Skocz do zawartości

Zdjęcie

The Legend of Zelda Twilight Princess (cz. 2)


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1396 odpowiedzi na ten temat

#31 Pawlik Napisany 26 stycznia 2006 - 14:21

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Marzec? Ja zawsze myslałem, ze ma wyjsc pod koniec maja.
  • 0

#32 Gość__* Napisany 27 stycznia 2006 - 12:57

Gość__*
  • Goście
bo w maju ma wyjsc !

zdjecie sciema ale ladne :D

Dodany obrazek
  • 0

#33 BeSOS Napisany 27 stycznia 2006 - 21:54

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
tak czy siak, limitowana edycja jest wiecej niż pewna-od czasu OOT N zawsze stara się uczynić nowa Zelde czyms wiecej niz tylko kolejną gra :) Zresztą to ostatnia wielka gra na GCN, ciekawi mnie tylko co bedzie zawierać ta bonusowa edycja :)
  • 0

#34 Gość__* Napisany 28 stycznia 2006 - 11:08

Gość__*
  • Goście

zdjecie sciema ale ladne


radzilbym Ci 1qaz1q, czytac uwazniej :)
  • 0

#35 BeSOS Napisany 28 stycznia 2006 - 11:11

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

radzilbym Ci 1qaz1q, czytac uwazniej


ale o co chodzi :) ja napisałem, że chociaż zdjęcie jest fakiem, to i tak LE na bank sie pojawi :)
  • 0

#36 gruby Napisany 31 stycznia 2006 - 23:19

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
No dobra... Mam coś narawdę fajnego :D
http://www.hyrule.ne... ... deo&lan=en

Nowy trailerek z kilkoma nowymi lokacjami. Może krótki. Może coś tam. Ale ja i tak mam ciary.
  • 0

#37 Gość__* Napisany 03 lutego 2006 - 17:27

Gość__*
  • Goście
A tu mam link do nowego filmiku z TP: http://www.gametrail...page.php?id=641
  • 0

#38 Gość__* Napisany 08 lutego 2006 - 18:05

Gość__*
  • Goście
Od strony graficznej gra prezentuje sie cudownie!
Oby do maja.
  • 0

#39 gruby Napisany 09 lutego 2006 - 00:13

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
A jednak! :D
EGM : Speaking of Zelda, best-case scenario, it’s a few months away from the Revolution launch, worst case scenario is it’s coming out at the same time. Is there ever a point where you believe that it would be better to switch it over to Revolution? Or does it not matter, since the Revolution will be backward compatible with Cube games?

Reggie Fils-Aime (Nintendo) : Exactly. I think that our senior management has made it very clear that bringing Zelda: Twilight Princess out on GameCube is important, that we want to satisfy the GameCube fan base and have it be on that system. You’ve said the obvious, which is that [because] Revolution’s backward compatible, it will almost effectively be a launch title for Revolution. The trick will be what makes it special to play on Revolution, and to the extent that we could create something like that, boy, wouldn’t that be fantastic? Certainly one of the things that I would love to see is something that makes Zelda, when it’s played on Revolution, do something magical. And I think that any Nintendo fan would love to see that.

Ciekawe cóż to za opcja... Pewnie wędkowanie. :/
  • 0

#40 Gość__* Napisany 09 lutego 2006 - 19:15

Gość__*
  • Goście
Czy wreszczie został gdzieś podany oficjalny termin wydania TP, bo na oficjalenj liście Nintendo nie było nowej Zeldy, mogliby chciaż podać kiedy wyjdzie i czy będzie na Gamecube, czy Revolution. A tak mamy same nieznaczące ploty. (Z całym szacunkiem dla plot). Mam nadzieję, że zostanie na Gamecube, ale chyba od kilku informacji więcej na temat tej gry nie zawali się siedziba Nintendo.
  • 0

#41 Kaxi Napisany 09 lutego 2006 - 19:31

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Daty wydania konkretnej jeszcze nie ma, a gra wyjdzie na 100% na GCN, co nie znaczy ze nie będzie się dało jej uruchomić na Revo. Myślę, a raczej mam nadzieję, że w marcu na GC Iwata puści parę z ust.
  • 0

#42 Gość__* Napisany 16 lutego 2006 - 22:35

Gość__*
  • Goście
Pojawiły sie kolejne ploty http://www.thehylia....3_06_1200.shtml
Coś mi się wydaję, że TP jednak wyjdzie na Revolution, niby ploty, niby coś, ale pewnie tak się skończy. Jeśli taka informacja się potwierdzi, to już nie mam na co czekać i możecie szukać mojego GameCuba i gier na Allegro.
  • 0

#43 Voo Napisany 20 lutego 2006 - 08:55

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
bezdyskusyjnie na GC, bezdyskusyjnie nie wczesniej niz jesienią

http://www.revo-euro...ws.php?nid=8840
  • 0

#44 Gość__* Napisany 20 lutego 2006 - 21:57

Gość__*
  • Goście
Rzeczywiście, obejrzałem właśnie wywiad z Reggie http://www.gametrail...om/gamehead.php
wyraźnie mówi, ze gra wychodzi na Gamecube, dokładną datę poznamy na E3, a na samą grę juz jest pół miliona preorderów. No i dobrze, mnie to wszystko cieszy. Przełożyli ją o rok, więc nastawiam się na na najlepszą Zeldę i jedną z najlepszych gier wogóle. I tak ma być.
  • 0

#45 Gość__* Napisany 27 lutego 2006 - 12:26

Gość__*
  • Goście
A tu mamy mały artykuł z Nintendo Power dotyczący TP. http://www.thehylia....4_06_1830.shtml
  • 0

#46 gruby Napisany 04 marca 2006 - 00:03

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Więc tak. W wywiadzie dla JF jakiś koleś z Nintendo przyznał się że jednak będą jakieś bajery po podłączeniu TP do revo. Poza tym nowa Zelda Revolution już jest w fazie developingu. A tak w ogóle, to Zelda TP ma zaoferować masę nowości i nispodzianek w tym nowy, brutalny system walki :shock:

"Jeux-France: Will the next Zelda, still scheduled for Gamecube be, also playable on the future Nintendo Revolution and the exclusive functionalities of its controller? Will the game be released this Spring?
Mathieu Minel: I just know that Nintendo will release either a special edition of Twilight Princess for Nintendo Revolution's controller new functionalities or include these functionalities directly into the original sourcecode, thanks to the compatibility between the two systems. But actually we still don't know which option will be chosen. We don't have any releasedate as well, but we're already working on all the marketing aspects of Twilight Princess so I think the game will be out soon, even if the exact date is yet unknown. It all depends on the compatibility with the Revolution and a lot of others things. You know, this game will be a full set of surprises, especially with a new and violent battle system but I can't tell anymore."
  • 0

#47 Gość__* Napisany 21 marca 2006 - 22:22

Gość__*
  • Goście
http://www.gametrail...ews.php?id=3053 mamy tu potwierdzenie wykorzystania nowego kontrolera do Revolution w nowej Zeldzie, będzie można np. przy jego pomocy strzelać z łuku, sama gra pozostaje jednak na GameCubie.
  • 0

#48 gruby Napisany 02 maja 2006 - 18:32

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Pojawiły się ploty, że gra pokaże się w maju! Po E3. dziwny zbieg okoliczności, że własnie wtedy ma mieć miejsce obniżka NGC. czyżby dwie rzeczy miały się zbiec ze sobą w czasie??? Ciekawe... Chociaż pewnie to tylko pogłoski :[
  • 0

#49 Ganon Napisany 02 maja 2006 - 18:40

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:

Pojawiły się ploty, że gra pokaże się w maju! Po E3


No bylbym ukontentowany, bo mam cholerna ochote na gre w nowa Zelde. Codzien wyobrazam sobie cala Hyrule, te miasteczka, zamek, rzeczki, jeziora, polany i reszte pieknych krajobrazow, ktore tylko na mnie czekaja;]. W obliczu kolejnych obnizek cen Kostki to wstyd jej nie miec.
  • 0

#50 BeSOS Napisany 02 maja 2006 - 21:12

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
ja też bym był...jak to szło...ukontentowany o_O
  • 0

#51 PomezZ Napisany 02 maja 2006 - 23:41

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:

Pojawiły się ploty, że gra pokaże się w maju! Po E3.


Ojojojoj. Byłbym w niebo wzięty. Albo ukontentowany :ninjadance: .Po prostu bardzo bym sie cholera ucieszył. Czas najwyższy. Wcale bym sie nie zdziwił jeśli gra byłaby od jakiegoś czasu ukończona. I pewnie tak jest. Tylko na co Nintendo czeka?? Może nie chcą, aby przerwa między wydaniem Zeldy a wypuszczeniem revo, tfuu Wii, była zbyt duża? Bo jeżeli Wii wyjdzie długo po Zeldzie, to liczba potencjalnych klientów chcących sprawdzić Z:TP na Wii będzie mniejsza, niż jeżleli, powiedzmy terminy sie zbiegną. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

A na koniec :sciana: :sciana: :sciana:

  • 0

#52 Gość__* Napisany 02 maja 2006 - 23:48

Gość__*
  • Goście
http://www.gametrail...ews.php?id=3190, mamy tu napisane, że Amazon.com zmienił nagle datę sprzedaży gry. Czy mieli powód aby to zrobić ?
  • 0

#53 Ganon Napisany 03 maja 2006 - 10:41

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:

Czy mieli powód aby to zrobić ?


Jak wspominal gruby, moze chodzi o to, aby premiera zbiegla sie z poczatkiem kolejnej promocji Szescianu? Szczerze mowiac, to, co nimi powodowalo, aby podjac decyzje o wypluciu nowej Zeldy na rynek za 2 tygodnie, mnie nie interesuje. Ja chce juz grac. A swiadomosc, iz w przeciagu kilku tygodnii moje pragnienie moze sie ziscic, jest tylez podniecajaca, co wkurzajaca, bo to wszystko moze sie jeszcze zmienic. I pogram sobie w listopadzie;].
  • 0

#54 Gość__* Napisany 03 maja 2006 - 13:53

Gość__*
  • Goście
15 Maja znakomita data :P
w sam raz zelda na wakacyjną przygode :)
  • 0

#55 Gość__* Napisany 03 maja 2006 - 14:38

Gość__*
  • Goście
Mimo wszystko jakoś nie chce mi się w to wierzyć, skoro gra już niedługo ujrzy półki sklepowe to chyba Nintendo powinno to oficjalnie potwierdzić i jakoś zareklamować swoją sztandarową pozycję. Możliwe, że zrobią to na E3, ale wtedy to już pozostanie raptem kilka dni do jej rzekomej premiery. No nic, tak czy inaczej napewno bym się bardzo ucieszył jeśli ta plotka okazałaby się prawdą. Czego wam i sobie życze !!
  • 0

#56 PomezZ Napisany 03 maja 2006 - 17:20

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:

Mimo wszystko jakoś nie chce mi się w to wierzyć, skoro gra już niedługo ujrzy półki sklepowe to chyba Nintendo powinno to oficjalnie potwierdzić i jakoś zareklamować swoją sztandarową pozycję.


Zelda ma taką markę, że tak na dobrą sprawę nie potrzebuje zbyt dużej promocji. Ludzie i tak ją kupią.
  • 0

#57 ACZ Napisany 03 maja 2006 - 17:31

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:
Zapomnijcie o nowej części tego taśmociąga za 2 tygodnie.

___________________
Ngawang Sangdrol
Dodany obrazek
"I was ready to die. They will never take my heart"
  • 0

#58 Ney Napisany 04 maja 2006 - 06:20

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
To byłby w sumie niezły ruch N zważywszy że w lisopadzie będzie i premiera PS3 i premiera Wii i w związku z tym całej masy nowych gier...Nawet 15 czerwiec by był dobrą datą....No ale skoro Czychu oficjalnie zdementował tą plotke to ok...Dzięki Czychu za info.
  • 0

#59 BeSOS Napisany 04 maja 2006 - 08:43

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
nie no, chyba logiczne, że to ściema - na chłopski rozum: najpierw mówią, że premiera w listopadzie i że potrzebuja wiecej czasu. Pracują nad ok 10 grami na Wii i nagle się wyrobili z Zelda i wyjdzie za tydzień? Aż tak Nintendo zaskakiwać nie potrafi ;]

ja już sie obyłem z myślą, że zelde kupie razem z wii wiec :ninja:
  • 0

#60 Texz Napisany 04 maja 2006 - 08:47

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
I skąd ja teraz wytrzasnę:
Raz. GaCka (MANIIIIII!!!!!!1111)
Dwa. 250 zeta na import (Mani?! :) masz coś w skarpecie?)
  • 0