Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 3: Snake Eater


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1687 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość__* Napisany 17 maja 2004 - 00:21

Gość__*
  • Goście
Nie, no to jakiś cyrk na kółkach.Ivan Raidenovich.....jaaaaasne=P
  • 0

#32 Mielu Napisany 17 maja 2004 - 13:56

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
Big Boss ma na imię Jack? No proszę, Raiden też :lol: Anglik? Jakoś nie ma angielskiego akcentu :wink:

Eva to jakaś zupełnie pokręcona klientka. Sama chyba nie wie jak się ma nazywać i co w życiu robić (i z kim :wink: )

Ocelot absolutnie rządzi. Jak go pierwszy raz zobaczyłem to spadłem z krzesła. Młody cwaniaczek, który dostaje buty od Big Bossa. No i jeszcze ten mały wykład na temat rewolweru jaki usłyszał od Snake'a haha.

Thunderbolt i The Boss całkowicie mnie zaskoczyli. Myślałem, że ten pierwszy to jest The Boss. Nie myślałem, że The Boss to kobieta :shock: Matka Ocelota? :shock: :shock: (dual shock hehe). W trailerze oboje ostro wtłukli Snake'owi. Ciekawe jak ma zamiar ich pokonać. I ciekawi mnie komu on salutuje na tym trailerze (patrz avatar :twisted: ).

Raidenika zlewam, a medykiem musiała być kobieta tak jak mówiłem. Ha 8)

I wszystko byłoby fajnie, gdyby nie ta szalona piątka. No dobra czwórka, bo Fury bardzo mi przypadł do gustu. Spalony wariat z maską. Hmm śmierdzi trochę Mantisem :P Ale reszta? Spider-man skrzyżowany z Reptile'em????? Kolo obklejony pszczołami (Candyman???), albo ten dziadek z mechem w żołędziu, tfu żołądku to jakaś bzdura. I na koniec duch-tatuś Ocelota przywołujący do życia zombiaki. Chyba Kojima chce się wybrać na wakacje :? :? :evil: :? :shock: :? :evil:

Problemem jest to, że podobno te info pochodzi z Showfax. Poprzednie jakie zamieszczali okazały się prawdziwe więc czemu mieliby tym razem skłamać? Kojima WTF???? :roll:

A trailer rządzi !!!!!!!! Prócz tych popieprzonych latających pojazdów wszystko mnie zmiażdżyło. Wspaniałe, GENIALNE, ABSOLUTNIE REWELACYJNE i NIEPOWTARZALNE ruchy Big Bossa. MOC !! A scena gdy dostaje baty od The Bossa, a na końcu salutuje (w krawacie niezły z niego przystojniaczek !!) pokazując opaskę na oku ... no po prostu wysiadam :shock: REWELACJA :!: :!:

Miotacz ognia rula :twisted: :twisted:
  • 0

#33 Gość__* Napisany 17 maja 2004 - 15:54

Gość__*
  • Goście

Big Boss ma na imię Jack? No proszę, Raiden też :lol: Anglik? Jakoś nie ma angielskiego akcentu :wink:

Mea culpa, pisalo English, ale to sie chyba odnosilo do jezyka w jakim mowi, bo BB jest niby amerykanskim japonczykiem.
Ocelot fajna zonglerke tymi rewolwerami odstawia pod koniec, 40 lat pozniej juz mu to tak fajnie nie wychodzilo ;)
Czemu salutuje ? Albo to co widzimy z tylu to nagrobki i idzie nad grob The Boss, albo to co widzimy z tylu to most i idzie na grob ojca Ocelota ( The Sorrow, czy jak mu tam ), albo jeszcze cos innego, widac ze sie wzruszyl bo mu lezka poleciala ;)
  • 0

#34 Gość__* Napisany 17 maja 2004 - 16:31

Gość__*
  • Goście
hehehehehe :lol: wiecie co to jest totalna polewka TOTALNA...nie chce mi sie wierzyc w ani jedno slowo ktore jest tam napisane - no chyba ze Kojima czerpal inspiracje z niesmiertelnego Ninja Scroll :lol: ale to chyba mu sie troche epoki pomylily :roll:
  • 0

#35 Gość__* Napisany 17 maja 2004 - 17:54

Gość__*
  • Goście
Heh a ja sie nie bawie w czytanie jakichkolwiek info na temat MGS'a trzeciego w ogóle. No, może tyle co w N+, ale jak ktoś mi chce robić wodę z mózgu do dajcie spokój ;P Nie mam również najmniejszego zamiaru czytać tych ostatnich rewelacji, nawet jeżeli pochodzą z badzo wiarygodnego źódła... No i za wszystko wystarczają mi komentarze z tego miejsca ;P

Za to łykam wszystko co pochodzi bezpośrednio od Kojimy :] Pewnie się świetnie bawi wiercąc mi dziurę w brzuchu ostatnim trailerem ale kij mu w oko ;P Nie będę szukał po sieci jakichś spoilerów itp. Po części dlatego, że wątpię aby którekolwiek mogły byćprawdziwymi a poczęści przez chęć bycia prowadzonym przez mistrza K. ;]

BTW, teraz trochę śmiechu dla gawiedzi: nie grałem jeswzcze w MGS2 ;P Załatwiam sobie tę grę od bodajże momentu w którym się w u nas pojawiła i nie mam ;] Ale obiecuję nadrobić zaległości :P
  • 0

#36 Mielu Napisany 18 maja 2004 - 16:50

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
A ja już nie mogę spać myśląc wciąż o tym kim są nowe postacie i czy łączy je coś z innymi bohaterami serii. Eva od razu skojarzyła mi się ze Sniper Wolf. Wiecie, to ten dekolt :wink: Za to gdy czytałem opis The Pain'a przed oczami stanął mi Vulcan Raven. No i te pszczoły - zamiast kruków. Anyway to tylko luźne skojarzenia, a bardziej interesuje mnie skąd Kojima czerpał inspirację dla tych dziwolągów i czy dowiemy się czegoś o Vampie.

Patrząc na Big Bossa nie mogę się oprzeć wrażeniu, że widzę żywą osobę. Ma niesamowicie naturalne ruchy, a mimiką twarzy powala. Szoker :shock: Scena gdy salutuje przywodzi mi na myśl Szeregowca Ryana. Kojarzycie moment?

Fajnie Kojima robi z MGS'a Star Warsy :wink: Widzieliśmy środek, teraz cofamy się by zobaczyć początek. Niesamowite jest to, że dowiemy się czegoś konkretnego o "najlepszym żołnierzu" 8) Mnie ciekawi co takiego sprawiło, że przeszedł na ciemną stronę mocy. Z krótkiego filmu pokazanego przez Konami można pokusić się o stwierdzenie, że był bardzo podobny do Solid Snake'a ze swoim podejściem do życia i coś musiało się stać, że w głowie zakiełkowała mu myśl o Outer-Heaven (Kul, wiesz coś na ten temat? :) ).

Mam taką małą uwagę. Kojima na bank pozmienia część znanej (a może i nie) nam historii serii. Nagnie kilka faktów, ale z całą pewnością ma jakąś wizję. W końcu podobno jego bliscy współpracownicy znają tylko 5 (PIĘĆ) procent całości :wink: I tylko mam cichą nadzieję, że jednak zgodzi się reżyserować MGS 4. Chociaż z drugiej strony Miyamoto i Aonuma też powierzają nową Zeldę nieznanej nikomu tajemniczej personie. Who knows :roll:

Jedno jest pewne. Cholernie brakuje mi tutaj jakiegoś Ninjy :wink:

Kul mógłbyś powiedzieć conieco o treningu VR w Snake Eater?
  • 0

#37 Gość__* Napisany 18 maja 2004 - 17:19

Gość__*
  • Goście
Sam sie chetnie dowiem czemu BB nagle zmienil fronty i chcial stworzyc Outer Heaven. Pewnie nie podobala mu sie wladza stojaca nad nim ;)
O treningu VR, moge powiedziec tyle ile wiem, czyli nic :)
Moge jedynie przypuszczac ze ten szok w fabule o jakim mowil Kojima to wlasnie ten trening.
Naprawde te opisy postaci postawily wiecej pytan, niz wyjasnily.
Brak Ninjy jest faktycznie dziwny, w kazdym MG i MGS byl jakis, czemu teraz ma zabraknac ?
  • 0

#38 Mielu Napisany 18 maja 2004 - 17:33

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:

Sam sie chetnie dowiem czemu BB nagle zmienil fronty i chcial stworzyc Outer Heaven. Pewnie nie podobala mu sie wladza stojaca nad nim ;)


Geez, zapomniałem jeszcze, że trzeba gdzieś wcisnąć Patriotów :shock:
  • 0

#39 Gość__* Napisany 18 maja 2004 - 22:15

Gość__*
  • Goście

Mam taką małą uwagę. Kojima na bank pozmienia część znanej (a może i nie) nam historii serii. Nagnie kilka faktów, ale z całą pewnością ma jakąś wizję. W końcu podobno jego bliscy współpracownicy znają tylko 5 (PIĘĆ) procent całości I tylko mam cichą nadzieję, że jednak zgodzi się reżyserować MGS 4. Chociaż z drugiej strony Miyamoto i Aonuma też powierzają nową Zeldę nieznanej nikomu tajemniczej personie. Who knows


Jak bys sie czul, gdybys codzinnie jadal mielone(bez skojazen^^)?

Wydaje mi sie, ze Kojima chcialby sie zajac innymi projektami, nie tylko MGS. Pracujac niemal cala kariere nad jedna seria moze poczuc sie niespelniony i lekko znudzony, jako tworca.

PS. Szczerze powiedziawszy, to chcialbym, aby Kojima 'przynajmniej' czuwal na tym projektem.
  • 0

#40 marioo Napisany 19 maja 2004 - 00:02

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:

Sam sie chetnie dowiem czemu BB nagle zmienil fronty i chcial stworzyc Outer Heaven. Pewnie nie podobala mu sie wladza stojaca nad nim ;)


Geez, zapomniałem jeszcze, że trzeba gdzieś wcisnąć Patriotów :shock:


:P :P HEHE Patrioci są już gatunkiem wymarłym:) heh przynajmniej według Kojimy....
  • 0

#41 kotlet Napisany 19 maja 2004 - 21:43

kotlet

    Blanka

  • Narybek
  • 211 Postów:
W sumie jak sobie zaczynam myśleć o fabule, to choć jakoś nie jestem napalony na tę część serii (jednak preferuję klimaty typowo "metal'owe"), tak wiem, że będę chciał poznać to wszystko. W sumie to chyba jedyna dotąd gra jaką znam, w której tak wielkie znaczenie ma fabuła. Gdyby to była ta sama pzygodowo-skradankowa gra, jednak bez tej fabuły, po prostu całkiem nowa, to nie wiem, czy tyle osób by na nią czekało tak bardzo. Co do następnej części : ja jednak mam nadzieję, że chociaż "zarysem" fabuły Kjima się zajmie. Chocnie grałem w Sneke's Revange, tak słyszałem / czytałem, że to była słaba gra, a to właśnie przez to, że nie bła tworzona pod okiem Kojima'y. Po prostu chciałbym, żeby to, co bym oglądał było "prawdziwą" kontynuacją, napisaną (scenariusz) prez osobę, która to wszystko wymyśliła (choć zapewne, a w przypadku MGS 2 na pewno, nie bez pomocy) i tak, jak ma być. A fabuła MGS 2 jest spoko.
  • 0

#42 cwany-lis Napisany 20 maja 2004 - 08:28

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:
http://www.allegro.p...p?item=25498244
gdyby nie to że całą kase wydałem na hantle, juz bym dawno licytował, pech niestety ;) ale może ktoś z was się skusi
  • 0

#43 syon Napisany 01 czerwca 2004 - 15:06

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
ja i tak się ciesze, że Raideno-podobnych ludzi nie będzie :wink:

Big Boss pokaże nam, dlaczego otrzymał taki przydomek 8) ,bardzo czekam na tę gre! (i na Killzone, ale to inna historia ;) )
  • 0

#44 Mielu Napisany 01 czerwca 2004 - 15:57

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:

ja i tak się ciesze, że Raideno-podobnych ludzi nie będzie :wink:

Big Boss pokaże nam, dlaczego otrzymał taki przydomek 8) ,bardzo czekam na tę gre! (i na Killzone, ale to inna historia ;) )


Podobno od szefa CIA za zabicie The Boss. Teraz łączymy to z wątkiem miłosnym między nimi (BB i TB, a nie BB i szef CIA :lol: ) i wiemy za kim Wężulek płacze gdy salutuje. To znaczy "chyba wiemy", bo Kojima jest nieprzewidywalny (albo my lubimy tak myśleć :wink: ).

Mnie ciekawi co sprawiło, że BB przeszedł na Ciemną Stronę Mocy o czym pisałem już chyba ze sto razy so far :wink:
  • 0

#45 Grand Master B Napisany 02 czerwca 2004 - 22:49

Grand Master B

    Toad

  • Narybek
  • 7 Postów:
Zapewne Hideo szykuje małą niespodziankę, jak to już miało miejsce z MGS 2, przed premierą ani słowa o Big Shell i (pożal się Boże)Raidenie. Ja węszę ściemę z latami na które przypada akcja gry. Możliwe, że to będzie swojego rodzaju retrospekcja i preludium przed właściwą rozgrywką :?: Ciężko wyczuć. Po cichu liczę, że postaci będą lepsze niż w dwójce, bo design Raidena i Fat mana był po prostu porażką. Do tego wreszcie są psy, czyli coś, o czym Kojima mówił w jakimś wywiadzie dla PSM wiele lat temu. Mogą nieźle namieszać :P Szkoda, że biegają nieco drewniano, zgoła inaczej, niż czworonogi na reklamie Chappie :wink:
  • 0

#46 Shinigami Napisany 03 czerwca 2004 - 12:33

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:
Nie wiem co mam napisać. TA GRA ZARZĄDZI!!! Czekam z utęsknieniem. Postaci są boskie, trasiler świetny. Wierze w Kojime. Wszyscy teraz połączmy się w modlitwie do Amaterasu aby dała siłe Hideo do stworzenia dzieła 100 lecia!! Czemu jeszcze nikt nie nakręcił filmu o Hideo ("Hideo Kojima - twórca 100 lecia" :D ) lub o Konami? Trzeba się za to wziąść amatorsko :D
  • 0

#47 Shinigami Napisany 03 czerwca 2004 - 13:12

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:
Coś Hideo przesadził z niektórymi postaciami. To że The Paine kontroluje pszczoły to jeszcze nic ale to, że wytwarza wewnątrz siebie toksyczną pszczołę i wystrzeliwuje ją po zdjęciu czapki to lekka przesada. Teraz naprawde wypadało by się modlić.
  • 0

#48 Grand Master B Napisany 03 czerwca 2004 - 21:50

Grand Master B

    Toad

  • Narybek
  • 7 Postów:
Design postaci rodem z Japonii może załamać, ja liczę na rozsądek Pana Kojimy i zaprzestanie eksperymentów na tej świetnej serii. Tu potrzeba bohaterów z jajami jak granaty przeciwpancerne, a nie trupy cyrkowców lub osobników niepewnej płci. Fajnie byłoby co nieco dowiedzieć się o Grey Foxie, szkoda, że to niemożliwe :( , no chyba, że ... :idea: Ja cały czas mam przeczucie, o tym że Hideo wodzi graczy i dziennikarzy za nos i szykuje coś naprawdę mocnego :twisted:
  • 0

#49 Gość__* Napisany 14 czerwca 2004 - 14:52

Gość__*
  • Goście
http://www.linuxpl.c...cles.php?id=145
Przetlumaczone dialogi z intra z dema udostepnionego na E3
http://mgs3.starbase...l/cap_intro.wmv - link do intra
  • 0

#50 Gość__* Napisany 27 czerwca 2004 - 10:38

Gość__*
  • Goście
Moje wrazenie po obejrzeniu trailera MGS3 ze E3- madafakin' grejt !! Malo nie spadlem z fotela, trailer masakruje, a scena, gdy glowny bohater salutuje, spowodowala u mnie mimowolny wytrzeszcz oczu...
Ale gorsza sprawa jest z tymi nagietymi postaciami...Licze na to, ze koles-pszczola okaze sie tylko plotka i niczym wiecej, bo pasuje do klimatu MGSa jak piesc do oka. Hideo, nie mozesz tego spieprzyc !!
  • 0

#51 syon Napisany 27 czerwca 2004 - 11:33

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

Licze na to, ze koles-pszczola okaze sie tylko plotka i niczym wiecej


Osz.. oby bo to jakieś nienormalne by było :?
  • 0

#52 syon Napisany 08 lipca 2004 - 17:42

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Okej a teraz mały update:

Oto link do najnowszych screenów z naszego drogiego MGS'a 3

http://www.gamespot....creenindex.html

Normalnie mógłbym zdjęcia umieścić tutaj, ale są tak wielkie iż ładowanie ciągneło by się w nieskończoność. Proponuję zwrócić uwagę na nowy kamuflaż żołnierzy. Coś na wzór płaszczy przeciwdeszczowych zmieszanych z niezłym kolorkiem. Niezły camo doprawdy ;)

Dalej pojawiają się bagna, w których dla rozrywki możemy się potopić. A na koniec ule :lol:

Dodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazek
  • 0

#53 kotlet Napisany 04 sierpnia 2004 - 20:46

kotlet

    Blanka

  • Narybek
  • 211 Postów:
Macie tu linka do tekstu o autentycznych latających platformach, na podstawie których prawdopodobnie powstały te "kontrowersyjne" latające pojazdy widoczne w trailer'ze MGS 3 :
http://mgs.superhost...cles.php?id=160 .
  • 0

#54 Gość__* Napisany 04 sierpnia 2004 - 22:46

Gość__*
  • Goście
Mnie niestety nie zajarał za bardzo motyw strzelania do kolesi na tych cacuszkach, ale...jesli obecnosc platform nie rozwali jakosc doszczetnie klimatu trojki, to OK, przełknę to.
  • 0

#55 syon Napisany 07 sierpnia 2004 - 16:36

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Na tym serwisie "Outer Heaven", który podałeś kotlecie bardzo dobrze opisali ten wynalazek. To fakt, że owa konstrukcja swego czasu istniała i sądze, że nadal prace nad nią mogą być w toku (wbrew temu co mówią inni), ale to już wybieganie w inny temat. Jeśli kogoś interesują owe pojazdy polecam serie książek Igora Witkowskiego (ileż to razy już go tu polecałem ;) ) na temat wynalazków z okresu II w.ś. a potem kontynuowaniu prac przez inne nardoy (w tym usa).

A tak w ogóle to nie sądze żeby to jakoś zdetronizowało tą gre :P . Może ludzie, którzy myślą, że to jakieś kolejne fantazje Kojimy mogą się zawieść, ale jak dla mnie jest to po prostu skrzętnie zaplanowany zabieg :) ze strony twórców.
  • 0

#56 kotlet Napisany 07 sierpnia 2004 - 19:18

kotlet

    Blanka

  • Narybek
  • 211 Postów:
Myślę, że te pojazdy ludziom wydawały się dziwne szczególnie dlatego, że akcja gry ma miejsce w 1964, a one wyglądają na trailer'ze nieco futurystycznie. Mnie tam raczej nie będzie przeszkadzał ten patent.
Przy okazji pochwalę się, że to mój tekst :D. Jeszcze co do MGS'a 3 : ostatnio całkiem "głośno" się zrobiło (przynajmniej na stronkach o MGS'ie) z powodu informacji, że demo najnowszej części Metal Gear'a ukaże się w październikowym wydaniu OPSM2 w USA. Co ciekawe, powiedział to sam John Davidson z pisma. Co o tym sądzicie ? Według mnie nie ma się co dziwić, że demo miałoby się ukazać niedługo przed premierą pełnej wersji, bo zazwyczaj właśnie tak ukazują się dema : niedużo po premierze lub przed premierą pełnej wersji. Może też być tak, że Konami "wrzuci" demko MGS'a 3 do pełnej wersji Silent Hill'a 4.
  • 0

#57 Gość__* Napisany 07 sierpnia 2004 - 19:27

Gość__*
  • Goście
Moje zdanie jest takie- jesli demo namiesza tak bardzo, jak demo MGS 2 w swoim czasie, nie wyjawi historii zanadto i bedzie grywalne, to...i tak jednak wolalbym poczekac do pełnej wersji. Nie chce psuc sobie za bardzo niespodzianki, ani tez nie zjechac wrazen z gry w zbyt duzym stopniu. Wiec mowie demu MGS 3: NIE.
  • 0

#58 sensei Napisany 21 sierpnia 2004 - 08:09

sensei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 406 Postów:
http://www.gamespot.... ... 05295.html
Nowe info + nowy 5 min. trailer
  • 0

#59 Gość__* Napisany 21 sierpnia 2004 - 09:18

Gość__*
  • Goście
Jeśli mowa o królu pszczół warto pamiętać ,ze ma pojawić się jeszcze władca mchu(tak mchu nie mechów).Co myślcie o super bossach?W jedynce wypalili ale już w dwójce nie za bardzo.
  • 0

#60 Gość__* Napisany 21 sierpnia 2004 - 09:48

Gość__*
  • Goście
Po obejrzeniu nowego traila powiem tyle- od tej produkcji czuc niesamowity POWER, trailer jest swietny, David Hayter atakuje ponownie, zas scena na moscie, kiedy The Boss jednym ruchem pozbywa sie zamka z broni Snake'a jest rewelacyjna. No i nie zapominajmy o scenie poscigu- miodzio...oby tylko byla interaktywna. Brakuje mi jedynie przewiajacego sie gdzies w tle motywu muzycznego "Snake Eater" pani .C.Harrell...ale coz, moze pojawi sie na trailerze z TGS, bo jest genialny.
A ja chyba bede zbierał na PS 2. Musze zagrac w MGS 3.
  • 0