Skocz do zawartości

Zdjęcie

The Legend of Zelda Twilight Princess (cz. 2)


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1396 odpowiedzi na ten temat

#1 Godot Napisany 16 sierpnia 2005 - 17:53

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Kontynuacja z: http://www.neo-plus.... ... &start=475

LOL, rzeczywiscie sie czepiam : Nintendo poraz kolejny olewa graczy a ja sie czepiam :twisted: IMO ta Zelda mogla sie przyczynic do odzyskania zaufania graczy i powrotu na tron (jak kiedys przy pomocy Mario64) ale nie, Nintendo poraz kolejny pokazalo szczyt dyplomacji : powiedziala graczom pocalujcie nas w nasze zolte dupy a gracze az sie trzesa z podniecenia zeby to zrobic... szok po prostu, nie sadzilem ze po tym wszystkim Ninny zdecyduje sie wykrecic kolejny numer
  • 0

#2 Ganon Napisany 16 sierpnia 2005 - 17:58

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Nie, chodzilo mi o to, ze sie mnie czepiasz:P Za to, ze nie dokladna date podalem. Oto mi chodzilo:]
  • 0

#3 Godot Napisany 16 sierpnia 2005 - 17:59

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
myslalem ze chodzi ci ze czepiam sie Nintendo :twisted: a do czasu premiery nie przyczepiam sie tylko skorygowalem, ot co, no offence :twisted:
  • 0

#4 Gość__* Napisany 16 sierpnia 2005 - 19:31

Gość__*
  • Goście
Mi się tam grafika podoba. Nieo czekuję fajerwerków graficznych po Zeldzie, dla mnie liczy się gra, a to, że tytuł posiada chociaż dobrą grafikę (bo nie można jej nazwać przeciętną) cieszy mnie. Zresztą Nintendo zawsze robi gry z grafiką na 7/8 (wyjątek: Metroid Prime, ale produkt zrobili Retro). Jeśli chodzi o nowe screeny to podobają mi się sczególnie te z miastem i wilkiem chodzącym po śniegu.
  • 0

#5 Ryo-San Napisany 16 sierpnia 2005 - 19:38

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:

Ale imo chodzi, jak pisza, o to, ze ludki beda zwrocone w strone X360 i Micro, a nie w strone "Legendy", przez co sprzedaz nie bedzie taka, jaka byc powinna. Ehh...

a w marcu 2k6 prawdopodbnie uderzy PS3..i chociazby w samej Japonii, wszyscy doslownie wszyscy gracze bedą zwroceni w kierunku nowej konsoli Sony..wiec jezeli Ninny ucieka z nowa Zelda przed premiera X360 to moze wpasc z desczu pod rynne..
pozatym nie wydaje mi sie zeby premiera Zeldy zostala przesunieta ze wzgledu na launch X360..bo wtedy raczej wstrzeliliby sie miedzy listopad a marzec 2k6
  • 0

#6 zdemen Napisany 16 sierpnia 2005 - 19:40

zdemen

    Link

  • Forumowicze
  • 353 Postów:
Grafika na nowych screenach jest nierowna.Grafa w mieście jest IMO do dupy a w innych miejscach jest na tym samym poziomie jak na poprzednich screenach.I jeszcze zmiana daty premiery,moze nintendo nie chce aby Zelda zniknela pod zalewem Hitow na Swieta.
  • 0

#7 marioo Napisany 16 sierpnia 2005 - 23:17

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:
Wiecie...czekanie na Zeldę do marca przyszłego roku zbytnio mi sie nie usmiecha. Nintendo po raz kolejny pokazuje jak bardzo znają sie na marketingu..szkoda.
  • 0

#8 gruby Napisany 17 sierpnia 2005 - 10:01

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Ja chyba jestem jedynym na ziemi człowiekiem który się cieszy z przełożenia tej gry... :/ Tzn nie ciesze sie z samego przełożenia a z tego, że bardziej nad nią popracują. Ile razy zdarza się wam myśleć, że jakaś gra byłaby megazajebista, gdyby tylko autorzy popracowali nad nią dłużej? Mi tam nie zależy żeby na święta grać w kiepską grę, nawet jeśli miałaby to być Zelda. Wolę dostać za pół roku majstersztyk, który będę wspominał długo po ukończeniu. Wiadomo, że z punktu widzenia marketingu to lipa. Tyle, że nie pracuję w zarządzie Ninny, żeby obchodził mnie marketing. I tak prawda jest taka że 90% casual gamerów ma konsolę Nintendo w powarzaniu, jeżeli w ogóle o niej słyszało. Marketing Ninny kuleje. Od zawsze i pewnie na zawsze. I wypuszczenie niedorobionej Zeldy, tlykoo po to, żeby zdążyć na święta tego nie zmieni.
  • 0

#9 Ganon Napisany 17 sierpnia 2005 - 11:10

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
A ja sie nie ciesze. Powiem wiecej, jestem mocno wkur... wkurzony, poniewaz w Swieta po 1. mam duzo czasu, a po drugie, kiedy Zelda: Twilight Princess sie ukaze, czyl pod koniec roku fiskalnego, oprawa wizualna bedzie mocno przeterminowana( no moze nie mocno, ale troszke;]), zdaza wyjsc konsole nowej generacji, wszyscy zwroca o czy w kierunku tego, co mozemy ujrzec na X360 i PS3. Nie wiem, do prawdy dziwne posuniecie ze strony Ninny...
  • 0

#10 gruby Napisany 17 sierpnia 2005 - 12:01

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

[...] wszyscy zwroca o czy w kierunku tego, co mozemy ujrzec na X360 i PS3.

A co do kogo obchodzi? Kto się odwróci ten się odwróci. Ja tam zaczekam. A reszta mi powiewa. Już dość długo czekam na Zeldę Taki urok tej serii, że się na nią wyczekuje. A w switeta po prostu pogram w co innego. Byc moze juz na X360 . Jedyny argument przeciw to taki, ze przesiadka w tyl z X360 spowrotem na Gacka moze zabolec. Ale sadze ze jakos to zniose.
  • 0

#11 Gość__* Napisany 17 sierpnia 2005 - 14:41

Gość__*
  • Goście
Nintendo rox :x Kurde, prawie rok więcej czekania :| Ale może gruby ma racje- bardziej ją dopieszczą i będzie naprawde najlepsza gra na NGC, na current-geny, a może nawet ever! Ale bądźmy szczerzy- tak naprawdę chodzi o marketingowe pierdoły a nie dopieszczanie gry. Smutne.
  • 0

#12 Gość__* Napisany 17 sierpnia 2005 - 14:52

Gość__*
  • Goście

[...] wszyscy zwroca o czy w kierunku tego, co mozemy ujrzec na X360 i PS3.

A co do kogo obchodzi? Kto się odwróci ten się odwróci. Ja tam zaczekam. A reszta mi powiewa. Już dość długo czekam na Zeldę Taki urok tej serii, że się na nią wyczekuje. A w switeta po prostu pogram w co innego. Byc moze juz na X360 . Jedyny argument przeciw to taki, ze przesiadka w tyl z X360 spowrotem na Gacka moze zabolec. Ale sadze ze jakos to zniose.


Mi też to nie przeszkadza. Oczywiście, denerwuje mnie to, że muszę czekać kilka miesięcy więcej, ale skoro wytrzymałem już tyle, to wytrzymam więcej. A w Święta i tak na next genach nie będę grać, bo nie sądzę, abym oszczędził tyle do grudnia.
  • 0

#13 Kaxi Napisany 17 sierpnia 2005 - 14:52

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Nie było mnie dwa dni na necie, a Nintendo juz zdołało skopać sprawę :evil: Również jestem wkurzony, ale jak patrzę na screen z miasta, to chyba nie mieli wyjscia (popatrzcie ze dwoch takich samych gosci stoi koll siebie, a drzewa w tle to jakies okropne bitmapy). Z tym, ze to ich nie usprawiedliwia.

Jednak jest cień nadzieji. Sprawdzie Twilight Princess w Internet Movie Database. Dokladniej o "aktorów". Byc moze ten czas wykorzystają do nagrania dubbingu? Według tej strony oprocz standardowych ludzi ktorzy od lat wykrzykuja Linka i Ganondorfa, w Zeldzie zagraja Reggie Fils-Aime oraz.... 50 Cent (?).
  • 0

#14 Gość__* Napisany 17 sierpnia 2005 - 14:56

Gość__*
  • Goście
Reggie? :lol: No bez jaj :lol: 50 cent? To jakiś żart? :wink: To mnie zagiełeś, Kaxi :D
  • 0

#15 Gość__* Napisany 17 sierpnia 2005 - 15:50

Gość__*
  • Goście
Niestety mnie ta wiadomość zmartwiła. Chciałem sobie pograć na święta w nową Zeldę, a tu nic. Mam PS2 i specjalnie dla tej gry kupiłem sobie GameCube. Oczywiście zagrałem w kika innych gier na tę konsolę, jak choćby w Wind Wakera. Przeniesienie daty premiery to jedno, przykre, ale może wyjdzie grze na dobre. Mnie natomiast bardziej niepokoi inny fakt, a mianowicie widmo przeniesienia TP na Revolution. Jeśli tak się stanie to zdenerwuję się bardzo, bo jak pisałem dla tej gry kupiłem Gacka, a moją nową konsolą będzie raczej PS3, na dwie raczej nie będzie mnie stać (pewnie nawet na jedną nie będzie). Dlatego mogę się troszkę wkurzyć na Nintendo. Oby jednak moje obawy się nie sprawdziły.
  • 0

#16 Gość__* Napisany 17 sierpnia 2005 - 20:02

Gość__*
  • Goście

Niestety mnie ta wiadomość zmartwiła. Chciałem sobie pograć na święta w nową Zeldę, a tu nic. Mam PS2 i specjalnie dla tej gry kupiłem sobie GameCube. Oczywiście zagrałem w kika innych gier na tę konsolę, jak choćby w Wind Wakera. Przeniesienie daty premiery to jedno, przykre, ale może wyjdzie grze na dobre. Mnie natomiast bardziej niepokoi inny fakt, a mianowicie widmo przeniesienia TP na Revolution. Jeśli tak się stanie to zdenerwuję się bardzo, bo jak pisałem dla tej gry kupiłem Gacka, a moją nową konsolą będzie raczej PS3, na dwie raczej nie będzie mnie stać (pewnie nawet na jedną nie będzie). Dlatego mogę się troszkę wkurzyć na Nintendo. Oby jednak moje obawy się nie sprawdziły.


Nie wydaje mi się. O większości tytułów które zostały przeniesione na next-geny wiele nie wiedzieliśmy, może oprócz Kameo do którego chyba było jakieś demo lub trailer w Lipsku lub E3... chyba, mogę się mylić. A TP jest już ukończona, teraz tylko dopracowywują.
  • 0

#17 Gość__* Napisany 17 sierpnia 2005 - 22:15

Gość__*
  • Goście

Nie wydaje mi się. O większości tytułów które zostały przeniesione na next-geny wiele nie wiedzieliśmy, może oprócz Kameo do którego chyba było jakieś demo lub trailer w Lipsku lub E3... chyba, mogę się mylić. A TP jest już ukończona, teraz tylko dopracowywują.


Mam taką nadzieję. Nawet wystosowałem dziś maila do Nintendo of America z pytaniem odnośnie tego faktu. W odpowiedzi otrzymałem, iż nie ma planów aby z TP uczynić grę na Revolution. Tak samo twierdziła pewna pani Perrin Kaplan z NOA (artykuł z IGN), że twórcy nie chcą zawieść fanów Gamecube od dłuższego czasu czekających na nową Zeldę. Ale jakoś mnie to nie uspokoiło. Obym tylko obawiał się na zapas. Ale napewno masz rację odnośnie tego, że postęp w produkcji gry jest zaawansowany i rzeczywiście gry przenoszone na nowe konsole zazwyczaj były we wczesnym stadium.
  • 0

#18 BeSOS Napisany 20 sierpnia 2005 - 22:48

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
a ja powiem tak.......N dało ciała. Byłem nastawiony psychicznie na Zelde a tutaj taka kaszana :/. Przełożenie gry na 2 kwartał 2006 to porażka, wtedy ja mam zamiar grac na nowym sprzęcie /oczywiście w PDZ :twisted: / i chociaż Zeldy nie odpuszcze, to jednak uwazam, że radocha nie bedzie taka sama kiedy pogram w Zelde a potem włacze kameo....niby Zelda to zelda i w dużej mierze chodzi o magię tej serii, ale sami rozumiecie :]

co do screenów: sa do dupy. Jak dla mnie '0' postepu, a screen z miastem jest tragiczny....drzewka 2d i mieszkańcy jak wyciosani z pnia :/ Może za wysokie progi na developerów zeldy nogi

Tak jak Greg napisał, Nintendo poprostu popełnia ostatnimi czasy same błedy...Zelda była jedynym swiatełkiem w tunelu...ciekawi mnie co w zamian n przygotuje posiadaczom GCN................już wiem - Mario Party 7 :twisted:
  • 0

#19 Kaxi Napisany 20 sierpnia 2005 - 22:54

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
1qaz1q: Screeny z miast są do dupy. Reszta prezentuje poziom, jaki prezentować będzie gra na samym końcu. Postępów już się nie spodziewaj. Zelda jest w takiej fazie prac, że grafikę się szlifuje. Jeszcze jest cza sby poprawić drzewa w miastach czy trochę dopieścić ludzi, ale nie podniosą nagle rozdziałki tekstur.

Może ja to sobie wmawiam, ale liczę, że obrazki z miasta wzięli z początkowej fazy pracy na miejscówką. Co jak co, ale to nie może tak wyglądać w finalnej wersji, choćby reszta gry była na 10.
  • 0

#20 logan Napisany 20 sierpnia 2005 - 23:45

logan

  • Forumowicze
  • 2 356 Postów:
Ja w nową Zelde i tak nie zagram(chyba że na emulatorze na PS3 :D ) ponieważ nie mam GC. Strasznie tego żałuje ponieważ jest to jedna z niewielu gier na tę platforme, której zazdroszcze posiadaczom GC. Co do grafiki, jeżeli obszar gry będzie naprawde duży to dla mnie taka grafika jest naprawde ładna, ale mi się nawet San Andreas podobało więc to pewno ze mną jest coś nie tak :mrgreen: .Po za tym mają jeszcze troche czasu na dopracowanie tej gry, a nawet jakby się nic nie zmieniło to przecież grafika nie jest najważniejsza
  • 0

#21 BeSOS Napisany 20 sierpnia 2005 - 23:59

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Kaxi: dla mnie to byłoby troche dziwne-dawac screeny z wczesnej wersji gry...po co? zeby zaprezentowac nowe miejscówki? wtedy chyba daliby screeny z bowego builda...
  • 0

#22 Kaxi Napisany 04 września 2005 - 10:06

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Szkoda, że nowa Zelda została...

Please allow me to interrupt you by saying that you will have to be patient, really. This will be, without a doubt, the last Zelda game as you know it in its present form. I worked on it personally, moreso than Wind Waker! I haven't invested as much into any game as I have this one. Our goal was to make the best Zelda game ever. The most rich/satisfying and melancholy. We've really improved it in just a few months. Everything's coming together much quicker. We may have some last minute ideas...


Czy Twilight Pirncess zostanie przesunięta na Revolution?

No, it is a Gamecube title.



Za: Cube-Europe
  • 0

#23 Ganon Napisany 04 września 2005 - 10:13

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
No to teraz moze ciazyc na teamie od Zeldy niemala presja. Wszyscy oczekuja najlepszej Zeldy ever, czyli, jakby nie bylo, najlepszej gry wszech czasow. A skoro mowi to sam Miyamoto, to czemu nie wierzyc?:>
ps. interesuje mnie, o co chodzi z ta forma?
  • 0

#24 Gość__* Napisany 08 września 2005 - 12:01

Gość__*
  • Goście

Szkoda, że nowa Zelda została...

Please allow me to interrupt you by saying that you will have to be patient, really. This will be, without a doubt, the last Zelda game as you know it in its present form. I worked on it personally, moreso than Wind Waker! I haven't invested as much into any game as I have this one. Our goal was to make the best Zelda game ever. The most rich/satisfying and melancholy. We've really improved it in just a few months. Everything's coming together much quicker. We may have some last minute ideas...


Czy Twilight Pirncess zostanie przesunięta na Revolution?

No, it is a Gamecube title.




Za: Cube-Europe


Jak pan Miyamoto tak mówi, to chyba jednak TW będzie na Gamecube. Troszkę mnie to uspokoiło. Pozostało zatem czekanie.
  • 0

#25 BeSOS Napisany 24 stycznia 2006 - 13:45

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Troche nowego info o Zeldzie, zawsze to coś :)

Twilight Princess "more than you could possibly ever, ever, ever expect", according to character designer Yoshiyuki Oyama


"Finally, no discussion of TP's enemies can end without mentioning Ganon. I know that everyone's wondering what's going on with Link's old nemesis. All I can say now is, we're preparing more than you could possibly ever, ever, ever expect..."
Furthermore, dispelling fears that the next Zelda game could follow in Wind Waker's challenge-deficient footsteps, Oyama explains that enemies in the game will be much tougher this time around: "How will my monsters ensure that Twilight Princess is the greatest Zelda game ever? Wait and see. You won't be disappointed." Even boss battles are set to surpass previous Zelda outings, meaning we should see an end to Nintendo's classic three-to-six hit weaklings.


Czyli bardzo dobrze. WW był stanowczo za łatwy :) Wszystko wskazuje na to, że OOT naprawdę może sie bac :):);)
  • 0

#26 Kaxi Napisany 24 stycznia 2006 - 14:12

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Brzmi zachęcająco :D Szkoda tylko, że taka wspaniała gra nadejdzie tak późno :cry: Gdyby Nintendo zaczęło pracę pół roku wcześniej, wszystko byłoby cacy. :D
  • 0

#27 Gość__* Napisany 24 stycznia 2006 - 17:13

Gość__*
  • Goście

Troche nowego info o Zeldzie, zawsze to coś :)

Twilight Princess "more than you could possibly ever, ever, ever expect", according to character designer Yoshiyuki Oyama


"Finally, no discussion of TP's enemies can end without mentioning Ganon. I know that everyone's wondering what's going on with Link's old nemesis. All I can say now is, we're preparing more than you could possibly ever, ever, ever expect..."
Furthermore, dispelling fears that the next Zelda game could follow in Wind Waker's challenge-deficient footsteps, Oyama explains that enemies in the game will be much tougher this time around: "How will my monsters ensure that Twilight Princess is the greatest Zelda game ever? Wait and see. You won't be disappointed." Even boss battles are set to surpass previous Zelda outings, meaning we should see an end to Nintendo's classic three-to-six hit weaklings.


Czyli bardzo dobrze. WW był stanowczo za łatwy :) Wszystko wskazuje na to, że OOT naprawdę może sie bac :):);)


Skąd ten cytat, jeśli można spytać?
  • 0

#28 BeSOS Napisany 24 stycznia 2006 - 18:03

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Skąd ten cytat, jeśli można spytać?


zapomniałem napisac ;)
http://www.computerandvideogames.com :wink:
  • 0

#29 Gość__* Napisany 24 stycznia 2006 - 21:07

Gość__*
  • Goście

Skąd ten cytat, jeśli można spytać?


zapomniałem napisac ;)
http://www.computerandvideogames.com :wink:


OK, wielkie dzięki.
  • 0

#30 Gość__* Napisany 26 stycznia 2006 - 13:56

Gość__*
  • Goście
Ludzie, kiedy wyjdzię w końcu ta Zelda? czy marzec to pewny termin? Ile właściciele GC mają jeszcze czekać? mam nadzieje że w nowym N+ napiszą coś nowego na ten temat.
  • 0