Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pogadajmy sobie o naszych PS2, bo jakoś tu nudno jest.


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
346 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość__* Napisany 15 maja 2006 - 13:25

Gość__*
  • Goście
mam playa 1,2 i troje(bede mial se) a xbox 360 niech s#^%&*#%a to na tyle siema :klaszcze: :D
  • 0

#32 Gość__* Napisany 26 maja 2006 - 14:47

Gość__*
  • Goście
szaraczek, ale już prawie nieużywany, leży sobie na chonorowym miejscu, a ps2, srebrzy się przd telewizorem, i wygląda nato, że dobrze jej tam bo się nigdzie nie rusza, a pozatym pięknie wygląda :^^:
  • 0

#33 Marbel Napisany 26 maja 2006 - 19:41

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Czekam aż w moim pokoju stanie nowy TV (jakieś 20 - 23 cale LCD) ale to najwcześniej koło świąt i wtedy dopiero będzie porządne granie:) Na razie stoi stary 14" Samsung i na nim to żal grać!:( Więc chodzę do pokoju rodziców jak jest wolne (rzadko :( )na 29 calach - wrażenia o niebo lepsze, ale okupione małą częstotliwością grania!:(
  • 0

#34 Gość__* Napisany 04 czerwca 2006 - 17:34

Gość__*
  • Goście
Wczoraj moj mlodszy brat ogladal jakis program na jedynce Cybermysz czy cos takiego tam odpowiada sie na pytanie a potem gra sie w jakas gre :lol: .
No i ktos gral w GT 4 i ta mysz palnela taki tekst :
" Dzieki kartom graficznym w naszych komputerach mozemy widziec na ekranie taka realistyczna grafike "
czy cos w tym stylu az mi sie niedobrze zrobilo jak to uslyszalem :lol:
  • 0

#35 Scorpio Napisany 04 czerwca 2006 - 18:16

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
rath ... ale zaraz potem kot ją poprawił. Widziałem także, choć zwykle nie oglądam :D
  • 0

#36 Gość__* Napisany 04 czerwca 2006 - 20:08

Gość__*
  • Goście
O boze! Kiedy i o ktorej ten program leci? Musze obejrzec ;]

No nie ty chyba jakiś "inny jesteś" Smile Próbowałeś w DMC 3

Ja obecnie mecze DMC3 (a ze mam drewniane paluchy, to jeszcze dluuugo pomecze na normalu) i chociaz gra jest IMO swietna, to tak czy siak uwazam, ze Bog Wojny zjada Dantego na sniadanko
  • 0

#37 Snoodgrass Napisany 05 czerwca 2006 - 15:27

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
Hehe moja konsolka jest dokładnym odzwierciedleniem mojej osobowosci jak sie jej chce grac to odpali płytkę jak nie to nie ma takiej opcji chocbym nawet ją na kopy wzioł cholera mówie jej że do lekarza musze z nią isc i cos zrobic z tym jej cholernym laserem ona mi mówi że póki jej nie będzie bołał to nie pojdzie :ziewa:
  • 0

#38 MahDee Napisany 15 czerwca 2006 - 10:22

MahDee

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 810 Postów:
szit...padl mi laser;/ czyta tylko gierki z pierwszego pleja;/ sad..so sad...
  • 0

#39 Gość__* Napisany 15 sierpnia 2006 - 10:15

Gość__*
  • Goście
Ja swoja konsole kupilem zaraz po pierwszej wyplacie:)))) mam ja juz ponad 2 lata i zero problemow zreszta z jedynka tez rzadnych problemow nie mnialem dlamnie jest to sprzet bez awaryjny teraz czekam na ps3.jesli chodzi o DMC3 to wogle ta gra ta seria domnie nie przemawia tyle o niej slyszalem a jak zagralem to normalnie sie zawiodlem jeen z najwiekszych moich zawodow.
  • 0

#40 Gość__* Napisany 16 sierpnia 2006 - 04:23

Gość__*
  • Goście
ja swoja konsole kupilem 5 dni temu !!!!!!!!!:P:P hehehe i jestem bardzo szczesliwy mimio ze sa wakacje ja niestety musze pracowac jedynie w weeek moge pograc w nocy ale mniejsza wlasnie mecze teraz piekne GT4 ale zastanawiam sie czy nie kupic sobie za kilka dni pierwsza czesc przygod Dantego slyszalem ze jest to seria ktora jest piekna ale nie kazdemu musi sie podobac ????????????????????????????????????? coz mam dylemat hhehe
  • 0

#41 Balth Napisany 16 sierpnia 2006 - 08:34

Balth

    Fraa

  • Forumowicze
  • 834 Postów:
Ja zakupiłem w czerwcu DMC ale dopiero niedawno do niego przysiadłem na poważnie. I mówie Ci, że warto, gra poprostu wymiata [nie licząc fabuły]. Sam miód.
  • 0

#42 Grz3chu Napisany 16 sierpnia 2006 - 09:27

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
fuck, już z miesiąc nie grałem na mojej kochanej "czarnulce". Ostatnio gram tylko na PC :ninja: w Half-Life (1) :ninja: Wogóle coś marnie ostatnio z kieszonkowymi u mnie i nie stać mnie na nic nowego, lub poprostu - grałem już we wszystkie hicory na PS2 i nie zostalo już n ic wartego mojej uwagi...
  • 0

#43 skurch Napisany 17 sierpnia 2006 - 00:53

skurch

    Mokujin

  • Narybek
  • 40 Postów:
Ja swoja konsole kupilem w 2001 roku!! Czyli jest juz w baaardzo zaawansowanym wieku ;) Do tej pory sprawuje sie bardzo dobrze (chociaz pare razy musialem regulowac laser domowymi sposobami :P) Od roku czarnulka przezywa swoja druga mlodosc bo... dokupilem do niej dysk twardy :D i juz nie boje sie o to ze mi nawali laser :P Mam nadzieje ze moja staruszka pozyje jeszcze kilka lat :P bo na PS3 to ja nie mam kasy ;) a przeciez na Ps2 jest jeszcze tyyyle swietnych gier w ktore nie gralem ;)
  • 0

#44 Gość__* Napisany 23 października 2006 - 13:54

Gość__*
  • Goście
Swoją pleję mam od czerwca 2003. Kupiłem ją, bo miałem PSX. Gdyby nie ten szarak, to teraz waliłbym klawiaturą w klona, a tych pięknych chwil do końca życia nie zapomnę :). Przypadkowo, kiedy niedługo poźniej kupiłem przypadkowo FF10, polubiłem (na dobre) erpegi. Często mój starszy brat wykorzystywał Sonkę jako DVD. Moja konsola miała trudne chwile: wymiana lasera. Ale PS2 jest zarypista.
  • 0

#45 Gość__* Napisany 29 października 2006 - 18:45

Gość__*
  • Goście
Moją PS2 ustawiłem przed tv w 2003 roku. Na początku nie miałem ciekawych tytułów, no i równie szybko kupiłem FF10 - magia, do dziś ją lubię. Ta konsola była z Niemiec, ale na wymianę lasera musiała czekać 2 lata, ale kurde, pół roku musiałem czekać na wymianę lasera, a po wymianie dwa miesiące i maszyna znowu się zepsuła :x . No i teraz działa jak dawniej.
  • 0

#46 Ethan_22 Napisany 29 października 2006 - 19:56

Ethan_22

    Blanka

  • Narybek
  • 182 Postów:
Ja swoje PSdwójkę kupiłem w 2003 roku, tez jak co niektórzy w Niemczech, po trzech dniach pracy:P. Pamiętam razem z Virtua Fighter 4. I do dzis konsola chodzi bez zastrzeżeń (odpukać w niemalowane), nic sie nie zapsuło, no za wyjątkiem padów (oba naraz) i musiałem zakupić nowego. A tak, bez zarzutów...oby tak dalej.
  • 0

#47 Devil Napisany 01 listopada 2006 - 12:51

Devil

    .

  • Forumowicze
  • 4 073 Postów:
Ja rowniez swoja PS2 kupilem w 2003 roku. Wszystko ładnie dzialalo do miesiaca temu. Czarnulka zaczela rysować kazda plyte :( Naszczescie zostala naprawiona i dziala jak dawniej :klaszcze:
  • 0

#48 Gość__* Napisany 01 listopada 2006 - 19:19

Gość__*
  • Goście
Swoje cacuszko kupilem zaraz po tym jak swiezo wydano je w Polsce, i jak do tychczas dziala i jest wszystko w porzadku, nie mowie o Joypadzie ( Joypadach) ktory juz musialem zmieniac 4 razy.
  • 0

#49 Gość__* Napisany 15 grudnia 2006 - 09:38

Gość__*
  • Goście
Moja historia jest dosyć nietypowa, bowiem gdyby nie parę ciekawych zbiegów okoliczności do dzisiaj o PS2 mógłbym marzyć. A więc tak:

Latem, na początku sierpnia '06 jechałem z famułą(mama, tata, siostra i brat) do cioci i wujka, którzy nowy domek sobie postawili, bo im się świetnie powodzi. Nie wiem, ale chyba 3 dnia pobytu pojechliśmy na zakupy do centrum handlowego, w którym jest uwielbiany przeze mnie sklep EB Games(używki i nówki na konsole, bardzo profesjonalnie zrobione). I tego dnia śliczny przypadek wisi sobie reklama ze zdjęciem PS2 i ceną 50euro i jakimiś tak napisami po szwabsku o Xboxie i GameCubie... Więc szybko do cioci(która troszkę w temacie siedzi), taty, alarm, rany julek jak tanio! Sam miałem 25 euro, ciocia dokłada 10, tata resztę na urodziny.
Jednak tata nie należy do osobników którzy lubią elektroniczną rozrywkę. Twierdzi, że granie to strata czasu i pieniędzy. Na szczęście po długich namowach cioci się zgodził, ale do samego końca próbował mnie odwieść od tej myśli...

Następnego dnia zasuwamy z sianem do sklepu i... się okazuje że dajesz wspomnianego X'a albo kostkę, 50 euro i Ps2 jest twoje... używka była za 120 euro ~ 500 zł, czyli i tak tanio. Tata już marudzi, ja kombinuje skąd siano... Ostatecznie się nie zgodzili. Ale kolejne namowy miały skutek(była jeszcze koncepja kupienia PSX albo kostki, ale na szczęście nie...) pozytywny i mieliśmy kupić PS2. Ale już były problemy, że jak coś kipnie to do niemiec trza zasuwać, nie wiadomo czy polskie gry będą działać(bzdura...) itd. Wracam poryczany do Polski, siedzę w domu, parę awantur i werdykt: za parę dni dostanę moja PS2! Ja juz tymczasem kupiłem sobie GT4 i memorkę, takie swoiste "zabezpieczenie", żeby tata kupił. Czekałem jeszcze jakis tydzień i tata w Carefurze znalazł PS2 slim z GT4 za 520 zł... tą moją oddaliśmy :D. Tym sposobem mam moją kochaną Czarnulkę na której gram od przyjazdu w GT4, potem był King Kong, PES, FFX i NFS MW. PC się zepsuł(piszę ze złomu/laptopa taty).

Viva moja ciocia!!! :D
  • 0

#50 phsx Napisany 15 grudnia 2006 - 13:24

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Z moja konsolka chyba cos sie dzieje niedobrego, w wiekszosci gier dziala normalnie ale zauwazylem ze w GTA:LCS i BULLY czasem cholernie spadaja fpsy tak do 10-15. Zdaje mi sie ze laser zaczyna siadac. Gram na Swap Magicu.
  • 0

#51 Neq Napisany 29 grudnia 2006 - 00:38

Neq

    Mokujin

  • Narybek
  • 31 Postów:
Mam pytanie, czy powstała na PS2 gra podobna do Hard Trucka lub w bardzo podobnym stylu (podróże z miasta do miasta, przewożenie towarów itp itd). Danke.
  • 0

#52 Marbel Napisany 29 grudnia 2006 - 10:04

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:

Mam pytanie, czy powstała na PS2 gra podobna do Hard Trucka lub w bardzo podobnym stylu (podróże z miasta do miasta, przewożenie towarów itp itd). Danke.

Wydaje mi się że Hard Trucka nie było na PS2 ale w podobnym kontekście były dwie części Big Mutha Truckers. Może nie było tak położonego nacisku na rozwijanie firmy ( w sensie ekonomicznym), ale grało się całkiem fajnie. Przynajmniej w pierwszą część.
  • 0

#53 sulidia Napisany 29 grudnia 2006 - 11:10

sulidia

    Pikachu

  • Narybek
  • 89 Postów:
Fajnie będzie jeśli faktycznie na PS2 wyjdzie nowy Burnout Dominator i mam nadzieję ,że God Of War 2 będzie wspaniałą grą ,która otrzyma wysokie oceny oby
  • 0

#54 Neq Napisany 30 grudnia 2006 - 17:58

Neq

    Mokujin

  • Narybek
  • 31 Postów:
Hmm, a jakaś gra, w której po prostu można swobodnie jeździć po mieście i między miastami :) ?
  • 0

#55 Marbel Napisany 31 grudnia 2006 - 09:27

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:

Hmm, a jakaś gra, w której po prostu można swobodnie jeździć po mieście i między miastami :) ?

No chyba GTA, największe San Andreas, no i może Driver, Mafia. Był jeszcze Midtown Madness, ale do na PieCa i chyba na Xa. W Midnight Club grasz, więc nie wspominam ;) Jeśli dobrze pamiętam z recenzji to w Destroy All Humans było też swobodne podróżowanie po mieście, jednak małe miasto to dosyć.
  • 0

#56 Gość__* Napisany 04 kwietnia 2007 - 14:07

Gość__*
  • Goście
Nie jestem do konca pewien czy to odpowiedni ku temu topic, ale mam drobne pytanko, o wycene takowego zestawu:
-PS2 slim, pudelko, intrukcja
-okablowanie dodawane do konsoli
-Oryginalny DualSchock
-Drugi oryginalny DualSchock
-Oryginalna memorka Sony 8MB
-Kabel RGB
-Konwenter NTSC/PAL
-Swap Magic 3.6
-2 mikrofony USB do SingStara razem z przelotką
-Oryginalny SingStar Rocks PAL
-Oyginalny Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty PAL
-Oryginalny Dead or Alive 2
-Oryginalny Final Fantasy X, wydanie dwupłytowe z DVD zawierajacym materialy typu making of PAL
-Oryginalny Final Fantasy X NTSC
-Troche back-upów (min. God of War, MGS3, FF XII, Okami, Shadow of the Colossus, ICO, Burnout Revenge, PES 5 i 6 itd.) biggrin.gif
  • 0

#57 2dor Napisany 04 kwietnia 2007 - 19:17

2dor

    Link

  • Narybek
  • 291 Postów:
Wiem ze chodzi Ci o zestaw ale np za:

-PS2 slim, pudelko, intrukcja
-okablowanie dodawane do konsoli
-Oryginalny DualSchock
-Drugi oryginalny DualSchock
-Oryginalna memorka Sony 8MB
-Kabel RGB
-Konwenter NTSC/PAL

..mozna wziasc ok 320 - 350zł (ja sam za podobny wzialem 330zł)
Za cały zestaw maxxx 500-600zł

Jesli chodzi o gry oryginalne to warto takze przejsc sie z nimi do sklepow w ktorych skupuja gry, czasami zarobi sie na tym wiecej niz poprzez allegro itp (koszty wysylki)
Sam niedawno chcialem sprzedac PS2 i gry jako zestaw lecz sprzedajac osobno przy czym jest troche wiecej roboty wyszedlem na plus.
  • 0

#58 Gość__* Napisany 02 maja 2007 - 14:15

Gość__*
  • Goście
chciałem zapytać czy ktoś może podać mi numer telefonu do gościa który przerabia konsole :ninjadance: :hmmm: :hmmm: :hmmm:

Ostro - przeczytaj regulamin, by dowiedzieć się czemu nikt nie odpisze. Post zostawiam jako wzór czego koniecznei nie robić. A warna JA nie dam, bo świeżyś ... - S
  • 0

#59 oranje Napisany 02 maja 2007 - 18:54

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
nie wiem gdzie o to zapytac, wiec pytam tu. Opłaca mi sie kupic Shellshock Nam 67 za 77 zł?
  • 0

#60 vagrant3 Napisany 02 maja 2007 - 19:43

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Opłaca mi sie kupic Shellshock Nam 67 za 77 zł?

Nie. Ja kupiłem na 30zł na Xboxa i uważam, że to odpowiednia cena dla tej gry... zresztą z moją opinią (a takze opiniami innych) możesz zapoznać sie w topiku o tej grze ;) Wg mnie jest bardzo średnia i nie ukrywam, ze się zawiodłem :/
  • 0