Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najlepsze Z Najlepszych Na Wii

Zelda? Mario? A może Okami?

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
123 odpowiedzi na ten temat

#91 Ney Napisany 08 stycznia 2012 - 13:15

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Pierwsza gra z mojej listy już za mną - Metroid Prime 3: Corruption skończony. Gra mega boner, sterowanie za***iste, itp, itd - wszyscy to chyba wiedzą :) Zdziwił mnie tylko poziom trudności - nie zginąłem ani razu, żaden boss nie sprawił kłopotów... Ale w sumie się z tego cieszę - wybrałem poziom normal i nie chciałem się frustrować. Wyzwanie jest pewnie na innych poziomach trudności i tak powinno być (w poprzednich odsłonach mocno się wkurzałem na niektórych szefach).
Sporo mi zeszło na ten pierwszy tytuł (dwa tygodnie mojego casualowatego grania), teraz wezmę się za trochę krótsze gry - Muramasa i Sin&Punishment.
W każdym razie HD ere tymczasowo mam gdzieś i fajnie, że tyle grania na Wii jeszcze przede mną :)
  • 0

#92 Kaxi Napisany 08 stycznia 2012 - 13:24

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Trójka to moja ulubiona część serii Prime (oczywiście jedyna ma mega plusa za bycie pierwszą, ale jednak...) i prawdziwy benchmark możliwości Wii (w różnych aspektach). Wraz z Red Steel II najładniejsza gra i najlepszy FPS na Wii.

W S&P polecam zacząć od Easy, dopiero potem próbować na wyższych poziomach trudności.
  • 0

#93 Spuczan Napisany 09 stycznia 2012 - 22:19

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 043 Postów:
Ja też zamierzam sobie kupić Wii że by sprawdzic kilka tytułów i nie zostawię konsoli żeby się kurzyła w szafie. Nie piszę tego żeby dopiec Mariofanom ale taka prawda.

We wszytkie exy i tak nie zagram a na pewno sprawdzę podane tu tytuły. Z tym, że ja się nie dotknę żadnych GE, Residentów ani jRPGów. Szkoda mi na to czasu.
  • 0

#94 Gość_Kazuo_* Napisany 10 stycznia 2012 - 03:27

Gość_Kazuo_*
  • Goście

Normalnie jak ludzie z Angoli, którzy nie chcą mieć szpitala w wiosce, bo nacieranie się liścmi jest lepsze.

Pociesza mnie, że mam znajomego, który jakość gry również oceniał po tytule i wedle tej eksperckiej metody "nie jarały go gierki" (rypał w jakieś pecetowe klikaniny), ale w zeszłym roku w końcu uległ hype'owi i po 13 latach sprawdził Okarynę, przeszedł ją w tydzień i teraz kupuje różne konsole i gra w każdą Zeldę. Tak więc człowiek rozwija się całe życie, przynajmniej czasami.

Gdybym oceniał jakość Zeldy po tytule, to możesz być pewny, że nawet bym się za tą grę nie brał, ale jak widzisz - planuję się zabrać. Mało tego, planuję się zabrać, pograć, a nawet skończyć! Szok, nie? Wiem, zaskoczyłem Cię, ale wierz mi, niektórzy naprawdę tak robią. Potem zjadę ją od góry do dołu, a jeżeli plan nie wypali i jednak gierka mi się spodoba, to pewnie nawet ją pochwalę publicznie tutaj na forum.
  • 0

#95 BeSOS Napisany 10 stycznia 2012 - 08:07

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Super.
Nikogo.
  • 0

#96 gruby Napisany 10 stycznia 2012 - 10:18

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:

Trójka to moja ulubiona część serii Prime (oczywiście jedyna ma mega plusa za bycie pierwszą, ale jednak...) i prawdziwy benchmark możliwości Wii (w różnych aspektach). Wraz z Red Steel II najładniejsza gra i najlepszy FPS na Wii.

W S&P polecam zacząć od Easy, dopiero potem próbować na wyższych poziomach trudności.


Niesposób się nie zgodzić :D. Prime był nowalijką i masakrował. Ale corruption to dla mnie najlepsza część serii.

Co do S&P2 ja grałem na medium i zaciąłem się dopiero na final bossie. Nie jest tak obrzydliwie trudno, a wyższy poziom stanowi jednak większe wyzwanie. Chyba, że mówicie o części pierwszej, to wtedy nie mam zdania - nie grałem.
  • 0

#97 Malutki Napisany 10 stycznia 2012 - 10:45

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Boski Corruption był bodajże pierwszą grą z serii Prime ,którą przeszedłem bez większych przerw w graniu ,a to dzięki temu ,że rozgrywka była bardzo zbalansowana (poprawiony backtracking i fenomenalne sterownie zrobiły swoje :) ). Mimo to mój zdrowy rozsądek podpowiada mi ,że to jedynka była i jest najlepszą częścią w tym uniwersum :D .
Watro również wpisać na listę te tytuły :
-Ssx blur
-Super Monkey Ball: Banana Blitz
Edit:
-Zack and Wiki
-Boom Blox
  • 0

#98 Kaxi Napisany 10 stycznia 2012 - 11:07

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
SMB? Really?

Z powyższych do jakiejkolwiek listy zaliczyłbym tylko Zack and Wiki, IMO lepszy pokaz możliwości wiilota niż Zelda SS. Poza tym śliczna przygodówka, kojarzy mi się z Goblins.
  • 0

#99 ACZ Napisany 10 stycznia 2012 - 11:26

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:
nie wiem po co wpisywac SSX, jak lada chwila oderzy odslona na HDgeny.
  • 0

#100 Danteusz Napisany 10 stycznia 2012 - 11:39

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:

nie wiem po co wpisywac SSX, jak lada chwila oderzy odslona na HDgeny.


Po to że ten temat już dawno przestał być rozmową o najlepszych grach, wymienia się w nim wszystko co nie jest crapem
  • 0

#101 fingus Napisany 10 stycznia 2012 - 11:52

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Nieprawda.
Spoiler

  • 0

#102 Danteusz Napisany 10 stycznia 2012 - 14:41

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Nie wiem jak ten na Wii, ale na PS2 to nie były crapy :P
  • 0

#103 gruby Napisany 10 stycznia 2012 - 14:43

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Dla mnie Zack and Wiki to jedna z fajniejszych gier tej generacji. Nie sądzę, żebym znalazł na tym forum poparcie w tym względzie, ale jednak :D. Oddałbym ciało za sequel.
  • 0

#104 fingus Napisany 10 stycznia 2012 - 14:44

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Giereczka o zjeżdżaniu na desce z górki? Nigga, pliz. :lol2: Wracam mordować demony. :gusta:
  • 0

#105 Malutki Napisany 10 stycznia 2012 - 20:22

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

SMB? Really?

Z powyższych do jakiejkolwiek listy zaliczyłbym tylko Zack and Wiki, IMO lepszy pokaz możliwości wiilota niż Zelda SS. Poza tym śliczna przygodówka, kojarzy mi się z Goblins.

Jako party game jak najbardziej :)
Ssx również dobre oceny zebrał :

  • 0

#106 gruby Napisany 10 stycznia 2012 - 22:40

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Blur był spoko, ale do "normalnych" części nie miał startu.
  • 0

#107 Spuczan Napisany 12 stycznia 2012 - 02:34

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 043 Postów:


Po to że ten temat już dawno przestał być rozmową o najlepszych grach, wymienia się w nim wszystko co nie jest crapem


Po prosty chyba już wszystkie warte uwagi gry były wymienione więc ludzie zabierają się na niższą klasę. Poczekam na posty Neya. On przynajmniej opiszę topowe gry.
  • 0

#108 Ney Napisany 24 stycznia 2012 - 22:11

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Spuczan możesz długo czekać bo ja poooooooooowoli kończę gry :) Cała lista z Wii pewnie do lata mi zejdzie...
Teraz jestem po Muramasa Blade. Graficznie przecudowna, takiego 2D jeszcze nie widziałem :zakochany: Gameplay jak najbardziej pozytywny, ale bez bonera. 8h mi zajęło dobrnięcie do końca i 8/10 spokojnie mogę dać. Cały system tej gry aż się prosi o rozwinięcie i rozbudowanie w sequelu, ale pewnie nie ma co na to liczyć...
Teraz Galaxy2 i już po kilku światach...WOW.
  • 0

#109 Spuczan Napisany 25 stycznia 2012 - 11:08

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 043 Postów:
Mam podobnie i wcale mi się nie spieszy. Ja pewnie w tym roku zakupie sobie Wii/X360/PS3 i też pozaliczam sobie kilka istotnych pozycji. Nawet jak mam czekać do 2013 to i tak w nie zagram.

Teraz ogrywam BGDA, VJ i MGS2 na PS2. Myślę, że listę na ten rok mam już gotową. Chociaż kto wie co się wkradnie w między czasie ;D
  • 0

#110 Pious Napisany 25 stycznia 2012 - 11:22

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Do tej listy obowiązkowo należy dodać Xenoblade Chronicles. Jak ktoś lubi jRPG to warto, bo gra jest genialna. Ogromna, wciągająca i bardzo klimatyczna.
  • 0

#111 Michalson Napisany 28 stycznia 2012 - 01:19

Michalson

    Blanka

  • Narybek
  • 179 Postów:
Dobra Mordeczki, wcisnąłem już komuś FIFĘ na 3DSa, a jako, że prócz Mario, Kartów i Zeldy, które już mam, grywalnych tytułów w 3D ze świecą szukać, kwota stu złotych została dodana do mojego wii-budżetu.
Mam obie Zeldy, Mario skaczącego po planetach, grającego w nogę i jeżdżącego małym samochodzikiem oraz casualowe FF: Crystal Chronicles. Co teraz? Ochota mnie naszła na jakąś miłą, lekką grę. Jako, że jestem wielbicielem wszelkiego rodzaju "Klimatu", zastanawiam się nad Epic Mickey ( można dostać za 70 złotych ). Tylko, czy warto? Może jakieś inne propozycje? A może jednak 3DS czymś mnie zaskoczy?
  • 0

#112 Tawotnica Napisany 28 stycznia 2012 - 01:37

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

Ochota mnie naszła na jakąś miłą, lekką grę.


Lubisz Kirby? Epic Yarn i Adventure Wii to jak najbardziej miłe i lekkie gry. Tylko nie wiem czy to drugie można już dorwać poniżej stówy.
Jakby co to na WiiWare jeszcze jest LostWinds, które podobnie bym kategoryzował a kosztuje grosze.
Na 3DS'a to nie wiem... najprędzej kolejny Rocket Slime, gdyby wyszedł u nas.
  • 0

#113 fingus Napisany 28 stycznia 2012 - 01:37

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Kirby's Epic Yarn jest lajtowy i bezstresowy, jeśli tego szukasz. :)
  • 0

#114 Michalson Napisany 28 stycznia 2012 - 15:18

Michalson

    Blanka

  • Narybek
  • 179 Postów:
Grałem tylko w tego z GBA, średnio mi leżał, ale pomyślę :)
Ogólnie nie chodzi mi o jakiś mega bezstresowy tytuł, a po prostu pozycję z jakiegokolwiek gatunku, przy której nie będę się co dziesięć minut wkurwrzał, że nie wiem jak coś zrobić :P
  • 0

#115 Tawotnica Napisany 29 stycznia 2012 - 09:27

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

Grałem tylko w tego z GBA, średnio mi leżał, ale pomyślę :)
Ogólnie nie chodzi mi o jakiś mega bezstresowy tytuł, a po prostu pozycję z jakiegokolwiek gatunku, przy której nie będę się co dziesięć minut wkurwrzał, że nie wiem jak coś zrobić :P


a bo to razem z Mouse Attack na DS'a najgorszy mainline Kirby. Amazing Mirror jest zbyt chaotyczne, zazwyczaj w grach z Kirbym idziesz przed siebie i się niczym innym nie martwisz.
Epic Yarn jest grą krótką, tak na 6 godzinek i bardzo prostą. Punktuje przesłodką oprawą.
Kirby's Adventure Wii ma co-op do 4 graczy, dużo zbieractwa i wyższy poziom trudności (challange). Jak lubisz platformówki to raczej nie będziesz zawiedziony.
  • 0

#116 cybercotlet Napisany 29 stycznia 2012 - 10:45

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 601 Postów:

Grałem tylko w tego z GBA, średnio mi leżał, ale pomyślę :)
Ogólnie nie chodzi mi o jakiś mega bezstresowy tytuł, a po prostu pozycję z jakiegokolwiek gatunku, przy której nie będę się co dziesięć minut wkurwrzał, że nie wiem jak coś zrobić :P


Ja polecam Wario Land The Shake Dimension :)

BTW pamięta ktoś jeszcze tą reklamę na yt http://www.youtube.c...landshakeit2008 ? :D
  • 0

#117 Kaxi Napisany 30 marca 2012 - 10:55

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:


Takim tam zbiorczy filmik o rpgach.
  • 0

#118 Mateo Napisany 04 sierpnia 2018 - 14:00

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 120 Postów:
Wasze TOP 5 gier na Wii?
  • 0

#119 funditto Napisany 04 sierpnia 2018 - 14:09

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:
Kirby Epic Yarn, New Super Mario Bros Wii, Donkey Kong Country Returns, Super Smash Bros Brawl i Super Mario Galaxy 2
  • 0

#120 Mateo Napisany 13 sierpnia 2018 - 12:02

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 120 Postów:
Hej panowie, polecalibyście bez wahania Skyward Sworda? Mam w planach ją ograć, jak i pierwsze Xenoblade.

Ten post był edytowany przez Mateo dnia: 13 sierpnia 2018 - 12:08

  • 0