Skocz do zawartości

Pogadajmy sobie o naszych X`ach bo jakos tu nudno!


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
367 odpowiedzi na ten temat

#331 Gość__* Napisany 09 marca 2006 - 17:23

Gość__*
  • Goście

fet napisał/a:
a ja kocham mojego xboxa!

to zaproś go od czasu do czasu na kawę, lub weź ze sobą do kina

No nie, to by była jakaś choroba- Hardwarefilia ją nazwiemy :)
  • 0

#332 Gość__* Napisany 04 maja 2006 - 20:11

Gość__*
  • Goście
czy cos jeszcze nam zostało na xboxa? czy coś jeszcze wyjdzie godnego uwagi?
  • 0

#333 Gość__* Napisany 04 maja 2006 - 20:29

Gość__*
  • Goście

czy cos jeszcze nam zostało na xboxa? czy coś jeszcze wyjdzie godnego uwagi?


Costam jeszcze wyjdzie, ale nie ma co sie spodziewać jakiegos killer ap'a. Ja tam w zapowiedziach nie widze osobiscie nic interesujacego :/ It's time for X360 :cojest:
  • 0

#334 Gość__* Napisany 05 maja 2006 - 11:08

Gość__*
  • Goście

It's time for X360

Heh...ja jakoś nie przywiązałem się do X'a aż tak...wolę poczekać na PS3 :^^:
  • 0

#335 Gość__* Napisany 05 maja 2006 - 22:43

Gość__*
  • Goście

Heh...ja jakoś nie przywiązałem się do X'a aż tak...wolę poczekać na PS3


Widzisz gandalf, a ja się przywiązałem. PSX był (jest) cudem, ale to co Sony wyprawia z PS2 i upcoming PS3 to dla mnie black magic. Na Xa ukazuja sie gry, któro odpowiadaja mi duzo bardziej niz produkcje na maszynke Sony. X360 =Bizzare Creations, Rare, Bungie, M$ game studios, team ninja, Oddworld Inhabitants i... starczy. Ja nie mam pytań moim next genem bedzie X360 :hurra:
  • 0

#336 cwany-lis Napisany 06 maja 2006 - 09:46

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:

czy cos jeszcze nam zostało na xboxa? czy coś jeszcze wyjdzie godnego uwagi?


Dreamfall :the longest journey .... i to chyba wszystko :hmmm:
  • 0

#337 Gość__* Napisany 06 maja 2006 - 10:29

Gość__*
  • Goście

Na Xa ukazuja sie gry, któro odpowiadaja mi duzo bardziej niz produkcje na maszynke Sony

w moim przypadku jest odwrotnie, na starego Iksa prawie nie ma gier kojarzących się z tą konsolą- NG, Halo, FCI. Od jakiegoś czasu nic fajnego nie zawitało, a w tym przypadku PS2 może się pochwalić nadchodzącymi hitami. A co mogą zrobić posiadacze starego X nic kupić 360 bo już raczej nic nie dostaną M$ olał ich ciepłym moczem.
Z kolei na 360 są może ze dwa tytuły w które naprawdę chciałbym zagrać (GRAW, Codenamed) i tyle :trup: , nie jestem przeciwnikiem microsoftu, konsolę kupiłem z ciekawości, a jednak okazuje się że nie ma porównania z PS2. No nic, po prostu kwestia gustu
  • 0

#338 Gość__* Napisany 06 maja 2006 - 17:33

Gość__*
  • Goście
Prawda stealth, na Xa nie wyjdzie juz nic ciekawego, ale gry które sie na niego ukazaly deklasują analogiczne gatunkowo pozycje na PS2. Ofcourse in my opinion :D
  • 0

#339 Gość__* Napisany 07 maja 2006 - 15:32

Gość__*
  • Goście

ale gry które sie na niego ukazaly deklasują analogiczne gatunkowo pozycje na PS2. Ofcourse in my opinion

in your opinion ofcourse
  • 0

#340 Gość__* Napisany 07 maja 2006 - 15:44

Gość__*
  • Goście

in your opinion ofcourse


Niekoniecznie, nawet starajac sie patrzyć obiektywnie widze przewage tytułów na Xa :twisted:
  • 0

#341 Gość__* Napisany 07 maja 2006 - 15:51

Gość__*
  • Goście
wybacz mi ale ja niestety nie widzę, ale przecież każdy może mieć odmienne zdanie, prawda ? Jeden lubi to, drugi lubi tamto...takie życie. Ja na przykład widzę tylko jeden mocny iksboksowy argument- Ninja Gaiden :ninjadance:
  • 0

#342 Gość__* Napisany 07 maja 2006 - 15:55

Gość__*
  • Goście

wybacz mi ale ja niestety nie widzę, ale przecież każdy może mieć odmienne zdanie, prawda ? Jeden lubi to, drugi lubi tamto...takie życie. Ja na przykład widzę tylko jeden mocny iksboksowy argument- Ninja Gaiden


Racja stealth o gustach sie nie dyskutuje :hmmm: A co do Xboxowych atutów oprócz NG dorzuciłbym: Halo, Halo 2, PGR2, RSC 2, Forze, Conkera, Oddworlda, Panzer'a, Shenmue, DoA i... + masa tytułów.
  • 0

#343 Gość__* Napisany 07 maja 2006 - 16:09

Gość__*
  • Goście

Halo 2

o właśnie, właśnie Halo 2 za bardzo mi nie podchodzi, dochodze do drugiego levelu i jakoś nic nie czuję.

PGR2

też jakiś taki mało dynamiczny na samym początku.

Panzer'a, Shenmue

shenmue z tego co wiem jest świetne, ale jedyny trailer jaki zdobyłem pokazał tylko archaiczną grafikę, i nie wiem czy ryzykować, a panzer dragon też widziałem że dostał pozytywne oceny, ale nie wiem czy wogóle warto w to zagrać. Mech assault w miarę mi się spodobał, a słyszałem że druga część jest nędzniejsza.
Jak myślisz warto spróbować ?
  • 0

#344 Gość__* Napisany 07 maja 2006 - 16:15

Gość__*
  • Goście
PGR rozkręca sie potem, gdy mozesz scigać sie w klasach, które daja potężne i dynamiczne maszyny. Warto troche sie przemeczyc z "normalnymi samochodami" by potem pobawic sie choćby Fordem GT, czy Ferrari Enzo. Z shenmue miałem tylko krótki kontak, ale powiem, że grafa nie jest taka zła, a gameplay pewnie zabija. Lubisz arcade, polubisz Panzera - masa czystej akcji i cudowna grafa. Co do Halo - na początku też nie trawiłem tej gry, ale po kilkukrotnym jej przejściu stała się dla mnie bogiem. Daj Master Chiefowi szanse, nie pożałujesz :hmmm:
  • 0

#345 cwany-lis Napisany 08 maja 2006 - 11:47

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
obektywnie rzecz biorąc X box jako pierwsza konsola microsoftu dał radę pod względem gier, wypromował kilka własnych marek i serii i pozostaje nam czekać tylko na rozwiniecię interesu na x360 :ninjadance:

niepodoba mi się natomiast olanie posiadaczy starego x'a - zostaliśmy praktycznie z ręką w nocniku, ja swojego x'a nie sprzedam ze względu na domowy underground i co tu dużo mówić pokaźną kolekcję piratów - dokupie sobie jeszcze z 20-30 gier w które nie zdążyłem zagrać i tyle będę miał z nadchodzących hitów :lol: konsolka pociągnie u mnie jeszcze rok, półtora dopuki nie dokupię nextgena a potem to raz na ruski rok będe odpalał jakiś hit

pozostaje kupno drugiej konsoli, GC jest tani jak barszcz :^^:
  • 0

#346 Texz Napisany 08 maja 2006 - 12:08

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

A co do Xboxowych atutów oprócz NG dorzuciłbym: Halo, Halo 2, PGR2, RSC 2, Forze, Conkera, Oddworlda, Panzer'a, Shenmue, DoA i... + masa tytułów.

Star Wars: Knights of the Old Republic, Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory (wersja ps2 to jakieś popłuczyny), Panzer Dragoon Orta, Half-Life 2, Crimson Skies: High Road to Revenge, Jade Empire, The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay, Top Spin, MotoGP 3, DoomIII, Far Cry Instincts, MechAssault, Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords, The Elder Scrolls III: Morrowind, JSRF: Jet Set Radio Future, Tom Clancy's Ghost Recon, Deus Ex: Invisible War, Fable, TOCA Race Driver 2: The Ultimate Racing Simulator (wersja ps2 ghe ghe ghe ), Phantom Dust, Shenmue II, Otogi: Myth of Demons, Thief: Deadly Shadows, Sid Meier's Pirates!, Otogi 2: Immortal Warriors, OutRun2.
Rankingowo z gamerankings :P trochę tego shitu jest (oprócz wymienionego przez Mac'a)
  • 0

#347 Gość__* Napisany 08 maja 2006 - 12:17

Gość__*
  • Goście

ja swojego x'a nie sprzedam ze względu na domowy underground

ja raczej też nie, a jak skończą się wszystkie hity pozostają niezawodne emulatorki :lol:

pozostaje kupno drugiej konsoli, GC jest tani jak barszcz

a będzie jeszcze tańszy
  • 0

#348 Gość__* Napisany 09 maja 2006 - 15:01

Gość__*
  • Goście
Tak dobrych i bardzo dobrych tytułów na Xa jest MASA. Według mnie PS2 ma wiecej gier ogólnie, jednakze biorąc pod uwage tylko gry wartosciowe to X zdecydowanie wygrywa. Mówimy nie sequelstation :twisted:
  • 0

#349 Gość__* Napisany 09 maja 2006 - 16:15

Gość__*
  • Goście

Mówimy nie sequelstation

oj przesadzasz trochę :lol:
nie chce mi się tego pisać ale nie moge się powstrzymać

Half-Life 2

może być tak na dwa razy, tnąca animacja psująca obraz całości

The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay

ot taka jednorazówka

Top Spin

co w tym fajnego

Far Cry Instincts

kolejna jednorazówka

MechAssault

w miarę fajne, ale za to króciutkie

Deus Ex: Invisible War

toż to jakaś porażka

Phantom Dust

kojarzy mi się z taką nędzną bijatyką na playstation -destrega (pamięta ktoś)

Otogi: Myth of Demons

japoński slasher jakich wiele

Thief: Deadly Shadows

strzały wybuchowe to jakaś porażka

Sid Meier's Pirates

toż to się normalnie przycina- sprawdzam płytę wcale ni porysowania i tnie sie coś nie tak z tą grą

Crimson Skies: High Road to Revenge

wyglada i brzmi nędznie

DoomIII

kolejna gra na raz


Cała reszta

Panzer Dragoon Orta

można spróbować, nigdy dość smoków strzelających laserami

JSRF: Jet Set Radio Future

wygląda nawet ciekawie

I jeszcze outrun2- to wygląda naprawde smakowicie
  • 0

#350 cwany-lis Napisany 09 maja 2006 - 16:42

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
akurat Crimson Skies: High Road to Revenge stealthassasinie ;) to podobno całkiem niezła gra, troche niedoceniona ale taki bardzie fantazyjny ace kombat z szczegółową grafą, niedługo to obadam bo podobno warto
  • 0

#351 Gość__* Napisany 09 maja 2006 - 18:16

Gość__*
  • Goście
Stealth jezeli lubisz platformówki to koniecznie spróbuj Conkera i Grabbed by the Ghoulies od Rare i Muncha i Strangera od Oddworld Inhabitants. Zacne gry :^^:
  • 0

#352 syon Napisany 19 sierpnia 2006 - 21:25

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Jestem w kropce, co wybrać: Jade Empire czy Fable? Chcę trochę odświeżyć sobie gatunek RPG i w końcu doszedłem do tych dwóch gier, ale wciąż nie mogę się zdecydować. Każda z nich ma w sobie coś wyjątkowego i dla mnie jest remis. Może z doświadczenia wiecie przy jakiej grze bawiliście się najlepiej - HELP!!11 :niepewny:
  • 0

#353 Gość__* Napisany 19 sierpnia 2006 - 22:08

Gość__*
  • Goście

Jestem w kropce, co wybrać: Jade Empire czy Fable? Chcę trochę odświeżyć sobie gatunek RPG i w końcu doszedłem do tych dwóch gier, ale wciąż nie mogę się zdecydować. Każda z nich ma w sobie coś wyjątkowego i dla mnie jest remis. Może z doświadczenia wiecie przy jakiej grze bawiliście się najlepiej - HELP!!11


Prz Jade odpadłem szybko, odrzucił mnie klimat tej gry. Polecm Fable - wspaniały baśniowy świat, piekna oprawa av i masa miodu. Jeyne wady to, to ze jest krótka - 12-14 godzin i po wszystkim :cojest: Ale fakt przemierzania tej krainy wcieleniem zła w czarnej jak noc zbroi jest nie do przecenienia. Bierz Fable :ninjadance:
  • 0

#354 miazga Napisany 20 sierpnia 2006 - 13:37

miazga

    Mega Man

  • Narybek
  • 112 Postów:
brałbym Fable, lost chapters można teraz dostać za grosze. Co prawda gra nie jest taka, jak to sobie piotrek wymarzył, przez co cały czas zgarniała baty od graczy, ale dla mnie to kawał naprawde swietnego softu. A że można ją przejść w 10-15 godzin? Łoj tam... Aha, dodam jeszcze, że klimat ma nie-do-wyruchania :ninja:
  • 0

#355 syon Napisany 20 sierpnia 2006 - 14:30

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Ok, dzięki :) łykam Fable :klaszcze:
  • 0

#356 cwany-lis Napisany 21 sierpnia 2006 - 12:15

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:

Ok, dzięki :) łykam Fable :klaszcze:

ja z kolei poleciłbym Jade Empire :/ ale z drugiej strony za kilka miesięcy wydana zostanie rozbudowana wersja na pecety więc wex lepeij tego Fable, też fajny :^^:
  • 0

#357 Gość__* Napisany 10 kwietnia 2007 - 20:57

Gość__*
  • Goście
kur... kolejny pad mi poszedł w piach... Amped 2 all night long...
  • 0

#358 Gość__* Napisany 23 lipca 2009 - 21:06

Gość__*
  • Goście
Xbox jest genialny, bo można na nim Halo odtworzyć :)
  • 0

#359 vagrant3 Napisany 04 września 2013 - 14:17

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 846 Postów:

odpaliłem sobie ostatnio forze1 żeby pocisnąć może karierę do końca, gdyż porzuciłem ją jak wyszła forza 2. widać niestety jak bardzo zkażualizowała nam się ta seria. jedyneczka blisko końcówki proponuje kilka naprawdę trudnych wyścigów i nawet włączenie asyst wiele nie pomaga, pozostaje zejść poniżej poziomu trudności normal, na co moja duma nie pozwala. w sumie smutno mi sie zrobiło, bo sądziłem, że po f2, f3 i f4 jestem już forzowym profesorem, a nie jakąś popierdółką :(


  • 0

#360 burnstein Napisany 04 września 2013 - 14:22

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 072 Postów:

To w sumie sprytny mechanizm, z każdą kolejną częścią myślisz, że jesteś coraz lepszy, a tak naprawę nieświadomie każualowiejesz i w końcu kupujesz Kinkieta.


  • 2