Skocz do zawartości

Pogadajmy sobie o naszych X`ach bo jakos tu nudno!


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
367 odpowiedzi na ten temat

#121 Gość__* Napisany 06 września 2004 - 23:13

Gość__*
  • Goście

PS2 bedzie mialo online? :twisted:

z tego co widać i słychać - NIE. Będzie to exlusive dla Xboxa yeahhhhhh 8)


oczywiscie, ze wersja na PS2 bedzie miala online, i to za darmoche :) yeahhhhhhh, sialalalala
  • 0

#122 Gość__* Napisany 07 września 2004 - 00:16

Gość__*
  • Goście
do kazdej nowej gry daja 2 miechy xbl gratis gratis...tez za darmoche ;)
  • 0

#123 Gość__* Napisany 07 września 2004 - 09:59

Gość__*
  • Goście
Jak w temacie...
Jakis czas temu do mojego xb zawital switch i teraz sobie ostro gram na xbox live :) Naprawde dla tej rozrywki kupowac oryginalne gry :).
  • 0

#124 Gość__* Napisany 15 września 2004 - 16:40

Gość__*
  • Goście
Mam dwa pytanka, ile jest misji w Shellschock'u? Posiadam od kilku tą grę ale dopiero teraz do niej przysiadłem. Burnout 3 mnie wciągnął 8). A druga sprawa to czy ktoś grał już w The guy game czy cuś takiego?
  • 0

#125 Gość__* Napisany 17 września 2004 - 08:50

Gość__*
  • Goście
Dodany obrazek
Czy słyszeliście o projekcie Jihad? Nie? Kolesie robią grę w stylu battle tank w pełnym 3D. Do tego dożucają możliwość gry w multiplayerze i gry przez live! Gra zapowiada się ciekawie. Filmik z gry zaciągniecie >tutaj<
  • 0

#126 Gość__* Napisany 17 września 2004 - 14:42

Gość__*
  • Goście
ql, fajnie dla odmiany pograc w cos na prawde nieskomplikowanego :) ale i tak caly czas marze o "scorched earth" w nowym wydaniu :cry: to by bylo cos... szkoda, ze wormsom przejscie w 3D wychodzi bokiem...
  • 0

#127 Gość__* Napisany 17 września 2004 - 15:36

Gość__*
  • Goście
Ale zlew, zobaczcie co ludzie piszą o xboxie na stronie ultimy. Thnx za info luck1985

pad niewygodny???
chyba, że masz małe ręce. Sam mam Ps2(na raty) i zamierzam sprzedac i kupic Xboxa(wiem co robię, bo to już moja druga Ps2, pierwsza zepsuła się). Pewnie napiszecie to po jakiego wała kupiłeś 2plejstację, a po to bo jest cudowne PES3(kupiłem Ps2 w zestawie zPES3 16 czerwca, a po przeczytaniu Neo+(kupuję regularnie) zdecydowałem kupić Xboxa właśnie z PES4). Marcellus z Neo+ żądzi!!!!!!!!!!!! Pozdrowienia dla wszystkich konsolomaniaków!!!

jaro


2 GTA SANANDREAS na XBOX-A
A wy wiecie że Rokstar Games pracuje nad GTA SANANDREAS
na XBOX-A, i ma to być lepsze wydanie gry niż na PS2?

neon01


3 ech...
tylko ps2 no i jeszcze czasami gacek

bennosuke


4 klocki
hehehehehehe i co teraz gta sa wyjdzie tylko na ps2 macie za swoje cieniasy

woo


5 Lepsze PS2
Lotto mówi że X-Box jest fajny. Miałem go kupić ale stwierdziłem że PS2 jest lepszy. X-Box ma mniej "oryginalniej" zrobionych gier i bardzo duże rozmiary. Jedyna zaleta to ładna grafika w grach.

Chucky


6 PGR 2 lepsz graja niż GT4
Janku- popaprańcu jęśli według ciebie PGR 2 ma lepsza grafe niż chociażby GT3 to:
1.Zejdz do piwnicy
2.Weż młotek
3.$%%# sie nim z całej siły w łeb
Nie masz pojecia o grafie w Gt4 i piszesz takie pierdoły!!!!!!!

kuba_1_6


7 Xbox
Mam PSX i PS2 i mam zamiar kupić Xboxa ale za taką cenę??
To chyba lekka przesada ale trzeba zapracować na rozrywke :-)

HWDPIS


8 Xpudło rule
Pudło pana billa jest świetne, ale drogie, GCN ma klimat,a Xbox go nie będzie miał nigdy

Donkeyboy


9 x kloc
wielkie pudło niema gier na to cos pamietajcie tylko ps2


wooo


10 X jest wypas!!!!
Mam go od 3 michow, mam takie hity jak Ninja Gaiden, PGR 2
Midtown Madness 3 i Halo i wiecie co..... ta konsola kopie tyłek wszystkiemu co widzialem na swoim ekranie(GC,PS2). Grafa nie osiagalna dla konkurencji, chociaz ten nowy Resident na Gacka...A GT4 to i tak ma gorsza grafe od Project Gotham 2.

Janek


11 Xbox the best !!!
Cudowne pudelko Mam juz GBA (wersje SP) a za niedlugo bede mial Xa (oczywiscie z Ultimy ;)) Klocek najlepsza konsoletka na rynku. Widzialem PS2 (o gacku nawet nie wspominajac) i Xbox jest najlepszy Jak bedzie kaska - kupuje !!

konsolomaniak


12 x-box jest wart swoich pieniedzy
kiedyś zabaczyłem u kumpla PS2 urzekło mnie , pomyślałem musze ją mieć .Poszedłem do sklepu (nic nie kupiłem) zobaczyłem x-boxa i jego gry (oczywiście na ekranie) to dopiero mnie urzekło .PS2 chowa sie przed X . Niestety fani PS2 wasz czas mina ,musicie ustapić miejsca lepszym , tak rozwija sie technika.

X


13 -_-'
geee... przestancie sie klocic, ktora konsola jest 'lepsiejsza'. o gustach sie nie dyskutuje. jednemu podoba sie gacek, a drugiemu xbox. zamiast toczyc walki w stylu: fani x'a vs fani ps2, 'zwalmy' (bez skojarzen) sie wszyscy na graczy pecetowych ;] - pc games suuux. xbox to konsola jak kazda inna tyle, ze mocniejsza. wyjdzie ps3 to bedzie potezniejsze od cacka microsoft'u. a pozniej wyjdzie cos lepszego niz ps3 i tak dalej. na razie mamy x'a i powinnismy sie cieszyc. jest wart zakupu tak jak kazda inna konsolka. tyle, ze zalezy to od gracza. a kolesie, ktorzy pisza, ze xbox jest dla pecetowcow, ktorzy chca sie pochwalic przed innymi, ze maja konsole, powinien sie wstydzic za samego siebie, bo tylko kalasz miano gracza konsolowego. shame on you...

Slave_man


14 X
Te iglo niezly jestes jezeli moc obliczeniowa wedlug ciebie to megaherce procesora.Rozbawiles mnie.Oczywiscie X jest najmocniejsza konsola ale nie bije ps2 i gc razem wzietych hehe.Zes przesadzil troche.Aha w kwestii megahercow jeszcze-oczywiscie sa wazne ale nie az tak-takie porownanie mozesz zrobic tylko i wylacznie jak 2 porownywane procesory maja taka sama architekture!!!!!Jezeli sa zas to rozne procki to nie ma o tym nawet mowy.Powiem ci tylko ze moc iksa lezy w chipie odpowiedzialnym za grafike a nie w procesorze glownym.Ps2 ma mocniejszy procek glowny niz X mimo sporo wolniejszego zegara tegoz procka.No to tyle.
Pozdrawiam

Sephiroth1981


15 XBOX
Co wy sądzicie o Xbox bo ja mam w domu
Napiszcie

Nieznajomy


16 O GUSTACH SIĘ NIE ROZMAWIA...
...chyba, że o złych. X-BOX jest najpotężniejszš konsolš. Pod Względem technicznym bije GC i PS2 razem wzięte. Nie? To spójrzcie na to:

MOC OBLICZNIOWA:
*GC- 400MHz
*PS2- 280MHz CZYLI RAZEM 680MHz
A iXi?
*X-BOX- 733MHz

Nie muszę chyba dodawać, że układ graficzny to produkt z wyższej półki nVIDI'i...

Osobiście nadal nie wiem, którš konsolę wybrać...
Ale chyba postawię na X'a (ew. GaCek), ale o PS2 nie myślę.
Żal mi jednak Gran Turismo... Ale "pLeJsTaCjA" się starzeje. To widać... i słychać.
Czasem też czuć... :)
(Czarnula jest najbardziej awaryjnš konsolš)
POZDRAWIAM.

iGLo


17 Big X
zaraz czego chcecie od Halo!? Gra śmieć?? dla takich gier kupuje sie xbox'a

unknow


18 Pomyślcie troche!!!!
Jesli ktos ma PS2 to niekupi nigdy Xboxa tylko GameCuba bo tylko na te dwie konsole wychodza rozna gry(naj mniej pokrywajace sie tytuly).
Po co komu dwie konsole na ktore wychodza takie same gry ?
Wlaśnie wczoraj zamówiłem GNC w zestawie plus Resident ZERO
Macie to na Xboxa no macie to pytam was?

Jacek Kowalski


19 XboX jest królem a reszta to jego poddani.
Tyle wam powiem,że XboX jest warty każdej kasy .To nieprawda że nie ma na niego fajnych gier.Właśnie przeciwnie, ma najlepsze gry ze wszystkich konsol.Miałem Dreamcasta i Ps2 , żadna z tych konsol nie może sie równać z X'em .NIe ma fajnych gier na x'a ?? Jesteście w błedzie , oto przyklady -Halo,DooM 3,Half-Life 2 ,Halo 2,Nfs:Underground,Burnout2,Yager,Amped,DoA 3,Soul-Calibur2 -10x lepszy nic na ps2 i co myślicie że to mało?? .... to i tak nie wszystko . Po co nam jakaś japońska hała w stylu Mario,Zeldy i innych badziewi ... jedyna gra jakiej mi żal ,że nie ma jej na x'a to Devil May Cry ,ale za to jest Otogi.To że niektóży z was nie widzą magi tej konsoli to wasz problem ale nieważcie się pisać że to kaszana czy beznadzieja ,bo to że wam się nie podoba to nie znaczy że innym też nie .Jak dla mnie ta konsola poprostu wymiata!!!!! .Ma wejście na 4 pady a nie na 2 tak jak ps2 ,Pady są wygodne , to nieprawda że są za duże, nie ma takich problemów z czytanie porysowanej płytki jak Ps2 ,pod względem technicznym ma wszystko lepsze od innych konsol i dlatego wyciąga więcej np: Half-Life 2.Z wyglądu jest poprostu eXtra , nie to co fjoletowy GCN czy Ps2 Który wygląda jak video :) . Serdecznie polecam tą konsole ,ale to też zalerzy od gustu , jedni wolą GCN inni znowu Ps2 a reszta XboX.

DanteXXX


20 Gusta a Xbox
Jak wiadomo gusta sa rozne i to co jednemu sie podoba drugiemu nie. Osobiscie wole PS2, zas na drugim miejscu stawiam X i GieCka. W najblizszej przyszlości z pewnościa zaopatrze sie w reszte NG.

Megus


21 X-BOX RZĄDZI!!!!!!!!!!!!
Ludzie co wy ślepi jesteście czy głupi(tyczy sie to krytykantów X-Boxa)?!X-Boxa Rządzi na rynku konsol!!!!GCn jest to chrzanu jest to najgorsza konsolka na rynku.Przez pare lat uzywałem PSX a potem kupiłem PS2.Na PS2 przyznaje sa takie perełki jak Tekken czy Gran Tourismo,ale bez tych gier ta konsola by nie istniała,byłem zagorzałym fanem PS2 o X-Boxie nawet słyszec nie chciałem,ale wypożyczyłem sobie na pare dni i zmieniłem zdanie!Teraz mam X-Boxa od roku i jestem najszczęśliwszym cżłowiekiem na swiecie!Ta konsola to perełka na rynku!Co z tego ze jest duza,ale weług mnie jej pad jest o wiele wygodniejszy niz DualSchock a tym bardziej niz jakis pad GCN!!!X-Box ma takie fenomeny jak HALO,Project Gotham Racing,Dead or Alive 3 zbliżające sie hity HALO 2,Doom III itd. Kazdy kto mysli nad zakupem konsoli Zdecydowanie polcam X-BOXA!!!!Jezeli nie chcecie X-Boxa to kupujcie PS@ ale w zadnym wypadku nie GCN!!!!ALE X-BOX JEST,BYŁ I BĘDZIE NAJLEPSZY!!!!!!!!!!!!

IceMan


22 X-BOX rulez!
Własnie dostałem X-BOXa!!
Jedno słowo: BOMBA!
Ta konsola juz jest WIELKA, ale dopiero bedzie numeruno po premierze takich perełek jak Halo2, Half-Life2 oraz Doom3!
Ci co mówią że ta konsola to krap, nigdy chyba jej nie uzywali

Chow amigos.

Michał W.


23 Xbox
Xbox wymiata! Póki co nie ma tak wiele dobrych tytułów ale takie pozycje jak Doom III, Half Life 2, Halo 2 czy Fable sprawią że inne konsole przestaną istnieć.

CeFek


24 Xbox :(
Uzywalem xBOX-a przez dwa tygodnie , grafika fajna (jak na konsole) . Czym wy sie zachwycacie ???????? Gierki sa do niczego !! Co wam sie podoba w Halo ?!?!?! Grafika ? - fakt jest ok ,ale gra to śmieć , jak większość na xBOX-a . Microsoft daje nam kolejna po windowsie bąbkę !! Gralem na wszystkich konsolkach i zdecydowanie wolę GC , gierki miodzio , a zresztą po co mi kolejny pecet w domu ?? Nintendo rulezzzzz ! :))

koval


25 To pudlo to kaszana!!!
GCN jest o wiele, wiele lepszy, moze nie pod wzgledem grafy itp.ale ma duzo lepsze i duzo wiecej lepszych gier.

???


26 Xbox jest najlepszy
Xbox jest moim zdaniem najlepszą konsolą, grałem na ps2 i xboxie i różnica jest kolosalna dlatego namawiam wszyskich do zakupu tej konsoli. Opinia że GC jest najlepszy jest mocno przesadzona ta konsola nie dorasta do pięt Xbox-owi

Pawi


27 XPudlo jest do pupy!!!
Nie ma na niego zadnych ciekawych gier!!Grafika to nie wszystko!Lepiej kupic GC ktory ma wspaniale (konsolowe) gry.XBOX jest dla pecetowcow ktorzy chca sie pochwalic przed kolegami ze maja "kunsole".
Ja juz zbieram na GC!Jesli "to" kupisz to bedziesz strasznie zalowal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Link


28 k;sacf
Nie rób tutaj antyreklamy bo nam jeszcze Ultima zbankrutuje:) Moim zdaniem X-Box ma dobre gry, ale za malo jest tutaj pozycji w japobnska nutka geniuszu, jak ma to miejsce w Wind Waker na GC czy Final Fantasy X na PS2.

Kaxi


29 Xbox wymiata!!!
Xbox jest najmocniejsza konsola na rynku!!!!! To nie ulega dyskusji!
Exclusiv-ow malo?? A Project Gotham Racing, ktory wg mnie zmiata wszelkie inne wyscigi, HALO ktore wsrod FPP rzadzi niepodzielnie, ze juz nie wspomne o innych, wystepujacych na rozne platformy, ale zawsze na xbox-a dopieszczonych najbardziej (Burnout2, Baldur's Gate: Dark Alliance i wiele innych)!!! Jak dla mnie ludzie, ktorzy mowia ze ta konsola jest lipna, nie znaja sie poprostu. Xbox rzadzi. Juz nie wspomne o nadchodzacych Hitach, takich jak Midtown Madness 3, Sudeki, czy Fable, ktory jest rewolucja jesli chodzi o RPG! A mozliwosci po przerobieniu zblizaja ta konsole w mozliwosciach do PC-ta!! Reasumujac-jesli masz kupic konsole, to wybor jest tylko jeden-XBOX

australopitek


30 !!!!!!xbox nie warty jest twoich pieniędzy!!!!
Szczerze odradzam kupno!!!!! O wiele wiele lepiej kupić Gamecube lub Ps2. Pad od xboxa jest strasznie nie wygodny,duży i brzydki tak samo jak konsola która jest jeszcze ciężka. Po drugie
niema na xboxa prawie rzadnych dobrych gier które nie wyszły na
już na inne konsole. Jedynie warto wypożyczyć xboxa od kogoś na trochę czasu by zagrać w 3-4 dobre tytuły bo dużo więcej nie ma.

GcnMaster


  • 0

#128 Gość__* Napisany 21 września 2004 - 14:35

Gość__*
  • Goście
mam maly problemik: kupilem sobie trylogie Gwiezdnych Wojen na DVD. wrzucam plytke z dodatkami zeby ja przejrzec i pograc w demko Balttlefront a du pupcia... na ekranie startowym plyty mam wybor demo czy view dvd special feature. w demko moge pograc ale jak wybiore "DVD Special Features" to niestety ale X chce odpalic (ekranik loadingu i startowy) a potem wraca do menu wyboru demko/special features.

moze ktos z was zetknal sie na jakims forum z czyms podobnym albo sami tego doswiadczacie...pomoc bylaby bardzo porzadana bo jakos nie usmiecha mi sie latanie po znajomych zeby odejrzec sobie dodatki :/

aha dla nla n00bow: dysk special features robi update dashboarda wiec uwaga na stare chipy
  • 0

#129 cwany-lis Napisany 21 września 2004 - 15:23

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:

aha dla nla n00bow: dysk special features robi update dashboarda wiec uwaga na stare chipy


dzisiaj zgrywałem na hdd burnout 3 i coś takiego było napisane update
dashboard, konsolka nowa, lewdo miesiąc ma, alladin, 1.6 coś się może stać ? ;)
  • 0

#130 Gość__* Napisany 21 września 2004 - 15:36

Gość__*
  • Goście
chyba raczej nie...jak nazywa sie bios, ktory odpalasz? problem masz tylko wtedy gdy podmieniles oryginalnego dasha na inny ale zachowujac nazwe xboxdash. wszystkie nowe chipy odpalaja najpierw bios z evoxdash albo innego pliku wiec update xboxdash nic im nie robi. najbardziej narazeni sa uzytkownicy przeflashowanych oryginalnych TSOPow bo w najlepszym razie beda mieli zmienionego dasha a w najgorszym przeflashowany bios.
  • 0

#131 cwany-lis Napisany 22 września 2004 - 19:46

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:
nie, nic się nie stało, smigam w burnout 3 i nic się nie stało ;) szkoda że mam tylko 10 GB :( lasera mi szkoda i moge grać tylko w góra dwie gry
  • 0

#132 Gość__* Napisany 22 września 2004 - 22:49

Gość__*
  • Goście
snejk, oczywiscie wiesz, ze laser w Xboxie nie niszczy sie :) plytki firmowe i te mniej sa technicznie rzecz biorac identyczne. to nie jest inna plytka jak w przypadku PS2 (tam trzeba uzywac innej dlugosci fali lasera czy jakos tak) wiec nie ma mowy o strachu. sam gram bardziej niz ostro od 2 lat..(czy moze dluzej, od 3) i all is perfect with my laser
  • 0

#133 cwany-lis Napisany 23 września 2004 - 17:14

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:

snejk, oczywiscie wiesz, ze laser w Xboxie nie niszczy sie :) plytki firmowe i te mniej sa technicznie rzecz biorac identyczne. to nie jest inna plytka jak w przypadku PS2 (tam trzeba uzywac innej dlugosci fali lasera czy jakos tak) wiec nie ma mowy o strachu. sam gram bardziej niz ostro od 2 lat..(czy moze dluzej, od 3) i all is perfect with my laser


niby tak ale moja konsolka jak za długo gram z płyty lubi sie przegrzaći później przez jakiś czas świeci się czerwona dioda ;(

pewnie chip xle przylutowany ale konsolka była tania jak barszcz
  • 0

#134 Gość__* Napisany 23 września 2004 - 17:18

Gość__*
  • Goście
o, to kiepsko :cry: ja nie mialem jeszcze problemu z czyms takim a konsola chodzi czasem caly dzien i noc. ostatnio odkrylem w XBMC funkcje regulacji predkosci wiatraczka i temperaturka spadla mi z 60 do 55 przy niewielkim wzroscie halasu :) swoja droga jak wlaczylem na probe wiatrak 100% to pracowal glosniej niz otwarty komp :twisted:
  • 0

#135 Gość__* Napisany 23 września 2004 - 22:00

Gość__*
  • Goście
Mój "en.te.eś.ciak" szumi jak mój stary komp :twisted: . ja nadal pociskam na 450 lol
  • 0

#136 cwany-lis Napisany 24 września 2004 - 13:51

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:
Jiraiya wcale nie kiepsko, za 800 zł. moge przebolec ;) osstatnio wcale nie mam żadnych problemów, chyba tylko nowy bond powodował takie zmiany bo grałem w matrixa 2h i nic
  • 0

#137 Gość__* Napisany 29 września 2004 - 20:31

Gość__*
  • Goście
Ej, gdzie się wszyscy posiadacze X'ów podzialiście?
  • 0

#138 Blizzard Beast Napisany 29 września 2004 - 20:42

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Ja odpowiem za kolege, Jiraiya nie ma aktualnie sprawnego monitora, co znacznie utrudnia mu istnienie na forum :)
  • 0

#139 Gość__* Napisany 29 września 2004 - 21:04

Gość__*
  • Goście
Siedzimy na xbox live :P
  • 0

#140 Gość__* Napisany 05 października 2004 - 21:21

Gość__*
  • Goście
Juz jestesmy 8)
  • 0

#141 cwany-lis Napisany 14 października 2004 - 14:55

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:

Ja odpowiem za kolege, Jiraiya nie ma aktualnie sprawnego monitora, co znacznie utrudnia mu istnienie na forum :)


mi tez sie monitor spalił, pisze z kompa ojca, nowego raczej nie kupie

kiedy europejska premiera doa ultimate ?
  • 0

#142 Gość__* Napisany 14 października 2004 - 15:27

Gość__*
  • Goście

kiedy europejska premiera doa ultimate ?


jak na razie spring 2005 :cry:
  • 0

#143 Gość__* Napisany 15 października 2004 - 11:40

Gość__*
  • Goście
znacie jakies sklepy w karkowie gdzie mozna kupic gry na xboxa?
  • 0

#144 cwany-lis Napisany 15 października 2004 - 18:48

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:

znacie jakies sklepy w karkowie gdzie mozna kupic gry na xboxa?


empik ? ;)

spring to znaczy ze marzec ? :0 bez smiechu cos mnie sie myli niemiecki z ang. i nie moge sie doczekac tej gierki
  • 0

#145 Gość__* Napisany 15 października 2004 - 19:13

Gość__*
  • Goście
nie, spring to Fruhling czyli po polskiemu wiosna :D
teraz zmieniam temat: wypatrzylem wlasnie na allegro obudowe crystal. niestety kolo chce ja opchnac za 180zl a to IMHO niezle przegiecie. zeby to bylo ze 100zl to bym nawet lyknal a tak. ech :cry:
  • 0

#146 cwany-lis Napisany 16 października 2004 - 11:08

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:

nie, spring to Fruhling czyli po polskiemu wiosna :D
teraz zmieniam temat: wypatrzylem wlasnie na allegro obudowe crystal. niestety kolo chce ja opchnac za 180zl a to IMHO niezle przegiecie. zeby to bylo ze 100zl to bym nawet lyknal a tak. ech :cry:


ja kurde zamówiłem naklejki mgs'a na x boxa i koles mówił zebym poczekał i czekam tak juz 2 miechy, teraz to bym chciał z shenmue albo tekkena, znacie jakis fachowców ?
  • 0

#147 Gość__* Napisany 18 października 2004 - 15:37

Gość__*
  • Goście
można wtrącić??
mam pytanko.
Wszystko co potrzebuję, żeby założyć xbox live (gdzie kupić i za ile)

(jestem n00bem:D)
  • 0

#148 Ryo-San Napisany 18 października 2004 - 16:22

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:

można wtrącić??
mam pytanko.
Wszystko co potrzebuję, żeby założyć xbox live (gdzie kupić i za ile)

co potrzebne do tego zeby rozkoszowac sie Xbox Live?
juz pisze
a wiec potrzebujesz:
- szerokopasowego łacza stalego
- xboxa nieprzerobionego badz przerobionego z wylacznikiem chipa
- Xbox Live starter Kit ( w Polsce cholernie trudno go dostac - dlatego polecam go kupic za 200zł na dvdcrave)
- karte kredydową akceptowaną na necie Visa Classic, American Express, MasterCard lub Visa Electron z Inteligo lub eKarta z mBanku
- lewy adres zamieszkania kory podasz przy rejestracji ( adres nie jest wazny, nie sprawdzają go - wystarczy wejsc na net i poszukac pierwszego lepszego adresu - ja mam adres lonynskiego sklepu z bronią, kumpel znowu podal adres sex shopu w Liverpoolu, inny znowu adres Oxfordu - wiec mozliwosci jest wiele)
- gre z opcją Xbox Live Enabled
i....to wszysto
W sumie tego sporo ale uwierz mi WARTO...Xbox Live jest wspaniały..a pozatym to tylko tak wyglada - mi logowanie do "Lajwa" zajelo doslownie 4 minuty..
  • 0

#149 Gość__* Napisany 19 października 2004 - 06:26

Gość__*
  • Goście

można wtrącić??
mam pytanko.
Wszystko co potrzebuję, żeby założyć xbox live (gdzie kupić i za ile)

co potrzebne do tego zeby rozkoszowac sie Xbox Live?
juz pisze
a wiec potrzebujesz:
- szerokopasowego łacza stalego
- xboxa nieprzerobionego badz przerobionego z wylacznikiem chipa
- Xbox Live starter Kit ( w Polsce cholernie trudno go dostac - dlatego polecam go kupic za 200zł na dvdcrave)
- karte kredydową akceptowaną na necie Visa Classic, American Express, MasterCard lub Visa Electron z Inteligo lub eKarta z mBanku
- lewy adres zamieszkania kory podasz przy rejestracji ( adres nie jest wazny, nie sprawdzają go - wystarczy wejsc na net i poszukac pierwszego lepszego adresu - ja mam adres lonynskiego sklepu z bronią, kumpel znowu podal adres sex shopu w Liverpoolu, inny znowu adres Oxfordu - wiec mozliwosci jest wiele)
- gre z opcją Xbox Live Enabled
i....to wszysto
W sumie tego sporo ale uwierz mi WARTO...Xbox Live jest wspaniały..a pozatym to tylko tak wyglada - mi logowanie do "Lajwa" zajelo doslownie 4 minuty..


Można spytać co to jest?
  • 0

#150 Ryo-San Napisany 19 października 2004 - 09:59

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
dvdcrave to jeden z najlepszych i najtanszych sklepow internetowych..
jest to sklep australijski..jednak w australii podobnie jak u nas mają PAL...i ogolnei swietne ceny i super tania wysylka...
zdecydowanie polecam....
w sumie nie mozna tutaj podawac linkow...ale przeciez to tylko sklep...
http://www.dvdcrave.com
  • 0