Skocz do zawartości

PERFECT DARK ZERO (cz. 3)


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
684 odpowiedzi na ten temat

#121 Blizzard Beast Napisany 20 grudnia 2005 - 21:39

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

czy gra jest lepsza od halo?


Dla tych, ktorzy nie zauwazyli mojego podpisu lub nie czytali moich wypowiedzi w tym temacie. I don't givr a fuck about Halo. I give a fuck about Perfect Dark.
  • 0

#122 Gość__* Napisany 21 grudnia 2005 - 11:03

Gość__*
  • Goście

Gram online, co mam nie grac. :] Chwilowo bawie sie jeszcze na Special Agencie z braku czasu, ale w Swieta zabieram sie za Perfecta. Glownie pykam w DarkOps poki co.


To dodaj mnie do FR - Maiden PL lub też wyslij na PW GT. Poszpilamy cos ;)

Yeti - Kup Halo 3 nikt ci nie broni :)
Bedziesz miał jescze wiekszy Auto-Aim a MC bedzie miał zamocowane dodatkowe SMG w Hełmie 8)

Gdybyś przypadkiem kupił Xbox'a to nawet nie kupuj PDZ.
Obawiam sie ze mialbys problem z trafieniem w oponenta a co dopiero zalozenia mu Headshota :mrgreen:
I nie robie z siebie kogos wielkiego ale na poczatku nawet Jaun sie nie mógł ogarnać :P ( kojarzysz może ).
Powiem tylko ze w sobote grałem Lana w HALO 1 i czułem sie jakbym grał w HALO 2.Mialem wrazenie ze Autoaim jest KOSMICZNY. ( Mowa o H1 co dopiero h2...)
Nie mowie tego by cie obrazic tylko wiem co bedzie :wink:

Sory ale gra wymaga skilla nie to co

Mat Logan : Gaylo 2

:bue:
  • 0

#123 Gość__* Napisany 21 grudnia 2005 - 11:52

Gość__*
  • Goście
Spędziłem z singlem trochę czasu i mogę już trochę na jego temat coś powiedzieć(gram na Secret Agencie).. po pierwsze, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości- PDZ wymiata.. gra jest po prostu kapitalna.. aiming jest na prawdę na maksa skillowy, broni jest masakrycznie dużo, lokacje są imo kozackie(szczególnie wieżowce w HK 8)), a grafa jest na prawdę świetna.. w multi jeszcze nie grałem, bo ics mi nawala, ale po tym co zobaczyłem w singlu(aiming, ilość broni) muszę stwierdzić, że jeśli go nie skopali to ma szanse na dłuuugi żywot.. acha, różnice między limitem a 'normalną' edycją to oczywiście płytka na której znajdziemy różne pierdoły(mnie osobiście z nóg nie zwaliły- ot, standard), karta(ja mam nr 5) i komiks.. ale to, co na prawdę robi różnice to pudełko.. jest po prostu piękne i po zobaczeniu go muszę stwierdzić, że zwykłego nie wziąłbym już do ręki.. czy jest lepiej, czy gorzej od Halo? Hmm.. ciężka sprawa.. na pewno jest inaczej.. i to, która gra jest dla kogoś lepsza jest rzeczą gustu.. na razie nie wypowiadam się na temat wyższości jednej gry nad drugą- muszę z PDZem zwyczajnie spędzić więcej czasu.. ale dzieło Rare nie stoi na straconej pozycji ;]

Sory ale gra wymaga skilla nie to co

Mat Logan : Gaylo 2

:bue:

lol xD
  • 0

#124 MaxVarEmreis Napisany 21 grudnia 2005 - 16:59

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Gram online, co mam nie grac. :] Chwilowo bawie sie jeszcze na Special Agencie z braku czasu, ale w Swieta zabieram sie za Perfecta. Glownie pykam w DarkOps poki co.


To dodaj mnie do FR - Maiden PL lub też wyslij na PW GT. Poszpilamy cos ;)

Ano też chetnie pogram, im wiecej nas, tym bedzie weselej :)
GT: MaxVarEmreis PL
  • 0

#125 Gość__* Napisany 21 grudnia 2005 - 21:06

Gość__*
  • Goście

Yeti - Kup Halo 3 nikt ci nie broni :)
Bedziesz miał jescze wiekszy Auto-Aim a MC bedzie miał zamocowane dodatkowe SMG w Hełmie 8)

Jestes az tak bardzo pesymistycznie nastawiony do trzeciej czesci?
Ja tam wierze w Bungie, zobaczymy czy chłopkai potrafia uczyc sie na błędach.

Gdybyś przypadkiem kupił Xbox'a to nawet nie kupuj PDZ.
Obawiam sie ze mialbys problem z trafieniem w oponenta a co dopiero zalozenia mu Headshota :mrgreen:
I nie robie z siebie kogos wielkiego ale na poczatku nawet Jaun sie nie mógł ogarnać :P ( kojarzysz może ).

Sadze ze nie byłoby tak źle jak piszesz. Po pewnym czasie pewnie bym ogarniał to i owo :)
Obiecuje ze jak PDZ bedzie chodził po 100zł to zagramy na lajwie.
Juan nie mogł ogarnac...ale z tego co pamietam to pisał ze grał pierwszy raz, i tobie pewnie za pierwszym razem szło tak samo albo i gorzej.
  • 0

#126 Gość__* Napisany 22 grudnia 2005 - 12:11

Gość__*
  • Goście

Ja tam wierze w Bungie, zobaczymy czy chłopkai potrafia uczyc sie na błędach.


Pokazali jak umieja sie uczyc na bledach wydajac Mega PRO skilowe nowe fajnie, przekozaczone, bajeranckie nowe mapy :l
Ja tam tylko biegam po ( Sory umknela mi nazwa ta mapa z pociagiem ? ) i sadze 4ki z BattleRifle'a. Jezu ale to jest fajna mapa :o


Juan nie mogł ogarnac...ale z tego co pamietam to pisał ze grał pierwszy raz, i tobie pewnie za pierwszym razem szło tak samo albo i gorzej.


Gdybyś przypadkiem kupił Xbox'a to nawet nie kupuj PDZ.
Obawiam sie ze mialbys problem z trafieniem w oponenta a co dopiero zalozenia mu Headshota


I nie robie z siebie kogos wielkiego ale na poczatku nawet JUAN sie nie mógł ogarnać


Umiesz czytac ze zrozumieniem :o ?

BTW: Dzis odpalilem PDZ na monitorze ( 17' LCD ) i gra prezentuje sie Dużo lepiej niz na SDTV. Zresztą nie tylko PDZ :twisted:
  • 0

#127 Gość__* Napisany 28 grudnia 2005 - 22:47

Gość__*
  • Goście
Mam pytanie do fanatyków PDZ. Druga misja, dyskoteka, ten kawałek co leci wie ktos jak się nazywa albo ktoś go ma :>? W ogole jest jakis OST z PDZ ??
  • 0

#128 Blizzard Beast Napisany 30 grudnia 2005 - 02:54

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Tytul "Limelight" Wykonawca "Kepi and Kat".

Tak, jest OST o kupienia. Reszta do sprawdzenia tutaj: http://www.pdzsoundtrack.com/
  • 0

#129 Blizzard Beast Napisany 19 stycznia 2006 - 03:31

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Wlasnie zakochalem sie w snajperce :) Cudowna przygoda. A gra z Polakami po Live roxxior, chyba ze Maiden ma snajperke, to wedy suxxior, bo gine. No nic, zaciska sie zeby i gania cholere jedna... :twisted:
  • 0

#130 Matrox Napisany 19 stycznia 2006 - 10:11

Matrox

    ...

  • Forumowicze
  • 3 057 Postów:
No fakt, snajperka fajna rzecz ale kolty sa lepsze ;] Maiden to cienias :P

Ps. szabla rox ;]
  • 0

#131 Blizzard Beast Napisany 19 stycznia 2006 - 12:30

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
No way, Magnum suxxx :] Chyba, ze sie znajdzie Matroxa i wtedy mozna go pacnac w potylice kolba :D

W kazdym razie jest juz zestaw roku - to, uwaga uwaga, "szabla i wiatrowka" :lol: :lol: :lol:
  • 0

#132 Gość__* Napisany 19 stycznia 2006 - 13:33

Gość__*
  • Goście

Maiden ma snajperke, to wedy suxxior, bo gine.


Przesadzasz :wink:

Maiden to cienias :P


Fuksa mam i tyle :wink:

W kazdym razie jest juz zestaw roku - to, uwaga uwaga, "szabla i wiatrowka"


:klaszcze: :klaszcze: :lol: :lol: SZABLA jest bez kitu debesciarska :!: :mrgreen:

Chyba, ze sie znajdzie Matroxa i wtedy mozna go pacnac w potylice kolba


Sie wie 8) Nie bez powodu blizz mawiaja ze masz najlepsza kolbe na zachód od Pecos 8)


No way, Magnum suxxx :]


Magnum OWNZOR. :evil: Dla mnie najlepszy byl pojedynek na miny ( 25:-33) :D
Dzis o 21 powtoreczka :P ?

@-Yeti pytales sie mnie czu nie brakuje mi skosu w PDZ...
Odpowiadam:
Nie wyobrazam sobie skakania w PDZ :angel:
  • 0

#133 Matrox Napisany 19 stycznia 2006 - 14:42

Matrox

    ...

  • Forumowicze
  • 3 057 Postów:

[
Dzis o 21 powtoreczka :P ?


Ostatnio gralismy do 4 rano ;] Jezeli do wieczora gra nie wyjdzie mi bokiem to bede, trzeba pokazac kto tu rzadzi ;]

Magnum OWNZOR. Evil or Very Mad Dla mnie najlepszy byl pojedynek na miny ( 25:-33) Very Happy



Tzreba podkreslic, ze chociaz mielismy -33 to wygralismy ;]
  • 0

#134 Blizzard Beast Napisany 19 stycznia 2006 - 16:55

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

Nie bez powodu blizz mawiaja ze masz najlepsza kolbe na zachód od Pecos


:o :lol: :mrgreen:

Tzreba podkreslic, ze chociaz mielismy -33 to wygralismy ;]


To sa wlasnie nasz MAD SKILLZ 8)
  • 0

#135 Gość__* Napisany 19 stycznia 2006 - 17:35

Gość__*
  • Goście
:shock: :D

Wdalem sie w mala dyspute na forum PE z poszlo o to ze w recke kompletnie osrali Multiplayera.Skoro Forum to miejsce publiczne wiec pomysallem sobie ze i wy mozecie sie posmiac: zobaczcie co mi napisal Butcher w topicu ( jak znam zycie to posty poznikaja w przeciagu godziny -_- )

Przypadkiem okazało się także, że moc "jednego z genialnych launch title 360-tki" tak naprawdę sprowadza się do potyczek na XL. Jeśli jeszcze powiesz, że przebija Halo, to jutro idę na kolanach do Częstochowy...


Zgadza sie ktos z ta opinia :angel: ? On twierdzi że PDZ to bynajmniej nie multiplayer :|


Ja o tym sadze tyle : <(^.^<)
  • 0

#136 Blizzard Beast Napisany 19 stycznia 2006 - 17:42

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Ja akurat cos innego skumalem z tego cytatu... Hm, no nie wiem. Moze wyjete z kontekstu zmienilo dla mnie sens.
  • 0

#137 Gość__* Napisany 19 stycznia 2006 - 17:53

Gość__*
  • Goście
Ze moc PDZ nie opiera sie na multi...
na PE masz Full version :arrow:
  • 0

#138 Blizzard Beast Napisany 19 stycznia 2006 - 18:53

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Hm, z oczywistych wzgledow calosci nie przeczytam, ale wydaje mi sie, ze koles puntkuje to, ze PDZ zawiodl w singlu.
  • 0

#139 Gość__* Napisany 19 stycznia 2006 - 19:00

Gość__*
  • Goście

Hm, z oczywistych wzgledow calosci nie przeczytam, ale wydaje mi sie, ze koles puntkuje to, ze PDZ zawiodl w singlu.

Niewazne 8)
Gramy dzis Blizz ? 21 ?

Pojedynek na Snajperki z " Szabla team Maidenem " :lol: ?
  • 0

#140 Blizzard Beast Napisany 19 stycznia 2006 - 20:08

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Nie na snajperki, tylko wiatrowki, juz to mowilem :) Pograc mozna, ale po Lost.
  • 0

#141 Gość__* Napisany 19 stycznia 2006 - 21:26

Gość__*
  • Goście

@-Yeti pytales sie mnie czu nie brakuje mi skosu w PDZ...
Odpowiadam:
Nie wyobrazam sobie skakania w PDZ :angel:

A teraz w druga strone :)
Wyobrazasz sobie brak skoku w Halo ? :)
Bo tu kilka osob twierdzi ze to powazan wada gry :lol:
  • 0

#142 Blizzard Beast Napisany 19 stycznia 2006 - 22:04

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Kto tak twierdzi?
  • 0

#143 BeSOS Napisany 19 stycznia 2006 - 22:05

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Yeti, to nie jest wada, tylko niektórzy poprostu nie płacza nad brakiem skoku w PDZ - widzisz różnicę, czy nadal nie?
  • 0

#144 Gość__* Napisany 19 stycznia 2006 - 22:11

Gość__*
  • Goście
NO myslalem ze jutro pogram w PDZ bo nabywam tez jutro x360 a tu lipa bo gosc nie ma PDZ no i sobota i nidziela bez PDZ i jak tu nie dostac dilerium?
A juz mialem chec skopac wam D....y:)
moze mi ktos napisac jakie sa tryby gry w PDZ? w sieci
i nie chce mi sie zakladac nowego watku jakiej dlugosci jest kabel sieciowy w x360?
  • 0

#145 Gość__* Napisany 19 stycznia 2006 - 23:15

Gość__*
  • Goście

@-Yeti pytales sie mnie czu nie brakuje mi skosu w PDZ...
Odpowiadam:
Nie wyobrazam sobie skakania w PDZ :angel:

A teraz w druga strone :)
Wyobrazasz sobie brak skoku w Halo ? :)
Bo tu kilka osob twierdzi ze to powazan wada gry :lol:

Yeti z brakiem skoku jest tak, jak ze wszystkim innym.. może być zarówno wadą, jak i zaletą.. w PDZ brak skoku mi zupełnie nie przeszkadza, na każdy murek można wejść, itd.. nie jest tu wadą.. wręcz przeciwnie, gdy zobaczysz, co dzieje się na niektórych mapach i wyobrazisz, co byłoby, gdyby dodać do tego skok to wiesz jedno- chaos.. z kolei w takim np. KZ strasznie mnie to wkoo/rwiało, bo nie można było przeskoczyć murka siegającego pasa i trzeba było robić 1,5kmowy detour..
  • 0

#146 Gość__* Napisany 20 stycznia 2006 - 00:13

Gość__*
  • Goście

Kto tak twierdzi?

:o
Masz krotka pamiec czy sobie zartujesz ?



1qaz1q napisał/a:
I na tym zakończmy, bo nigdy nie dojdziemy do porozumienia. Wolisz Halo2, wolisz :skacze: i spoko

Blizzard Beast napisał/a:


Bo, co pisalem tysiace razy - interesuje mnie gra, w ktorej jest - bang, bang, a nie gra, w ktorej dominuje hyc, hyc.
:skacze:
  • 0

#147 Gość__* Napisany 20 stycznia 2006 - 00:23

Gość__*
  • Goście
PDZ Nie wyobrażam sobie skakania
HALO Nie wyobrażam sobie braku skoku

To 2 zupełnie inne gry, nawet nie ma co ich przyrównywac. Clear :ban: ?

EOT ?

Cytacik z dziesiejdzego meczu

A-"koncza sie baterie"
B-"Komu?"
A-"Mi"
C-"kto to jest Mi ( :lol: ) ?Koreanczyk ?

( :lol: )
  • 0

#148 Blizzard Beast Napisany 20 stycznia 2006 - 06:49

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Ach, YETI. To teraz "wolisz" oznacza "wada"? Bo nie kumam. Nie przeszkadza mi skok w FPP, Geez. Ale jak sie zbiora barany - FPP SupA H4XoR pwnz aLL i placza, ze gra cienka, bo sobie poskakac nie moga (KZ / PD / GE / TS) to mi zal dupe sciska. Niech se kupia Mariana. Podsumowujac - skok mnie ni ziebi ni grzeje. Gralem w wiele swietnych FPP ze skokiem, po prostu uwazam, ze lepszymi grami okazywaly sie akurat te bez skoku.

Wiec napisze moze dla tych "nielotnych", co to nie skumali sensu - SKOK MI NIE PRZESZKADZA. JESZCZE MNIEJ PRZESZKADZA MI JEGO BRAK.

Co sprowadza nas np. do takiego dialogu:
Ja: Uwazam, ze Perfect Dark jest gra w kazdym aspekcie lepsza od Halo.
Ktos: Jak to jepsza w kazdym aspekcie - przeciez tam nie ma skoku! LOL.
Ja: LOL.

I tyle. Jasnym jest teraz tekst jedynka o :skacze: :?:

Nie jest to zadna wada tej gry, ze ma skok. Ale na Boga, nie jest to tez zadna zaleta czy przewaga nad PD.
  • 0

#149 Gość__* Napisany 20 stycznia 2006 - 08:18

Gość__*
  • Goście

Nie jest to zadna wada tej gry, ze ma skok. Ale na Boga, nie jest to tez zadna zaleta czy przewaga nad PD.


Dokładnie tak,wszystko rozbija sie o specyfike Gameplayu PDZ jak i zupelnie inny design poziomow niz ten ktrorego uswiadczysz w Halo :!:
Gdyby w PDZ zaimpletowano skok gra stałaby sie niegrywalna :!:

Sam byłem bardzo krytycznie nastawiony do braku skoku i musialem wysluchac monologu blizza (:*) na XBL który mi mozolnie tlumaczyl go w PDZ po prostu być nie może

Aż w koncu troche pograłem i sam sie o tym przekonałem. A "turlanie" sie w cale skoku nie zastepuje a daje grze bardzo dużo swieżosci. Ogolnie gra jest super łączy "stary" klimat z nowymi rozwiazaniami 8)


Uwazam, ze Perfect Dark jest gra w kazdym aspekcie lepsza od Halo.


Jeśli mowa o PDZ to obok "Halo" postawiłbym "2" :angel: :*
  • 0

#150 Matrox Napisany 20 stycznia 2006 - 18:58

Matrox

    ...

  • Forumowicze
  • 3 057 Postów:
Gramy dzisiaj o 21 ;]
  • 0