Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 3: Snake Eater


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1687 odpowiedzi na ten temat

#121 Gość__* Napisany 31 sierpnia 2004 - 13:23

Gość__*
  • Goście
Slyszal juz ktos moze main theme z MGS 3 w wersji japonskiej ?? Na Outer Heaven zostal zamieszczony link, polecam.

Naprawde nieco mnie zamurowalo, jak bardzo ten utwor rozni sie od wykonania Cynthii Harrell. Ale cała ta kakofonia, ktora wedlug mnie charakteryzuje sie japonska wersja piosenki ma w sobie cos, co sprawilo, ze slucham wlasnie w.w. mp3 po raz kolejny. Moze dlatego, ze oryginal to jeden z najlepszych motywow muzycznych, z jakim spotkalem sie ostatnio w grach. A wy co sadzicie ?
  • 0

#122 Gość__* Napisany 31 sierpnia 2004 - 14:24

Gość__*
  • Goście
Okładka w Pal'u
Dodany obrazek
  • 0

#123 kotlet Napisany 31 sierpnia 2004 - 14:37

kotlet

    Blanka

  • Narybek
  • 211 Postów:
Co do tej okładki : wygląda słabo, ten art jest chyba jednym z najgorszych, jaki widziałem związany z MGS'em. Ale można się spodziewać, że to tak zwany fake : podróba, nie sądzę, żeby miał się tam znaleźć napis "Back to the origin". Napiszę coś jeszcze o intro ze szkieletem węża : jest słabe. Muzyka powolna, nieciekawa, cały filmik jest nudny i skłąda się prawie tylko z pokazywania nazwisk twórców i tego modelu / modelów szkieletu węża. Tej muzyki z OH jeszcze nie ściągałem, ale japońska wersja piosenki Snake Eater, o której pisał Szwedu nie podoba mi się.
  • 0

#124 Gość__* Napisany 31 sierpnia 2004 - 14:46

Gość__*
  • Goście

Co do tej okładki : wygląda słabo, ten art jest chyba jednym z najgorszych, jaki widziałem związany z MGS'em.


Zgadzam sie - wyglada slabiutko. Twarz na niej przypomina mi raczej Wolvorine z X-men niz bohatera MGS 3 - mam nadzieje ze to fake.

No i niestety bedziemy musieli poczekac na gre do marca :evil: Przynajmniej Ci co kupuja oryginaly w Palu-u, ja juz zastanawiam sie czy nie kupic HDD do konsoli i nie zagrac w wersje ntsc w grudniu (bo chipa w konsoli nie zamontuje za cholere).
  • 0

#125 Gość__* Napisany 31 sierpnia 2004 - 14:46

Gość__*
  • Goście

Co do tej okładki : wygląda słabo, ten art jest chyba jednym z najgorszych, jaki widziałem związany z MGS'em. Ale można się spodziewać, że to tak zwany fake : podróba, nie sądzę, żeby miał się tam znaleźć napis "Back to the origin". Napiszę coś jeszcze o intro ze szkieletem węża : jest słabe. Muzyka powolna, nieciekawa, cały filmik jest nudny i skłąda się prawie tylko z pokazywania nazwisk twórców i tego modelu / modelów szkieletu węża. Tej muzyki z OH jeszcze nie ściągałem, ale japońska wersja piosenki Snake Eater, o której pisał Szwedu nie podoba mi się.


No coz...widac, ze mamy rozne gusta, ale co do tej "okladki" to zgadzam sie- kiepska...ech. Artwork to fasktycznie najgorszy wybor z mozliwych. Wersja japonska zdecydowanie wygrywa.

Muzyczka z tego intro, czyli orygnialny utwor C.Harrell- "Snake Eater" to chyba najlepszy kawalek ze wszytskich MGSów. Kocham taka muze. Spokojnie dalbym dyche, bo to klasa sama w sobie. Nie jakies ostre, gitarowe riffy, ani masakrujacy uszy rap, ale orkiestra potrafia dokonac cudów.

Intro z szkieletowym wezykiem- takie sobie, zgadzam sie. Ale i tak chcialbym je skads zalatwic, chcoby dla "Snake Eatera" w tle.

Ostatnia kwestia- wersja japonska...Wiem kotlet, pewnie miales te same odczucia co ja, pomyslales sobie "Damn ?!? Co o ni zrobili z tym utworem"...I jak widac, po kilkukrotnym przesluchaniu nie zalaplaes zajawki. A u mnie jest wrecz odwrotnie- lubie takie nietypowe kawalki, facet, ktory wykonuje piosenke ma swietny glos a jego "gory" to czysta poezja. Wersja ta prawie dorownuje orygniałowi. Jedynie remix z E3 nie poszedl mi zbytnio do gustu, bo jest juz nieprzyzwoicie flegmatyczny.
  • 0

#126 Mielu Napisany 01 września 2004 - 17:02

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:

Zgadzam sie - wyglada slabiutko. Twarz na niej przypomina mi raczej Wolvorine z X-men niz bohatera MGS 3 - mam nadzieje ze to fake


A mi się kojarzy z Liquidem co nie zmienia faktu, że jest gorsza od japońskiej i ogólnie taka tam sobie :x
  • 0

#127 Shinigami Napisany 04 września 2004 - 18:52

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Jak mniemam większości z was nie podoba się Mr.Ivan Raidenovic, prawda. Ostatnio doszliśmy z Szafą do wniosku, że może on być kolejnym przekrętem Konami, tak jak to było przy okazji MGS2.
  • 0

#128 Gość__* Napisany 05 września 2004 - 14:02

Gość__*
  • Goście
Jakim przekrętem co do MGS2 :? :?: A co do okładki, japońska jest o niebo lepsza. Jednak na OH pisali, że pojawi się taki jakby MGS3:Substans i on CHYBA będzie okładkę miał japońską.
  • 0

#129 Shinigami Napisany 05 września 2004 - 14:06

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Dużo rzeczy pokazywanych na trailerach MGS'a 2 nie było w grze.
  • 0

#130 Gość__* Napisany 16 września 2004 - 13:54

Gość__*
  • Goście
Kilka ciekawostek z konferencji prasowej Konami z targów Games Convention :
- jeżeli jesteś dobrym graczem to nie będziesz musiał używać kamuflażu
- brak spożywania pokarmu wpłynie ujemnie także na siłę zadawanych ciosów
- bardzo istotnym elementem będzie także sen, który będzie dodanie wpływać na stan wytrzymałości
- Snake może być poparzony, ciężko ranny, samemu można będzie wycišgać kule z ciała
- na ciele Snake’a zostajš blizny po ranach, jednak tylko od nas zależy czy będziemy chcieli się ich pozbyć.
Wyjaśniono także słowa GENE, MEME, SCENE ukazane w trailerach. GENE odnosi się do tematu genów pokazanego w MGS1, MEME to tematu przekazywania kultury, ideologii, rzeczy nie materialnych pokazanego w MGS2, SCENE natomiast odnosi się do zmiany pojmowania świata, coś, co było dobre sto lat temu, niekoniecznie będzie dobre sto lat później.

Co tu tak cicho jakos ?:)
  • 0

#131 Gość__* Napisany 16 września 2004 - 14:25

Gość__*
  • Goście
Czyli jesli chodzi o SCENE, to wiadomo, ze The Patriots beda mieli z tym slowem duzy zwiazek. Przeciez pojawia sie tu liczba 100 a pozniej slowo "lata"...Ja zas coraz bardzeij odnosze wrazenie, ze MGS 3 bedzie bardzo, bardzo zlozona pozycja, zostawiajaca graczowi duzo swobody. Przeciez tych roznych bajerkow jest od cholery- ciesze sie z tego powodu. Takie smaczki mnie krecą.
  • 0

#132 cwany-lis Napisany 16 września 2004 - 17:25

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:
mam takie pytanie szybkie, czy szłyszeliście coś o wersji na x boxa ? juz uciekam :)
  • 0

#133 kotlet Napisany 16 września 2004 - 18:43

kotlet

    Blanka

  • Narybek
  • 211 Postów:
Na razie na trailer'ach pisze "Exclusive for Playstation 2", jednak możemy się domyślać, że ukaże się jakaś wersja z dodatkowymi misjami i tak dalej (jak Integral czy Substance) za jakiś rok od premiery "zwykłego" MGS3, i ukaże się zarówno na PS2, jak i X-BOX'a (i pewnie PC). Ja właśnie taką wersję zamierzam kupić.
  • 0

#134 Gość__* Napisany 17 września 2004 - 07:56

Gość__*
  • Goście

Na razie na trailer'ach pisze "Exclusive for Playstation 2", jednak możemy się domyślać, że ukaże się jakaś wersja z dodatkowymi misjami i tak dalej (jak Integral czy Substance) za jakiś rok od premiery "zwykłego" MGS3, i ukaże się zarówno na PS2, jak i X-BOX'a (i pewnie PC). Ja właśnie taką wersję zamierzam kupić.


No właśnie tego sie obawiam że znowu Hideo podwójnie wyciśnie z fanów kase. kotlet naprawde będziesz czekał ten rok czy dwa gdy wszyscy już będą pogrywali. Przecież oni Ci zdradzą cało fabułe. Jak Ty to wytrzymasz :?: Ja zamierzam kupić nowego metala w dniu premiery a z tego co wiem ma byc specjalna limitowana edycja :D
  • 0

#135 Mielu Napisany 17 września 2004 - 12:38

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:

Kilka ciekawostek z konferencji prasowej Konami z targów Games Convention :
- jeżeli jesteś dobrym graczem to nie będziesz musiał używać kamuflażu
- brak spożywania pokarmu wpłynie ujemnie także na siłę zadawanych ciosów
- bardzo istotnym elementem będzie także sen, który będzie dodanie wpływać na stan wytrzymałości
- Snake może być poparzony, ciężko ranny, samemu można będzie wycišgać kule z ciała
- na ciele Snake’a zostajš blizny po ranach, jednak tylko od nas zależy czy będziemy chcieli się ich pozbyć.
Wyjaśniono także słowa GENE, MEME, SCENE ukazane w trailerach. GENE odnosi się do tematu genów pokazanego w MGS1, MEME to tematu przekazywania kultury, ideologii, rzeczy nie materialnych pokazanego w MGS2, SCENE natomiast odnosi się do zmiany pojmowania świata, coś, co było dobre sto lat temu, niekoniecznie będzie dobre sto lat później.

Co tu tak cicho jakos ?:)


Czekamy wszyscy na Ciebie i najnowsze wieści :wink: Wydaje mi się czy pisałem o tych słowach w jednym z tekstów? :lol: Nie ważne. Ważne są te infosy. Sen? Blizny? Poparzenia? Wyciąganie kul ( :wink: )? Czy oni naprawdę już sami nie wiedzą czym się zająć? Kojima chyba looka co się dzieje z GTA: SA i łyka od nich pomysły. Fajne te bajery, ale ja chcę już pograć. A tu jeszcze się demo szykuje :shock:
  • 0

#136 Shinigami Napisany 17 września 2004 - 18:59

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Niedługo Kojima wprowadzi codzienną kąpiel i zmiane bielizny, która będzie wpływac na samopoczucie Snake'a i to jak dobrze będzie strzelać ze snajperki (ciasne majteczki - gorzej celujesz) :D
  • 0

#137 Gość__* Napisany 17 września 2004 - 19:02

Gość__*
  • Goście
Czy Wam naprawde nie pasuje to, ze Kojima chce wprowadzic troche innowacji?! Az boje sie tego, co bedziecie mowic o grach na next(next)-geny... :shock:
  • 0

#138 Shinigami Napisany 17 września 2004 - 19:28

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Czy Wam naprawde nie pasuje to, ze Kojima chce wprowadzic troche innowacji?! Az boje sie tego, co bedziecie mowic o grach na next(next)-geny... :shock:

Ależ mi to pasuje jak najbardziej. Chciałbym tylko już zagrać w tą gre :D
  • 0

#139 Gość__* Napisany 18 września 2004 - 09:57

Gość__*
  • Goście
Oczywiscie, ze mi to pasuje. To jest wlasnie jedna z najwiekszych zalet MGSów- male, bajeranckie pomysly, ktore jednak bardzo wplywaja na zwiekszenie grywalnosci. Oczywiscie kiepska sytuacja bylaby akcja, gdy MGS 4 poszedlby jeszcze bardziej w kierunku symulacji zycia komandosa, bo odbiegloby to troche od zalozen samej gry, ale przywiazanie do szczegolow to cos, co sobie bardzo cenie w grach Kojimy.
  • 0

#140 Gość__* Napisany 19 września 2004 - 01:37

Gość__*
  • Goście
Nie wiem czy już ktoś o tym mówił, ale jakis czas temu wyczytałem chyba na IGN, że jesli zostawi się Snake'a rannego, jego zdrowie będzie sie regenerować, nawet jeśli konsola będzie wyłączona. I tak jesli wyłączając konsolę pozostawimy Snake'a w stanie krytycznym, gdy włączymy ja ponownie po paru dniach, zastaniemy go zdrowego. Nie jestem jednak pewien czy Kojima dał temu potwierdzenie w Lipsku.
Mnie osobiście wszystkie wieści o innowacjach w Snake Eaterze bardzo cieszą. I wydaje mi się, że jego twórcy są na tyle rozsądni, że nie zaserwuja nam MGS3: Tamagochi Snake.
  • 0

#141 Gość__* Napisany 19 września 2004 - 10:10

Gość__*
  • Goście
P%^&$%le!! Od dzis dzien ZADNEJ wiadomosci o MGS3!! Zadnych domyslow. NIC!! Chce sie dowiedziec wszystkiego sam w dniu premiery(jesli brat nie nawali i odda mi kase...)!!
  • 0

#142 Gość__* Napisany 19 września 2004 - 11:01

Gość__*
  • Goście
Tez bym tak chcial. Ale, po pierwsze - ludzka ciekawosc mi na to nie pozwoli, a po drugie ludzka ciekawosc, no i po trzecie ludzka ciekawosc. Ech...nic, tylko wyprowadzic sie na wies, gdzie nie ma prasy, netu i ogolnie zadnych przejawow cywilizacji.
  • 0

#143 Gość__* Napisany 19 września 2004 - 11:57

Gość__*
  • Goście

Tez bym tak chcial. Ale, po pierwsze - ludzka ciekawosc mi na to nie pozwoli, a po drugie ludzka ciekawosc, no i po trzecie ludzka ciekawosc. Ech...nic, tylko wyprowadzic sie na wies, gdzie nie ma prasy, netu i ogolnie zadnych przejawow cywilizacji.


Wlasnie zlamalem moje postanowienie - zajrzalem w ten dzial...;/
Szwedu, You're right...
Przynajmniej postaram sie 'ograniczyc' w przegladaniu wszystkiego o MGS3...
  • 0

#144 Gość__* Napisany 20 września 2004 - 12:32

Gość__*
  • Goście
W sobote w wiadomosciach była mowa o rosjaninie , który wskazał policjantom 3 samochody z bombami, które miał zaparkowac....później zmarł on na atak serca....hmm..czyzby Fox - Die :?:
  • 0

#145 Shinigami Napisany 20 września 2004 - 13:10

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

W sobote w wiadomosciach była mowa o rosjaninie , który wskazał policjantom 3 samochody z bombami, które miał zaparkowac....później zmarł on na atak serca....hmm..czyzby Fox - Die :?:

Pistolet Kaszalot? Kojima działa :D
  • 0

#146 Gość__* Napisany 20 września 2004 - 14:32

Gość__*
  • Goście
Jeszcze jedno info...z tych samych wiadomosci....spadochroniarz wpapdł na swojego kolege (w powietrzu) przez co obaj spadli i zgineli...jako przyczyne wypadku uwarza sie ....zawał serca....Cos te zawały ostatnio popularne :lol: Dobra sorry za offtopa ;-)
  • 0

#147 Gość__* Napisany 20 września 2004 - 19:15

Gość__*
  • Goście

W sobote w wiadomosciach była mowa o rosjaninie , który wskazał policjantom 3 samochody z bombami, które miał zaparkowac....później zmarł on na atak serca....hmm..czyzby Fox - Die :?:


[offtop zamierzony]okazalo sie(jak z reszta sadzilem), ze przyczyna smierci nie byl Fox-Die, tylko pobicie podczas przesluchania(tortury?!). Ocelot nie spi...
  • 0

#148 kotlet Napisany 26 września 2004 - 12:04

kotlet

    Blanka

  • Narybek
  • 211 Postów:
Od kilku dni jest już dostępny nowy trailer z Tokyo Game Show 2004, jednak dzisiaj dopiero pojawił się w dobrej jakości (zarówno obraz i dźwięk) : http://leschroniques...2004_mgs3_e.wmv . Zajmje około 40 megabajtów.
  • 0

#149 Gość__* Napisany 26 września 2004 - 19:04

Gość__*
  • Goście
Wszystko zaj^&(ste(zwlaszcza Eve w stroju kapielowym;D), oprocz bossow(tylko The Fear daje rade). Hmmm... Jeszcze jedno... Co oznacza napis 'final episode of Metal Gear Solid trilogy'?!?!?!
  • 0

#150 Shinigami Napisany 26 września 2004 - 19:22

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Co oznacza napis 'final episode of Metal Gear Solid trilogy'?!?!?!

Może "Ostatni epizod trylogii Metal Gear Solid"? :D Ale trzeba pamiętać, że z Kojimą nigdy nic nie wiadomo. Może wszystko co wiemy o MGS3 jest ściemą i tak naprawde będzie to kontynuacja dwójki?!
  • 0