Skocz do zawartości

PERFECT DARK ZERO (cz. 3)


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
684 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 23 listopada 2005 - 18:37

Gość__*
  • Goście
Problem Rare - mało czasu, aż dwa projekty dla jednego studia developerskiego na tą samą datę premiery!! To jest chore. Która firma wydaje dwa tytuły jednocześnie?? A Rare nie jest przecie gigantem infrastruktury!! Jakby sie skoncentrowano na jednym PDZ to byłby hit, a tak trzeba było pieścić dwa równoległe projekty.
  • 0

#2 BeSOS Napisany 23 listopada 2005 - 19:00

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Czyniu, nie postaw klocuszka, proszę cię :pociesza:
  • 0

#3 Gość__* Napisany 23 listopada 2005 - 20:23

Gość__*
  • Goście

Przecież każda gra na 360tke ma FSAA o_O



Jak widać nie każda gra, a szczególnie gry Rare...
Zresztą dane techniczne co do mocy Xenosa są ostro podkolorowane.
W PDZ są takie postacie, które z powodzeniem łyknął by Xbox, a w grze next-genowej nie ma podstaw, czyli 4xAA. Nie mówimy o jakiejś cienkiej firmie, ale mówimy o Rare...

:ziewa:

Tak, zły i brzydki Microsoft podkolorował dane :lol: Pozatym gdybyś nie zauważył Tomish napisał 'podobno', a tak zupełnie na marginesie.. w żadnej recce nie czytałem o braku AA, a konkretnie FSAA.. a co do postaci, które pociągnął by Xbox.. żal mi cię, pozatym może pamiętasz kolosalną różnice między RR:T4, a RRV? :pociesza: No, ale to przecież gadanie do ściany, które trwa już ponad rok o_O
  • 0

#4 BeSOS Napisany 23 listopada 2005 - 21:29

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
PDZ dostała 9.0 od 1up

elo Dodany obrazek
  • 0

#5 MaxVarEmreis Napisany 23 listopada 2005 - 21:49

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

PDZ dostała 9.0 od 1up

elo Obrazek

Zaraz pojawi się Czesław i tak wywróci kota ogonem, że wyjdzie i tak na to, że PDZ to crap jakich mało, że Rare się skonczyło, no i standarowy (sztandarowy??) tekst o tym że X360 suxx.

Ehhh a ja już nie moge się doczekać mojej wersji limitowanej :D. Dziś już nie mam czasu ale jutro trzeba będzie tą recke obadać.
  • 0

#6 Gość__* Napisany 23 listopada 2005 - 21:58

Gość__*
  • Goście
Coz po obejrzeniu paru gamespotowych filmikow mozna zauwazyc ze nie tylko boty sa slabe. Filmy z gameplayu sa chyba nagrywane podczas sesji jakiegos przedszkolaka, choc moze mi sie tylko tak wydawac
  • 0

#7 TomisH Napisany 24 listopada 2005 - 08:32

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:

Przecież każda gra na 360tke ma FSAA o_O


Jak widać nie każda gra, a szczególnie gry Rare...

A czysiek łyka wszystko jak młody pelikan :lol:
Jakbym napisał, że "podobno" laser w x360 siada, a 10% xów dymi z niewiadomych przyczyn, czysia zaraz by to wszem i wobec rozpisała jako potwierdzony fakt :hurra:
[Franek] Może ja dziwny jestem, ale wydaje mi się, że fakt nie może być niepotwierdzony :lol: Pozdro, szacun :skacze:
[TH] A racja, racja. Powstało tzw. wyrażenie pleonastyczne. Pozdro szacun rispekt.

:muflon: :mrgreen:
  • 0

#8 BeSOS Napisany 24 listopada 2005 - 10:35

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
8.4 na ign....a to dranie o_O

czekamy na komentarze Czesi - jedziesz :lol:
  • 0

#9 Gość__* Napisany 24 listopada 2005 - 11:30

Gość__*
  • Goście
Generalnie chłopaki z IGNu na każdym kroku dawali do zrozumienia, że single pomimo swoich wad jest b. dobry, ale tak na prawdę głównym daniem jest Lajwik ;]

Though there's so much to do in Perfect Dark's single player campaign, it gets tedious after a while. Over Xbox Live, this is a totally different and much better game..


A co do naszego drogiego IQ3.. ostatnio tak pięknie wyliczał nam wszystkie oceny.. otóż dzisiaj Xbox 365, Xbox-Evolved i Game Zone dały 90%, a Xbox Core 94%.. eat this, mother fucker :lol:
  • 0

#10 Gość__* Napisany 24 listopada 2005 - 11:33

Gość__*
  • Goście
Z tym ze sa to servisy poswiecone konsoli microsoftu -_-”

IGN 8.4
Kazdy spodziewal sie wiecej i taka jest prawda.
Teraz czekam na opinie jakis PRO graczy dotyczacych multiplayera (lepsze od Halo ?? :) )
  • 0

#11 ACZ Napisany 24 listopada 2005 - 11:44

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Typowałem 8,4 na IGN i taką też ocenę PDZ dostało. Jedynak może to potwierdzić 8)
Nie będę jechał, bo po co. Od dawna przewidywałem i pisałem tutaj, że to nie będzie to na co tygrysy czekają od lat. Jak widać się sprawdziło. Dla zwykłych graczy, którzy nie grali w PD takie PDZ nie będzie symptomem do tego, aby zakupić Xboxa360. Ot, bardzo dobra gra, których jest dużo na rynku. PDZ absolutnie nie jest wybitny i nie podwyższa poprzeczki dla konkurencji. Jestem ciekawy co teraz napisze Blizz, który krzyczał, że PDZ będzie genialny i perfekcyjny, bo jest Perfeckiem. Tak się nie wcale nie stało.
Przyznam się, że sam się zajarałem tym tytułem przez jakiś czas, ale już mi przeszło po tych reckach.
Wracając do oceny na IGN. Można się z nią zgodzić. Prezentacja gry jest kiczoweata do bólu i zasługuje to na ocenę 5. A gameplay ocenili na 8, tak samo, jak grafikę.
Moi mili. Rare już nie jest firmą, która podnosi poprzeczkę konkurencji. Dla fanów ogólnie strzelanin fpp to chyba bardziej łakomym kąskiem na Xboxa360 będzie Call of Duty 2, a nie PDZ.
Oczywiście zaraz odezwą się Live!'owcy (Frank dajesz) i fani PD (Jedynak i Blizz dajecie) i zaczną krzyczeć, że sami sprawdzą tą grę i dopiero ją ocenią, a serwisy ich nie obchodzą. Co za obłuda, bo gdyby PDZ dostawało na serwisach same 90% lub wyżej to byście podpierali się właśnie tymi reckami na tychże serwisach. Moim zdaniem już nie ma co czekać na każdą grę Rare z wypiekami na twarzy, bo prawdziwe Rare to było na N64, a obecnie napewno takie nie jest.
  • 0

#12 Gość__* Napisany 24 listopada 2005 - 12:54

Gość__*
  • Goście

Jestem ciekawy co teraz napisze Blizz, który krzyczał, że PDZ będzie genialny i perfekcyjny, bo jest Perfeckiem. Tak się nie wcale nie stało.

hehe
Ciekawe kto zabierze sie za recke PDZ :)
  • 0

#13 Gość__* Napisany 24 listopada 2005 - 12:58

Gość__*
  • Goście

Oczywiście zaraz odezwą się Live!'owcy (Frank dajesz)..

Ależ oczywiście, że się odezwe ;]

Moi mili. Rare już nie jest firmą, która podnosi poprzeczkę konkurencji. Dla fanów ogólnie strzelanin fpp to chyba bardziej łakomym kąskiem na Xboxa360 będzie Call of Duty 2, a nie PDZ.

Tu się absolutnie nie zgodzę.. CoD2 faktycznie zbiera wyższe noty, ale siłą tej gry jest single(a to jak wiadomo dla 99% fanów fpp rzecz drugoplanowa), który jest zaskryptowany tak, że głowa boli.. nie, ja nie mówie, że ta gra jest zła, wręcz przeciwnie.. na 100% ją sprawdzę, bo oceny mówią same za siebie.. ale CoD2 umrze kooorewsko szybko.. kupie, przejdę, sprzedam, nara.. natomiast takiego Perfecta będę trzymał chyba do końca życia 360tki(o ile nie wyjdzie PD2 ;D), bo jak pewnie czytałeś esencją tej gry jest multi.. a to grze fpp potrafi zapewnić najdłuższy żywot.. zresztą zobacz na Halo 1.. niedawno minęły 4 lata od premiery, a chłopaki dalej grają właśnie w H1 po Xlinku, czy XBC.. wspaniałego w singlu Riddicka czasem ktoś wspomni, ale wszyscy jeśli grają to grają w Halo w multi ;]

Oczywiście zaraz odezwą się Live!'owcy (Frank dajesz) i fani PD (Jedynak i Blizz dajecie) i zaczną krzyczeć, że sami sprawdzą tą grę i dopiero ją ocenią, a serwisy ich nie obchodzą. Co za obłuda, bo gdyby PDZ dostawało na serwisach same 90% lub wyżej to byście podpierali się właśnie tymi reckami na tychże serwisach.

Czysiek, ale ja nie mówie, że takie 8.4 na IGNie o niczym nie świadczy.. ale rozstrzał w ocenach jest spory.. więc podejrzewam, że z PDZ jest jak z Otogi, czyli 'Love it or hate it'.. to, że jest taki rozstrzał świadczy imo o tym, że nie dostaliśmy gry boskiej, perfekcyjnej i genialnej.. a po prostu b. dobrą/świetną.. a to, czy będzie ona dla kogoś b. dobra czy świetna zależy już od osobistych preferencji gracza.. ot, jeden nie lubi grać multi, drugi kocha, trzeci nie przeżyje braku skoku, a czwartemu to nie przeszkadza.. i dlatego właśnie nie stawiam kreski na PDZ, ani też go nie wychwalam pod niebiosa.. po prostu dopóki nie zagram nie wydam ostatecznego werdyktu..

Moim zdaniem już nie ma co czekać na każdą grę Rare z wypiekami na twarzy, bo prawdziwe Rare to było na N64, a obecnie napewno takie nie jest.

Tu też bym nie przesadzał, bo z tego, co można przeczytać na sieci Kameo miodu nie brakuje, a PDZ w sieci jest kapitalne, więc na pewno nie można powiedzieć, że Rare umarło.. z drugiej strony nie można też powiedzieć ze 100% pewnością, że się odrodzili.. ja wstrzymam się do momentu, kiedy sprawdze multi PDZa, a najlepiej kolejną grę, którą zrobią już bez pośpiechu.. to natomiast, że PDZ i Kameo nie są dopięte na ostatni guzik(opieram to na reckach) zrzuciłbym na barki pośpiechu.. niecały rok przenieśli 2 gry z Xboxa na 360tke.. a na finalnych dev-kitach pracowali jakieś 3 miesiące.. tępo w przypadku tej firmy wręcz niesamowite.. tak, jak napisał Jedyn Rare nigdy nie wydawało 2 gier jednocześnie.. a już na pewno nie na launch.. dodaj do tego pośpiech, jaki towarzyszył startowi 360tki ;]
  • 0

#14 Scorpio Napisany 24 listopada 2005 - 14:04

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Ciekawe kto zabierze sie za recke PDZ

Hmmm, właśnie ... i czy w tym wypadu, gdyby BB przypadła, zaślepienie i fascynacja (w pozytywnych znaczeniach, żadne tam Los Plagas) nie pozwolą wytknąć grze błędów (nie najlepszy singiel z tego co czytam). 10 nie może - zbyt wiele opini sprzecznych (nawet nie licząc kontrowersyjnych opinii Czycha3).

No i znów ponownie trafia pytanie: w obiektywie i przyrównaniu do czego oceniać gry na Next Gen pod względem grafiki, skoro są pionierami?
  • 0

#15 ACZ Napisany 24 listopada 2005 - 15:33

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Myślę, że jakby PDZ wyszło (w takim stanie jakim jest teraz) później (np. o prawie rok), gdy na Xboxa360 byłoby już więcej gier fpp to oceny PDZ byłyby jeszcze niższe. Niektóre serwisy spojrzały na tą grę chłodnym okiem i bardzo dobrze, nie wystawiali chociaż na hip hip hura samych 90% i więcej "bo to next-gen, więc trzeba wystawić wysokie noty za grafę itp." Grafa, jak na next-gena jest średnia i te wszystkie gry oparte o powiedzmy Unreal 3 Engine, które wyjdą w 2006 roku po prostu wciągną nosem to co widzimy w PDZ.
Fabula, design postaci kiepskie, jak na single'a. 20% graczy, którzy kupią PDZ będzie dusiła w nią jeszcze długo w multi, a reszta kupi, przejdzie single i zapomni o PDZ, bo obok są lepsze fpp. Bo niby co Rare pokazało wielkiego w tej grze? Kompletnie nic, ot dobre rzemiosło, które w pomysłach nie zagraża absolutnie konkurencji na polu strzelanin fpp.
  • 0

#16 syon Napisany 24 listopada 2005 - 15:49

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Wiesz Czesia wmawianie, że gra kosi czy jest do bani działa w obie strony z tym, że twoje wypowiedzi, argumenty i przedewszystkim tok myślenia (załóżmy, że występuje u ciebie - hipotetycznie) w 99.9% w ogóle nie trafiają do mnie i na pewno paru innych obecnych w tym temacie osób. Piszesz, że Rare już nie daje rady bo wydało gierke, którą serwisy oceniają bardzo dobrze, ale nie rewelacyjnie. Czy to oznacza, że kolesie mogą się cmoknąć w zady i odejść w zapomnienie? Jasne, że nie bo tylko kompletny czopek by tak pomyślał. Ja rozumiem, że gdyby PDZ dostał oceny poniżej średniej, no to może, MOŻE bym nie myślał o tobie jak o klockowatym fanboju Sony, i ręcznego zjeżdżacza na widok fotki Kena z E3. Tak, więc daruj sobie jazdy na Rare bo napewno twoja kochaniutka firma Sony wyda jeszcze w przyszłości niejednego gniota na tą czy następną generację konsol bo jak na dzień dziesiejszy ma i tak ich sporo... - tyle.
  • 0

#17 Gość__* Napisany 24 listopada 2005 - 16:05

Gość__*
  • Goście

Fabula, design postaci kiepskie..

Czesław w tym momencie przeszedłeś samego siebie.. nie grałeś w gre, ale wiesz, że fabuła jest kiepska.. a, że wyczytałeś to na sieci nie uwierze, bo przecież zdania po angielsku nie potrafisz ułożyć.. tą wypowiedzią zbudowałeś sobie pomnik trwalszy, niż ze spiżu :lol:
A pozatym to:
:kult::kult::kult::kult:

Myślę, że jakby PDZ wyszło (w takim stanie jakim jest teraz) później (np. o prawie rok), gdy na Xboxa360 byłoby już więcej gier fpp to oceny PDZ byłyby jeszcze niższe.

Czesiu dziecko, ale w ciągu roku Rare by tą grę strasznie podciągnęło, bo tak po prostu gonił ich czas i wszystko robili na ostatnią chwilę.. ot, słynna historia z puszczeniem gry do tłoczni zanim został jej przynany certyfikat jakości MS..

Niektóre serwisy spojrzały na tą grę chłodnym okiem i bardzo dobrze, nie wystawiali chociaż na hip hip hura samych 90% i więcej "bo to next-gen, więc trzeba wystawić wysokie noty za grafę itp." Grafa, jak na next-gena jest średnia i te wszystkie gry oparte o powiedzmy Unreal 3 Engine, które wyjdą w 2006 roku po prostu wciągną nosem to co widzimy w PDZ.

Czesiek, mówisz tak, jakbyś nie wiedział, że to dopiero będzie.. czy gry z launchu PS2, Gacka, czy Xa mogą rywalizować z tymi, które wyszły później(pod względem grafy ofkoz, bo Czysie tylko to obchodzi)? NIE :ziewa:

Fabula, design postaci kiepskie, jak na single'a. 20% graczy, którzy kupią PDZ będzie dusiła w nią jeszcze długo w multi, a reszta kupi, przejdzie single i zapomni o PDZ, bo obok są lepsze fpp. Bo niby co Rare pokazało wielkiego w tej grze? Kompletnie nic, ot dobre rzemiosło, które w pomysłach nie zagraża absolutnie konkurencji na polu strzelanin fpp.

Jak ktoś świadomie rezygnuje z 90% gry(pod względem żywotności) to już jego sprawa.. ja osobiście wbijam w to pręta :ziewa:
  • 0

#18 ACZ Napisany 24 listopada 2005 - 16:09

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Nie zrozumiałeś Syon mojego posta. Nie napisałem przecież, że Rare może się zwijać z tego rynku.
Na N64 robili gry (ponadczasowe platformery i fpp), z których czerpali garściami inni producenci. A teraz? Teraz producenci nie wzorują już się na grach Rare, bo takie Kameo czy PDZ nier wnosi nic nowego, dobre rzemiosło i tyle.
  • 0

#19 Texz Napisany 24 listopada 2005 - 17:33

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
JA PINDOLE! Przecież jeszcze nikt z was nie grał w nowego PDZ! Wzorujecie się na recenzjach gnojków z USA, których dobry smak zaczyna się na Burger Kingu, a kończy się na pisaniu, że to nagle spodziewali się 100% fotorealizmu w grach nowych generacji. Boże degeneracja i despotyzm o których mówił dziś Lepper w sejmie, przechodzi ludzkie pojęcie(Czychu). Rest in PiS. :bash:
  • 0

#20 BeSOS Napisany 24 listopada 2005 - 17:40

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
zastanów się nad swoim zachowaniem czesiek, bo w zastraszającym tempie zmieniasz zdanie o_O

Najpierw piszesz, że gra jest jednym wielkim gównem, potem że jest rewelacyjna, że jest mistrzostwem świata itp a teraz znowu zaczynasz jechac po PDZ - oczywiście tylko dlatego, że zebrała oceny w granicach 80-90%

bez kitu, wszystko co może opaść opada, kiedy czytam twoje posty Dodany obrazek
  • 0

#21 ACZ Napisany 24 listopada 2005 - 17:50

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Jedynak, myśl nad tym co piszesz. Nie jadę po PDZ, napisałem tylko o tym, że Rare już niew robi genialnych gier, jak kiedyś i że nie jest wyznacznikime w platformówkach czy w strzelankach fpp.
A to, że Rare się zrobiło na maksa amrykańskie to widać gołym okiem.
Nie kupię Xboxa360, czekam na PS3, aby grać w większośc gier japońskich.
  • 0

#22 MaxVarEmreis Napisany 24 listopada 2005 - 18:24

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

aby grać w większośc gier japońskich.

Taaa, nie ma to jak dobra "symulacja" kaparki hehe.

Naprawde, oglądając filmiki to moge się przyczepić tylko do AI. Jednak filmik nie jest w tej sprawie wiarygodnym źródłem. Zagram, zobacze.
Za to dzungla ( na screenech) wygląda cudownie. Nawet lepiej niz w Far Cry:).

Kurcze kiedyś to było łatwiej. Zadnego neta, nic, człowiek odciety od świata. Miał gdzieś oceny z zagranicznych stron. Co go obchodziły Hamburgery. Co najwyzej czekał na 2 gazety konsolowe :). A teraz taka zadyma się zrobiła, że głowa mała. Ehhh, ja chce "Back to the Past"...
  • 0

#23 ACZ Napisany 24 listopada 2005 - 18:30

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:

Za to dzungla ( na screenech) wygląda cudownie. Nawet lepiej niz w Far Cry:).


Ściągnij filmik z IGn, ten pierwszy z dżunglą, a czar pryśnie. To co na screenach wygląda dobrze, na filmie wygląda, jak dżungla rodem z peceta. Nic szczególnego.
  • 0

#24 gruby Napisany 24 listopada 2005 - 18:51

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

Kurcze kiedyś to było łatwiej. Zadnego neta, nic, człowiek odciety od świata. Miał gdzieś oceny z zagranicznych stron. Co go obchodziły Hamburgery. Co najwyzej czekał na 2 gazety konsolowe . A teraz taka zadyma się zrobiła, że głowa mała. Ehhh, ja chce "Back to the Past"...

:D OFFTOP WARNING :D Właśnie ostatnio o tym myślałem. Pamiętam jak kupiłem Okaryne. I nie wiedziałem o niej nic oprócz tego co dowiedziałem się z Neo... Nie znałem miejscówek, nie wiedziałem jak wyglądają wrogowie miałem mgliste pojęcia na temat twistów fabułyitd. A teraz jak tak sobie myślę, to chyba z 50% PDZ mógłbym przejść na pamięć :D. Ciekawe czy wersja PALOwska będzie się jakoś różnić od NTSC... tak swoją drogą. HD chyba sprawi, że nie będzie różnic we frameracie?
  • 0

#25 syon Napisany 24 listopada 2005 - 19:13

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

Moim zdaniem już nie ma co czekać na każdą grę Rare z wypiekami na twarzy, bo prawdziwe Rare to było na N64, a obecnie napewno takie nie jest.


Zjechałem i otrzymałem taką odpowiedź:

Nie zrozumiałeś Syon mojego posta. Nie napisałem przecież, że Rare może się zwijać z tego rynku.


To fakt nie napisałeś, ale dałeś do zrozumienia że o to ci chodziło, więc wnioski są dwa:

1) nie umiesz pisać ze zrozumieniem i sam nie wiesz czasem o co ci chodzi

2) Rare faktycznie ssie

Naturalnie bez apelacyjnie skłaniam się ku punktowi pierwszemu, dlatego że dowodów na to jest multum i to tylko w tym temacie.
  • 0

#26 BeSOS Napisany 24 listopada 2005 - 19:25

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

To fakt nie napisałeś, ale dałeś do zrozumienia że o to ci chodziło, więc wnioski są dwa:

1) nie umiesz pisać ze zrozumieniem i sam nie wiesz czasem o co ci chodzi


proste :lol: :lol: :lol:

Czesiowi juz podziekujemy....idź ty lepiej przestaw doniczkę :lol: :lol: :lol:

Ja chwile niepewności mam już za sobą ;] teraz czekam aż sam będę mógł przetestowac PDZ ;]
  • 0

#27 ACZ Napisany 24 listopada 2005 - 19:26

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:

już nie ma co czekać na każdą grę Rare z wypiekami na twarzy


"Z wypiekami na twarzy", czyli nie ma co się jarać mocno nadchodzącymi grami Rare, że będa jakimiś totalnymi hitami, bo można się srogo zawieść.
Taki był sens powyższego cytatu, a nie, że Rare ssie i ma się zwijać z rynku.
  • 0

#28 Gość__* Napisany 24 listopada 2005 - 19:32

Gość__*
  • Goście

Typowałem 8,4 na IGN i taką też ocenę PDZ dostało. Jedynak może to potwierdzić
Nie będę jechał, bo po co. Od dawna przewidywałem

No tak, Czychu wszystko przewidzi :) . Tylko jakoś nie przewidział tego, że plafrorma M$ może się cieszyć wielkim zainteresowaniem i zagrozić tym kiciarzom z Sony :( . Tak Czychu, tak...
  • 0

#29 syon Napisany 24 listopada 2005 - 19:34

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

"Z wypiekami na twarzy", czyli nie ma co się jarać mocno nadchodzącymi grami Rare, że będa jakimiś totalnymi hitami, bo można się srogo zawieść.
Taki był sens powyższego cytatu, a nie, że Rare ssie i ma się zwijać z rynku.


Czesiek ja się z tobą spierać o sens twoich wypowiedzi nie będę bo to aż szkoda zawracania sobie, że tak to ujmę du*y. Bo generalnie je (twoje wypowiedzi) właśnie tam mam i miejsca już nie ma, więc przychamuj do momentu aż piramidke postawie. Non stop wałkujesz te same teksty: a to Rare już sie nie nadaje, niech trzymają sie zdala od platformerów i shooterów - koleś jaki jest twój cel w całym tym chrzanieniu? Podaj mi swoje motywy człowieku bo ja chyba głupi i tępy jestem, że zrozumieć cie nie moge... staram się i po prostu nie potrafię.
  • 0

#30 Gość__* Napisany 24 listopada 2005 - 23:24

Gość__*
  • Goście
Obejrzałem filmiki z PDZ, przeczytałem recki i w zasadzienie jest ani lepiej ani gorzej niż to czego się spodziewałem. Multi pewnie bedzie super ale jeśli miałbym obstawiac to będzie to raczej timesplitters-style niż halo-style i tym samym będzie miał określoną (co nie znaczy małą) grupę odbiorców. Plus dla PDZ.

Single. Na podstawie filmików cięzko coś wywnioskowac ale IMO brakuje trochę AI oraz dynamiki (odnośnie gameplayu). Moze to byc wina ustawień poziomu trudności oraz osoby która grała podczs kręcenia tego filmiku. Zresztą zobaczymy w praniu.

Jedno mnie cieszy - PDZ nie dostał 10 tylko dlatego ze jest grą next genową. Rzetelna ocena = wiecej zadowolonych klientów i mniej rozczarowań.
  • 0