Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pogadajmy sobie o naszych PS2, bo jakoś tu nudno jest.


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
346 odpowiedzi na ten temat

#1 ACZ Napisany 30 stycznia 2006 - 21:23

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
Temat do przyklejenia, tak jak ma to miejsce w przypadku tematu Xboxa ;]]]]]]]
Tutaj będziemy pisali o naszej najlepszej konsoli na rynku, czyli PS2.
Możecie tutaj pisać o świetnych rzeczach, które spotkaliście w grach itp.
Ogólnie sobie tutaj piszemy o czym dusza zapragnie. Przecież nie będziemy gorsi od Xboxowców ;]
Moim najlepszym typem gier na PS2 to gry capcomowskie. W każdy tytuł ze stajni Capcomu gra mi się ekstra.
W wyścigach preferuję styl arcade, a w mordobiciach 3d to u mnie rządzi na PS2 wyłącznie VF4 i Soul Calibury oraz dobre mordoklepki 2d.
To co powyżej napisałem to taka zapchajdziura. Wy możecie tutaj pisać co chcece, ale ma to być związane wyłącznie z najlepszą konsolą na rynku, z PS2 ;]
  • 1

#2 syon Napisany 30 stycznia 2006 - 21:40

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Czesiek a to chyba twój pierwszy temat jaki w historii swojej niechcianej osoby założyłeś na tym forum, ale czy takich tematów już nie mamy przypadkiem? Nawet nie będę linków dawał bo widać gołym okiem o_O Ty po prostu założyłeś by móc znowu tą propagande szerzyć ty jakiś zły człowiek jesteś :cry:
  • 0

#3 Zeus-Nelson Napisany 31 stycznia 2006 - 16:10

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
hmmm...w sumie czmeu nie Czesław 8) jako że my fanboje Sony musimy sobie pomagac to tematu poki co niezamkne :wink: jesli zauwaze ze bedzie tu za duzo spamu, badz tez kłotni to go poprostu zamkne :twisted: ale poki co topic wydaje mi sie nieszkodzili-wszyscy fanboje beda mogli sie tu przynajmniej troche wyzyc pod wzgldem wychwalania swojej ukochanej czarnulki :angel:
to moze ja napisze teraz cos od siebie:
swoja pierwsza ps2 kupiłem zaraz po tym, jak pojawiła sie ona na polskim rynku :oops: ahh co to były za wspaniałe chwile spedzone z TTT,Bauncerem czy innymi tytułami które pojawiły sie jako jedne z pierwszych :cry: musze przyznac ze do tej pory niezawiodłem sie jeszcze ani razu na swojej konsolce i jestem z niej dumny 8) niema nic piekniejszego niz stary model PS2 stojacy obok TV z paroma hiciorskimi tytułami :angel:
najlepsze gry na PS2:bez watpienia takie kultowe serie jak SH,MGS,PES,RE,Singstar,Eve Toy,PoP, GTA 8)

no to zobaczymy jak sie dyskusja rozwinie...jesli bedzie bez zgrzytów to chetnie temat przykleje na stałe :wink:

  • 0

#4 Scorpio Napisany 31 stycznia 2006 - 17:40

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Ech, moja pierwsza Sonka pamięta sierpień 2002 roku. I ta została ze mną do dziś, z drobną wymianą lasera.
Cóż, za dużo o niej w kwestii wyglądu mówić nie mogę, bo nie upgradowałem jej graficznie w żaden sposób. Przeżyła ze mną zmianę wystroju pokoju, zmianę TV, podróże pozamiejskie - w tym wypad 3dniowy z kolegami z PŁ nad morze (pozdro w tym miejscu dla Kudłacza który śledzi moje posty :) ) i tam służył jako machina gry oraz odtwarzacz DVD. Miłe combo :P
PS2 na pewno zostanie mi w pamięci, jako pierwszy w domu odtwarzacz stacjonarny DVD. Dzięki temu wędrował po pokojach czytając wszelakie płytki.
A zakup samej konsolki to była mistrzowska, dwutygodniowa indoktrynacja ojca na wakacjach. Głównie w oparciu o fakt zdania matury :P

Jakaś historyjka:
Na początku pamiętam, że miałem DS2 z pudełka + DS z mojego starego plejaka. Oj, pod koniec życia (jakiś rok temu) pada od szaraka (przeżył 6 lat - pod koniec gałki były rozjeżdżone jak ... no sami już wiecie. Bardzo :P) zmieniłem na drugiego DS2. Oczywiście podłączyłem go do pierwszego portu, i grałem na nim miast na powoli wykończonym starym DS2. Pewnego dnia odłączyłem oba pady, wymieszałem w plecaku i ... nie mogłem sie połapać który to który :) Może to głupio brzmi, ale brak poznania nowy-stary pad tak mnie zirytował, że przeprowadziłem kilkugodzinne testy. Od teraz już wiem; Made in Korea nowy, Made in China stary :lol:

Ze swojej strony: napiszcie coś, bo faktycznie pogadać o swych konsolkach jako takich, o wspomnienieach o nich jest miło.
  • 0

#5 juggler Napisany 31 stycznia 2006 - 18:17

juggler

    Chocobo

  • Narybek
  • 19 Postów:
fajny temat 8)

Sprawdźcie demo Black (torrenty, może w jakimś magu jest) , Criterion jest naprawdę dobre we wsadzaniu do gier maxymalnej ilości particle effects. Jeżeli mam powiedzieć w 3 słowach z czym kojarzy mi się Czerń to będą to : szkło...dym...kurz. W kosmicznych ilościach. Demko szybko się kończy ale jest cholernie intensywne , polecam sprawdzić.

Miałem też okazję pograć trochę w Fatal Frame 3. I jest to pierwsza gra w której przestraszyłem się scenki FMV ( płynne przejście ingame-fmv jeśli mnie pamieć nie myli ).

Natomiast Buzz! do mnie w ógóle nie przemawia, Pewnie dlatego że grałem w to z jakimiś dzieciakami na standzie w MediaMarkcie :) Ale wrażenia miałem mocno niefajne,i tak zostało.

Czychu wspominał coś o Capcomie. Cóż , RE4 prawie nie opuszcza konsoli, a jeśli już to DMC3 czeka na swoja kolej. Jest sielankowo, ale nius o DMC3 PC/RE4 PC osłabił mój entuzjazm :trup: . Tak to jest jak jest się zbyt przywiązanym do konkretnej platformy.

Jeżeli chodzi o zakup ukochanej anorektycznej Czarnulki to nie był to tak magiczny moment jak w przypadku PSX (a szkoda), po prostu wpadłem do MM jak miałem kasę, hop siup do koszyka bez zbędnego hypu i ślinienia się. Zbundlowana gra (Killzone) też nie mogła w tym pomóc. Ale co się odwlecze...:-)
  • 0

#6 szczudel Napisany 31 stycznia 2006 - 18:50

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:
mozecie pisac o swoich czarnulkach co chcecie ale moja konsola jest jedyna w swoim rodzaju na calym swiecie gdyz:

przezyla upadek z 1 pietra i nawt dzialala jeszcze przez 3 lata :D
matka w napadzie zlosci spowodowanym moim nie umyciem naczyn postanowila ja wyzucic przez okno jak sie domyslacie tak tez zrobila :(
koniec koncow tylko czytnik dvd czasem odmawial zabootowania ale jak juz ruszyl to nie bylo zadnych problemow :D
nadal ja mam lezy w domu na pamiatke niesamowitej wytrzymalosci produktow Sony :D
[/b]
  • 0

#7 Gość__* Napisany 31 stycznia 2006 - 19:21

Gość__*
  • Goście
No nieźle, nieźle. Ja mam swoją PS2 od 2003 roku. Miałem wcsześniej szaraka. w 2000 postanowiłem, że będe zbierać na PS2 i zrobię sobie zapasy na Next-Gena. w 2004 roku złamałem rękę, a polisa była dość wysoka. Dzięki temu po zakupie PS2, miałem już sporą kwotę na Next-Gena i PSP. Co do Next-Gena, to chyba wezmę PS3, a PSP już mam (Fanbojem Sony nie jestem, o nie. Widze błędy Sony i rozważam zakup X360). A propo wyładowań matek na konsolach. To ja miałem tak z NESem, jak miałem 5 lat. Kłóciłem się z siostrą, a matka go delikatnie mówiąc, zdeptała. Na szczęście stary też grał, więc kupił drugiego. Może jeszcze coś o PS2. Kupiłem ją z MGS2:S za chyba 1 patyka Nie zapomnę tej chwili, kiedy odpaliłem MGS2:S :D
  • 0

#8 ACZ Napisany 31 stycznia 2006 - 19:55

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
Ja kupiłem czarnulkę po około 2 latach po premierze europejskiej, czyli trochę późno.
Staram się grać we wszystkie hity, a także w wielu przypadkach podchodza mi gry na ocenę 7 i w takie też pogrywam.
Tak, jak już pisałem, lubię gry typu siekanki, beatem up, dobre strzelaniniy, szybkie wyścigi itp. Ogólnie wszystkie typy gier, rpgami też nie pogardzę.
I mimo, że takie gry, jak Nanobraker czy Bujingai nie dostały wysokich not (około 7) to i tak je przejde. Nie ma to jak japońskie siekanki. Tylko co do Bujingai to nie wiem czy to wyszło w Palu.
Co do innych gier to tak się składa, że jeszcze nie skończyłem żadnej części Silent Hilla, ale grałem w każdą część. Do premiery PS3 jednak zamierzam skończyć SH 2, 3 i 4.
  • 1

#9 Grz3chu Napisany 31 stycznia 2006 - 19:59

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
Nie wiem co mam napisać o swojej czarnulce ? O okropnym-mega-fakin-brzydkim designie nie napiszę nic (moje wideo z lat 80'tych wygląda bardziej nowocześnie). PS2 mam od ponad 2óch lat i jej stan nadal oceniam na idealny. Zero problemów z laserem, zero przycięć przy grach. Wybrałem ps2 z całej trójki next-genów oczywiście z powodu gier. Czy na crap-boxie jest DMC3, RE4, Tekken, FF i inne świetne tytuły ?...NIE!
Tak wogóle to miałem zamiar kupić ps2 tylko po to, aby zagrać w MGS2 i FFX i ją sprzedać, ale wkrótce potem odkryłem te magiczne (wyżej wymienione) tytuły i wiem jedno: nigdy nie sprzedam ps2 !!

ponad 100mln ludzi nie możę się mylić. Sony rządzi :P

P.S Bujingai widziałęm w PALu, nówkę za nie więcej niż 100zł
  • 0

#10 Gość__* Napisany 01 lutego 2006 - 19:06

Gość__*
  • Goście

Czy na crap-boxie



Aha przejawy Micro$HITEX... Co tu dużo pisać PS2 wymiatało, wymiata i jeszcze długo powymiata ten BiloGejtsowy szit (no już fanboje X bierzcie mnie!!!) Dużo (dużo? nie DUŻO) wyśmienitych gier... za nic nie zamieniłbym swojej czarnulki. No chyba że za 2 DZIAŁAJĄCE X360 :) (jeden na sell a drugi do oblookania)
  • 0

#11 Gość__* Napisany 01 lutego 2006 - 20:28

Gość__*
  • Goście
ja swoja czarnulke mam od stosunkowo niedawna...bo od grudnia 04'. To wtedy wlasnie udalo sie namowic rodzicow na zakup czanulki. Wraz z moim slimem otrzymalem The Getaway Black Monday,w ktorego dosyc dlugo gralem bez memorki, ktora jednak ostatecznie udalo sie "wydobyc" z bezdennych otchlani allegro. Pozniej jezdzilem na Krakowska gielde RTV wymieniac oryginaly, bo na piratach grac nie moglem za barzo (nikt nie chcial sie podjac przerobki, a mowiono mi, ze Swap Magic wymaga wyrwania klapki O.o). Dzieki temu przez oje lapki przewinely sie tak znakomite tytuly jak MGS2 (przepiekna, cudowna, genialna pod kazdym wzgledem gra), BG&E, czy chociazby Gran Turismo 3. Mialem tez okazje pograc troche na Eye Toyu oraz zakupilem i przeszedlem Final Fantasy X. I mniej wiecej w tym momencie konczy sie era gry na oryginalach (sposrod ktorych zostaly mi jzu tylko MGS2, FFX i DoA2, ktory IMO przeywzsza T4). W koncu udalo sie nabyc Swap Magic 3.6 bez zadnych uszkodzen konsoli. Oczywiscie rwaz z nim zakupilem kolejna odslone Metal Gear Solid'a. Oczywiscie zapomnailem o konwenterze/kablu RGB i musialem sie zadowolic graniem po czarno-bialemu. Jednak..po dwoch dniach Swap przestal dzialac. Po licznych wizytach na gieldzie i "domowych" probach naprawy w wykonaniu meine wujka, ktore nie przyniolsy efektu dluzszego niz dzialanie przez jeden dzien, zwyczajnie sobie odpuscilem i Ps3 na okolo 3 miechy wyladowal w szafce. Po tym jak te 3 miesiace minely, zdecydowalem sie, ze po raz ostatni jade na gielde by cos z tym psem zrobic. Od tamteh pory ciesze sie graniem na nieco mniej legalnych wersjach gier ;].

A co do preferowane gatunku...to dla mnie najlpesze sa wszelakiej masci RPGi z dobra fabula i oczywiscie my love - MGS, ktorego gatunkiem nazwac nie mozna, ale jakos wyroznic trza :D
  • 0

#12 Gość__* Napisany 02 lutego 2006 - 18:44

Gość__*
  • Goście

Ps3

o stary ... :o. Masz Ps3 i zamykasz je w szafie :| ? :P


Moja przygoda z konsola Sony nie jest tak rozowa jak Wasze... Od samego kupna mialem z nia problemy. Swoj egzemplarz kupilem w Ultimie razem z gra NfS:U2 (jedna z najwiekszych moich pomylek dot. wyboru gry :P). Z poczatku konsola nie chciala czytac plyt za pierwszym razem. Musialem ja restartowac nawet osiem razy, zeby zaskoczyla... Bardzo irytujaca sprawa zwlaszcza, gdy chcialem popykac przed szkola z kumplami... Albo gdy uradowany, ze konsola zaskoczyla rozwalalem sie na lozku, a tu przywieszka. I znowu restart. Oddanie konsoli do serwisu zajelo mi bardzo duzo czasu, bo lepiej grac niz nie grac :P. Ale wkoncu zirytowany oddalem ja. Zwrocili po tygodniu, ale nic nie naprawili... Odwiozlem spowrotem tym razem na miesiac (konsola byla az w Belgii...). PO odebraniu padla po tygodniu :? :lol: . W chwili obecnej jest w serwisie :P. Dalem jej jeszcze jedna szanse. Jesli padnie , to sprzedaja ja wpizdu i przerzucam sie na Xboxa :P :x .
  • 0

#13 Grz3chu Napisany 03 lutego 2006 - 11:46

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:

Swoj egzemplarz kupilem w Ultimie razem z gra NfS:U2


czyli niedawno kupowałeś PS2. Musiała to być wersja SCPH-5004, która działa przynajmniej mi bezproblemowo.Chyba, że kupiłeś brzydkie PStwo :P
  • 0

#14 Gość__* Napisany 03 lutego 2006 - 12:38

Gość__*
  • Goście
No powiedz ze wolisz tego starego kloca od Pstwo ktora jest 70% mniejsza ;)
Z tego co wiem to 'grubych' PS2 nigdzie dostac juz nie idzie w sklepach od roku, przynajmniej w moim rejonie tak bylo obejdzilem kilka sklepow i wszedzie ta sama odpowiedz : "Starych Ps2 juz nie bedzie, teraz tylko Slim'y".
  • 0

#15 Gość__* Napisany 03 lutego 2006 - 15:45

Gość__*
  • Goście

czyli niedawno kupowałeś PS2. Musiała to być wersja SCPH-5004, która działa przynajmniej mi bezproblemowo.Chyba, że kupiłeś brzydkie PStwo


Kupilem dokladnie rok temu, zaraz po tym jak wyszly Slimki, a moj model to 70004 :P.

Chyba, że kupiłeś brzydkie PStwo

Obrazasz moja kobiete :x :P


No powiedz ze wolisz tego starego kloca od Pstwo ktora jest 70% mniejsza


Pewnie, ze wole, bo jest mniej awaryjny. wyglad dla mnie nie jest najwazniejszy :P. Najwyzej przykryje jakas szmatka :D :P
  • 0

#16 Gość__* Napisany 03 lutego 2006 - 16:54

Gość__*
  • Goście
Chyba recznikiem (stara ps2) :D Ja mam moja konsolke rok i nic nie dzieje sie - kompletnie nic, wszytsko dziala jak ma byc (slim).
  • 0

#17 Rinoa Napisany 04 lutego 2006 - 00:24

Rinoa

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 318 Postów:
Własciwie to JA moją konsolkę mam od niedawna, bo dopiero od Świąt '05 ;) Jednak przez cały czas dobrze mi służy. Mimo, że jeszcze nie przeżyła w swym krótkim żywocie przejścia żadnej gry to jestem pewna, że przeżyje nie jedną. W zasadzie jest to PS2slim więc mogę tylko powiedzieć, że bardziej w PS2 podoba mi się wysuwana kieszeń niż w Ps2slim otwierana, może się jeszcze nie przyzwyczaiłam. W zasadzie pierwszą grę kupiłam dość dawno... był to LotR: Two Towers (dłużej w niego grał Vag niż ja, bo wymiękłam na początku...), później był Singstar, Kingdom Hearts, LotR: Third Age, Singstar Pop, Space Channel 5 (w zasadzie dostałam go na urodziny ;)). Gry nie wysmienite, ale zawsze coś ;) Nie myślcie, że gram w same shity, w końcu Vag też ma gry, right? 8)

A ogólnie to jestem pewna na 99%, że nigdy mojej konsoli nie sprzedam (za bardzo ją kocham :*), bo jakbym ją sprzedała tobym zlamiła na całej linii -_- A już napewno nie sprzedam memorki, to by była największa głupota :/
  • 0

#18 Gość__* Napisany 04 lutego 2006 - 01:07

Gość__*
  • Goście
Musicie obejrzyć!!!!!!!!!!!!11111111

Historia PS2 i Ken Kutaragi Marzec 2000r.

http://video.google.... ... laystation
  • 0

#19 Aras Napisany 04 lutego 2006 - 11:03

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
Moją czarnulkę postawiłem pod telewizorem w 2002 roku, był to piękny czas światowej manii na GT3- pamietam do dziś 3 miesiące z życia wyrwane przez Gran Turismo!!(teraz żygam tą grom, już nigdy jej nie włącze :o ), pierwszą wielką pomyłka był zakup State of Emergency (recka w PE grrrrr), jednak potem było już świetnie- PES mnie chwycił i nie chce puścić, Getaway jest prześwietne i 3 Mega killery (które mnie najbardziej zaskoczyły- nie spodziewałem się tak mistrzowskich gier) Jak,Ratchet i Sly... platformery z PS2 są przepotężne, oczywiście FFX i MGSy także zdobyłem (wszystko oryginalne do dziś!). niestety moja konsolka musiała przezyć operacje wymiany lasera- na szczęście po bólu związanym z wydaniem peklu przyszło oświecenie- Burnout 3 :!: olsniewająca grafika w momencie kiedy myślałem że PS2 już mnie niczym nie zaskoczy, i ten ładunek adrenaliny

Konsolki nigdy się nie pozbęde, uwielbiam te gry- cały "dobytek kulturowy PSXa" :P przeniesiony na następną mocniejszą konsolkę- czyli nie mogło być lepiej...
PS3 będzie miało więc jeszcze więcej sequeli i jeszcze więcej nowych kopiących gier- czy jestem fanboyem sony? nie ja jestem fanboyem świetnych gier!
  • 0

#20 ACZ Napisany 05 lutego 2006 - 19:42

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
Nawiązując do wypowiedzi Scorpia to u mnie do dziś dzień PS2 jest jedynym sprzętem z odtwarzaczem dvd w domu ;)
  • 1

#21 Kleksandra Napisany 05 lutego 2006 - 20:41

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

Chyba, że kupiłeś brzydkie PStwo

A ja mam brzydkie PS2 :P I nie narzekam (odpukać w niemalowane). Moje czarne kochanie jest ze mną bodaj od 2002 roku, nic się z nim nie dzieje 8)
  • 0

#22 Gość__* Napisany 05 lutego 2006 - 22:56

Gość__*
  • Goście
Heh to twarda sztuka z twojej konsolki, mam nadzieje ze moja wytrzyma 2x tyle zanim cos siadzie (wiem, wiem - niepoprawny optymista ;) )
  • 0

#23 Gość__* Napisany 06 lutego 2006 - 17:38

Gość__*
  • Goście
Sram na konsole Sony i na ich serwis :P. Jestem taki, ze jak cos raz mnie zawiedzie, to wiecej nie zaufam. Sony dalo dupy. Gdyby ich serwis byl dobry, czyli naprawil dobrze konsole za pierwszym razem, to byloby ok. Natomiast ja oddalem ja juz 4 RAZ i czekam juz 2 tydzien... Krew mnie zalewa ...
  • 0

#24 Balth Napisany 28 lutego 2006 - 17:04

Balth

    Fraa

  • Forumowicze
  • 834 Postów:
Ja mam śwoją czarnulke od 2 tygodni [no jutro będa 2]. Zakupioną za kase na 18tke od chrestnego i babci. Ale niestety, ku radości mojej dziewczyny jeszcze ani razu na niej nie grałem. A czemuż to? Powód jest prostu - nie moge kupić nowego FFX. A Robsonie gdzie konsole z memorka kupiłem nie było, w ultimie tez nie mogłem doczekać sprowadzenia. Aktualnie prubuje kupić gre w trzecim sklepie [ fajny.pl ]. Jak tam się nie uda to moja siostra w sobote jedzie do szczecina. A jak i tam nie będzie to się chyba zachlastam.
Może ktoś zna jakis sklep w szczecinie bądź necie gdzie napewno jest nowe FFX [cena 75-90zł].
Ale i tak czarnula prezentuje się zajebiście. A i filmy DVD się super ogląda.
  • 0

#25 Marbel Napisany 03 marca 2006 - 18:43

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
A ja mam swoją czarnulkę od lipca 05:) Kupiłem ją dla Gran Turismo4! Zaczynałem jednak od GT3 bo aż tyle funduszy nie było na czwóreczkę:( Zawsze zresztą chciałem mieć PS2 a GT4 mnie tylko ruszyło do działania. Zresztą i tak kupiłem używaną przez allegro (na szczęście dopiero ma roczek;))

Jestem zadowolony z konsoli bo to jak na razie fenomen na skalę światową. Choć muszę przyznać, że z serwisu Sony nie bardzo:( Gdy kupiłem właśnie wymarzone GT4 to konsola padła przy właśnie tej grze - tzn. nie umiała właśnie tego odczytać (i pożyczonego God of War;() Tak więc zostałęm pozbawiony przyjemności delektowania się tymi grami na 2 tygodnie. Po 14 dniach miałem sprzęt z powrotem, ale teraz to już kompletnie nic nie chodziło!!! To tylko potrafi Sony;) Tym razem czekałem ok.3 tygodni, ale warto było!:) A od GT4 odciągnął mnie niesamowity Kratos! :P

Fanboyem Sony nie jestem, ale PS2 i gier na niego jak najbardziej!
Nie potrzebuje nowej generacji, bo na Czarnulkę jeszcze rzeka gier mnie czeka!:)

Aha... odnośnie gier Capcomowskich... to ja nie potrafię się przekonać do DMC - grałem w 1 i nie czuję tego:/ To już Onimusha3 mi bardziej podeszła, a oczywiście GoW bije wszystko na głowę :!:
  • 0

#26 Gość__* Napisany 10 marca 2006 - 11:31

Gość__*
  • Goście

Aha... odnośnie gier Capcomowskich... to ja nie potrafię się przekonać do DMC - grałem w 1 i nie czuję tego:/ To już Onimusha3 mi bardziej podeszła, a oczywiście GoW bije wszystko na głowę

No nie ty chyba jakiś "inny jesteś" :) Próbowałeś w DMC 3 zagrać ?
  • 0

#27 Marbel Napisany 10 marca 2006 - 17:54

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:

No nie ty chyba jakiś "inny jesteś" Smile Próbowałeś w DMC 3 zagrać ?


Hehe...no chyba jestem;) Ale cóż, to była jedna z pierwszych gier w jaką grałem na mojej konsoli więc jakoś nie umiałem się za daleko przebić i mi nie podeszła. Może jeszcze za mało wprawiony byłem;) Teraz jak przeszedłem GoW to może by i lepiej było, ale już mam mały niesmak... A DMC3 to nie mam skąd wziąć - nikt ze znajomych nie ma, a kupować nie zamierzam bo wiele innych tytułów dla mnie lepszych:)
  • 0

#28 Gość__* Napisany 10 marca 2006 - 18:01

Gość__*
  • Goście

DMC3 to nie mam skąd wziąć - nikt ze znajomych nie ma, a kupować nie zamierzam bo wiele innych tytułów dla mnie lepszych:)

Twój wybór- ale nie wiesz co tracisz 8)

Przez Ciebie musiałem zmienić avatarka (miałem identycznego gladiatorka>

  • 0

#29 Marbel Napisany 10 marca 2006 - 18:18

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:

Przez Ciebie musiałem zmienić avatarka (miałem identycznego gladiatorka>


Ups... Sorki, nie zauważyłęm że ma ktoś coś takiego już na forum:) Dzięki za wyrozumiałość i że ja nie muszę już się męczyć :roll:

Zeus-Nelson:dobra panowie, ale ten temat mogliscie poruszyc chociazby w topicu o avatarkach :wink: takze konczcie juz ta pogawedke 8)
  • 0

#30 Gość__* Napisany 30 kwietnia 2006 - 13:00

Gość__*
  • Goście
Ojej, jaki fajny, lajtowy temacik :) Dopiero teraz znalazłem. Brawo, Czychu, coś porządnego zrobiłeś :jeee:

A więc co do historii mojej Czarnuly? Jakaś bardzo fascynująca nie jest, ale i tak ją opowiem :P

Lato AD 2004. Młody konsolowiec, posiadacz GBA i kupionego rok temu NGC, zafascynowany MGS:TTS na NGC, zapragnął kupić PS2. Głównie dla MGS2, oraz nadchodzącego MGS3, ale również dla masy innych ciekawych pozycji. A jak ja się wezmę, to potrafię skądś (teraz sam nie wiem skąd) wytrzasnąć 1000 zł (tak, wtedy miej więcej tyle musiałem wydać na zestaw z EyeToy'iem i memorkę). A więc pod koniec wakacji udałem się do powrzechnie znanego Warszawskiego sklepu na U, aby dokonać zakupu wymarzonego sprzętu. Eh, to niesamowite uczucie odpakowywać nową konsolę :skacze: Ten zapach :mrgreen: :ninjadance: Oczywiście byłem zauroczony nową konsolą i później zakupiłem masę innych gier. Co do ciekawszych momentów, to raz pies (pozdro dla psa :hejka: ) zachaczył nogą o kabel od pada. Mimo mojego rozpaczliwego rzutu w kierunku psa, ów pociągnął pada i zrąbał włączoną konolę na glebę. Cóż- przestała czytać płyty (to było w lecie AD 2005). Ale naszczęście sklep na U był na tyle miły, że udało mu się to wcisnąć na gwarancję :klaszcze: No a przez resztę wakacji grałem na NGC w RE4 (a więc nie narzekałem na brak zajęć :D).

Jak będę miał pomysł na coś ciekawszego, to wrócę i napiszę. See you!
  • 0