wyjdzie poprawiony 3ds to sprzeda lite i kupi 3ds.
  • 0

#50 wiedziu Napisany 26 listopada 2011 - 14:49

wiedziu

    Blanka

  • Narybek
  • 168 Postów:
Karwa no tak to wlasnie rozplanowalem, z tego co widze 3ds to straszny kloc, a jak wezme do roboty to juz w ogole bedzie masakra.Z drugiej strony, fakt jest to myslenie przyszlosciowe, grafika robi wrazenie, o gameplay sie nie martwie bo to "podobno" Ninny, ale jak to ma wyglądać jak WII U które wg mnie jest FAILem tego roku to odpada.Chociaż Wii U jeszcze nie widziałem na żywo, to opieram swoją wypowiedź na podstawie tego co mi pokazano. Wydać 200zl i sie bawić czy poczekać 2 tygodnie,dorzucić 4 paczki (+/-) i kupić 3DSa. I kolejne 600zl na 3 gry.... God damn it...Ten analog mi tylko tak niewygodnie wygląda. Mam na myśli umiejscowienie.
  • 0

#51 wiedziu Napisany 26 listopada 2011 - 15:15

wiedziu

    Blanka

  • Narybek
  • 168 Postów:
Co złego to nie ja ;) iluck85 prawie juz 3DSa przeze mnie kupil...

Animal crossing jest grube, generalnie jednak przyjemnie czyta się komentarze nt tej gry na yt : "f**k no this game is gay as hell" ;) mam nadzieje że mnie nikt z tym nie przyłapie. A tak już zupełnie serio. Jak w końcu się zdecyduję którą konsolę to AC też na pewno będzie w zestawie. Cooking mama próbowałem, niestety nie za długo, także na razie są ważniejsze tytuły.
  • 0

#52 Danteusz Napisany 26 listopada 2011 - 15:17

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Zacznij od Ace Attorney. Koniecznie. Bez dyskusji.
  • 0

#53 iluck85 Napisany 26 listopada 2011 - 15:34

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Ja 3DS mialem ;) Ale sprzedalem. Ale na mnie nie patrz, bo ja tam kupuje kazda konsole po kilka razy ;) Kupowalem 3Ds, to nie bylo gier- ale wszystko robilem ze swiadomoscia stanu rzeczy i kupilem z naciskiem na Zelde- zeby ukonczyc OOT. Podobnie z Vita, olewalem konsole do wczoraj- wychodzi NG Sigma.Pozniej stalo sie cos czego sie nikt nie spodziewal- z 1099 zjechali do 699zl :mad:
Nowy Mario fajny, pogralbym w Okamidem i korci mnie na ukonczenie dwoch Zeld na DS- dlatego rozkminiam ponownie zakupc 3ds- czerwonego, bo mi sie podoba.
A co do nowej wersji nie ma pewnosci, ale mozliwe ze wyjdzie nowa wersja.
A analog sie sprawdza godnie i w wielu grach jest niezastapiony- np Super Mario 64. Na DSlite bedziesz sie meczyl w swiecie 3d na krzyzaku, tym analogiem lepiej sie steruje marianem.
A nawet jak wyjdzie nowa wersja, to 3DS nie stanieje do 200zl... A nie ma pewnosci co do 2 analoga, na razie jedna gra na horyzoncie ktora by wymagala 2 analoga.


EDIT:

Zobacz liste tego co planuja wydac na 3DS, jak Cie nie interesuje te giereczki, to olej sprawe. Kup Lajta za 200zl i tyle w temacie.
  • 0

#54 wiedziu Napisany 26 listopada 2011 - 18:07

wiedziu

    Blanka

  • Narybek
  • 168 Postów:
ile "czyma" bateria w NDS Lite? w PSP po 6h znikal obraz :)
  • 0

#55 Pious Napisany 26 listopada 2011 - 19:07

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Do 16h.
  • 0

#56 Chewie Napisany 26 listopada 2011 - 19:15

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

ile "czyma" bateria w NDS Lite? w PSP po 6h znikal obraz :)


Mi trzyma jakieś 13h
  • 0

#57 Otacon Napisany 26 listopada 2011 - 19:49

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
jeśli nie miał nigdy NDS to wybór jest prosty- bierz lite. Dziesiątki wartych ogrania gier i to tych z głównego nurtu. Niszi nisz gierek dla z**biszczy też zacna ilość ;) do tego coś z GBA jak ma ochotę. No granie na lata :tak:
  • 0

#58 wiedziu Napisany 26 listopada 2011 - 20:51

wiedziu

    Blanka

  • Narybek
  • 168 Postów:
Na razie nie mialem na czym posluchac. iTouche sprzedaje wlasnie na alledrogo i nawet za 190zl nikt nie chce tego. Jakbym dorwal tego co wymyslij iOS to bym go za jaja powiesil. iProdukty dla iDebili (jedyne co dobrze wspominam to Dead Space ale to już mam na Androidzie). Wracając do sedna...Fakt, jak ogarnalem 100 najlepszych gier na GBA to stwierdzilem ze zycia mi nie starczy. Zatrzymam sie jednak na Lajciku. Póki co biblioteka DSowych musiszmieciów którą muszę zakupić pęka w szwach, portfel to mi chyba eksploduje, a i tak dziwne że coś tam jeszcze mam po październikowo-listopadowym wysypie gier na X'a i PS3 o_O, No i przy obecnych cenach PB98 :-D

Dzięki bardzo za pomoc, no i mam nadzieję że już nie będę dręczył :) fajnie że pomogliście!!
  • 0

#59 iluck85 Napisany 26 listopada 2011 - 21:52

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Nie wiem co chcesz od Toucha- kup sobie Cowona i pozniej wpadnij sie wypowiedziec na temach playerow ;)
  • 0

#60 gofer Napisany 26 listopada 2011 - 22:28

gofer

    just sayin' dude

  • Forumowicze
  • 661 Postów:
Jest port Dead Space na Androida ? o_O a miałem nie brać niczego z systemem operacyjnym jak mi się skończy umowa
  • 0