Skocz do zawartości

Zdjęcie

The Legend of Zelda Twilight Princess (cz. 2)


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1396 odpowiedzi na ten temat

#61 gruby Napisany 04 maja 2006 - 12:06

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Ja się nie nastawiam na maj. nie chcę się zawieść. Ale szansa jest. A Nintendo narobiłoby szumu, gdyby faktycznie zelda ukazała sie już za parę dni. Chciiać w myśl mojej teorii Wii w Japonii pojawi się koło lipca/sierpnia. Więc na Zeldę nie liczę przed czerwcem (ofkoz jap.). A w Europie, to juz sam nie wiem :ninja:
  • 0

#62 gruby Napisany 06 maja 2006 - 16:01

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Jeszcze tylko kilka dni i powiedzą kiedy Zelda trafi do mojego czytnika. na Boga już nie moge sie doczekać! I mam nadzieję, że TLoZ nie utonie pod naporem tych wszystkich next-genowych cedeniek! Oglądałem (po raz 187632875) trailery i cóż mogę powiedzieć. Nic. Bo mam drgawki i slinotok. Tylko to czekanie :blah: :trup: :blah: :pijak:
  • 0

#63 kafei Napisany 06 maja 2006 - 16:24

kafei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 403 Postów:
Ja nie mogę się doczekać żeby zobaczyć nowy trailer i demo. Mam nadzieję, że poprawili grafikę i animację bo w niektórych miejscach wyglądało to tragicznie :trup:
  • 0

#64 gruby Napisany 06 maja 2006 - 16:27

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

Mam nadzieję, że poprawili grafikę i animację bo w niektórych miejscach wyglądało to tragicznie

To prawda. Link skacze na trailerach/filmikach jak jakaś ciotka klotka. Sztywno na maksa. Mam nadzieję że to poprawili (Aonuma kiedyś wspominał, że dzięki większej ilośći czasu mieli poprawić właśnie animację i mechanikę poruszania sie wilkiem). Natomiast co do oprawy- wielkich zmian bym się nie spodziewał. Może poprawią troszeczkę tekstury, ale chyba nic ponadto. We'll see.
  • 0

#65 kafei Napisany 06 maja 2006 - 16:39

kafei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 403 Postów:
Animacja wilka wyglądała nieźle ale normalny Link już niebardzo. W ogóle ciekawe jak wypadnie gameplay w postaci wilka (będzie w nowym demku). Mam pewne obawy co do tego, bieganie zwierzakiem to jednak nie to samo co machanie mieczykiem.
  • 0

#66 Ganon Napisany 06 maja 2006 - 16:46

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:

wypadnie gameplay w postaci wilka (będzie w nowym demku).


Nie sadze, aby duzo gorzej od tego, co chocby z M'sM moglismy obejrzec. Pamietacie zamianie w Gorona, Zore, czy Deku? Wiem, transformacja i poruszanie sie wilkiem bedzie mialo nieco inny charakter, ale w gruncie rzeczy nie ma co sie obawiac, biorac pod uwage doswiadczenie ekipy. No i marka oczywiscie zobowiazuje. Bo chyba nie mysliscie, iz Ninny cos spieprzy w nadchodzacej Legendzie?:)
  • 0

#67 PomezZ Napisany 07 maja 2006 - 16:26

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:

No i marka oczywiscie zobowiazuje. Bo chyba nie mysliscie, iz Ninny cos spieprzy w nadchodzacej Legendzie?:)


No cóż, cuda się zdarzają. A nowa Zelda w produkcji jest już naprawdę dłuugo. Nie jestem do końca przekonany do pomysłu z transformacją w wilka. Własnie to mogą spieprzyć, choć byłoby to dla nich równoznaczne z samobójstwem.
  • 0

#68 Voo Napisany 08 maja 2006 - 09:27

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:

More importantly for Nintendo fans, the Time article revealed several key pieces of information about Wii games. First, Grossman described using the Wii playing The Legend of Zelda: Twilight Princess. "Now I'm Errol Flynn, sword fighting with the controller, then aiming a bow and arrow, then using it as a fishing rod, reeling in a stubborn virtual fish," he said. While Nintendo confirmed the much-anticipated GameCube title would have some Wii functionality, this is the first official description of what said functionality is.


http://www.gamespot....9308&pid=920769
  • 0

#69 gruby Napisany 09 maja 2006 - 16:43

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Dodany obrazek

Niech mi ktoś powie, że to jest brzydkie...
  • 0

#70 cwany-lis Napisany 09 maja 2006 - 16:51

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:
piękne :ninjadance: nic dziwnego że ta seria sprzedaje konsole Nintendo :^^: sam kupuję niedługo GC dla Wind Wakera
  • 0

#71 Gość__* Napisany 09 maja 2006 - 20:25

Gość__*
  • Goście
http://www.gamespot....3/e3videos.html nowy trailerek z E3
  • 0

#72 Gość__* Napisany 09 maja 2006 - 20:30

Gość__*
  • Goście

http://www.gamespot.com/e3/e3videos.html nowy trailerek z E3



tu jest dokladniejszy do gameplay twilight princess

http://www.gamespot.... ... 006_videos

a tu trailer

http://www.gamespot.... ... 006_videos
  • 0

#73 Gość__* Napisany 11 maja 2006 - 08:57

Gość__*
  • Goście
Macie jakis filmik jak Link Jezdzi na Eponie ?
widzialem 3 sekundowy urywek i normalnie Kosa !
  • 0

#74 Ganon Napisany 11 maja 2006 - 11:01

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Na mnie nowa Zelda robi piorunujace wrazenie o_O. Lowienie rybek, kajak, system rzucania bumerangiem, to jak usprawnili poruszanie sie wilkiem, wizualia, no i poczatek trailera, kiedy pokazane jest miasto... Ja juz w glowie mam koncepty na tysiace sub-questow, jakie mozna w grze zaimplementowac o_O.
  • 0

#75 Texz Napisany 11 maja 2006 - 15:46

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Elo, to jak. Data 15 maja dalej jest aktualna?
No a motyw 2 Zeld na Revo i GC osobno. Mniam, mniam. Raz Revo ma launchtitle, dwa gracze z GaCkami nie zostaną wpuszczeni w maliny, że coś im obiecano niezgodnie z rzeczywistością.
ps. revo, revo ... wii !
  • 0

#76 gruby Napisany 13 maja 2006 - 16:40

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Proponuję przenieść ten temat do sektora Wii. Tam jest większy ruch, a gra będzie przecież wykorzystywać unikalny kontroler. taka prosba do modów.
  • 0

#77 BeSOS Napisany 13 maja 2006 - 18:36

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
zgadzam sie, ja do gcn juz nie zagladam praktycznie a tak zawsze cos sie naskrobie :)
  • 0

#78 Gość__* Napisany 19 maja 2006 - 16:38

Gość__*
  • Goście
Zelda Twilight Princess na Wii :cooo: Jedna z najbardziej wyczekiwanych przezemnie pozycji. Okazało się, że będzie też wersja na Wii, która będzie miała premiere w dniu premiery konsoli.
I co? I świetnie! Nowa Zelda od dawna zapowiadała się przepysznie! A teraz jeszcze dojdzie do tego innowacyjne sterowanie pilotem! Wywijanie nunchako aby zrobić "spin-attack" lub "pchanie" pilota, żeby wykonać cios mieczem? Jestem za, a nawet przeciw! No i jeszcze lepsza grafika niż na NGC... Oj... czyżby zakupię Wii w dniu premiery? :ninjadance:

Szkoda tylko, że najpierw wychodzi wersja na NGC... będę musiał się chyba powstrzymywać od kupienia, bo wolę zagrać w wersję na Wii, to oczywiste.
  • 0

#79 Gość__* Napisany 19 maja 2006 - 19:16

Gość__*
  • Goście

Zelda Twilight Princess na Wii :cooo: Jedna z najbardziej wyczekiwanych przezemnie pozycji. Okazało się, że będzie też wersja na Wii, która będzie miała premiere w dniu premiery konsoli.
I co? I świetnie! Nowa Zelda od dawna zapowiadała się przepysznie! A teraz jeszcze dojdzie do tego innowacyjne sterowanie pilotem! Wywijanie nunchako aby zrobić "spin-attack" lub "pchanie" pilota, żeby wykonać cios mieczem? Jestem za, a nawet przeciw! No i jeszcze lepsza grafika niż na NGC... Oj... czyżby zakupię Wii w dniu premiery? :ninjadance:

Szkoda tylko, że najpierw wychodzi wersja na NGC... będę musiał się chyba powstrzymywać od kupienia, bo wolę zagrać w wersję na Wii, to oczywiste.


Wersaj na GC wychodzi dokładnie tego samego dnia co na Wii razem z premierą nowej konsoli. A jeśli chodzi o sterownie, to napewno wolę wersję na Cuba i taką też nabedę. Sam pomysł sterownia Linkiem przez nowy kontroler jest OK, ale do takiej klasycznej wersji Zeldy nie pasuje mi wogóle. Poza tym opinie ludzi grających w nową Zeldę na Wii nie są pozytywne, na filmikach także wygląda to niefajnie, przynajmniej dla mnie. Ale dobrze, że jest wybór, każdy kupi wersję taką, którą uzna za stosowne. A co do grafiki, to obstawiam, że będzie taka sama jak na GC. Na jednym z wywiadów koleś z Nintendo prezentujący grę na E3 zapytany o ulepszenia w grafice na Wii dał wymijającą odpowiedź oraz nie wymienił żadnej zmiany grafiki na Wii w stosunku do GC i dodał, że najważniejesze było nowe sterowanie.
  • 0

#80 BeSOS Napisany 19 maja 2006 - 19:45

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
jest jedna róznica - na Wii zelda bedzie obsługiwac Widescreen :ninja:
  • 0

#81 Gość__* Napisany 20 maja 2006 - 19:42

Gość__*
  • Goście

Wersaj na GC wychodzi dokładnie tego samego dnia co na Wii razem z premierą nowej konsoli. A jeśli chodzi o sterownie, to napewno wolę wersję na Cuba i taką też nabedę. Sam pomysł sterownia Linkiem przez nowy kontroler jest OK, ale do takiej klasycznej wersji Zeldy nie pasuje mi wogóle. Poza tym opinie ludzi grających w nową Zeldę na Wii nie są pozytywne, na filmikach także wygląda to niefajnie, przynajmniej dla mnie. Ale dobrze, że jest wybór, każdy kupi wersję taką, którą uzna za stosowne. A co do grafiki, to obstawiam, że będzie taka sama jak na GC. Na jednym z wywiadów koleś z Nintendo prezentujący grę na E3 zapytany o ulepszenia w grafice na Wii dał wymijającą odpowiedź oraz nie wymienił żadnej zmiany grafiki na Wii w stosunku do GC i dodał, że najważniejesze było nowe sterowanie.

... :/ No mogli by jakoś grafikę polepszyć, ale nie, to Nintendo. Co do premiery wersji na GC to dzięki, uspokoiłeś mnie :mrgreen:
  • 0

#82 gruby Napisany 21 maja 2006 - 08:04

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Pojawiły się plotki, że TP owszem ukaże się na Gacka, ale tylko w Ameryce. W innych regionach na rynek zostanie wypuszczona tylko wersja Wii. A co do sterowania, to o ile na filmiku z konferencji koleś nie dawał rady, to na IGN są filmiki w HD, gdzie widać, że strzelanie z łuku bedzie ultra proste. Koleś wali headshoty za headshotami ;)mObojętnie na co wyjdzie, ja i tak kupuję wersję Wii.
  • 0

#83 Texz Napisany 21 maja 2006 - 08:27

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Pojawiły się plotki, że TP owszem ukaże się na Gacka, ale tylko w Ameryce.

miejmy nadzieję że to tylko plotki- jak nie to zaliczę zgona na pierwszym, lepszym rozpędzonym Tir'ze.

Obojętnie na co wyjdzie, ja i tak kupuję wersję Wii.

Your choose. Whatever prędzej czy później i tak przyjdzie czas na Wii.
  • 0

#84 Gość__* Napisany 21 maja 2006 - 08:30

Gość__*
  • Goście
gruby: To jest raczej niemożliwe, Nintendo straciłoby masę kasy. Do tego prędzej Zelda wyszłaby w Japonii, a nie w Ameryce.
  • 0

#85 gruby Napisany 21 maja 2006 - 09:14

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Możliwe. Ja tylko powtarzam plotki :)
  • 0

#86 kafei Napisany 21 maja 2006 - 15:07

kafei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 403 Postów:
No i oczywiście nic nie poprawili. Grafika taka sama, animacja też. Teraz wiadomo czemu premiera tak się opóźnia. Potrzebowali czasu na zrobienie drugiej wersji. Nie podoba mi się ten pomysł. Nie mówię o sterowaniu ale 2 wersjach tej samej gry. Nie lepiej byłoby wydać szybciej wersję na GC i zacząć robić "prawdziwą" Zeldę na Wii? Ale po co, jeśli można zarobić dwa razy na tym samym :/ Myślałem, że wreszcie pokażą demo, w którym można sterować wilkiem.
  • 0

#87 Gość__* Napisany 21 maja 2006 - 15:24

Gość__*
  • Goście
Wg mnie grafika na GC się znacznie poprawiła :cojest:
  • 0

#88 Kaxi Napisany 21 maja 2006 - 15:46

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:

Nie lepiej byłoby wydać szybciej wersję na GC i zacząć robić "prawdziwą" Zeldę na Wii?


Ale taka Zelda pojawiłaby się za 2 lata powiedzmy a N miałoby jednego killera na launchu Wii mniej. W obecnej sytuacji nowa Zelda pojawi się za 2,5 roku (co nie zrobi nikomu większej różnicy), a TP na pewno sprzeda 'kilka' egzemplarzy Wii. Ja sam mam zamiar kupić Zeldę właśnie na Wii, jesli nie będzie żadnych różnic w czasie premiery gry (jeśli ver GC pojawi sie jakis meich wczesniej to wteyd łykam na GC). Co do grafy, jeszcze nie jest powiedziane, że poprawy nie będzie - zostało 6 miesięcy i z tego co można wyczytać w wywiadach z innymi twórcami (np ludzmi od Maddena) ten czas zostanie wykrozystany wlasnie glownie na szlify graficzne (to samo mowi Ubi z Red Steel czy Retro z Metroidem). :skacze:
  • 0

#89 Gość__* Napisany 21 maja 2006 - 16:25

Gość__*
  • Goście

Wg mnie grafika na GC się znacznie poprawiła :cojest:


W stosunku do czego, bo na E3 pokazywano jedynie wersję na Wii, która wyglądała tak samo jak na GC ??
  • 0

#90 kafei Napisany 21 maja 2006 - 16:31

kafei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 403 Postów:

Ale taka Zelda pojawiłaby się za 2 lata powiedzmy a N miałoby jednego killera na launchu Wii mniej

No oczywiście, że z punktu widzenia N to lepsze rozwiązanie i wcale im się nie dziwię. Ale dla graczy oznacza to tylko dłuższe czekanie na wersję GC i ewentualną nową Zeldę na Wii, niestety. Mam nadzieję, że grafika i przede wszystkim animacja jeszcze się zmieni. Na razie nie wygląda to źle ale WW na pewno był bardziej dopracowany pod tym względem.
  • 0