Skocz do zawartości

Pogadajmy sobie o naszych X`ach bo jakos tu nudno!


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
367 odpowiedzi na ten temat

#61 simian raticus Napisany 16 czerwca 2004 - 09:05

simian raticus

    Link

  • Forumowicze
  • 290 Postów:
A jak jest z netem...???
Słyszałem coś o przeglądarkach...
Może wdedy dokupię se klawiaturę i będę walił posty z X'a i telewizora...hehe!!!
  • 0

#62 TomisH Napisany 16 czerwca 2004 - 13:08

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
atari - wejdź sobie na forum.xbox.pl i tam masz wszystko jak na tacy :|
  • 0

#63 Gość__* Napisany 16 czerwca 2004 - 15:08

Gość__*
  • Goście
Miodzio. GGXXR na xboxa :). Widzę, że szykuje się u mnie kolejny imporcik :)
Dodany obrazek
  • 0

#64 TomisH Napisany 16 czerwca 2004 - 18:07

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
Akurat wersja japońska (czy raczej koreańska ;) ) Jest dostępna na Xboxa już od jakiegoś czasu...
  • 0

#65 Gość__* Napisany 16 czerwca 2004 - 21:47

Gość__*
  • Goście
Nom. Ale o niej zapomniałem... Nie miałem czasu na bijatyki 2D oraz inne gry. Rąbane egzaminy.
  • 0

#66 Gość__* Napisany 17 czerwca 2004 - 10:56

Gość__*
  • Goście
MS studios. Zapowiedziało Blinx2. Zabawy z czasem ciąg dalszy. będzie można spersonalizować własnego kota! :). Już widzę czarnego kota z czarnymi łapkami... :)
Dodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazek[/img]
  • 0

#67 Blizzard Beast Napisany 17 czerwca 2004 - 13:47

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

będzie można spersonalizować własnego kota! :).


Czy to jest ten Unique Selling Point o ktorym pisano swego czasu w N+? :D
  • 0

#68 Texz Napisany 21 czerwca 2004 - 20:43

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

To masakra...łykam Xboxa i nazrzucam se kultpwych horrorów, starych emulatorów i muzy!!!

masakra jest dopiero teraz kiedy można zdobyć emusa psx na xboxa! tekken3, mgs oraz gran turismo w pieknej grafie

przejepane że jedyny emulator jaki mam obsługuje gry z psx ale nagrana na cd-r w wersji .bin

proszę was maestrum, dla mnie i dla wielu innych: walnijcie coś co bezpośrednio emuluje np: taką org. płytkę GT1. dzięki z góry
  • 0

#69 Gość__* Napisany 21 czerwca 2004 - 22:07

Gość__*
  • Goście

proszę was maestrum, dla mnie i dla wielu innych: walnijcie coś co bezpośrednio emuluje np: taką org. płytkę GT1. dzięki z góry


ile kosztuje stary, poczciwy psx? pewnikiem jakies grosze typu 100-150zl max - zapewniam, ze bezposrednio emuluje kazda oryginalna psx'owa plytke, w tym UWAGA :!: GT1. :wink:

cheers!
  • 0

#70 Gość__* Napisany 21 czerwca 2004 - 23:10

Gość__*
  • Goście

ile kosztuje stary, poczciwy psx? pewnikiem jakies grosze typu 100-150zl max - zapewniam, ze bezposrednio emuluje kazda oryginalna psx'owa plytke, w tym UWAGA :!: GT1. :wink:
cheers!


buahaha. no i gratisem jest emulacja MGS'a i Tekken'a3 ;)
  • 0

#71 Texz Napisany 22 czerwca 2004 - 11:15

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

ile kosztuje stary, poczciwy psx? pewnikiem jakies grosze typu 100-150zl max - zapewniam, ze bezposrednio emuluje kazda oryginalna psx'owa plytke, w tym UWAGA :!: GT1. :wink:
cheers!


buahaha. no i gratisem jest emulacja MGS'a i Tekken'a3 ;)

buaaaaahhaaaa.. wiem, wiem. mam ps2 i ten też emuluje psx w wersji tak samo orginalnej jak i poprawionej. Lecz nie o to pytałem.
  • 0

#72 Gość__* Napisany 23 czerwca 2004 - 21:19

Gość__*
  • Goście
MAM PEGIEERA!!!

Od wczoraj stałem się posiadaczem gierki, która jak na razie wciąga mnie bardziej niż GT3! Mało jest takich gierek! Na razie zaliczam wszystko na srebro/brąz, ale później zabiorę się za złotka... Ale piękna gra... IDĘ GRAĆ!
  • 0

#73 Gość__* Napisany 23 czerwca 2004 - 22:53

Gość__*
  • Goście
Ha! Kolejny, który się nawrócił :). Napisz swoje wrażenia w posicie o ścigankach.
  • 0

#74 Gość__* Napisany 24 czerwca 2004 - 08:58

Gość__*
  • Goście
Na zloto jest po prostu bardzo trudno a na platyne sie chyba nieda zaliczyc :lol:
  • 0

#75 Gość__* Napisany 24 czerwca 2004 - 14:24

Gość__*
  • Goście
platyna? czyli masz pegieeradwa a nie pegieera :wink:
  • 0

#76 Gość__* Napisany 24 czerwca 2004 - 14:50

Gość__*
  • Goście
wiesci dla szczesliwych posiadaczy NG i XBL!

W sierpniu Tecmo wprowadza upgrade NG do wersji 1.1. Mozna oczekiwac nowych przeciwnikow, wiecej przeciwnikow, usprawnionego AI ,nowych bossow, nowych broni (np. kijaszka Bo), sprytniejszej kamery (ktora mozna tez obracac!), usprawnien w enginie oraz ogolnego przyspieszenia gry! uff jakby NG byl zbyt prosty :wink:

Dodany obrazekDodany obrazek

galeria screenow z wersji 1.1: http://media.xbox.ig....html?fromint=1
  • 0

#77 Orange Napisany 24 czerwca 2004 - 15:09

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:

wiesci dla szczesliwych posiadaczy NG i XBL!

Czyli dla jakiejś dziesiątki ludzi w Polsce ;) Yey!
  • 0

#78 Gość__* Napisany 24 czerwca 2004 - 20:05

Gość__*
  • Goście
Ło! Fajnie. Pewnie będzie można ściągnąć później z jakiegoś innego źródła "bonus packa". A propos b-packów od Tecmo, posiadacie może Boost Disc dla DOA3?
  • 0

#79 Gość__* Napisany 24 czerwca 2004 - 20:10

Gość__*
  • Goście
Tenchi - ale of course wiesz, ze ten pack jest jedynie dla wersji NTSC U/C bo wersja euro ma wszystkie dodatkowe kostiumy...
  • 0

#80 Gość__* Napisany 24 czerwca 2004 - 20:14

Gość__*
  • Goście
właśnie! ja mam doa3 ntsc. niestesty nie posiadam tych bonusów, a tak poza tym moje doa3 ma wiiielllllką rysę :(. chyba zostało mi tylko pokręcić się po Allegro lub innym kiermaszu.
  • 0

#81 Gość__* Napisany 24 czerwca 2004 - 20:16

Gość__*
  • Goście
wydaje mi sie, DOA3 daja teraz w jakiejs paczce razem z Xboxem bo ostatnio widzialem na Allegro kilka kopii w cenie okolo 50zl, niezly deal...
  • 0

#82 Gość__* Napisany 24 czerwca 2004 - 20:22

Gość__*
  • Goście
Fakt. 50 plnów to superancko. A teraz z innej beczki. Po przeanalizowaniu jeszcze raz OXM z przed kilku miesiecy [official xbox mag], natknąłem się na gwęde gdzie piszą, że namco pracuje nad najlepszym fighterem wszechczasów również na x'a. Czyżby Tekken 5 wychodził na ... :).
  • 0

#83 Gość__* Napisany 24 czerwca 2004 - 20:43

Gość__*
  • Goście
taa, slyszalem takie pogloski - wiesc niesie, ze Namco chce zarobic ;) , przeprosic graczy za Tekkena 4 i przejac troszke rynku od DOA. imho z DOAU nie ma wiekszych szans, no moze jezeli pojda bardziej w kierunku VF...tak czy inaczej im wiecej tytulow tym dla nas lepiej
  • 0

#84 Texz Napisany 25 czerwca 2004 - 10:27

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
te.. właśnie dostałem od kotrahenta nice wiadomość
(kupowałem x-a):
"Przez omyłke zostala błędnie wpisana kwota do pobrania zamiast xxxx zł było xxxx-250 zł.
Proszę o dopłacenie brakujacej sumy 250 zł na konto :
xxx-xx-x-x-xx--x-x-x itd. "
pytanie:jak wszystko zostało opłacone i zatwierdzone z firmą przesyłkową to co jeżeli udam że wszystko gra? (konsolka już miesiąc u mnie:))
  • 0

#85 Gość__* Napisany 25 czerwca 2004 - 12:04

Gość__*
  • Goście

taa, slyszalem takie pogloski - wiesc niesie, ze Namco chce zarobic ;) , przeprosic graczy za Tekkena 4 i przejac troszke rynku od DOA. imho z DOAU nie ma wiekszych szans, no moze jezeli pojda bardziej w kierunku VF...tak czy inaczej im wiecej tytulow tym dla nas lepiej


DOAU powstaje dla fanów serii. Gra będzie tylko uzupełnieniem kolekcji na półce gracza w serii DOA.
  • 0

#86 Gość__* Napisany 25 czerwca 2004 - 12:09

Gość__*
  • Goście
wiesz co? zgodze sie z toba tylko czesciowo - spesze wyjasnic czemu: w DOA2 gralo mi sie o niebo lepiej niz w DOA3. nie wiem do konca czemu...moze system przechwytow wiecej wybaczal, moze dluzej sie na niego wyczekalm, moze 3 byla za malo innowacyjna. tak czy inaczej wiaze na prawde wielkie nadzieje z DOAU, mam nadzieje, ze bedzie lepsza od cz. 3

rzeklem
  • 0

#87 Gość__* Napisany 25 czerwca 2004 - 12:20

Gość__*
  • Goście
Musi być lepsza! DOAU śmiga na zmodyfikowanym silniku DOA:XBV czyli na tym samym co NG. Więc się szykuje prawdziwa m00cka :). Wiesz może Jiraiya, czy DOA1 też będzie po liftingu?
  • 0

#88 Gość__* Napisany 25 czerwca 2004 - 12:39

Gość__*
  • Goście
pisza, ze

The first disc will features an online version of 1997's original Dead or Alive while Disc 2 will include the enhanced version of Dead or Alive 2, also with online capabilities.


wynika z tego, ze nie bedzie liftingu dla DOA...
  • 0

#89 Gość__* Napisany 25 czerwca 2004 - 15:16

Gość__*
  • Goście
He, he. Wygląda na to, że Tecmo zaczyna brać przykład z kolegów z Capcomu i zaczyna robić DOA2 w przeróżnych konfiguracjach. Dobrze pamiętamy ile to już serii SF2 wyszło. Albo nie pamiętamy :)
  • 0

#90 Gość__* Napisany 28 czerwca 2004 - 10:22

Gość__*
  • Goście
kiedyś [chyba] mówiłem, że przemalowałem kontroler. oto on:
Dodany obrazek
  • 0