Skocz do zawartości

Zdjęcie

Xbox 360 - Pogadanki


  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
3497 odpowiedzi na ten temat

#121 xell Napisany 13 maja 2006 - 20:04

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 301 Postów:
Rare kilka dni przed E3 zapowiedziało, że nie pokaże nowej gry na E3, tylko na osobnym show, tak jak zrobiło to z Piniatą. Nie podam linka (dowiedziałem się o tym od Blimblima na forum http://www.neogaf.com/forum), w każdym razie to co wtedy czytałem okazało się prawdą. Rare argumentowało to między innymi tym, że w bardziej cichym okresie zapowiedź nowej gry ściągnie na siebie więcej uwagi. :ninja:
Czyli może jeszcze tej wiosny jednak poznamy nową grę Rare, jak to było powiedziane w zeszłym roku. :hmmm:
  • 0

#122 BeSOS Napisany 13 maja 2006 - 23:15

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Oby ;) I oby tym razem nie było to coś ala Pinata ;) (choc przyznam, ze po E3 sie do Pinatki przekonałem o_O) Patrzac na to jaka grafe rare zaserwowało w pinacie i kameo az prosi sie o Banjo 3 o__O
  • 0

#123 Gość__* Napisany 16 maja 2006 - 12:57

Gość__*
  • Goście
o to kilka rzeczy, które napweno umilą chwile spędzone z xboxem 36
Dodany obrazek
Metali Green - jeśli białasek ci się znudził :)
Dodany obrazekDodany obrazek
Smoke kolor oraz Crimson
Dodany obrazekDodany obrazek
klasyczny przeźroczysty i podświetlanie przeźroczystego :]
  • 0

#124 xell Napisany 29 maja 2006 - 20:51

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 301 Postów:
Właśnie przeczytałem, że Capcom celuje odpowiednio w 660tys. i 740 tys. sprzedanych egzemplarzy Dead Rising i Lost Planet. Oby mu się udało, to 360 pozyska miłość kolejnego wydawcy :ninjadance:
  • 0

#125 MaxVarEmreis Napisany 29 maja 2006 - 21:05

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Właśnie przeczytałem, że Capcom celuje odpowiednio w 660tys. i 740 tys. sprzedanych egzemplarzy Dead Rising i Lost Planet. Oby mu się udało, to 360 pozyska miłość kolejnego wydawcy :ninjadance:

Co wiecej planują 6 pozycji na X360.
I mam nadzieje, że im sie uda, tak jak UbiSoft ze swoim GRAW. To by była świetna pozycja wyjściowa do przyszłych działań.
  • 0

#126 xell Napisany 29 maja 2006 - 22:08

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 301 Postów:
Czyli SF2, LP, DR, RE5 i dwie kolejne pozycje :ninjadance:
Wśród nich zapewne Onimusha :lol:
  • 0

#127 MaxVarEmreis Napisany 29 maja 2006 - 22:34

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Czyli SF2, LP, DR, RE5 i dwie kolejne pozycje :ninjadance:
Wśród nich zapewne Onimusha :lol:

Może DMC :spoko:
Myslisz ze Street Fighter'a wliczają do tego??
Wogóle wychodzi na to, że te gry zobaczymy w ciagu roku. Bo to sa plany do 31 marca 2007 roku.
  • 0

#128 xell Napisany 29 maja 2006 - 22:47

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 301 Postów:

Wogóle wychodzi na to, że te gry zobaczymy w ciagu roku. Bo to sa plany do 31 marca 2007 roku.

O RE5 zapomnij, że ujrzymy go w ciągu następnego roku... Chyba że na jakiś targach, ale nie w sklepach, więc to jest ogólem 6 gier w produkcji. Co i tak jest niezłym wynikiem, bo przecież później też Capcom będzie rozpoczynał nowe projekty. Oby tylko LP i DR nie wtopiły. :ninja: Ale to zależy chyba tylko od marketingowców Capcomu, bo gry na 360 sprzedają się świetnie.
  • 0

#129 xell Napisany 05 czerwca 2006 - 20:50

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 301 Postów:
Ja mam pytanie o Rareware. Chodzi mi o jego teamy. Z tego co rozumiem, to Rare ma 4 teamy dłubiące przy grach na 360 i jeden tworzący Diddy Kong Racing na NDS? I następna zapowiedziana gra będzie prawdopodobnie od teamu Conker?
  • 0

#130 BeSOS Napisany 05 czerwca 2006 - 21:25

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
jest team banjo (robią pinatę), team pdz(robią 4 mapy pół roku LOL ;)), team kameo (zrobili kameo i nie wiem co teraz robią) a co z ostatnim to nie wiem, może to team handheldowy :)
  • 0

#131 Ryo-San Napisany 07 czerwca 2006 - 15:25

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
http://www.devil360.com/
chip w drodze

The Devil360 will be a modchip for the Xbox 360 console, the 'small' security hole has been found! This device is in no way related to the DVD firmware exploits - it's a totally different approach.
However we did not manage to get the product ready for today (6/6/6), because we are working hard on improving it to:
* Try to protect it from any type of update
* Make it programmable via PC
* Boot unsigned code
* Allow to swap HD with larger drive with a special interface between the 360 and the HD (all types IDE/SATA).

  • 0

#132 TomisH Napisany 07 czerwca 2006 - 15:33

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
Ściema będzie ;]
  • 0

#133 Texz Napisany 07 czerwca 2006 - 19:16

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Ściema będzie ;]

Ściema jest, bo strona już ... nie istnieje.

Who Lets The Dogs Out? Who? Who? Who? Who?
Who Lets The FBI Out? Microsoft! Microsoft! Microsoft! :ninjadance:
  • 0

#134 Danteusz Napisany 07 czerwca 2006 - 19:18

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 879 Postów:
Na stronie było napisane że będą zmieniać serwer więc pewnie wróci.
  • 0

#135 xell Napisany 14 czerwca 2006 - 22:48

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 301 Postów:
http://www.doublefine.com/news.htm

Przeczytajcie pierwszego newsa. Kocham poczucie humoru tego człowieka (Tima Schafera). :mrgreen: Ciekawe nad czym teraz dłubie.
  • 0

#136 Gość__* Napisany 26 czerwca 2006 - 21:47

Gość__*
  • Goście
http://rhinotronics....sonalSpace.aspx :ninja:
  • 0

#137 syon Napisany 27 czerwca 2006 - 09:09

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Kapitalne faceplate'y. Większość widzę pierwszy raz na oczy :cry:
  • 0

#138 TomisH Napisany 27 czerwca 2006 - 13:32

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
A czy japońskie N3 wymagało dysku?
  • 0

#139 Ryan Napisany 27 czerwca 2006 - 15:21

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Przy okazji chciałbym się pochwalić posiadaniem przodu z limitowanej edycji, o takiego. :ninjadance: Dodam, że nie mam Xbox 360. :^^:

Dobra, koniec chwalenia się. ;)
  • 0

#140 Gość__* Napisany 27 czerwca 2006 - 18:32

Gość__*
  • Goście
Wow. Szacun. Sprzedajesz? :ninja:
  • 0

#141 Ryan Napisany 27 czerwca 2006 - 18:57

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Zastanawiam się nad tym. W stanach kupię sobie faceplate Halo 3 jak się pojawią. :) BTW: jest może przód Obliviona? Na blogu tego gostka nie widzę...
  • 0

#142 Gość__* Napisany 27 czerwca 2006 - 20:24

Gość__*
  • Goście
Chyba nie ma. Kurde, moglyby u nas wyjsc bundle Chromehounds i GoW z faceplateami.
W razie czego jezeli zdecydujesz sie sprzedac tego swojego plate'a to daj znac na priv.
  • 0

#143 Gość__* Napisany 28 czerwca 2006 - 12:24

Gość__*
  • Goście
Ad. http://www.neo-plus.... ... &start=452

Już plota zdementowana N3 nie wymaga dysku. To był błąd w jakimś tam twierdzeniu tłumaczeniu :zakochany:
  • 0

#144 Gość__* Napisany 28 czerwca 2006 - 19:50

Gość__*
  • Goście
W sumie szkoda. Bez wymagania dysku wszyscy gracze musza zgodnie placic grami gorszymi niz moglbyby byc....
  • 0

#145 BeSOS Napisany 28 czerwca 2006 - 20:59

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Dokładnie, ja zawsze bede to wypominał Microsoftowi - to co było najwieksza zaleta Xboxa zostało z beznadziejnych przyczyn wywalone o_O co za głąby w MS siedza ;/ I nie przemawiają do mnie żadne tłumaczenia o chęci dotarcia do szerszej grupy odbiorców. MS sam sobie podciął gałąź a Sony to wykorzystało i myk - PS3 ma 60GB ;]

Najbardziej denerwuje mnie długość loadingów - z HDD byłaby na bank zmniejszona a tak mamy next-genowa konsolę z grami ładującymi się dłużej niz na starym Xboxie ;/ :hmmm:
  • 0

#146 Gość__* Napisany 28 czerwca 2006 - 21:54

Gość__*
  • Goście
Predzej czy pozniej chyba jednak ktos sie tam jeb.ie w glowe i stwierdzi, ze albo pozwalamy zeby Sony mialo lepsze, ladniejsze, szybsze i wieksze gry albo jednak olejemy promil bezdyskowcow.
  • 0

#147 MaxVarEmreis Napisany 29 czerwca 2006 - 00:06

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Predzej czy pozniej chyba jednak ktos sie tam jeb.ie w glowe i stwierdzi, ze albo pozwalamy zeby Sony mialo lepsze, ladniejsze, szybsze i wieksze gry albo jednak olejemy promil bezdyskowcow.

IMO tego błedu juz sie na da naprawić. Cokolwiek teraz zrobi MS bedzie zle. zostawia tak jak jest, bedzie niedobrze. Beda montowac HDD w standardzie, bedzie niedobzre (co z ludzmi którzy zakupili wersje Core, w jakiej cenie teraz sprzedawac konsole??). Niestety w tym aspekcie MS dał dupy....
  • 0

#148 filip Napisany 29 czerwca 2006 - 00:09

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:
Oby... Już przy okazji konwersji Obliviona powinni zezwolić Bethesdzie na wykorzystanie dysku, ale wiadomo, że wtedy minęło zbyt mało czasu od premiery. IMO wystarczy, że m$ pozwoli raz wydać grę wymagającą dysk aby ten stał się niezbędny już na stałe...
  • 0

#149 Gość__* Napisany 29 czerwca 2006 - 00:21

Gość__*
  • Goście
Dupy dali po calosci, ale za pozno nie jest. Wiadomo ile poszlo konsoli core a ile dyskow. Wypuscic taka liczbe dyskow zeby wystarczylo dla kazdego po czym zaprzestac produkcji core. W oswiadczeniu prasowym powiedziec, ze developerzy straszliwie naciskali, a biedny M$ jest tylko sluga i chce dostarczyc fanom najlepsze gry jakie tylko potrafi. :ninjadance:
  • 0

#150 Gość__* Napisany 29 czerwca 2006 - 10:54

Gość__*
  • Goście

Predzej czy pozniej chyba jednak ktos sie tam jeb.ie w glowe i stwierdzi, ze albo pozwalamy zeby Sony mialo lepsze, ladniejsze, szybsze i wieksze gry albo jednak olejemy promil bezdyskowcow.

IMO tego błedu juz sie na da naprawić. Cokolwiek teraz zrobi MS bedzie zle. zostawia tak jak jest, bedzie niedobrze. Beda montowac HDD w standardzie, bedzie niedobzre (co z ludzmi którzy zakupili wersje Core, w jakiej cenie teraz sprzedawac konsole??). Niestety w tym aspekcie MS dał dupy....


Może jakiś specjalny (mniejszy) dysk dla posiadaczy Core'ów w promocyjnej cenie albo zniżka na już dostępny za okazaniem np. karty gwarancyjnej od Core'a.
Z drugiej strony Nintendo zmusiło graczy do zakupu dodatkowej pamięci, ale nie pamiętam jak zareagowali na to posiadacze N64.
  • 0