Skocz do zawartości

Zdjęcie

Xbox 360 - Pogadanki


  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
3497 odpowiedzi na ten temat

#3481 MonsieurWoland Napisany 01 września 2010 - 15:04

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Dzisiaj zrobilem transfer danych miedzy dyskami, nie ma ze nikogo bo na pewno marbela OLO :^^:

Procedura wygladala nastepujaco: wymuje z slotu dysk 20gb, na jego miejsce wkladam 250, 20stke za pomoca transfer kit podpinam do usb w konsoli. Uruchamiam 360tke, wkladam plyte z transfer kit, klikam 3 razy ok, czekam 15 minut, loguje sie do live'a, sciagam update i gram.

System typu foolproof. Sprawdzalem wyrywkowo DLC ktore mialem na hdd 20 przez transferem - wszystko smiga.
  • 0

#3482 117 Napisany 01 września 2010 - 15:10

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
do tych nowych brzydkich klockow dodaja transfer kit?
  • 0

#3483 Marbel Napisany 01 września 2010 - 15:15

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:

System typu foolproof. Sprawdzalem wyrywkowo DLC ktore mialem na hdd 20 przez transferem - wszystko smiga.

Dzięki. Może kiedyś zmienię dysk na większy. Gry Arcade śmigają, tak? A sprawdzałeś w trybie offline?

do tych nowych brzydkich klockow dodaja transfer kit?

Niestety nie. Sprzedawane osobno, u nas na premierze X360S kosztowało jakoś 45-50 zł. I wydaje mi się, że jest inny niż w przypadku transferu między dyskami starego iXa.
  • 0

#3484 Warblade1 Napisany 17 września 2010 - 17:41

Warblade1

    Mokujin

  • Narybek
  • 42 Postów:
Witam mam pytanie chce sobie zakupic 360 powiedzcie mi czy musze byc podlaczony do netu zeby grac w gry "pudelkowe" ? pytam bo nie chce tworzyc fikcyjnego profilu bo nie wiadomo jak to do konca bedzie jak uruchomia polski Live a nie chce kupic konsoli i zeby mi lezala bezczynnie z gory dzieki A jeszcze takie pytanie bo bede bral 360 250G ona nie ma w zestawie kabla hdmi? , i czy ma kabel zeby sie podlaczyc do neta czy trza kupic osobno ? Wogule doradzcie w co sie powinienem zaopatrzyc jeszcze , jak sie podlaczyc do neta(w przyszlosci ) bo mam wolne wejscie usb tylko w modemie (Motorola)
  • 0

#3485 cybercotlet Napisany 17 września 2010 - 17:48

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 598 Postów:

Witam mam pytanie chce sobie zakupic 360 powiedzcie mi czy musze byc podlaczony do netu zeby grac w gry "pudelkowe" ? pytam bo nie chce tworzyc fikcyjnego profilu bo nie wiadomo jak to do konca bedzie jak uruchomia polski Live a nie chce kupic konsoli i zeby mi lezala bezczynnie z gory dzieki A jeszcze takie pytanie bo bede bral 360 250G ona nie ma w zestawie kabla hdmi? , i czy ma kabel zeby sie podlaczyc do neta czy trza kupic osobno ? Wogule doradzcie w co sie powinienem zaopatrzyc jeszcze , jak sie podlaczyc do neta(w przyszlosci ) bo mam wolne wejscie usb tylko w modemie (Motorola)

Żeby grać konsola nie musi być podłączona do internetu. Nie wiem jak do slimek ale do starego xboxa był dodawany kabel do netu ale slimki mają opcje połączenia przez wifi :). Jedyne co może Ci chyba być potrzebne to kabel HDMI.

Jeśli w modemie nie masz opcji wifi ani podłączenia kabla ethernet to będziesz musiał zainwestować w jakiś odpowiedni router :)
  • 0

#3486 vagrant3 Napisany 17 września 2010 - 18:12

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
słówko o serwisie.

we wtorek był kurier. wczoraj wieczorem dostałem maila ze konsola dotarła, a przed momentem, ze juz "naprawiona" do mnie wraca. pewnie wymianka. przy dobrych wiatrach cały proces zajmie tydzień.

:rolleyes:
  • 0

#3487 ACZ Napisany 17 września 2010 - 18:34

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
No rzeczywiście, jest się z czego cieszyć, że po raz czwarty pada ci konsola, olo. :rolleyes:
  • 0

#3488 Ryan Napisany 17 września 2010 - 18:40

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

No rzeczywiście, jest się z czego cieszyć, że po raz czwarty pada ci konsola, olo. :rolleyes:

Najwyraźniej Ciebie to cieszy. :rolleyes:
  • 0

#3489 MonsieurWoland Napisany 17 września 2010 - 19:47

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

No rzeczywiście, jest się z czego cieszyć, że po raz czwarty pada ci konsola, olo. :rolleyes:


No patrz, jemu po raz czwarty padl x360 i dalej bedzie na niej gral. Mi PS3 padlo raz i nici z dalszego uzytkowania sprzetu OLO :^^:
  • 0

#3490 Warblade1 Napisany 17 września 2010 - 19:49

Warblade1

    Mokujin

  • Narybek
  • 42 Postów:
To znaczy mam wejscie ethernet w modemie ale to jakis kabel dokupic do tego ? jestem laikiem w tym sprawach dlatego prosze o "prosta" odpowiedz :oops: Tak samo Wifi w konsoli wykryje mi moja siec w PC ?
  • 0

#3491 Marbel Napisany 17 września 2010 - 19:54

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
2 sprawy:
Darmowy online to chyba jest tylko na Reach, bo chciałem pograć w Fifę i kupa :(
Po drugie, znów mi się Fifa zacina! :evil: :evil: :evil: Drugi raz grałem ten sam mecz w karierze i shit zwisł po meczu. Cholera ileż można!???
  • 0

#3492 MonsieurWoland Napisany 17 września 2010 - 19:56

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Witam mam pytanie chce sobie zakupic 360 powiedzcie mi czy musze byc podlaczony do netu zeby grac w gry "pudelkowe" ? pytam bo nie chce tworzyc fikcyjnego profilu bo nie wiadomo jak to do konca bedzie jak uruchomia polski Live a nie chce kupic konsoli i zeby mi lezala bezczynnie z gory dzieki A jeszcze takie pytanie bo bede bral 360 250G ona nie ma w zestawie kabla hdmi? , i czy ma kabel zeby sie podlaczyc do neta czy trza kupic osobno ? Wogule doradzcie w co sie powinienem zaopatrzyc jeszcze , jak sie podlaczyc do neta(w przyszlosci ) bo mam wolne wejscie usb tylko w modemie (Motorola)


1) Zeby grac w gry pudelkowe nie musisz byc podlaczony do netu
2) Nie mam pojecia
3) x360 slim maja wbudowane wifi, nie bedziesz potrzebowal kabla tylko routera bezprzewodowego. Wersje premium mialy wejscie na kabel sieciowy. Nie wiem jak wyglada sytuacja z slimkami.
4) Oprocz samej konsoli przyda Ci sie jeszcze play&charge kit
  • 0

#3493 cybercotlet Napisany 17 września 2010 - 20:02

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 598 Postów:
Już zdążyłem mu o tym napisać :cf:
  • 0

#3494 lukaszSA Napisany 17 września 2010 - 20:17

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 950 Postów:

No rzeczywiście, jest się z czego cieszyć, że po raz czwarty pada ci konsola, olo. :rolleyes:

Pada, nie pada.
Ważne że szybko i bez kosztów naprawiają
  • 0

#3495 alaneq Napisany 17 września 2010 - 20:25

alaneq

    Chocobo

  • Narybek
  • 25 Postów:
Witam, mam pytanie ile mógłbym zażyczyć sobie za taki zestaw?

-Xbox 360 Arcade Jasper + oryginalny 120 GB dysk twardy microsoftu + wszystko to co w pudle arcade
-2 oryginalne pady
-kabel VGA BigBena
-i gry w zestawie, Lego Batman+Pure, Lost Odyssey, Project Gotham Racing 4, Gears of War 2, Fable 2, Ninja Gaiden 2, UFC Undisputed 2009

Konsola była kupiona pod koniec czerwca tego roku w Vobisie, taki mały kaprys to był, ale że tak powiem szybko mi się odwidziała i mało grałem na niej. Stan techniczny idelany :)
Zatem za taki zestawik ile mógłbym chcieć? :)
  • 0

#3496 piterekd Napisany 18 września 2010 - 00:41

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
1000zł
  • 0

#3497 vagrant3 Napisany 18 września 2010 - 12:28

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

No rzeczywiście, jest się z czego cieszyć, że po raz czwarty pada ci konsola, olo. :rolleyes:

nie umiesz liczyć. drugi raz.
  • 0

#3498 Godot Napisany 19 września 2010 - 20:02

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Nie uważam, żeby były potrzebne aż cztery tematy o Pogadankach. Oklejam, zamykam i zapraszam do tematu głównego
http://nikogoforum.p...tgen-pogadanki/
  • 0