Skocz do zawartości

Pogadajmy sobie o naszych X`ach bo jakos tu nudno!


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
367 odpowiedzi na ten temat

#301 Orange Napisany 11 września 2005 - 09:49

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:
Temat mocno zapomniany, ale jest świetna okazja, by go odświeżyć!
Panie i Panowie - pierwszy trailer z Black!
http://media.xbox.ig...537/vids_1.html
Chyba lepszego fpp jak to i HL2 już nie dostaniemy! :)
Fantastyczne udźwiękowienie, dynamika... A rozpadające się kolumny i szyby idące w drobny mak mnie zabiły!
Gra ma wyjść w przyszłym roku - mam nadzieję, że zrobią port na 360, inaczej tytuł może przejść echem, a byłoby szkoda!
  • 0

#302 Gość__* Napisany 11 września 2005 - 11:14

Gość__*
  • Goście

Temat mocno zapomniany, ale jest świetna okazja, by go odświeżyć!
Panie i Panowie - pierwszy trailer z Black!
http://media.xbox.ig...537/vids_1.html
Chyba lepszego fpp jak to i HL2 już nie dostaniemy! :)
Fantastyczne udźwiękowienie, dynamika... A rozpadające się kolumny i szyby idące w drobny mak mnie zabiły!
Gra ma wyjść w przyszłym roku - mam nadzieję, że zrobią port na 360, inaczej tytuł może przejść echem, a byłoby szkoda!

Tak, tak.. ta gra bez dwóch zdań zarządzi.. szkoda, że niektórzy developerzy potrzebują nowej generacji do zrobienia tego, co Criterion na PS2 i Xie ;D
  • 0

#303 Gość__* Napisany 27 listopada 2005 - 16:45

Gość__*
  • Goście
http://www.allegro.p...p?item=74419726 Polecam obczaic wirtualna rzeczywisosc na xboxie?? No moze jeszcze nie ale napewno krok we wlasciwym kierunku ....:)
  • 0

#304 Gość__* Napisany 12 grudnia 2005 - 18:59

Gość__*
  • Goście
ja mam nadzieję że powstanie jeszcze trochę dobrych tytułów się pojawi ... xD
  • 0

#305 Mani Napisany 23 grudnia 2005 - 19:38

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=74419726 ...


Testowałem ostatnio w Media markcie ...niesamowite choć troche kaski trzeba na ten bajer wydać.

http://www.neo-plus....p=132549#132549

LUDZIE POMOCY !!! :cry: :cry: :cry:
  • 0

#306 Gość__* Napisany 02 stycznia 2006 - 15:59

Gość__*
  • Goście
a ja xboxa mam od 2 lat i sie ciesze niezmiernie. wczesniej miałem ps2, ale sprzedałem i byłą to bardzo dobra decyzja, poniewaz xbox jak by nie było daje zdecydowanie wieksze mozliwości, zarówno graficzne jak i ogólnie pojmowane:D xa wykorzystuje nie tylko do gier, mam dyska 120gb i na nim trzymam filmy, mp3, teledyski, zdjecia. co w przypadku ps2 jakos nie za bardzo sie sprawdza. kocham mojego xa i chce 360-kę :twisted:
  • 0

#307 Orange Napisany 03 stycznia 2006 - 18:06

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:
Powód dla którego nie można jeszcze sprzedawać Xbox'a: Black (ok, to pewnie są rendery... Ale co z tego :P).
Wychodzi 27.02.06. Pierwsza bardziej interesująca IMO gra na X360, Ghost Recon Advanced Warfighter - 01.03.06 (że o Oblivionie nie wspomnę - 20.03.06 :) ). Rachunek jest więc prosty... ;)
  • 0

#308 xell Napisany 03 stycznia 2006 - 19:40

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:
Orange - to nie jest temat dla crapów od EA. Jak juz czekać na jakąś grę na Xboksa, to najlepiej na Dreamfalla.
http://www.gamespot.... ... =dreamfall
Powinna z tego wyjść najlepsza gra zimy 2006. 8)
  • 0

#309 mleko2099 Napisany 03 stycznia 2006 - 19:51

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:

to nie jest temat dla crapów od EA.


Bez przesady. Czy będzie to crap - okarze się w przyszłosci. Ja w kazdym bądź razie trzymam kciuki ;]


Jak juz czekać na jakąś grę na Xboksa, to najlepiej na Dreamfalla.
http://www.gamespot.... ... =dreamfall
Powinna z tego wyjść najlepsza gra zimy 2006.


O tak! Dreamfall to jedna z baczniej obserwowanych gier na current-geny. Sequel The longlest juroney ( jednej z najlepszych IMO gier na PC) od Funcomu zapowiada się rewelacyjnie. Obstawiam w ciemno ze będzie hicior ;]
  • 0

#310 Orange Napisany 03 stycznia 2006 - 19:57

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:

Orange - to nie jest temat dla crapów od EA. Jak juz czekać na jakąś grę na Xboksa, to najlepiej na Dreamfalla

:lol:

Do kogo ta mowa? I, am the all exalted adventure game mastah! :P Przygodówki męczyłem już od 8 roku życia i skończyłem chyba wszystko co było i na drzewo nie uciekało :lol: Na Dreamfall czekam jak na zbawienie :) Ale mam dla Ciebie złą nowinę - data premiery (za EBgames) to 01.05.06. Będzie super, chociaż pierwowzór jakichś wygających zagadek nie miał. Za to jaki klimat :)

BTW, skoro już jesteśmy w temacie przygodówek - popatrz. Oj, będzie się działo :>
I żeby tylko jeszcze kiedyś Sierra wzięła się za kolejną część Gabriel Knighta (hail to the king :cry: )... Świat byłby lepszy ;)
  • 0

#311 mleko2099 Napisany 03 stycznia 2006 - 20:10

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:

BTW, skoro już jesteśmy w temacie przygodówek - popatrz. Oj, będzie się działo :>
I żeby tylko jeszcze kiedyś Sierra wzięła się za kolejną część Gabriel Knighta (hail to the king )... Świat byłby lepszy


Czytałem ten news( o BS). I jestem wniebowziety.
A co do GK - to jedna z najlepszych seri przygodówek jaka powstała. Niezłe było to ze każda z części bazowała na innym silniku graficznym , podobnie jak inne były zasady rozgrywki... jedynka - komiksowe kadry ( w co ważniejszych momentach) dwojka - interaktywny film, a trojka - wiadomo przygodowka w 3d. I zastanawia mnie właśnie jakim torem poszliby panowie z Sierry?(kiedyś nawet coś przebakiwali o kontynuacji)...
ups ale ja chyba nie na temat...
  • 0

#312 xell Napisany 03 stycznia 2006 - 20:46

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:
Sierry już niestety nie ma. :cry: A Gabriel Knighty to świetne przygodówki, choć po prawdzie w dwójke nie grałem. Broken Sword też jest rewelacyjne, grałem tylko w dwójkę i mi się bardzo spodobała. Klimat jak w książkach Clive'a Cusslera (choć doszedł fantastyczny wątek pod koniec gry) i gra była stosunkowo prosta, dzięki czemu fabuła też była dynamiczna.

Przesunęli Dreamfall? :shock: Cholera, nie wiedziałem.
  • 0

#313 mleko2099 Napisany 03 stycznia 2006 - 21:03

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
W sumie to sierry nie było od dość dawna. Odkąd odeszli założyciele (ken & Robert Williams, Al Lowe). Zresztą nadużycia właściciela (bodaj Cendant jak pamiętam) dobiły firme. A ostatnią ich grą był właśnie Gabriel...
A tak zeby nie offtopowac do końca - ja osobiście nie pozbywał bym się Xa jeżeli nie ukończył bym takich tytułów jak : breakdown, NG, PGR 1&2, Jade empire , KTOR i innych równie udanych i exclusywnych tytułów na maszyne Billa


Przygodówki męczyłem już od 8 roku życia i skończyłem chyba wszystko co było i na drzewo nie uciekało


Kchem...wszystkie? O_O ja wiele ponadgryzałem ale mało ukończyłem. Niestety nie stać mnie było kiedyś na kompa i chodziłem do kumpli aby obadać tytuły ( a takze posiłkowałem się każdą branżową prasą jaka się ukazywała). Szczegolnie w pamięci pozostanie mi przygodówka( bardzo stara zresztą) pod tytułem Ishtar.. ;(
  • 0

#314 Orange Napisany 03 stycznia 2006 - 22:37

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:

Kchem...wszystkie? O_O ja wiele ponadgryzałem ale mało ukończyłem. Niestety nie stać mnie było kiedyś na kompa i chodziłem do kumpli aby obadać tytuły ( a takze posiłkowałem się każdą branżową prasą jaka się ukazywała). Szczegolnie w pamięci pozostanie mi przygodówka( bardzo stara zresztą) pod tytułem Ishtar.. ;(

Bez chwalenia się, ale naprawdę wszystkie o jakich słyszałem i jakie dało się kupić w Polsce. I chodziło się nie tylko do znajomych ale także do matki do urzędu żeby grać na starych kompach 486 hyhy :> Wszystko z pasji... Na czym skończę offtopa ;)
  • 0

#315 mleko2099 Napisany 03 stycznia 2006 - 23:06

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:

I chodziło się nie tylko do znajomych ale także do matki do urzędu żeby grać na starych kompach 486 hyhy


Hehe to widze że miałeś podobne przygody co ja ;] Tylko ja chodziłem specjalnie do starszego do szpitala aby choć chwilę pograć ;] (miałem w tedy chyba 6 lat :))


Orange moze przenieśmy się do topicu o przygodówkach ( w dziale NEON) i tam pogadamy o tym jakże zacnym( i nie docenianym dziś) gatunku oka? :)
sorka za offtop
A tak w ogole to nie wierze ze Funcom sknoci Dreamfalla - to bedzie hit ;]
  • 0

#316 Gość__* Napisany 25 lutego 2006 - 18:14

Gość__*
  • Goście
Witam Zielonych braci :D.

Od soboty jestem wlasciwielem Xboxa :D. Z poczatku bylem negatywnie nastawiony do tej konsolki, ale wraz z dojrzewaniem i dorastaniem moje poglady zmienily sie i sprzedalem Ps2 na rzecz Xa :P :D.
Pierwsze co mnie zaskoczylo, to wyglad konsoli. PO tym co czytalem na forum, myslalem, ze bedzie to niewiadomo jaka cegla, a okazalo sie, ze X to bardzo ladna, wmiare zgrabna i dostojna konsola :D. Jedyne co mnie przerazilo, to pad. Gdy pierwszy raz go zobaczylem pomyslalem, ze na tym nie da sie grac. Jednakze pad okazal sie wmiare wygodny, aczkolwiek nie tak jak Dual Shock2. Dobrze, ze oprocz balona mam wersje S. Bardzo wygodny i fajny padzik :D. Jednakze dziwia mnie wejscia w przodzie pada. NA co sa te sloty ?

Po odpaleniu konsoli wrylo mnie w fotel. Fajne intro i jeszcze fajniejsze menu. To co widzialem w PS2, to jakas zenada w stosunku do tego, co ma X :P.

Moja pierwsza gra na Xa jest Freedom Fighters. Na poczatku gralem tylko w multi z kumplami. Zabawa byla przednia :D.
  • 0

#317 Gość__* Napisany 25 lutego 2006 - 18:40

Gość__*
  • Goście

Od soboty jestem wlasciwielem Xboxa . Z poczatku bylem negatywnie nastawiony do tej konsolki, ale wraz z dojrzewaniem i dorastaniem moje poglady zmienily sie i sprzedalem Ps2 na rzecz Xa

hehe, też jestem właścicielem xboxa z tym że od piątku i nie sprzedałem go na rzecz PS2, bo musiałem sprzedać PS2 bo zaczynała się psuć- za jakiś czas znowu kupie PS2

Pierwsze co mnie zaskoczylo, to wyglad konsoli. PO tym co czytalem na forum, myslalem, ze bedzie to niewiadomo jaka cegla, a okazalo sie, ze X to bardzo ladna, wmiare zgrabna i dostojna konsola . Jedyne co mnie przerazilo, to pad


zgrabna...w zyciu nie mów tak o tym klocku :lol: przecież to waży z 5 kilo, do pada też nie jestem przekonany, dlatego też chyba kupię przelotkę żeby podłączyć pada od PS2

wejscia w przodzie pada. NA co sa te sloty ?

na karty pamięci oczywiście

Po odpaleniu konsoli wrylo mnie w fotel. Fajne intro i jeszcze fajniejsze menu. To co widzialem w PS2, to jakas zenada w stosunku do tego, co ma X

podobają ci się zielone gluty... bo mi niebardzo dlatego animacja moim zdaniem jest nędzna, ta z PS2 najlepsza może nie była, ale od xboksowego "dzieła" na pewno jest lepsza

Dobra, ale żeby nie było że ciągle narzekam, najbardziej podoba mi się:
-granie w gry bez używania płytek ( z dysku)
-znacznie lepsze słuchanie muzyki niż w PS2 (też z dysku :D )
-emulatory, też znacznie wygodniejsze niż w przypadku PS2 (znowy z dysku :D :D )
-oglądanie filmów (zmowu dysk :lol: )
  • 0

#318 Gość__* Napisany 25 lutego 2006 - 18:54

Gość__*
  • Goście

zgrabna...w zyciu nie mów tak o tym klocku przecież to waży z 5 kilo, do pada też nie jestem przekonany, dlatego też chyba kupię przelotkę żeby podłączyć pada od PS2

Nie mowie, ze jest lepszy od PS2, ale nie jest tak zle jak myslalem. Podoba mi sie, bo jest elegancki, chociaz jego gabaryty troche strasa :P. CZarny kolor wspaniale laczy sie z zielonym, przez co konsola wyglada bardzo elegancko :D. Fajne sa "rowki" na brzuchu oraz przedni panel konsoli.
Tak wiec wyglad moge spokojnie ocenic na 8/10 (Ps2 Slim 10/10) ;).


podobają ci się zielone gluty... bo mi niebardzo dlatego animacja moim zdaniem jest nędzna, ta z PS2 najlepsza może nie była, ale od xboksowego "dzieła" na pewno jest lepsza

Napewno lepsze od gownianych kuleczek latajacych po ekranie :P.


hehe, też jestem właścicielem xboxa z tym że od piątku i nie sprzedałem go na rzecz PS2, bo musiałem sprzedać PS2 bo zaczynała się psuć- za jakiś czas znowu kupie PS2

Moj powod po czesci byl ten sam :P. Wciagu 1,5 miesiaca oddalem konsole do naprawy 3 razy :/ !
  • 0

#319 Gość__* Napisany 25 lutego 2006 - 18:59

Gość__*
  • Goście

Napewno lepsze od gownianych kuleczek latajacych po ekranie

wierz mi że wyobraźnia ciebie ponosi, wcale nie są lepsze od kulek

stealthassasin napisał/a:
hehe, też jestem właścicielem xboxa z tym że od piątku i nie sprzedałem go na rzecz PS2, bo musiałem sprzedać PS2 bo zaczynała się psuć- za jakiś czas znowu kupie PS2

Moj powod po czesci byl ten sam . Wciagu 1,5 miesiaca oddalem konsole do naprawy

mi siękonsolka w ciągu 10 miesięcy nie popsuła ani razu, ale nie chciała już odpalac niektórych kopii zapasowych, to wolałem ją sprzedać niż miała stać i z kilka miesięcy nie działała by wcale

A co sądzisz na temat emulatorów na xboxa, wiem że masz konsolę dopiero od niedawna i być moze jeszcze nie sprawdzałeś (ja od razu musiałem sprawdzić :lol: ), ale jakie jest twoje nastawienie do emulacji?
  • 0

#320 xell Napisany 25 lutego 2006 - 19:10

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:

Jednakze dziwia mnie wejscia w przodzie pada. NA co sa te sloty ?

Oprócz kart pamięci także to:
http://www.microsoft... ... eadset.jpg

Moja pierwsza gra na Xa jest Freedom Fighters. Na poczatku gralem tylko w multi z kumplami. Zabawa byla przednia.

Wejdź do tematu o grach, dla których warto mieć current-geny i zagraj w gry, które są tam wypisane - zabawa będzie o wiele przedniejsza 8)
  • 0

#321 Gość__* Napisany 26 lutego 2006 - 16:20

Gość__*
  • Goście
Stealthassain, preferuje nieprzerabiane konsole, wiec o emulatorach nie porozmawiamy :P.


Wejdź do tematu o grach, dla których warto mieć current-geny i zagraj w gry, które są tam wypisane - zabawa będzie o wiele przedniejsza

BYlem tak splukany, ze zeby kupic pierwsza gre musialem sie zadluzyc u kumpla :lol: :P. Tak wiec moglem sobie pozwolic albo na niemieckie Halo, albo na Freedom Fighters :P. Jak sie okazalo, FF jest po francuksu :evil: . Nigdzie w opisie nie bylo takiej informacji, wiec sie nadzialem :/. Mam nadzieje, ze przyjma moja reklamacje, zwlaszcza, ze plyta byla tak uswiniona ze nie chcial jej czytac :/. NIE KUPUJCIE W SWIAT-GIER !!!! Teraz zbieram kase na jakis prawdziwy hicik ONLY FOR XBOX. Mysle o Halo albo ktoryms z Kotorow. Szkoda, ze dostepnosc gier na Xa w Polsce jest taka slaba :/. W Ultimie nowki chodza po 200zl, wiec ja im podziekuje :P.

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Mianowicie na koncu wtyczki od pada jest jakby przejsciowka (ale seryjna). Z poczatku tego nie zauwazylem, ale wczoraj, gdy sie nim bawilem, cos odpadlo :P.
  • 0

#322 Gość__* Napisany 26 lutego 2006 - 19:53

Gość__*
  • Goście

ONLY FOR XBOX. Mysle o Halo albo ktoryms z Kotorow.

obydwie z tych gier to nie są jedynie na xboxa, już od dawna są konwersje na PC :lol:
  • 0

#323 syon Napisany 26 lutego 2006 - 20:12

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Ninja Gaiden Black i zostajesz wessany na baaaaaaardzo długo 8)
  • 0

#324 xell Napisany 26 lutego 2006 - 21:12

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:
Nie zapomnij o Jet Set Radio Future, w to trzeba zagrać! :D
  • 0

#325 luck1985 Napisany 26 lutego 2006 - 22:25

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Pad sie rozlacza od kabla , jak szarpniesz czy cos , to sie rozlaczy , kabel z padel pojdzie z toba , a wtyczka z konsola zostanie na miejscu . Zabezpiczenie przed upadkiem .
Jade Empire
Fable
Ninja GAIDEN BLACK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
E , mi wystarczylo NGB i sie nie nudzilem :D
  • 0

#326 Gość__* Napisany 28 lutego 2006 - 19:28

Gość__*
  • Goście

Pad sie rozlacza od kabla , jak szarpniesz czy cos , to sie rozlaczy , kabel z padel pojdzie z toba , a wtyczka z konsola zostanie na miejscu . Zabezpiczenie przed upadkiem .

z tym tylko że konsola sama w sobie jest "odrobinę" ciężka i raczej przy zaczepieniu nogą o kabel nie spadnie :lol: :lol:
a co do ninja gaiden to mam małe pytanie- czy da się w to grać używając zwykłego pada dołączonego do konsoli ? chodzi mi dokładnie o używanie przycisków black, white bo jakoś z tymi przyciskami mam jakieś problemy (zupełnie nie wiem czemu)
  • 0

#327 Gość__* Napisany 06 marca 2006 - 11:55

Gość__*
  • Goście

chodzi mi dokładnie o używanie przycisków black, white bo jakoś z tymi przyciskami mam jakieś problemy (zupełnie nie wiem czemu)


Bo paluszki masz za małe :lol:
  • 0

#328 Gość__* Napisany 06 marca 2006 - 12:49

Gość__*
  • Goście
a ja kocham mojego xboxa!
  • 0

#329 Gość__* Napisany 06 marca 2006 - 21:54

Gość__*
  • Goście

a ja kocham mojego xboxa!

Ja chyba też :) Co prawda głośny jest jak diabli, ale emulatorki/multimedia to coś co ciężko osiągnąć na PS2 w Polsce.
  • 0

#330 Gość__* Napisany 09 marca 2006 - 10:05

Gość__*
  • Goście

a ja kocham mojego xboxa!

to zaproś go od czasu do czasu na kawę, lub weź ze sobą do kina :lol:

Bo paluszki masz za małe

wierz mi że nie mam
  • 0