Skocz do zawartości

Pogadajmy sobie o naszych X`ach bo jakos tu nudno!


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
367 odpowiedzi na ten temat

#271 Gość__* Napisany 06 kwietnia 2005 - 13:09

Gość__*
  • Goście
Hohoho, welcome back moi kochani xboxerzy:D
  • 0

#272 TomisH Napisany 06 kwietnia 2005 - 13:32

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
bry ;p
  • 0

#273 Gość__* Napisany 06 kwietnia 2005 - 13:52

Gość__*
  • Goście
Brakowało mi tego tematu :mrgreen:
  • 0

#274 TomisH Napisany 07 kwietnia 2005 - 15:52

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
Jakby kogoś interesowało wspólne rozwiązywanie tajemnicy na ourcolony.net to zapraszam do przyłączenia się ;)

80138958

Let's get it on!

[PS] Jakby cos nie trybiło dusić F5 - w końcu wejdzie ;)
------------------------------------------------------------------
No dalej! A czy zainteresuje Was fakt, że w tle przewija się Konami czy Nintendo? Riddle, riddle, riddle...
------------------------------------------------------------------
MAMY ZADANIE!
Do roboty!
  • 0

#275 xell Napisany 09 kwietnia 2005 - 06:52

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:
Jade Empire dostał 94% od OXM i aż 9.9/10 od IGN. O w mordę. A pomyśleć, że od kilku miesięcy odnosiłem się sceptycznie do gry.
  • 0

#276 Gość__* Napisany 09 kwietnia 2005 - 11:47

Gość__*
  • Goście
Demko bylo bez rewelacji ale wychodzi na to ze full wersja jest fpyte:D Miejmy nadzieje ze IGN nie przesadzilo zbytnio z tą oceną.
  • 0

#277 Gość__* Napisany 18 kwietnia 2005 - 21:24

Gość__*
  • Goście
Przykro mi panowie, ale nie zobaczymy już następnego Oddworlda... nie zobaczymy też tego tajemniczego projektu Oddworld Inhabitants, który miał wstrząsnąć amerykańską opinią publiczną... nie zobaczymy już NIC od Oddworld Inhabitants.. przyczyna jest prosta... studio developerskie OI już nie istnieje... Lanning i reszta przenieśli się do branży filmowej... może ktoś wykupi licencje na gry ze świata Oddworld(czemu mam wrażenie, że będzie to EA? :lol:), ale na pewno nie będą już dziełem OI...
  • 0

#278 luck1985 Napisany 18 kwietnia 2005 - 21:30

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
A teraz wszyszczy fani, fanboye ( nie potrzbne zakreslic , wymazac , ominac etc) Napiszmy " X-box jest najlepsza konsola na swiecie " :lol:
  • 0

#279 xell Napisany 18 kwietnia 2005 - 21:51

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:
Właśnie mają powstać filmy w świecie Oddworld - na pewno więc Lorne Lanning nie sprzeda praw do tego świata. Ale szkoda gier :evil:
  • 0

#280 Gość__* Napisany 18 kwietnia 2005 - 22:11

Gość__*
  • Goście

Właśnie mają powstać filmy w świecie Oddworld - na pewno więc Lorne Lanning nie sprzeda praw do tego świata. Ale szkoda gier :evil:

Może przecież sprzedać prawa do gier...
  • 0

#281 Orange Napisany 10 maja 2005 - 17:54

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:
Ostatnio mocno rozgorzała dyskusja o next-genach, ale ludzie - ściągnijcie sobie stąd trailera Advent Rising. MOC absolutna! :shock:
Przypominam, że scenarzystą trylogii jest nie kto inny, jak twórca m.in. wspaniałego Ksenocydu, jeden z najlepszych pisarzy sf - Orson Scott Card.
Epickość wylewa się z tej gry, w chwili obecnej na nic tak nie czekam...
31 maja...
  • 0

#282 Gość__* Napisany 10 maja 2005 - 18:02

Gość__*
  • Goście
nie no po prostu szok totalny,oddworld to jedna z naj -miodniejszych -lepszych graficznie -lepszych klimatycznie gier w jakie gralem (abe to po prostu gra któa się nie starzeje) stranger jest fenomenalny tylko munch troche zasysał ale myślałem że oddworld inhabitants pozostaną prawdziwymi twórcami i nie dadzą się wykupić ale teraz to mam ochotę im wszystkim powiedzieć ze mnie głęboko rozczarowali i niech spadają na drzewo świnie jedne
  • 0

#283 Gość__* Napisany 10 maja 2005 - 18:27

Gość__*
  • Goście

nie no po prostu szok totalny,oddworld to jedna z naj -miodniejszych -lepszych graficznie -lepszych klimatycznie gier w jakie gralem (abe to po prostu gra któa się nie starzeje) stranger jest fenomenalny tylko munch troche zasysał ale myślałem że oddworld inhabitants pozostaną prawdziwymi twórcami i nie dadzą się wykupić ale teraz to mam ochotę im wszystkim powiedzieć ze mnie głęboko rozczarowali i niech spadają na drzewo świnie jedne

A wiesz, że Stranger się słaabo sprzedał? Właśnie dlatego, że gracze nie docenili Strangera OI wycofali się z branży.. mnie też taki krok dziwi, ale nic na to nie poradzisz...
  • 0

#284 BeSOS Napisany 10 maja 2005 - 18:31

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Ostatnio mocno rozgorzała dyskusja o next-genach, ale ludzie - ściągnijcie sobie stąd trailera Advent Rising. MOC absolutna! :shock:
Przypominam, że scenarzystą trylogii jest nie kto inny, jak twórca m.in. wspaniałego Ksenocydu, jeden z najlepszych pisarzy sf - Orson Scott Card.
Epickość wylewa się z tej gry, w chwili obecnej na nic tak nie czekam...
31 maja...


obejrzałem filmik i przyznam, że gra zapowiada naprawde dobrze :D . Ogólnie trailer jest świetny- muzyka, filmiki, narracja- wszystko to wydaje się takie filmowe i pompatyczne. Teraz też będe bacznie obserwował ta grę 8)
  • 0

#285 Orange Napisany 10 maja 2005 - 19:23

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:
Jeszcze jeden trailer, tym razem z Commandos Strike Force. Co powiecie o tym filtrze? Ja chciałbym, żeby został :wink:
  • 0

#286 luck1985 Napisany 10 maja 2005 - 19:35

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:

nie no po prostu szok totalny,oddworld to jedna z naj -miodniejszych -lepszych graficznie -lepszych klimatycznie gier w jakie gralem (abe to po prostu gra któa się nie starzeje) stranger jest fenomenalny tylko munch troche zasysał ale myślałem że oddworld inhabitants pozostaną prawdziwymi twórcami i nie dadzą się wykupić ale teraz to mam ochotę im wszystkim powiedzieć ze mnie głęboko rozczarowali i niech spadają na drzewo świnie jedne

A wiesz, że Stranger się słaabo sprzedał? Właśnie dlatego, że gracze nie docenili Strangera OI wycofali się z branży.. mnie też taki krok dziwi, ale nic na to nie poradzisz...



:roll: Co Ty piszesz ? PRzeciez ta gra jest zajebista .................... szkoda :evil:
  • 0

#287 xell Napisany 10 maja 2005 - 19:46

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:
Nie to że gracze nie docenili, po prostu EA olało sobie sprawę i praktycznie w ogóle nie rozreklamował Nieznajomego(bo mimo wszystko przeciętny gracz nie stara się wyszukiwac sam perełek, tylko kupuje to co jest reklamowane). W sumie nawet prze pierwszy tydzień ta gra była na pierwszym miejscu w amerykańskim top ten. :mrgreen: Ale po prostu OI nie mogło znaleźć wydawcy, który by wydawał grę na ich warunkach. szkoda że microsoft zrezygnował ze współpracy, bo ciągle mieliby robione Hiciory na swoją platformę. Hiciory przez wielkie H :twisted:
  • 0

#288 Gość__* Napisany 10 maja 2005 - 19:47

Gość__*
  • Goście
Niestety Luck.. to też efekt polityki kochanego EA, które olało promocje Strangera.. nawet Lorne Lanning miał do nich o to pretensje.. shit happens..
  • 0

#289 xell Napisany 10 maja 2005 - 20:05

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:

Jeszcze jeden trailer, tym razem z Commandos Strike Force. Co powiecie o tym filtrze? Ja chciałbym, żeby został :wink:

filtr rzeczywiście świetny. atmosfera jak na starych filmach... tyle że krew ma zbyt naturalną barwę. no i za bardzo zręcznościowo to wygląda, choć na tak krótkim trailerze to zawsze pokazuje się tylko ciekawe patenty związane z elementami zręcznościowymi
  • 0

#290 Gość__* Napisany 18 maja 2005 - 00:49

Gość__*
  • Goście
Ostatnio na obacziłem screen z gry narciarskiej ale nie mam pojecia z jakiej ... eny ajdija?
Dodany obrazek
  • 0

#291 Gość__* Napisany 20 maja 2005 - 11:08

Gość__*
  • Goście
... widże, że biednie tutaj... nikt nie wchodzi.... :? :| :|
  • 0

#292 Mielu Napisany 20 maja 2005 - 18:24

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
Teraz wszyscy skupili się na next genach :P
  • 0

#293 Gość__* Napisany 20 maja 2005 - 22:10

Gość__*
  • Goście
no na to wyglada :wink:
  • 0

#294 Orange Napisany 22 maja 2005 - 14:11

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:

Teraz wszyscy skupili się na next genach :razz:

Naaah... ;)
Kto jeszcze nie widział wspaniałych shotów z Far Cry Instincts zapraszam:
http://media.xbox.ig...324/imgs_1.html
  • 0

#295 Gość__* Napisany 22 maja 2005 - 14:36

Gość__*
  • Goście
@Tenchi- tytułu samej gry nie znam, ale hud jest identyczny, jak w Amped 2- nawet jest high score i media score rank o_O Może to jakiś mod, czy coś..
  • 0

#296 Ryo-San Napisany 30 maja 2005 - 15:41

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
od kilku tygodni mam nowego Xboxa..nie wiem jaka wersja..ale chyba najnowsza po z tylu na pudelku jest Forza Motorsport, Jade Empire i inne nowosci..
no ale walic to...jako ze na dysku nie mam zadnej muzy..to wczoraj chcialem cos sobie zrzucic na dysk zeby wrzuci do gry..no i..zgywam sobie nuty na plytke w poczciwym nero..wypalam plytke wkladam do czytnika i...duuuuuuuuuuuuuuuuuuupa..nie chce czytac..kaze mi wlozyc plyte obslugiwaną przez Xboxa..no jestem tak wkurw@$@ ze nie mam pytan..oczywiscie oryginalne audio czyta bez problemu ale nagranych nie chce....no zaraz cos rozpier@$@
wczesniej mialem Xa 1.3 z Samsungiem i czytal pieknie plytki z muza nagrane w nerosie..
jest jakas szansa ze chociaz cdrw z muzą bedzie czytal???

nie no nie moge te nowe Xboxy to syf nie z tej ziemi..jak mozna postawic szlaban na cd-r z audio!!! Dodany obrazek
Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek
  • 0

#297 Gość__* Napisany 09 czerwca 2005 - 12:38

Gość__*
  • Goście
[quote name="Ryo-San"]
wczesniej mialem Xa 1.3 z Samsungiem i czytal pieknie plytki z muza nagrane w nerosie..
jest jakas szansa ze chociaz cdrw z muzą bedzie czytal???

nie no nie moge te nowe Xboxy to syf nie z tej ziemi..jak mozna postawic szlaban na cd-r z audio!!! Obrazek
quote]

Spróbuj CDRW . Powinny działać bez problemu ale pewnie o tym wiesz :wink:
  • 0

#298 Gość__* Napisany 09 czerwca 2005 - 12:40

Gość__*
  • Goście

Ostatnio na obacziłem screen z gry narciarskiej ale nie mam pojecia z jakiej ... eny ajdija?
[/url]


Przypomina trochę Dark Summit z GC - może jakaś kontynuacja ? :?
  • 0

#299 Gość__* Napisany 09 czerwca 2005 - 12:46

Gość__*
  • Goście

od kilku tygodni mam nowego Xboxa..nie wiem jaka wersja..ale chyba najnowsza po z tylu na pudelku jest Forza Motorsport, Jade Empire i inne nowosci..
no ale walic to...jako ze na dysku nie mam zadnej muzy..to wczoraj chcialem cos sobie zrzucic na dysk zeby wrzuci do gry..no i..zgywam sobie nuty na plytke w poczciwym nero..wypalam plytke wkladam do czytnika i...duuuuuuuuuuuuuuuuuuupa..nie chce czytac..kaze mi wlozyc plyte obslugiwaną przez Xboxa..no jestem tak wkurw@$@ ze nie mam pytan..oczywiscie oryginalne audio czyta bez problemu ale nagranych nie chce....no zaraz cos rozpier@$@
wczesniej mialem Xa 1.3 z Samsungiem i czytal pieknie plytki z muza nagrane w nerosie..
jest jakas szansa ze chociaz cdrw z muzą bedzie czytal???

nie no nie moge te nowe Xboxy to syf nie z tej ziemi..jak mozna postawic szlaban na cd-r z audio!!! Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek



Chyba nagrywałes na Verbatim - xbox tych plyt nie czyta - nie wiem czemu :D
CD-RW łapie elegancko
  • 0

#300 simian raticus Napisany 27 lipca 2005 - 08:52

simian raticus

    Link

  • Forumowicze
  • 290 Postów:
Jarajcie tylko na płytach DVD w Nero z opcją przepalania for Xbox wszystko zawsze śmiga, a RW czasem nie łapie..o CD-R nie wspomnę :mrgreen:
  • 0